Russell Brand -odważne przemówienia w mediach (przebudzenie)

Tematy nie związane z żadnym innym działem.

Russell Brand -odważne przemówienia w mediach (przebudzenie)

Nieprzeczytany postautor: divinorum » 16 lis 2014, 14:19

Russell Brand to znany brytyjski aktor, komik, który także wielokrotnie występował w produkcjach Hollywood. Jego przeszłość jest dość mizerna - alkoholizm, nadużywanie narkotyków, 11 aresztowań. Jednakże od kilku lat ten człowiek zaczął przejawiać nową jakość siebie. W 2010 porzucił on swoje uzależnienia z pomocą odpowiednich terapii i zaczął prowadzić zupełnie inny tryb życia związany ze zdrowym wegetariańskim żywieniem się, jogą, medytacją i otwarciem na duchowość.
Można powiedzieć, że Russell odbił się od dna i zaczął płynąć ku powierzchni.
Jest to osoba publiczna, medialna i co najważniejsze nie kryjąca się ze swoimi poglądami na świat.
Z moich obserwacji zjawisko przebudzenia na duchowość pojawia się coraz częściej w kręgach aktorów np. Tom Cruse w Oblivion przedstawia proludzką, antyilluminacką idee ( http://davidicke.pl/forum/post188323.html?#p188323 ).

Obrazek

Russell Brand przebudził się ze snu, co można ujrzeć na tym filmie, który jest kompilacją jego różnych wypowiedzi z materiałów z mainstreemu. Zrozumiał co jest w życiu najważniejsze.
Bardzo zaimponował mi ten aktor, ponieważ z wielkim zaangażowaniem mówi on o przebudzeniu ludzkości i to na wielu mainstreamowych programach telewizyjnych. W niektórych momentach prowadzący nawet zatykają uszy - dla nich to za mocne słowa. :bang:
Co ciekawe nie mówi on o jakiś wielkich teoriach ale o najprostszych elementach i praktycznych rzeczach. Czym jest jedność, dlaczego miłość jest ważna, kim jesteśmy, czym jest rzeczywistość, przypomina o niefizycznym aspekcie świadomości i wiele wiele innych konkretów.
Wielu ludzi świata sławy idzie na dno, a tutaj chciałem wam przedstawić pozytywny aspekt przebudzenia w kręgach ludzi sławnych, bo i tam on występuje :)

Polecam materiał jest dla mnie niezłą inspiracją :)

Puki co materiał tylko po ENG, być może ktoś będzie chciał to przetłumaczyć.

EDIT:

Gościu coraz bardziej mi się podoba, jedzie z tymi wszystkimi mainstreamowymi szumowinami jak chce 8-)
Znalazłem kilka jego materiałów w wersji z napisami PL:

Jeremy Paxman vs. Russell Brand - cały wywiad [Napisy PL]

Ostra i konkretna wymiana argumentów :)

Russell Brand - Czas na Duchową Rewolucję [Napisy PL]


i tu znalazłem jeszcze to w wersji z PL napisami.
Chcieli go wrolować i wyśmiać, a on ich zamiótł pokazując jak płytcy są i jak niekompetentni w swej pracy. Do tego oni się z tego jeszcze cieszą. :bang:
Russell Brand upokarza telewizję śniadaniową [napisy PL]
Awatar użytkownika
divinorum
Administrator
 
Posty: 326
Rejestracja: 20 sie 2014, 20:14

Wróć do Hyde-Park

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości