Propaganda szczepień na cov19

Re: Propaganda szczepień na cov19

Nieprzeczytany postautor: divinorum » 21 gru 2021, 23:05

Co się dzieje z ciężarnymi kobietami po szczepieniu na C19?
informacja z 17 grudnia 2021

Szokujące nowe badanie opublikowane w New England Journal of Medicine ujawnia, że ​​kobiety w ciąży, które otrzymują szczepienia w pierwszym lub drugim trymestrze, doświadczają 82% samoistnych aborcji, zabijając 4 na 5 nienarodzonych dzieci.

To oszałamiające odkrycie, wyjaśnione poniżej, jest oczywiste na podstawie danych opublikowanych w nowym badaniu zatytułowanym „Preliminary Findings of mRNA Covid-19 Vaccine Safety in Pregnant Persons”. Równie niepokojący jak dane jest fakt, że autorzy badania najwyraźniej starali się celowo ukryć prawdę o szczepionkach powodujących spontaniczne poronienia, ukrywając liczby we własnych obliczeniach.

https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/33882218/

Pierwotnie zwrócono nam uwagę na artykuł z Life Site News, ale sprawdziliśmy z naszymi własnymi kontaktami naukowymi, aby przejrzeć dane i dokładnie sprawdzić całe obliczenia. W ten sposób udało nam się potwierdzić dwie rzeczy:

--- Tak, badanie pokazuje 82% odsetek samoistnych poronień u przyszłych matek, którym podano szczepionki przeciw c19 w pierwszym lub drugim trymestrze ciąży.
--- Tak, autorzy badania albo celowo starali się ukryć ten fakt za pomocą nieuczciwej manipulacji danymi (wyjaśnionego poniżej), albo są niekompetentni i popełnili rażący błąd, który podważa ich wiarygodność.

Innymi słowy, to badanie było prawie na pewno przykrywką, aby spróbować twierdzić, że szczepienie kobiet w ciąży jest całkowicie bezpieczne. Ale dane z badań w rzeczywistości pokazują całkiem coś przeciwnego.

Oto jak:

Tabela 4 z badania (poniżej) pokazuje, że przebadano łącznie 827 ciężarnych kobiet. Spośród 827 kobiet 700 otrzymało pierwszą szczepionkę w trzecim trymestrze ciąży. Oznacza to, że 127 kobiet (czyli 827 – 700) otrzymało szczepionkę w pierwszym lub drugim trymestrze ciąży. (Aby zobaczyć to musisz przeczytać drobny druk pod tabelą).

a2a2.jpg
a2a2.jpg (39.75 KiB) Przeglądany 20120 razy


Spośród 127 kobiet, które otrzymały szczepionki w pierwszym lub drugim trymestrze ciąży, 104 miały spontaniczne aborcje, zanim ich ciąża przekroczyła 20. tydzień. Są one wskazane w tabeli jako „spontaniczne aborcje”.

W prostych obliczeniach 104 samoistne aborcje (w ciągu pierwszych 20 tygodni) na 127 kobiet które otrzymały szczepionki w pierwszym lub drugim trymestrze ciąży. Daje nam to 82% w tym przedziale kobiet w ciąży.

Ważne jest, aby pamiętać, że zgony nienarodzonych dzieci w trzecim trymestrze ciąży są znane jako „martwe urodzenie”, a nie spontaniczne aborcje. Zatem z definicji spontaniczne aborcje nie mogły mieć miejsca u kobiet zaszczepionych w trzecim trymestrze ciąży.

W ten sposób autorzy badania nieuczciwie użyli niewłaściwego mianownika 827 w swoich obliczeniach „spontanicznych aborcji”, podczas gdy powinni byli użyć mianownika 127, czyli liczby kobiet otrzymujących szczepionki w pierwszym lub drugim trymestrze ciąży.

Autorzy tego badania powinni otrzymać nagrodę w kategorii „Jak kłamać ze statystykami”, ponieważ najwyraźniej próbowali wykonać sztuczkę, aby wyglądało na to, że szczepionki są bezpieczne dla kobiet w ciąży. W rzeczywistości wydają się zabijać więcej niż 4 na 5 nienarodzonych dzieci w pierwszych 20 tygodniach ciąży, przynajmniej w tym zestawie danych. (Jest to mały zestaw 127 kobiet w ciąży, więc warto byłoby zobaczyć większe badania na populacji wielu tysięcy ciężarnych aby uzyskać wyraźniejszy obraz).

Dr Peter McCullough, intermista i redaktor dwóch czasopism medycznych. Chociaż nie określa tego jako programu depopulacji, zgadza się, że te szczepionki mogą bardzo źle wpływać na kobiety w ciąży. Mogą powodować poronienia w ponad 80% ciąż. Nazywa to „okrucieństwem” i mówi, że narzucanie tych szczepionek kobietom w ciąży jest „haniebne”. Możecie zobaczyć go w poniższym wywiadzie.

Źródło : https://naturalnews.com/2021-07-01-depo ... tions.html

z: https://polskawliczbach.blogspot.com/20 ... o.html?m=1
Awatar użytkownika
divinorum
Administrator
 
Posty: 326
Rejestracja: 20 sie 2014, 20:14

Re: Propaganda szczepień na cov19

Nieprzeczytany postautor: divinorum » 27 gru 2021, 14:47

Świadectwa ludzi poszkodowanych szczepieniami C19 są obecnie najbardziej trafiającym do świadomości dowodem na to, że są to zbrodnicze praktyki. Tu kolejna mocna kompilacja:

Reakcje na szprycę 4 - Reactions on jab 4
VIDEO: https://rumble.com/vrfy3j-reakcje-na-szpryc-4-reactions-on-jab-4.html

Zgubna wiara w COVID i jej konsekwencje
publikacja: 2021-12-26

Dyskusja wokół COVID-19, opiera się na „nauce, która wyrosła nagle”, na potrzeby pandemii. Po oczach bije bardzo jednostronna narracja na temat koronawirusa. Nauka jest miejscem do polemiki, ale w tym wypadku żadne opinie, odbiegające od myślenia głównego nurtu, nie są dopuszczane do głosu.

Wiele informacji służy jedynie naganianiu do szczepień, od samego początku podtrzymywana jest atmosfera strachu - w literaturze psychologicznej i socjologicznej jest dokładnie opisane, w jaki sposób doprowadzić do paraliżu rozsądku, poprzez wzbudzenie strachu przed tego typu zagrożeniem. Rzeczywiście mamy do czynienia z tym, co Naomi Klein określiła jako realizację „doktryny szoku”.

Wychodzi na to, że nie było sensu w kształceniu pokoleń lekarzy, ponieważ cały dorobek medycyny został spalony w ogniu ideologii covidianizmu. Mamy do czynienia z załamaniem się wszystkich prawideł, które rządziły medycyną.

Wielu lekarzy skarży się, że dyrektorzy szpitali przymuszają do widzenia w każdym przypadku COVID-u, gdyż placówki te najwięcej zarabiają na diagnozowaniu właśnie tej choroby.

Cała narracja zbudowana jest wokół odartych z jakiejkolwiek wiarygodności testów PCR, które w kryterium diagnostycznym, są również testami referencyjnymi do testów antygenowych.

Dlaczego nie wzbudzają lęku eksperymenty z podejrzanymi szczepionkami, a panikę wywołują koncepcje wczesnego leczenia powszechnie dostępnymi na świecie lekami, takimi jak: hydroksychlorochina, iwermektyna i amantadyna?

To, czego najbardziej brakuje, to intelektualnej uczciwości, wyłożenia wszystkich kart na stół, chęci zderzenia się z teoriami niepopularnymi i faktami bardzo niewygodnymi. Szersze spektrum nie istnieje, a przecież są takie dziedziny, na które nawet media mainstreamowe patrzą holistycznie i długofalowo. Szkoda, że w przypadku COVID-u, jest inaczej.

źródło: https://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/zgub ... nsekwencje

Dodatkowo tutaj ciekawe co powidział dyrektor ONZ na temat szczepienia dzieci;
He Just Said WHHAATTT?!

https://www.youtube.com/watch?v=xHk71KuOvGc - czyżby tylko przejęzyczenie.
Awatar użytkownika
divinorum
Administrator
 
Posty: 326
Rejestracja: 20 sie 2014, 20:14

Re: Propaganda szczepień na cov19

Nieprzeczytany postautor: divinorum » 27 gru 2021, 22:22

U 370 sportowców zatrzymanie akcji serca, poważne problemy, 209 martwych, po zastrzyku COVID
data publikacji: 23.12.2021

Aktualizacja 19–22 grudnia: Dodano Stefana Frei, Meaghan McGonagle, Alexander Frolov, Donald Parham, Michael Mitchell, Azorean Tatum, Simon Walker, Davide Bristot, Nathan Esparza, Ernesto Ramirez Jr, Sang Ho Baek, Joshua Johnson, Dave Mears, Leah Taylor, Shawn Kuhn, Czerwony Gendron, Aurélie Hans, Antonio López, Michaël Englebert, Carlos Mario Brummich, Ezequiel Martínez Canosa, Ömer Türkes, Leo Forstenlechner, Kimera Bartee, Marin Čačić, Kévin Gourdon, Unnamed Setanta Kotbu hurling payer,

Na pewno nie jest normalne, że młodzi sportowcy cierpią z powodu zatrzymania akcji serca lub umierają podczas uprawiania tego sportu, ale w tym roku tak się dzieje. Wszystkie te problemy z sercem i zgony pojawiają się wkrótce po otrzymaniu szczepionki przeciw COVID. Chociaż możliwe jest, że może się to zdarzyć osobom, które nie otrzymały szczepionki przeciw COVID, same liczby wyraźnie wskazują na jedyną oczywistą przyczynę.

Tak zwani pracownicy służby zdrowia prowadzący programy szczepień przeciw COVID na całym świecie powtarzają, że „szczepionka COVID jest normalną szczepionką i jest bezpieczna i skuteczna”.

Tak więc w odpowiedzi na ich oświadczenie, oto niewyczerpująca i stale rosnąca lista głównie młodych sportowców, którzy mieli poważne problemy zdrowotne w 2021 r. po otrzymaniu jednej lub więcej szczepionek przeciw COVID. Początkowo wiele z nich nie zostało zgłoszonych. Wiemy, że wielu ludziom powiedziano, aby nie mówili nikomu o swoich niepożądanych reakcjach, a media o nich nie informowały. Zaczęły się dziać po pierwszych szczepieniach COVID. Media głównego nurtu wciąż nie donoszą o większości, ale wiadomości sportowe nie mogą ignorować faktu, że piłkarze i inne gwiazdy załamują się w trakcie meczu z powodu zawału serca. Wielu z nich umiera – ponad 50%.

Naprawdę doceniamy sportowców wymienionych na tej liście, którzy potwierdzili to, co im się przydarzyło, aby można było poznać prawdę.

Gdzie są sprawdzacze faktów?

Czytelnicy piszą do nas z prośbą o porównania z lat poprzednich. Niektórzy mówią, że bez tego te wyniki nic nie znaczą. To nieprawda, ponieważ gdybyśmy widzieli to w poprzednich latach, byłoby to dobrze znane i inni by to udokumentowali. Zaczynamy nad tym pracować – to dużo pracy.

Gdzie są sprawdzacze faktów? Gdzie są media głównego nurtu? Niektórzy mają stosy pieniędzy od Billa Gatesa. Dlaczego nie udowadniają nam, że się mylimy, układając i pokazując udokumentowane zgony sportowców z lat 2019, 2018, 2017 i poprzedniej dekady?

Nigdzie ich nie można znaleźć, ponieważ ta liczba zgonów sportowców jest nienormalna i oni o tym wiedzą. Mają pieniądze od ludzi, którzy nie chcą, żeby dziennikarze grzebali w pobliżu. Dlatego nie próbują sprawdzać faktów w tych raportach ani pokazywać liczb z poprzedniego roku.

Kliknij ten link, aby zobaczyć materiały informacyjne Gates Foundation dla niektórych mediów, które mogą to zrobić. Na przykład NPR w USA otrzymał 24 miliony dolarów.

Fundacja Gatesa sfinansowała również wiele centrów dziennikarstwa śledczego kwotą około 38 milionów dolarów. Czy to dlatego ciekawość dziennikarska nagle przestała istnieć?

Wykres upadków i zgonów sportowca do 20 grudnia 2021 r.

Raport rosnący

Sportowcy upadający na całym świecie


Ta historia będzie się rozwijała z czasem, w miarę dodawania nowych informacji. Jeśli masz dowód informacji, których jeszcze nie mamy, lub jeśli masz poprawkę, prześlij go za pomocą naszego formularza kontaktowego, podając jak najwięcej informacji. Przydatnymi informacjami byłyby imię i nazwisko osoby, wiek, co się z nią stało, gdyby miała szczepionkę (szczepionki) COVID, datę śmierci, link do jakiejkolwiek wiadomości.

Specjalne podziękowania dla czytelników, którzy dostarczyli poprawki, znaleźli błędy, które przeoczyliśmy lub dostarczyli nowe informacje, o których nie wiedzieliśmy. To teraz prawdziwy wysiłek zespołowy i doceniamy to.

Sceptycy, którzy uważają, że jest to normalne, mogą powtórzyć następujące 18 słów po przeczytaniu każdego wpisu lub nazwiska z tej listy.
Powtórz to po przeczytaniu każdej linii:

„Szczepionka COVID jest normalną szczepionką. Szczepionka COVID jest bezpieczna. Te obrażenia i zgony są normalne”.


styczeń 2021
1. 21.01.2011, Windmore, Pennsylvania, USA Dead
Blake Barklage (17 lat), tenisista w La Salle High School w Windmore w Pensylwanii. Upadł i zmarł z nagłym zatrzymaniem akcji serca, po zwycięstwie swojego zespołu w PCL. Zasady La Salle Covid: Zalecane szczepienia, Potwierdzenie od Magnusa, Zakaz kwarantanny lub śledzenia kontaktów dla zaszczepionych uczniów, Nieszczepione zdecydowanie zachęcamy do noszenia masek, Niezaszczepieni uczniowie nie mogą podróżować poza lokalne wydarzenia (maksymalnie w promieniu 2,0 godz.), w tym sportowcy. Uwaga: imię Blake'a zostało błędnie napisane Barkley w wiadomościach. Historia z wiadomości
2. 21.03.21, Portugalia Martwy
Alex Apolinario (24 lata), brazylijski piłkarz Alverca upadł na boisku z zatrzymaniem akcji serca podczas meczu. Zmarł cztery dni później News Story
3. 09.01.2021. USA
Jordan Glenn, koszykarz z Wisconsin. Upadł w przerwie na początku połowy. Resuscytacja krążeniowo-oddechowa z użyciem defibrylatora, przewieziona do szpitala przez Pogotowie Ratunkowe. Aktualizacja: W kwietniu przeszedł operację na otwartym sercu, a teraz ma wszczepiony defibrylator w okolicy brzucha. Historia z wiadomości
4. 22/01/21, USA Dead
Hank Aaron (86), były zawodowy baseballista, otrzymał swoją szczepionkę na COVID 5 stycznia 2021 roku, aby zademonstrować bezpieczeństwo szczepionki i zachęcić innych czarnoskórych Amerykanów do zrobienia tego samego. Zmarł dwa tygodnie później we śnie – wymieniony jako przyczyna naturalna. Historia z wiadomości
5. 30.01.2021 Indianapolis USA Martwy
Wayne Radford (64 lata), gwiazda NBA i była gwiazda drużyny Indianapolis, zmarł w swoim domu w Indianapolis. Historia z wiadomości
6. 30.01.2021, Francja
Garissone Innocent (20), bramkarz drużyny Cannes. upadł i stracił przytomność w meczu z Chamblee. Atak tachykardii, niezdolność mówienia lub oddychania. Historia z wiadomości

Luty 2021
7. 06.02.21 Filipiny Martwy
Clement Lucchu (25), kameruński koszykarz. Zagrał w Manili na Filipinach. Doznał ataku serca i zmarł. Historia z wiadomości
8. 21.02.21 Chorwacja Dead
Zlatko Saracevich, (59 lat) (były piłkarz Jugosławii i mistrz świata w piłce ręcznej), zdobył złoto z Chorwacją na igrzyskach olimpijskich w Atlancie, a ostatnio jest trenerem piłki ręcznej. Jego drużyna właśnie wygrała w derbach z RK Lokomotiva 32:29, a on upadł z zatrzymaniem akcji serca tuż po tym, jak wygłosił oświadczenie w mediach. Resuscytacja nie powiodła się. Historia z wiadomości
9. 22.02.21 Portugalia Martwy
Alfredo Quintana (32 lata), kubański bramkarz w piłce ręcznej w Portugalii. Upadł po zatrzymaniu akcji serca podczas ćwiczeń. Zmarł cztery dni później. Historia z wiadomości
10. 22.02.2021 Queensland, Australia Dead
Dale Best (34), gracz Maroochydore Swans Rugby League upadł podczas meczu. Trenerzy sportowi wykonywali resuscytację krążeniowo-oddechową, a ratownicy medyczni próbowali ustabilizować zawodnika. Został przewieziony do szpitala, gdzie później zmarł. Historia z wiadomości

Marzec 2021
11. 03.03.2021, Wallkill Central School, Nowy Jork, USA (17), Martwy
Miguel Antonio Lugo (17) licealista upadł i zmarł podczas treningu piłkarskiego
12. 08.03.21 Egipt Martwy
Abdel-Rahman Atef (23). Piłkarz klubu Al-Rowad upadł i zginął podczas meczu jego drużyny w mieście Sharqiya. Połknął język i próby resuscytacji zakończyły się niepowodzeniem (brak przeszkolonego personelu). Historia z wiadomości
13. 11/03/21 Illinois, USA
David Wakefield, (27) nowozelandzki krykiecista. Upadł podczas treningu z zapaleniem mięśnia sercowego. Przywrócony do życia za pomocą defibrylatora, hospitalizowany przez trzy tygodnie na oddziale intensywnej terapii, wymagał rozległej rehabilitacji, zanim mógł chodzić i mówić. Historia z wiadomości
14. 13/03/2021 New Hampshire, USA Martwy
Marvin Hagler (66), Boxer został przewieziony do szpitala z bólami w klatce piersiowej i problemami z oddychaniem, zanim zmarł cztery godziny później, według jego syna Jamesa. Thomas „Hitman” Hearns, jego były przeciwnik i wieloletni przyjaciel, napisał na Instagramie, że Hagler „był na OIOMie walcząc z następstwami szczepionki”. Aktualności Historia Aktualności Historia2
15. 19.03.21, Milton Keynes, Wielka Brytania
Raymond van Barneveld, gracz w rzutki upadł i otrzymał pomoc medyczną podczas PDC Championship News Story
16. 19.03.21 Charleston NC, USA Martwy
Joe Bradshaw, 19 lat, piłkarz na Charleston Southern University. Zapaść z zatrzymaniem akcji serca – płytki oddech
17. 20.03.21 Martwy
Andy Haman (54) Pro kulturysta i aktor Andy Haman zmarł na zator płucny News Story
18. 22.03.21, Sacramento Kalifornia, USA Martwy
Emmanual Antwi (18) piłkarz Kennedy High (Kanadyjczyk) upadł na boisku w Sacramento. Próby resuscytacji krążeniowo-oddechowej na polu nie powiodły się i zmarł
19. 23.03.21
Moussa Dembélé (25), napastnik Atlético Madryt upadł podczas treningu i otrzymał pomoc medyczną. Historia z wiadomości
20. 27.03.21 Stewarton, Szkocja Martwa
Laura Henderson (42 l.), zatrzymanie akcji serca podczas biegu, zmarła kilka dni później w szpitalu. Historia z wiadomości
21. 29.03.21 Indie Dead
Devaraj Anchan (33) stanowy siatkarz upadł, trzymając się za klatkę piersiową podczas gry w turnieju i zmarł w drodze do szpitala w Udupi. Historia z wiadomości
22. 30.03.21, Ghana
Charles Bulu Ghany sędzia załamał się podczas meczu AFCON News Story Video
23. 30.03.21, USA
Alex Stalock (34), bramkarz NHL Oilers na sezon lub dłużej z powodu choroby serca. Dodatni wynik testu na COVID w listopadzie 2020 r., zdiagnozowano zapalenie mięśnia sercowego w marcu 2021 r. News Story – The Athletic News Story2
24. 31.03.21 USA
Brett Smith, sędzia koszykówki NCAA, upadł podczas meczu. Hospitalizowany z zakrzepem krwi.
25. 31.03.21 Norwegia
Filip Ingebrigtsen (28) Norweski biegacz miał trudny 2021 rok po reakcji na szczepionkę koronową. Ingebrigtsen otrzymał drugą dawkę szczepionki tuż po Igrzyskach Olimpijskich w Tokio. Jego celem było „powrót do normalności”, ale 17 października zajął 10. miejsce w wyścigu, który wygrał jego brat. Historia z wiadomości

Kwiecień 2021
26. 06/04/21, Callalen, Corpus Cristi (15), Martwa
Moira Claire Arney (15) McAllen licealistka upadła i zmarła podczas treningu News Story
27. 9/04/21
Bert Smith (56) Sędzia koszykówki mężczyzn NCAA upadł z powodu zakrzepu krwi w płucach podczas turnieju News Story
28. 09.04.21 Maine, USA Dead
Red Gendron (63), trener hokeja na Uniwersytecie Maine zmarł po zatrzymaniu akcji serca podczas gry w golfa. Jego kolega z uniwersytetu powiedział, że wydawał się w porządku wcześniej, kiedy zespół spotkał się, aby odebrać nagrody akademickie. Red został w pełni zaszczepiony przeciwko COVID-19. Historia z wiadomości
29. 10/04/21 Stamford, Lincolnshire, Anglia
Dave Mears (58), były brytyjski mistrz sztuk walki (Taekwondo i Muay Thai) i obecny nauczyciel sztuk walki miał swoją lewą nogę amputowano po infekcji spowodowanej przez AstraZeneca szczepienia 04 marca Aktualności Story
30. 12.04.21 Martwy
Dejan Oršuš (24 lata), zawodnik chorwackiego NK Otok, zasłabł na atak serca, a później zmarł w szpitalu powiatowym Čakovec. Historia z wiadomości
31. 18.04.21 Jamaica Dead
Tremaine Stewart (Tan Tan) (32), jamajski piłkarz grający w FC Dunbeholden. Upadł i zmarł podczas kickaround przed meczem. Historia z wiadomości
32. 22.04.21,
Craig Jones (29) Czarny pas brazylijskiego mistrza świata Jiu-Jitsu nie może trenować ani walczyć po zastrzyku COVID
33. 24.04.21, Martwy
Luis Ojeda (20), argentyński piłkarz zmarł niespodziewanie News Story
34. 24/04/21 Teksas USA Martwy
Ernesto Ramirez Jr: 16- latek upadł podczas gry w koszykówkę i zmarł z podwójnym powiększonym sercem 5 dni po swojej pierwszej szczepionce Pfizer COVID-19 19 kwietnia. Historia z wiadomości
35. 27.04.21 Minnesota, USA
Marco Rossi (19), Minnesota Wild Hockey na lodzie ma zapalenie mięśnia sercowego. Podobno zespół został „w pełni zaszczepiony” News Story News Story2
36. 28.04.21, Atlanta, USA (26)
Brandon Goodwin (26), zawodnik NBA ma skrzepy krwi krótko po szczepieniu COVID-19. Możliwe zakończenie kariery, 7 miesięcy później wciąż odsunięty na bok. Historia z wiadomości

maj 2021
37. 01.05.21 Floryda, USA, Martwy
Nickolas Lawrinas (17), Piłkarz zmarł nagle i niespodziewanie, przyczyna podana przez media, niejasna
38. 01.05.21, USA
Sage Canaday (35 l.), ultramaratończyk miał zapalenie płuc i skrzepy krwi. Sage przebiegł Canyons 100k Ultra Marathon w Kalifornii (24 kwietnia), poleciał z powrotem do Kolorado (26.?) Następnie otrzymał drugą szczepionkę Pfizer i wkrótce zaczął mieć problemy z oddychaniem i był w łóżku co najmniej od 1 maja do po 6 maja, kiedy powiedział miał zapalenie płuc. Poszedł do szpitala 30 lub 31 maja, zdiagnozowano obustronną zatorowość płucną, zakrzepy krwi. Sage był wcześniej wymieniony jako zmarły, ponieważ a) był czeskim biegaczem, który upadł i zginął podczas maratonu Mont Blanc oraz b) zaczął mieć problemy z oddychaniem po locie. Przepraszamy za błędy i cieszymy się, że wciąż żyje.
39. ??/05/21 Georgia, USA
Shawn Kuhn (21 lat), główny kierunek nauk o sporcie i trener osobisty, u którego w grudniu 2020 r. zdiagnozowano COVID-19, doznał drobnych objawów i wyzdrowiał w ciągu kilku dni. Drugie szczepienie Pfizerem otrzymał w maju 2021 r., a zapalenie płuc u niego zdiagnozowano pod koniec sierpnia 2021 r. Po tygodniowej utracie krwi (bez wytłumaczenia medycznego) zmarł 11 października o 2:59 nad ranem. Historia z wiadomości
40. 7/05/21 USA
Everest Romney (17 lat), zdrowy student drugiego roku liceum o długości 6'9 cali trafił do szpitala po ciężkich migrenach i obrzęku szyi po szczepieniu. W ciągu 24 godzin od otrzymania szczepionki Everest zaczął odczuwać „niesamowitą ilość” bólu i obrzęku szyi, które powstały po tej samej stronie, po której otrzymał szczepionkę. Tata Everestu doświadczył podobnej reakcji po zastrzyku z Moderny. Prześwietlenie wykazało, że miał ponad 100 skrzepów krwi w płucach. Aktualności Historia Wywiad z mamą Wideo
41. 08/05/21 Travis County TX
Trener Pete (45), trener lekkoatletyki zasłabł 6 dni po drugiej szczepionce Pfizera z udarem. Został zaszczepiony 21.11.2011 i 21.02.21 Wideo
42. 09.05.21 Shropshire, Anglia
Simon Walker (42) Brytyjski trener piłki nożnej doznał ogromnych zakrzepów krwi i trwałego uszkodzenia serca po pierwszym szczepieniu AstraZeneca 2 maja. 9 maja trafił do szpitala z tętnem spoczynkowym równym 188. Aktualności Historia Aktualności Historia2
43. 10/05/21, Nottinghamshire, Anglia, Martwy
Josh Downie, (24 lata), krykiecista zmarł po zatrzymaniu akcji serca w praktyce. Jego matka Helen powiedziała, że nie miał żadnych znanych problemów zdrowotnych. „To zupełnie nieoczekiwane”, powiedziała. „W tej chwili wydaje się to nierealne. Historia z wiadomości
44. 21.11.2011 Niemcy,
Miroslav Klose, 42 lata, były napastnik Niemiec i asystent trenera Bayernu Monachium. Cierpi na zakrzepy krwi w nodze. Musiałem przestać trenować. Podobno do września mija po lekach i specjalnych skarpetkach. Historia z wiadomości
45. 14.05.21, Malezja Martwy
Haziq Kamaruddin (27), łucznik olimpijski zmarł z powodu choroby wieńcowej. Zmarł 10 dni po zastrzykach Pfizera 13 kwietnia i 4 maja 2021 r. Aktualności Historia
46. 18.05.2021 Szwajcaria
Michaël Perrier (32), piłkarz Stade Lausanne Ouchy. Podczas występu zespołowego szwajcarski piłkarz nagle doznał poważnego zatrzymania akcji serca. Było to po jego pierwszej dawce (23/04/2021) szczepionki Moderna. Otrzymał 5 wyładowań defibrylatorem, a następnie przebywał 3 dni w sztucznej śpiączce. Wszczepiono defibrylator, aby zapobiec zatrzymaniu krążenia w przyszłości i przebywał 2,5 tygodnia w szpitalu. Po 5 miesiącach odpoczynku nadal występowała arytmia i lekki stan zapalny, więc nie był w stanie wrócić do piłki nożnej na wysokim poziomie. Historia z wiadomości
47. 28.05.2021 Seattle, USA
Stefan Frei (36), bramkarz Seattle Sounders. Seattle Sounders ogłosiło w kwietniu, że zespół jest „w pełni zaszczepiony”. W maju doniesiono, że zakrzepy krwi w kolanie mogą go powstrzymać przez 3-6 miesięcy. Aktualności Historia Aktualności Historia2
48. 30/05/21 (dokładna data nieznana, ale przed 1/06/21, kiedy Christian Eriksen załamał się)
Marvin Schumann, amatorski gracz Gifhorna, odżył po zatrzymaniu akcji serca. Historia z wiadomości
49. 31.05.21 Bristol, Anglia Martwy
Adam Bounds (41), piłkarz zmarł 31.05.21 z powodu ciężkiego krwawienia do mózgu w szpitalu Derriford 11 dni po szczepieniu AstraZeneca News Story

czerwiec 2021
50. 1/06/21, Dania
Christian Eriksen (29), gwiazdor Interu Mediolan upadł z powodu zatrzymania akcji serca na boisku 12 dni po otrzymaniu szczepionki firmy Pfizer 31 maja. Ożywiony defibrylatorem. Lekarz zespołu potwierdził, że zespół został zaszczepiony 18 maja – może to oznaczać, że wszyscy otrzymali co najmniej jeden zastrzyk, ponieważ inny raport wspomina o 31 maja. Historia z wiadomości
51. 04/06/21 Włochy Martwy
Giuseppe Perrino, 29 lat, z Fujimarino we Włoszech. Upadł i zmarł podczas gry w hołd dla swojego zmarłego brata Rocco. Ratownicy medyczni na miejscu próbowali go reanimować, ale bezskutecznie. Dziękuję Joanno. Historia z wiadomości
52. 05.06.21 Rosja Martwy
Maxim Ishkeldin (30), mistrz świata w hokeju na trawie, pomocnik reprezentacji Rosji, zmarł nagle w Nowosybirsku w wyniku zakrzepu. Historia z wiadomości
53. 07/06/21, Niemcy, Dead
Michael Schneider (38), zawodowiec tenisa stołowego z Niemiec, zmarł nagle i niespodziewanie. Historia z wiadomości
54. 07/06/21 Virginia USA Martwy
Joshua Johnson (16), wybitny piłkarz ze szkoły średniej William Monroe w Stanardsville w stanie Wirginia zmarł nagle podczas wędkowania z ojcem. Historia z wiadomości
55. 9/06/21, Ontario Kanada, Martwa
Kamila Label-Farrel (19), uniwersytecka gwiazda koszykówki zmarła niespodziewanie – podczas porannego joggingu upadła podczas rozciągania News Story
56. 12.06.21 Włochy Martwa
Chloe Giani Gavazzi (12), włoska młodzieżowa tenisistka, członkini Golarsa Academy w Mediolanie. Zmarł nagle. Znaleziona martwa w swoim łóżku przez matkę. Historia z wiadomości
57. 12/06/21 Maryland USA Zmarły
Sang Ho Baek (20), miotacz baseballu Uniwersytetu George'a Masona zmarł po zakrzepach krwi po szczepieniu i operacji łokcia „Tommy Johna” 8 czerwca. Jego ojciec powiedział: „nasza rodzina jest zdruzgotana i chcemy odpowiedzi na pytanie, dlaczego nasz zdrowy syn umiera tak nagle po rutynowej operacji”. Aktualności Historia Aktualności Historia2
58. 14.06.21, Indonezja, Dead
Marquis Kido (36), indonezyjski złoty medalista olimpijski w podwójnym badmintonie, zmarł z powodu zatrzymania akcji serca podczas gry Nowości
59. 17/06/21 Francja
Frederic Lott, drużyna Salouël RC we Francji, doznał zatrzymania akcji serca po treningu piłkarskim w Salouel. Uratowany przez masaż serca i defibrylator.
60. 18/06/21 Honduras Martwy
Robert Lima (49), były piłkarz Olympia z Urugwaju, Honduras. Upadł i zmarł z powodu zatrzymania akcji serca podczas gry w piłkę nożną z przyjaciółmi. Historia z wiadomości
61. 19.06.2011 Kolumbia, Martwy
Jose Edgar Preciado, kolumbijski caddy doznał śmiertelnego zatrzymania akcji serca w swoim hotelu po drugiej rundzie Holcim Colombia Classic w Bucaramanga w Kolumbii. Historia z wiadomości
62. 21.06.2011 Węgry Martwy
Victor Marcel Hegedus (18), węgierski piłkarz. Upadł i zmarł podczas rozgrzewki treningowej News Story
63. 23/06/21 Francja
Christophe Lemaitre, francuski sprinter. Wycofany z Mistrzostw Francji i Igrzysk Olimpijskich w Tokio. Trener powiedział, że nie zdał egzaminu fizycznego, po negatywnych reakcjach na szczepionkę koronawirusową.
64. 23/06/2021 Blairgowrie, Szkocja
Hamish Bell (20), zawodnik Blairgowrie RFC Rugby Union i student Aberdeen University, doznał zatrzymania akcji serca podczas sesji treningowej. Po 25 minutach RKO z użyciem defibrylatora, został zabrany do szpitala na leczenie Aktualności Story Aktualności Story2
65. 25/06/21, USA
Ethan Jovani Trejo (16), piłkarz, upadł na boisku podczas treningu historii wiadomości Wiadomosci Story2
66. 26/06/21 Rosja Martwy
Maxim Dubrovolski, 17 lat, upadł i stracił przytomność podczas meczu Football League. Moskwa. Zginął, zanim na miejsce przyjechała karetka. Historia z wiadomości
67. 27.06.21, Singapur
Nienazwany nastolatek (16) doznał zatrzymania akcji serca po sesji podnoszenia ciężarów 6 dni po pierwszym wstrzyknięciu Covid-19. Był w stanie krytycznym w szpitalu. Historia z wiadomości
68. 28.06.2021, Las Vegas, Nevada, Dead
Chino Yelum Cajetan Nsofor (13) Piłkarz upadł i zmarł podczas treningu News Story
69. 28.06.2011, (szacunkowo) USA
Kyle Warner: Zawodowy kolarz górski cierpi na zapalenie osierdzia po szczepionce Pfizer, możliwy koniec kariery (29) News Story

lipiec 2021
70. 02/07/21 Francja Martwa
Lise Vidal (43), była windsurferka, która brała udział w igrzyskach olimpijskich w Sydney zmarła po krwotoku mózgu. Jest także trenerem francuskich Igrzysk Olimpijskich. Historia z wiadomości
71. 07.03.21 Antigua, Indie Zachodnie
Chinelle Henry (26) upadł na boisku z kolegą z drużyny Chedean Nation. Zaledwie kilka dni wcześniej klub chwalił się na Twitterze, że jest „zaszczepiony i gotowy do walki z Pakistankami!” Historia z wiadomości
72. 03/07/21 Antigua, Indie Zachodnie
Chedean Nation (35) upadł na boisku z koleżanką z drużyny Chinelle Henry. Zaledwie kilka dni wcześniej klub chwalił się na Twitterze, że jest „zaszczepiony i gotowy do walki z Pakistankami!” Historia z wiadomości
73. 04.07.21 Nagoya, Japonia
Ryōsuke Hirata (33 lata), japoński baseballista. Zdiagnozowano „nietypową dusznicę bolesną”
74. 06/07/21, Japonia (27), Dead
Yusuke Kinoshita (27) Baseballista upadł podczas treningu. Zmarł 03.08.2021, pięć tygodni po szczepieniu COVID-19
75. 08/07/21, Toronto, Kanada, Martwa
Jenn Gouveia (31), matka Toronto, zasłabła i zmarła nagle w niedzielę podczas biegu w High Park News Story
76. 10/07/21 Nowa Zelandia Martwy
Mike Salase (39), gracz ligi rugby Northland zginął podczas gry. Próby resuscytacji krążeniowo-oddechowej nie powiodły się News Story
77. 12.07.21 Jarosław, Polska Nie żyje
Władimir Dorożkin, 38 lat, trener i lekkoatleta. Zmarł tego samego dnia, w którym dostał szczepionkę przeciw COVID. „Zaszczepiony tuż po południu, zmarł o północy. Kardiomiopatia. Historia z wiadomości
78. 12.07.21 Egipt Martwy
Imad Bayoumi, piłkarz z Egiptu. Upadł i zginął podczas meczu towarzyskiego w Egipcie, hołd dla swojego przyjaciela Aymana Handala, który zmarł wcześniej. Historia z wiadomości
79. 13.07.21, Philadelphia PA, USA, Dead
Ivan Hicks (16) Piłkarz zginął podczas bójki. Koroner znalazł powiększone serce i blizny, ale nie znalazł zapalenia mięśnia sercowego ani zapalenia. Werdykt choroba sercowo-naczyniowa. Test pozytywny na COVID.
80. 13.07.21 Dubaj Martwy
Sebastian Eubank (29 l.), bokser, syn słynnego boksera Chrisa Eubanka, zmarł na zatrzymanie akcji serca, powiedziała jego żona. Aktualności Historia Aktualności Historia2
81. 13.07.2021, Pensylwania, USA (17), Martwy
Andrew Roseman, miotacz baseballu w gimnazjum niespodziewanie zmarł, News Story
82. 13.07.21 Kalifornia USA Martwy
Nathan Esparza (16), piłkarz Castaic High School upadł i zmarł po zatrzymaniu akcji serca w domu 13 lipca. Raporty na Twitterze mówią, że niedawno miał szczepionkę przeciw COVID. Aktualności Historia Aktualności Historia2
83. 14.07.21 Włochy Martwy
Davide Bristot (18), siatkarz zmarł 27 dni po pierwszej szczepionce Pfizera 17 czerwca. 10 lipca zaczęły się wyniszczające bóle głowy, a 13 lipca dwukrotnie zwymiotował podczas przebywania z przyjaciółmi. Miejscowy szpital rozpoczął kroplówkę dożylną, ale wypuścił go godzinę później. Następnego ranka jego matka znalazła go martwego w nogach łóżka. Niektóre media błędnie napisały jego nazwisko Bistrot. Aktualności Historia Aktualności Historia2
84. 15.07.21 Martwy
Arthur Zucolini (29), były koszykarz. Zmarł z powodu zatrzymania akcji serca podczas snu. Historia z wiadomości
85. 18.07.21 Portugalia Martwy
Marilio Costa Leite (48), portugalski zawodowy biegacz długodystansowy. Zmarł dwa dni po otrzymaniu szczepionki Pfizer COVID. Jego ciało znaleziono w wąwozie. Historia z wiadomości
86. 19/07/21 UK Dead
Maqsood Anwar (44), brytyjski zawodnik krykieta z Walii. Miał zatrzymanie akcji serca i zmarł. Sanitariusze próbowali go reanimować przez 45 minut, bezskutecznie. Historia z wiadomości
87. 21/07/21, USA (31)
Kjeld Nuis (31) Dwukrotny medalista olimpijski złoto i rekord świata prędkości Uchwyt łyżwiarz rozwija się zapalenie osierdzia po Pfizer szczepionki Aktualności Story
88. 22.07.21 Nowy Jork Dead
Nienazwany chłopiec (15), nagle zasłabł z powodu zatrzymania akcji serca na boisku podczas gry w piłkę nożną na lokalnym obozie 22 lipca, 4 dni po drugim zastrzyku Pfizera. Zmarł następnego dnia. VAERS ID 1498080. Historia wiadomości
89. 22.07.21 Fethiye, Turcja Martwy
Michael Mitchell (65), były kulturysta Mr. Universe i aktor Bravehart, zmarł sześć dni po boosterze firmy Pfizer 16 lipca, po otrzymaniu 2 dawek Sinovaca. Pierwszy eksperymentalny zastrzyk „inaktywowanego wirusa” Sinovac Coronavac miał miejsce 22 lutego, a drugi 20 marca. Aktualności Historia ze zrzutami ekranu
90. 23.07.21, Niemcy (27), Dead
Tim B. (27) Piłkarz SV Hamberge z (Schleswig-Holstein) upadł po powrocie z turnieju piłkarskiego i zmarł News Story
91. 24.07.21, Niemcy (nieznany wiek)
Nienazwany piłkarz TuS Hoberge-Uerentrup Bielefeld (NRW) upadł na boisku z zatrzymaniem akcji serca News Story
92. 24.07.2021, Little Rock, Arkansas, Dead
Devon DuHart (16) piłkarz w tajemniczy sposób zmarł na atak we śnie. Nie czuł się dobrze po niedawnej praktyce. Historia z wiadomości
93. 25/07/21 Charles City, Iowa, USA
Pchnięcie kulą Carly Stevenson Wartburg College i dyskowiec zemdlała i została przewieziona do szpitala z zakrzepami krwi w płucach i sercu. Miała problemy z mówieniem i oddychaniem, a potem zatrzymało się jej serce. Była trzykrotnie reanimowana. Straciła równowagę, kontrolę nad głową, ruchy rąk i ramion oraz umiejętności komunikacyjne. Historia z wiadomości
94. 26/07/21 Holandia Martwa
Whitnee Abriska (19), zawodniczka piłki ręcznej, zmarła po zatrzymaniu akcji serca podczas wakacji. Historia z wiadomości
95. 27/07/21 Iowa USA
Leah Taylor (22) Doktorantka Iowa i promotorka fitness / kulturysta hospitalizowana z zapaleniem mięśnia sercowego po jej wymuszonym szczepieniu Pfizerem. Drugi zastrzyk Pfizera miał miejsce prawdopodobnie między 27 lipca a 22 sierpnia, na podstawie wskazówek kontekstowych z jej usuniętego konta na Instagramie. Po tym, jak lekarze powiedzieli jej, aby utrzymywała tętno przez sześć miesięcy, napisała: „Zdiagnozowano u mnie zapalenie mięśnia sercowego w wyniku podania szczepionki przeciw COVID”. 31 sierpnia napisała: „Rozumiem strach i niebezpieczeństwo po obu stronach. Wyraźnie. To znaczy spójrz, co szczepionka zrobiła z moim zdrowym, 22-letnim sercem. Bardzo się wahałem i bałem się szczepionki. Mój program doktorancki naciskał na wszystkich studentów, aby go zdobyć, a w mojej okolicy pojawiły się mandaty na szczepienia dla pracowników służby zdrowia. Dlatego musiałem dostać szczepionkę”.
96. 28/07/21, Niemcy (16), Martwe
Jascha Zey (16) Odtwarzacz U19 z Eisbachtaler Sportfreunde (Nadrenia-Palatynat) zmarł nagle i niespodziewanie w szpitalu Aktualności Story
97. 28.07.21, Georgia, USA (15), Dead
Joshua Ivory (15) Piłkarz upadł i zginął podczas meczu. Raport koronera mówi, że arytmia serca wywołała nagłe zatrzymanie akcji serca. Historia z wiadomości
98. 31/07/21 USA
Daniel Brito (23), infielder z niższej ligi Phillies był hospitalizowany po tym, jak zawalił się na boisku po udarze. Historia z wiadomości
99. 31/07/21 Dead
Sofia Graham (27) kulturysta przygotowany do rywalizacji w 2021 NPC North Americans i NPC USA's. Zmarła z powodu zatrzymania akcji serca we śnie News Story

sierpień 2021
100. 21.02.2012, Detroit USA, 15 lat, Martwy
Stephen Sylvester (15), piłka nożna i lekkoatleta z Detroit Central Catholic High School upadł i zmarł podczas treningu kondycyjnego
101. 08.04.21, Kansas, USA, 19 lat, Martwe
Tirrell Williams (19) Fort Scott studiów dróżnik zmarł po zawaleniem z powodu udaru na polu podczas praktyki Aktualności Story Aktualności Story2
102. 06.08.2021, Niemcy
Nienazwany SpVgg. Zawodnik ligi okręgowej Oelde II upadł na boisku wskrzeszonym przez swojego przeciwnika, Juliana Pietscha z VfB Schloß Holte 2. News Story
103. 07.08.21, Belgia
Rune Coghe (18), belgijski piłkarz KFC Eendracht Hooglede doznał zatrzymania akcji serca na boisku Nowości
104. 08.08.21 Martwe
John Meadows (49) Bodybuilder aka 'Mountain Dog' zmarł na 'skrzep' Aktualności Story
105. 08.08.21, Georgia, USA (19), Dead
Quandarius Wilburn (19), Piłkarz upadł podczas treningu kondycyjnego Panthers, a później zmarł. Wydawał się być w bardzo dobrej kondycji fizycznej, kiedy zgłosił się na swój pierwszy przedsezonowy obóz w college'u. Aktualności Historia Aktualności Historia2
106. 10/08/21 Australia
Chris Cairns (51), nowozelandzki krykiecista doznał potężnego zawału serca i pęknięcia aorty. Przeszedł operację serca i został przewieziony do szpitala w Sydney na dalszą operację naczyniową. Historia z wiadomości
107. 12.08.21, Nowa Zelandia , Dead
Lee Moses (29) Piłkarz Palmerston North Marist zginął podczas treningu Nowości
108. 21.12.08, Niemcy
Nienazwana piłkarka Freudenberg załamuje się w kobiecej Westfalenliga Wacker Mecklenbeck przeciwko Fortunie Freudenberg (Badenia-Wirtembergia) na krótko przed końcem bez przeciwnych wpływów News Story
109. 13.08.21, Francja (37), Dead
Franck Berrier (37 l.), były francuski zawodowy piłkarz zasłabł z powodu zatrzymania akcji serca podczas gry w tenisa. Przeszedł na emeryturę w 2019 roku z powodu problemów z sercem. Historia z wiadomości
110. 13.08.21, Wielka Brytania, Dead
Roy Butler (23), irlandzki piłkarz Waterford FC umiera z ogromnym krwawieniem do mózgu po szczepieniu J&J. W ciągu godziny cierpiał na silne bóle głowy i ogólne złe samopoczucie. W sobotę 14 sierpnia wymiotował i miał konwulsje. Jego matka potwierdziła na Facebooku, że Roy zażył szczepionkę tylko po to, by pojechać do Grecji z przyjaciółmi. Tweet, który zgłosił to, został usunięty (powinniśmy zrobić migawkę!) News Story
111. 13.08.21 Tennessee USA Martwy Azorski
Tatum (16), licealny piłkarz nagle zasłabł w szkole, 13 sierpnia, zadzwonił do matki, miał trudności z oddychaniem, nie był w stanie samodzielnie wstać ani chodzić. Ratownicy zabrali go do Szpitala Dziecięcego Baptystów. Po 2 dniach, nie otrzymując żadnych innych testów poza testem na COVID, został zwolniony. Stan nie poprawił się i 20 sierpnia został przewieziony do Szpitala Dziecięcego Le Bonheur, gdzie zmarł w sobotę, 21 sierpnia.
112. 14/08/21, USA (17), Martwe
Dimitri McKee (17) Lee High School piłkarz stracił przytomność i zmarł po treningu, wiadomości przypisać jego śmierć heatstroke historii wiadomości
113. 14.08.21, Kenia (23 lata), martwy
23-letni mistrz olimpijski w Chinach Gilbert Kwemoi upadł w swoim domu (po krótkiej chorobie) i twierdził, że boli go głowa. Zmarł w drodze do szpitala, News Story
114. 15.08.21, Hiszpania Martwa
Alena Hatvani-Kosinová (46 l.), czeska kulturystka zmarła po przewiezieniu do szpitala w Alicante w Hiszpanii. Historia z wiadomości
115. 15.08.21
Jeremy Chardy (34 lata), weteran francuski tenisista, były numer 25 na świecie, zawiesił sezon po „Gwałtowny, prawie paraliżujący ból” po szczepieniu przeciwko Covid-19 w połowie sierpnia. Aktualności Historia Aktualności Historia2
116. 15.08.21 Włochy Martwy
Marco Tampwo (19), piłkarz Atletico Fioghi z Rzymu, zmarł z powodu zatrzymania akcji serca. Historia z wiadomości
117. 16.08.21, Francja (24)
Samuel Kalu (24) Zawodowy piłkarz Bordeaux doznał zatrzymania akcji serca podczas meczu News Story
118. 16.08.21, Niemcy (62)
Manfred Lehner (62) Trener bramkarzy SV Niederpöring (Bayern) doznał zatrzymania akcji serca po treningu News Story
119. 18.08.21, Belgia
Joppe Erpels (zaszczepiony) z Arendonk trafił po wyścigu na intensywną opiekę. Trzech młodych belgijskich kolarzy (Kempen) ma problemy z sercem po wyścigu. Jeźdźcy z Acrog-Tormans BC. Joppe Erpels z Arendonk trafił na intensywną opiekę, Xander Verhagen z Geel miał problemy z treningiem, a Yarno Van Herck nagle poczuł ukłucie w klatkę piersiową podczas Herman Vanspringel Diamond. Historia z wiadomości
120. 18.08.21, Belgia
Xander Verhagen (zaszczepiony) z Geel miał problemy z treningiem. Trzech młodych belgijskich kolarzy (Kempen) ma problemy z sercem po wyścigu. Jeźdźcy z Acrog-Tormans BC. Joppe Erpels z Arendonk trafił na intensywną opiekę, Xander Verhagen z Geel miał problemy z treningiem, a Yarno Van Herck nagle poczuł ukłucie w klatkę piersiową podczas Herman Vanspringel Diamond. Historia z wiadomości
121. 18.08.21, Belgia
Yarno Van Herck (zaszczepiony) nagle poczuł ukłucie w klatce piersiowej podczas Herman Vanspringel Diamond. Trzech młodych belgijskich kolarzy (Kempen) ma problemy z sercem po wyścigu. Jeźdźcy z Acrog-Tormans BC. Joppe Erpels z Arendonk trafił na intensywną opiekę, Xander Verhagen z Geel miał problemy z treningiem, a Yarno Van Herck nagle poczuł ukłucie w klatkę piersiową podczas Herman Vanspringel Diamond. Historia z wiadomości
122. 18.08.21, Belgia
Jente van Genechten (25), piłkarz upada na boisku z powodu zatrzymania akcji serca News Story
123. 19.08.21 Wielka Brytania Martwy
Alex Bruce (20), gracz angielskiej ligi rugby. Znaleziony martwy w pokoju hotelowym rano po debiucie w profesjonalnej lidze rugby. Historia z wiadomości
124. 20.08.21 Martwy
Orlando Gallucci (49), trener osobisty, kulturysta i sportowiec zmarł z powodu zatrzymania krążenia po 2021 NPC Worldwide European Championships News Story
125. 21.08.2021 Neath Port Talbot, Walia Martwy
Alex Evans (31), zawodnik Cwmllynfell RFC Rugby Union czuł się źle podczas gry i opuścił boisko, później upadając. próby resuscytacji z użyciem defibrylatora nie powiodły się, a on zmarł na miejscu. Historia z wiadomości
126. 22.08.21,
Fabrice N'Sakala (31), obrońca Besiktas upada na boisku podczas meczu Nowości
127. 22/08/21, Wielka Brytania (29)
Pedro Obiang (29), ex-West Ham gwiezdnych cierpi mięśnia sercowego 10 dni po szczepionka Aktualności Story
128. 22.08.21, Włochy (38)
Francesca Marcon (38), włoska siatkarka doznała zapalenia osierdzia po drugiej szczepionce Pfizera. duszność i bóle w klatce piersiowej News Story
129. 22/08/21, Wenezuela (30), Martwe
Alexaida Guedez (30), Czempion wenezuelski Marathon upadł i zmarł w wyścigu 5k Aktualności Story
130. 22.08.21 Słowenia Martwy
Aidan Sharanovich (45), były napastnik Primorji, grał również w lidze słoweńskiej dla Primorii. Doznał ciężkiego zatrzymania akcji serca, reanimowano, zmarł kilka dni później. Historia z wiadomości
131. 24/08/2021, Luksemburg
José dos Reis (29) upadł na boisku i została wskrzeszona historii wiadomości
132. 24/08/21, USA Martwe
Jack Alkhatib (18), Columbia High School piłkarz upadł na boisku i zmarł historii wiadomości
133. 25.08.21 Nowy Jork, USA
Vinny Curry (33), obrońca New York Jets opuści cały sezon 2021. W lipcu zdiagnozowano rzadką chorobę krwi i usunięto śledzionę, wpis na Twitterze . Planowany powrót w połowie września, ale pojawiły się skrzepy krwi i zacząłem stosować leki rozrzedzające krew – brak kontaktu fizycznego przez 3-6 miesięcy. Historia z wiadomości
134. 29.08.21, USA Martwy
Donadrian Robinson (Donnie) (17), zmarł piłkarz z liceum Columbia News Story
135. 29.08.21, Niemcy (nieznany wiek)
Nienazwana Niemcy C-League Dillenburg upada zawodnik z Hirzenhain, mecz odwołany News Story

wrzesień 2021
136. 10.01.21 Kanada, Martwe
Jacob Downey (18), Peterborough Petes hokeista w sezonie 2019-2020, zmarł nagle po ratownictwa medycznego Aktualności Story
137. 01.09.21 Australia Dead
Cameron Dale(29), australijski marynarz, zmarł po „katastrofalnym” udarze. Był najmłodszym samotnym żeglarzem, który opłynął kulę ziemską. Historia z wiadomości
138. 09.01.21,
Greg Van Avermaet (36) Stara drogowego Champ Olympic zamykany na rowerze World Cup po COVID szczepionka Aktualności Story Aktualności Story2
139. 21.02.2012, Belgia
Greg Luyssen (22), zawodowy kolarz kończy karierę kolarską po zawale serca Historia wiadomości „Byłem w grupie goniącej podczas wyścigu Kortemark, kiedy nagle zachorowałem” – mówi. „Czułem ogromny nacisk w klatce piersiowej i było tak źle, że musiałem opuścić wyścig. Zostałem zabrany do szpitala i zdiagnozowano niewydolność serca. Już kilka razy miałem gorączkę bez wyraźnego powodu po mojej drugiej szczepionce Pfizer Covid-19, ale nigdy nie myślałem o związku. Dalsze testy wykazały, że mój mięsień sercowy jest uszkodzony i że moje ciało teraz słabo reaguje na intensywną aktywność”.
140. 02.09.21, Tokyo Paralympics
Joachim Gerard (32 l.) , belgijski tenisista na wózku inwalidzkim, zasłabł z powodu problemów z sercem na Igrzyskach Olimpijskich w Tokio. Historia z wiadomości
141. 03.09.21 Columbia SC, USA Martwy
David Patten (47), trzykrotny mistrz Super Bowl z Patriotami, zginął podczas jazdy na motocyklu – nagle „zjechał na lewo od środka” i uderzył w nadjeżdżającego Chevroleta sedana. Historia z wiadomości
142. 04.09.2021, Francja (16)
Diego Ferchaud (16) z ASPTT Caen doznał zatrzymania akcji serca w Saint-Lô News Story
143. 09.04.21, (27) Martwy
Jens De Smet (27), piłkarz upadł na boisku, zmarł z powodu zatrzymania akcji serca News Story
144. 09.04.21, Henley-on-Thames, Oxfordshire, Wielka Brytania (29), Martwe
Dave Hyde (29) Football Club Henley Rugby gracz upadł i zmarł po meczu, cierpienia dwa zatrzymania krążenia Aktualności Story
145. 05.09.21, Niemcy
Nienazwany sędzia upada podczas meczu. SC Neuburgweier – FV Ettlingenweier II (Badenia-Wirtembergia) News Story
146. 05.09.21
Florian Ploner (22), piłkarz ręczny SC Ferlach upada podczas meczu. Objawy wskazywały na zatrzymanie akcji serca lub udar. Historia z wiadomości
147. 05/09/21 PA, USA Martwy
Jalen Leavey, 19 lat, były piłkarz Philadelphia High School. Upadł i zmarł niespodziewanie po meczu w college'u. Raport prasowy mówi, że śmierć z przyczyn naturalnych, z powodu wcześniejszej choroby. Historia z wiadomości
148. 6/09/21
Paul Zipser (27), napastnik Bayernu Monachium (koszykówka) przeszedł udaną operację krwotoku mózgowego związaną z J&J News Story
149. 21.06.2011, Włochy, 13 lat
Nienazwany piłkarz (13) z klubu Janus Nova, Saccolongo (Włochy) upada na boisku z zatrzymaniem akcji serca
150. 21.07.2011, Wielka Brytania, 17 lat Martwy
piłkarz Dylan Rich (17) upadł na boisku i zmarł na podwójny atak serca podczas meczu w Anglii.
151. 09.09.21, Niemcy
Nienazwany zawodnik Birati Club Münster doznał zatrzymania akcji serca w meczu ligi regionalnej przeciwko FC Nordkirchen II Eriksen. Gra anulowana Aktualności Historia
152. 09.09.21, Włochy (20) Martwy
Christian Blandini (20), „wschodząca gwiazda” siatkówki z Uniwersytetu Katanii zmarł z powodu nagłego zatrzymania akcji serca. W oświadczeniu uniwersyteckim opisano „nagłą śmierć” studenta inżynierii przemysłowej. Catania wymaga od uczniów posiadania „Zielonej Przepustki” Covid-19 pokazującej szczepienie. Historia z wiadomości
153. 10.09.21, Niemcy, 24-letni
Lucas Surek (24) z BFC Chemie Leipzig zapada na zapalenie mięśnia sercowego. Historia z wiadomości
154. 11.09.21, Francja, 49 lat Martwy
Frédéric Lartillot (49) Ain / Francja: doznał zatrzymania akcji serca w szatni po meczu towarzyskim News Story
155. 11.09.21, Włochy, 45 lat Martwy
Andrea Astolfi (45), dyrektor sportowy Calcio Orsago (Włochy) doznał zatrzymania akcji serca po powrocie z treningu i zmarł bez wcześniejszej choroby
156. 11.09.21, Dania, 22-letni
Abou Ali (22) upada z zatrzymaniem akcji serca podczas meczu w Danii News Story
157. 11.09.21, Holandia, 19 lat Martwy
Sebastiaan Bos (19), hokeista Laren zmarł nagle i niespodziewanie. Historia z wiadomości
158. 12.09.21, Francja 33 lata
Dimitri Lienard (33), pomocnik FC Strasbourg upada podczas meczu Nowości
159. 09.12.21,
Santo Giuliano (33) Profesjonalny tancerz cierpi zatrzymanie akcji serca po 5 dniach od Pfizer szczepionki Aktualności Story
160. 13/09/21, Niemcy (61)
Anil Usta, obywatel turecki grający dla VfB Schwelm (Ennepetal) padł na polu z problemami sercowymi Aktualności Story
161. 13/09/2021 Waseca, Minnesota, USA
Brad Wendland (48), Waseca Bluejays piłce nożnej trener liceum miałem serca zatrzymanie na linii bocznej piątkowym meczu z St. Peter Aktualności Story
162. 14.09.21, USA 37-letni Dead
Parys Haralson (37) były gwiazdor w Justice w Madison Central, potem w Tennessee iw NFL zmarł nagle i niespodziewanie w domu w Jan Jose w Kalifornii. Historia z wiadomości
163. 16.09.21, Indie (29) Martwy
Avi Barot (29), krykiecista Saurashtra doznał zatrzymania akcji serca, zmarł – News Story
164. 16.09.21
Imogen Allen (24 lata), kobieta jeździecka, mistrzyni w skokach przez przeszkody, może już nigdy więcej nie jeździć. Po hospitalizacji z ciężką reakcją na szczepionkę Moderna Covid z dwoma masywnymi skrzepami krwi w płucach dwa tygodnie po pierwszym szczepieniu. Historia z wiadomości
165. 17.09.21
John Stokes (21), golfista NCAA Tennessee State University miał zapalenie mięśnia sercowego cztery dni po drugiej dawce Pfizera. Wypowiedział się przeciwko nakazom szczepień News Story
166. 17.09.2021 Visakhapatnam, Indie Dead
Murtaza Lodhgar (alias Murtu bhai) (45), Mizoram Colts Cricketer. Na spacerze po kolacji nagle poczuł ogromny ból w klatce piersiowej i upadł na drogę News Story
167. 18.09.21, Niemcy 25-letni
Kingsley Coman (25 lat) z Bayernu Monachium przeszedł operację serca po arytmii. Historia z wiadomości
168. 18.09.21, Kanada 25 lat Martwy
Francis Perron (25), defensywny obrońca z University of Ottawa Gee-Gees zmarł nagle po meczu w Toronto. Uniwersytet w Ottawie wcześniej wprowadził obowiązkową politykę szczepień: „każdy, kto z jakiegokolwiek powodu zamierza przyjechać do kampusu, musi zostać zaszczepiony”. Historia z wiadomości
169. 19.09.21, Francja 19-latek
Nienazwany piłkarz FC Nantes (19) doznał zatrzymania akcji serca podczas treningu
170. 19.09.21, Niemcy Dead
Dirk Splisteser Trener siatkówki z SG Traktor Divitz pada martwy na uboczu w ciągu godziny Nowości
171. 21.09.21, Augsburg
Nienazwany asystent sędziego meczu Kreisliga Augsburg w Emersacker, upada z problemami z sercem Nowości
172. 21/09/21, Niemcy
Helen Edwards, u kobiet MŚ między Niemcami i Serbią w Chemnitz, Sędzia liniowy English cierpiał problemy z sercem i przeprowadzono z boiska Aktualności Story
173. 21.09.21,
Antoine Méchin (31), francuski triatlonista cierpi na zatorowość płucną po szczepieniu Moderna News Story
174. 22.09.21, Wisconsin USA
Tom Felton (34 lata), upada podczas gry w golfa News Story
175. 22.09.21, Niemcy (36)
Nicky Dalibor (36), (Saksonia-Anhalt) upadł i został reanimowany na boisku News Story
176. 22.09.2021 Israel Dead
Arik Alfasi (49), trener koszykówki, były asystent trenera reprezentacji Izraela został dwukrotnie zaszczepiony, a następnie złapał COVID – jego stan się pogorszył, został umieszczony na resuscytatorach i zmarł. Nie miał chorób współistniejących i nie palił.
177. 26.09.21, Niemcy Dead
Benny Taft (33) piłkarz i trener SVU Unterferrieden (Bawaria) doznał zatrzymania akcji serca podczas meczu, zmarł 27-go, News Story
178. 27.09.21, Wenezuela, Dead
Guillermo Arias (31), Camaguán FC, stan Guárico w meczu z La Villa FC. Upadł i zginął na polu. Historia z wiadomości
179. 27.09.21, Niemcy (61), Martwy
Pan Steidel, sędzia, doznał zatrzymania akcji serca w meczu Lauber SV (Bayern). Gra przerwana. Historia z wiadomości
180. 27.09.21, Włochy, 20 lat
Nienazwany zawodnik (20) doznał zatrzymania akcji serca pod koniec turnieju.
181. 28.09.21, Niemcy, 17 lat
Hoher Hagen (17), piłkarz JSG upadł podczas meczu i został wskrzeszony w Hannoversch Munden News Story
182. 28.09.21, Włochy, 53 lata Dead
Antonello Campus (53), trener piłki nożnej młodzieżowej drużyny Sardynii załamał się i zmarł na Sycylii podczas treningu z drużyną
183. 28.09.21, USA, 16 lat Dead
Unnamed dwukrotnie zaszczepiony nastolatek (16) upada podczas gry w piłkę nożną i zmarł nieco później.
184. 29.09.21, Niemcy Dead
Dietmar Gladow, lider zespołu z Thalheim (Bitterfeld) doznał przed meczem śmiertelnego zatrzymania akcji serca
185. 28.09.21 Meksyk Martwa
Leticia Rico Gonzalez (51), triathlonista. Zmarł z powodu zatrzymania akcji serca podczas zawodów triathlonowych Cozumel w Quintana Roo. Próby resuscytacji nieudane, zgon w szpitalu. Historia z wiadomości
186. 29.09.21, USA Martwy
Nienazwany piłkarz z liceum upadł podczas treningu i zmarł w szpitalu.
187. 30.09.21 Kostroma, Rosja Martwa
Anna Kruglova (27), rosyjska mistrzyni Taekwondo i medalistka mistrzostw Europy i Świata w Taekwondo. Nie oficjalna przyczyna śmierci, ale mówi się, że doznał ataku serca zmarł dwa dni po covid-19 szczepionek Aktualności Story
188. 30.09.21, Niemcy (17)
Nienazwany (17) piłkarz upadł podczas meczu ligi regionalnej A2 pomiędzy SV Hoßkirch i TSV Sigmaringendorf. Doznał zatrzymania akcji serca i został reanimowany. Historia z wiadomości

Październik 2021
189. 1.10.21, Niemcy, 15 lat Martwy
Bruno Stein (15) bramkarz FC An der Fahner Höhe w Gräfentonna, Turyngia, zmarł. Historia z wiadomości
190. 01.10.2021 Nashville, Tennessee, USA
Todd Richards (54 lata), asystent trenera hokeja Nashville Predators w hokeju na lodzie, doznał zawału serca lub zatrzymania akcji serca News Story
191. 02.10.21 USA Dead
Major Wingate (37), amerykański koszykarz i były kapitan koszykówki Tennessee (Springfield Armor, Shanxi Zhongyu, Tofas Bursa) zmarł niespodziewanie. Historia z wiadomości
192. 02/10/21 (28), Martwy
Jake Kazmarek (28) kulturysta, szczepionki Moderna 31 sierpnia i 28 września 2021 Zmarł cztery dni po szczepieniu News Story
193. 10.02.21 Holland
Ceylin del Carmen Alvarado (23), holenderski, panujący mistrz Europy Cyclo-cross rider pauzować z powodu 'zakłócony morfologii krwi' Aktualności Story
194. 02.10.21 Francja
Martin Lefèvre (16), Agneaux FC Piłkarz upadł podczas meczu Gambardella Cup z FC Saint-Lô Manche, tuż przed pół godziny. Uczęszcza do liceum Curie-Corot w Saint-Lô. Jego ojciec powiedział, że jego syn nie ma problemów z sercem, to zapalenie tętnicy w mózgu, jak wylew… Prezes klubu powiedział: „Był sparaliżowany po prawej stronie, stracił mowę, ale pozostał przytomny”. Pozostał w szpitalu przez cztery dni i przeniesiony do Centrum Medycyny Fizycznej i Rehabilitacji Dzieci i Młodzieży (CMPR), we Flers (Orne) News Story
195. 10.03.21 Kanada
Josh Archibald (28), Edmonton Oilers hokej przekazania na czas nieokreślony z powodu zapalenia mięśnia sercowego Aktualności Story
196. 21.03.2011, Austria, 64 lata Dead
Ernst Scherr (64 lata), były trener bramkarzy i łowca talentów niespodziewanie zmarł.
197. 21.03.2011, Niemcy , Dead
Timucin Sen (Hesja) Piłkarz upadł na boisku 10 minut przed końcem meczu. Reanimowana historia wiadomości
198. 3/10/21 , Dead
Niels de Wolff (27), piłkarz belgijskiego klubu piłkarskiego White Star Sombeke, zasłabł z zatrzymaniem akcji serca po meczu z drużyną Warbrook. Ożywiony dzięki RKO i defibrylatorowi. Zmarł w szpitalu trzy dni później. Historia z wiadomości
199. 4/10/21 Martwy
Hayden Holman (22), Sugar City, maratończyk w Idaho. Upadł podczas maratonu św. Jerzego w stanie Utah. Początkowo wskrzeszony. Zmarł w szpitalu. Historia z wiadomości
200. 21.04.2011, Niemcy, 42 lata Martwy
Alexander Siegfried (42) z VfB Moschendorf niespodziewanie upadł i zmarł. Historia z wiadomości
201. 04.10.21, Dead
Benjamin Taft (33), niemiecki piłkarz/trener załamuje się z zatrzymaniem akcji serca po meczu Nowości
202. 06/10/21 Dead
George Peterson (37) AKA „Da Bull” Kulturysta wygrał zawody Classic Physique na Arnold Classic 2019, zmarł kilka dni przed startem w najlepszych zawodach kulturystycznych. Podejrzenie krwotoku mózgu po otrzymaniu dwóch dawek szczepionki przeciw krowim, co było wymagane na Igrzyskach Olimpijskich w Orlando. Historia z wiadomości
203. 06/10/21,
Florian Dagoury: Najlepszy na świecie freediver ze statycznym wstrzymaniem oddechu, u którego zdiagnozowano zapalenie mięśnia sercowego i osierdzia 40 dni po drugiej szczepionce Pfizera – Instagram News Story
204. 06/10/21, Niemcy (61), Dead
Bern Bauer (61), Trener DJK Concordia Ludwigshafen (Rheinland-Pfalz) News Story
205. 07.10.21, Włochy, 17 lat
Nienazwany zawodnik z Colverde (17) załamuje się z zatrzymaniem akcji serca podczas treningu.
206. 07/10/2021 Japonia
Kota Ibushi (39), zapaśnik odwołał swój udział w zawodach (lipiec 2021) z powodu skutków ubocznych szczepionek. Sześć miesięcy później, w grudniu 2021 r., nadal jest monitorowany, aby ustalić, kiedy może wrócić na ring. Aktualności Historia Aktualności Historia2
207. 08.10.21, Francja, 49 lat Martwy
Benoit Sabard(49), gracz SC Massay doznaje śmiertelnego zatrzymania akcji serca podczas gry. To trzecia śmierć tego roku w SC Massay, po śmierci Jean-Philippe Roux (73?), byłego prezydenta klubu i zastępcy burmistrza miasta, oraz Francka Martina, byłego gracza i byłego wiceprezydenta. Historia z wiadomości
208. 8.10.21 , Dead
Dean Chiazari (31), wioślarz kajakowy. Zmarł z powodu zatrzymania akcji serca. Historia z wiadomości
209. 09/10/21, Nuevo Vallarta, Meksyk Martwy
Alberto Olguin, golfista PGA Manuela Torresa upada na polu podczas imprezy PGA Tour Latinoamerica z powodu zatrzymania akcji serca. Była to druga śmierć caddy PGA (19 czerwca). Historia z wiadomości
210. 21.09.2011, Anglia, 29-letni
Ryan Bowman (29) Zawodowy napastnik Shrewsbury został potraktowany defibrylatorem po półgodzinnej grze z ekstremalnymi problemami z sercem. Historia z wiadomości
211. 21.10.2011, Włochy, 18-letni
Pompeo Tretola (18), piłkarz nagle mdleje na boisku, zostaje wskrzeszony przez swojego kolegę z drużyny. Historia z wiadomości
212. 10.10.21, Francja, 40-letni zawodnik
Unnamed Saint-James doznał zatrzymania akcji serca po rozgrzewce przed meczem, zasłabł w szatni, uratowany przez defibrylator przez strażaka z drużyny przeciwnej. Historia z wiadomości
213. 10.10.21, Włochy, 59 lat Dead
Unnamed biegacz długodystansowy z Biella (59) umiera na niewydolność serca podczas wyścigu.
214. 10.10.2021, Niemcy
Nienazwana zawodniczka W meczu pomiędzy Wackerem Mecklenbeck i Fortuną Freudenberg w kobiecej Lidze Westfalii upadła pod koniec bez żadnych przeciwnych wpływów.
215. 10.10.21 , Dead
Simone Bedodi (40 lat), włoski baseballista i trener drużyny baseballowej Park Ranger. Umarł we śnie. Historia z wiadomości
216. 11.10.21, Niemcy
Marcel Herder, trener gościnny, upadł na skraju pola Mühlwiese (Saksonia) Resuscitated News Story
217. 11.10.21 Norwegia
Daniel Aakervik (17 lat), jeden z największych norweskich talentów narciarstwa biegowego, zawiesił sezon po ostrej reakcji na szczepienia przeciw COVID. Historia z wiadomości
218. 12.10.21
Ewan Fraser (30), hokeista na trawie w Glasgow zasłabł z zatrzymaniem akcji serca, podczas meczu News Story
219. 12.10.21 Niemcy, 25 lat Dead
Lukas Bommer (25), bramkarz HC TuRa Bergkamen, zmarł nagle i niespodziewanie.
220. 12.10.21, Macedonia, Dead
Julija Portjanko (38 l.), urodzona na Ukrainie macedońska piłkarka ręczna (Kometal Gjorče Petrov, Arvor 29, reprezentacja Macedonii). niespodziewana śmierć, w samochodzie z mężem, wracając z Grecji. Historia z wiadomości
221. 12.10.2021 Hiszpania
Ferran Duran (27), piłkarz Maià upadł na boisku, a następnie doznał wielu ataków serca przed przybyciem do szpitala. W jego serce wszczepiono automatyczny defibrylator. Aktualności Historia Aktualności Historia2
222. 13.10.21, Meksyk, 16 lat Martwy
Hector Manuel Mendoza (16) zmarł z powodu zatrzymania akcji serca podczas treningu. Historia z wiadomości
223. 13.10.21, Brazylia, 18-letni
Fellipe de Jesus Moreira (18) zawodowy piłkarz doznał podwójnego zawału serca. Zwolniony ze szpitala 3 listopada. Historia z wiadomości
224. 14.10.21 Wielka Brytania, Dead
David Jenkins (31), srebrny medalista olimpijski i brytyjski trener nurkowania niespodziewanie zmarł. Historia z wiadomości
225. 14.10.21, Włochy, 27-letni
Gianni Moscon (27), wielokrotny mistrz kolarstwa, przechodzi operację z powodu ciężkiej arytmii serca. Historia z wiadomości
226. 14.10.21, Włochy, 53 lata
Piłkarz Unnamed AH (53) doznał zatrzymania akcji serca podczas treningu.
227. 14.10.21, Niemcy, Dead
Unnamed Sędzia upadł i zmarł podczas meczu Kreisliga B pomiędzy SC Daisbach i FSV Taunusstein w Aarbergen (Hesja) News Story
228. 15.10.21, Gold Coast, Australia, 14-letnia
Ava Azzopardi (14 lat), piłkarka zasłabła na boisku w szpitalu w sztucznej śpiączce. Później odzyskany. Historia z wiadomości
229. 16.10.21, Francja, 54 lata Martwy
Christophe Ramassamy (54) zawodnik AH i były sędzia zasłabł i zmarł z powodu zatrzymania akcji serca podczas meczu. Historia z wiadomości
230. 16.10.21 Padwa, Włochy, Martwy
Dr Filippo Morando (37 l.), piłkarz z Padwy we Włoszech. Upadł z silnym bólem w klatce piersiowej podczas biegu. Reanimowany przez innych obecnych, trafił do szpitala, ale został wypisany. Zmarł 5 dni później. Historia z wiadomości
231. 17.10.21 Włochy, Dead
Jaber Fathallah (32 lata), tunezyjski koszykarz włoskiej drużyny Portitodo Messina mecz z Reggio Calabria. Upadł podczas meczu z zatrzymaniem akcji serca. Zmarł w szpitalu. Historia z wiadomości
232. 17.10.21, Francja, 41-letni piłkarz Dead
Unnamed (41) upadł na boisku i zmarł, najwyraźniej z powodu zatrzymania akcji serca podczas meczu piłki nożnej w Awinionie. Członek seniorskiej drużyny piłkarskiej Rasteau. Historia z wiadomości
233. 17.10.21 Brazylia Martwy
Adans João Santos Alencar (38), były brazylijski piłkarz Bruski FC, doznał nagłego zatrzymania akcji serca w Blumenau podczas mistrzostw Santa Catarina. Historia z wiadomości
234. 17.10.21 Włochy Martwy
Haitem Fathallah (32 l.), włoski koszykarz Fortitudo Messina upadł z powodu zatrzymania akcji serca w meczu z Reggio Calabria. Resuscytacja nie powiodła się i nigdy nie odzyskał przytomności. Historia z wiadomości
235. 17.10.2021 USA Dead
Brian Gassaway (49), były zawodnik UFC MMA. Brak przyczyny śmierci. Historia z wiadomości
236. 18.10.21 USA Dead
Lexi Riggles (16), starszy z Hanover College i absolwent Danville High School 2018, który grał w koszykówkę dla Panthers and Warriors, zmarł niespodziewanie. Historia z wiadomości
237. 18/10/21 Nowa Zelandia Martwe
Sean Wainui (25), Gwiazda NZ gracz rugby, zginął w wypadku samochodowym w pojedynkę w drzewo, tydzień po uzyskiwanie zaszczepione Aktualności Story
238. 19.10.21
Megan Roth (34 lata), maratończyk, trener biegania i biegaczka subelitarnych . Doznał zatrzymania akcji serca i zasłabł podczas maratonu bostońskiego. Świadkowie wykonali na niej resuscytację i uratowali jej życie. Historia z wiadomości
239. 19.10.2021 Murcia, Hiszpania
Antonio López (32), obrońca Realu Murcia miał kardiomiopatię, chorobę serca, która może prowadzić do niewydolności serca, co zmusiło go do przejścia na emeryturę z gry w piłkę nożną. Będzie miał wszczepiony defibrylator. Historia z wiadomości
240. 20.10.21, Włochy (26) Martwy
Ronald Biglione (26), piłkarz argentyńskiego klubu Deportivo Independencia hospitalizowany z powodu zakrzepów krwi (zakrzepowa plamica małopłytkowa) po drugiej szczepionce. Zmarł 5 listopada Aktualności Historia
241. 20.10.21, Niemcy (65), Dead
Hans-Günter Kinnen (65), koordynator turnieju Weiler-Volkhoven, menedżer ds. młodzieży, były zawodnik News Story
242. 21/10/21, NSW Central Coast, Australia
Cienna Knowles (19) australijska gwiazda jeździectwa hospitalizowana z powodu zakrzepów krwi. wymioty, gorączka, mokry pot, kołatanie serca, ból głowy, piekielne bóle mięśni i stawów, niewyraźne widzenie po szczepionce Pfizer. Aktualności Historia i instagram
243. 21.10.21, Wielka Brytania (30)
Nathan Baker, piłkarz z Bristolu, upadł podczas meczu. 2 kibiców zostało również poddanych leczeniu w nagłych wypadkach medycznych. Historia z wiadomości
244. 24.10.21, Niemcy (17)
Elly Böttcher (17) z Rostocker FC upada w meczu wyjazdowym w Hohen Neuendorf z kobiecej ligi Regionalliga Nordost bez przeciwnych wpływów News Story
245. 24.10.21 USA Dead
Carl Madsen (71), urzędnik NFL zmarł w swoim samochodzie, utknął na pasie na I-65, po pracy w grze Kansas City-Tennessee News Story
246. 25.10.21 Francja, Martwy
Michael Engelbert (37), piłkarz Ortho (La-Roche-en-Ardenne) zmarł nagle z powodu zatrzymania akcji serca po meczu i po prysznicu. Resuscytacja nie powiodła się. uznany za zmarłego w szpitalu. Historia z wiadomości
247. 25.10.21, (25)
Halil Elitok (25), pomocnik SG Gahmen upadł na boisku z powodu zatrzymania akcji serca News Story
248. 25.10.2021 Liège, Belgia Martwy
Michaël Englebert (37), piłkarz Ortho doznał zatrzymania akcji serca w szatni po rozegraniu meczu. Został reanimowany, ale następnego dnia zmarł w szpitalu. Historia z wiadomości
249. 26.10.21 Derbyshire, Anglia Martwy
Jack Gallagher (20 lat), piłkarz Gresley Rovers (United Counties Premier League North). Kluby w całym regionie oddały hołd młodemu piłkarzowi. Brak przyczyny śmierci. Historia z wiadomości
250. 28.10.21, Niemcy
Nienazwany piłkarz doznał zatrzymania akcji serca (NRW) Dersum. Rescusated przez Josefa Stefensa i Jürgena Koopa News Story
251. 28.10.21, Niemcy Dead
Selim Levent, współtrener Hertha BSC, zmarł nagle i niespodziewanie podczas wakacji. Aktualności Historia Twitter
252. 28.10.21, Bridgeville, Pensylwania, USA, 12 lat Martwy
Jayson Kidd (12) upadł podczas treningu koszykówki w szkole, a później zmarł. Historia z wiadomości
253. 28.10.21, New Jersey USA, (nowozelandzki gracz rugby), (28)
Tevita Bryce (28) Montclair Norsemen rugby upadł podczas gry z powodu 2 ataków serca i udaru spowodowanego zakrzepem krwi, serce zatrzymało się na 28 minut Aktualności Historia Aktualności Historia
254. 28/10/21, Beludżystan, (30), Martwe
Mohammad Islam (30), Raziq piłkarz zapada w połowie gry, zgon w szpitalu Aktualności Story
255. 30.10.21, Niemcy, (25)
Benedikt Kirsch, kapitan SpVgg Bayreuth (Bawaria) upadł na boisku. Julian Pietsch z VfB Schloß Holte 2 reanimował go. Historia z wiadomości
256. 30.10.21 Tunezja Martwy
Doudou Faye (35), senegalski koszykarz doznał zatrzymania akcji serca. Mistrzostwa Tunezji w koszykówce oddały hołd jednemu z jego wybitnych członków. Historia z wiadomości
257. 31.10.21, Hiszpania
Sergio Aguero (33), argentyński napastnik Barcelony cierpiał na bóle w klatce piersiowej i upadł w meczu, obecnie leczony z powodu problemów z sercem. Znany również jako Kun Agüero) Aktualizacja z 15 grudnia – Sergio Aguero ogłosił, że został zmuszony do przejścia na emeryturę z powodu „stanu serca”. Historia z wiadomości
258. ??/10/21, Tennesee, USA
Shelby Grace Allen (17 lat), członek zespołu Dyer County Bowling w szpitalu dziecięcym Le Bonheur w Memphis, po wystąpieniu zespołu Guillain-Barré. Historia z wiadomości

listopad 2021
259. ??/11/2021 Szwajcaria
Lara Gut-Behrami (30), szwajcarska narciarka alpejska z Pucharu Świata miała ogromne trudności z oddychaniem i przez kilka tygodni od czasu szczepienia w październiku cierpiała na powtarzające się napady padaczkowe. W listopadzie 2021 trenowała tylko pięć razy. 30 listopada nadal miała problemy z oddychaniem. 11 grudnia wygrała wyścig, ale 17 grudnia pozytywny wynik testu COVID PCR zatrzyma ją na cztery wyścigi. Aktualności Historia Aktualności Historia2
260. 01.11.21, Włochy (23), Dead
Vittoria Campo Włoski piłkarz zasłabł z zatrzymaniem akcji serca, zmarł w szpitalu. Jej brat Alessandro (25) zmarł 1.09.2021. Historia z wiadomości
261. 01.11.21, Sogndal, Norwegia
Emil Palsson (28), islandzki pomocnik grający w Sogndal (klub norweski), zasłabł z powodu zatrzymania akcji serca podczas meczu z Stjordals-Blink w 12. minucie, reanimowany, a następnie poleciał do szpitala Haukeland na dalsze badanie i leczenie. Historia z wiadomości
262. 01.11.2021 Montana, USA Martwy
Jedd Hoffman (AGE), szeroki odbiornik i obrońca z liceum w Park City, upadł z działaniami podobnymi do napadów. Asystent trenera przeprowadził resuscytację krążeniowo-oddechową i użył defibrylatora. Hoffman został przewieziony do szpitala St. Vincent Healthcare w Billings, gdzie zmarł tydzień później. Historia z wiadomości
263. 01.11.21, Walia Martwy
Logan Luker (17), gracz rugby Youth Captain w Penygraig RFC zmarł nagle News Story
264. 11.03.21, Austria (24), Martwe
Boris Sadecky (24), zaszczepione słowaccy @bratislavaCAPS hokej gwiazda zmarł po zawaleniem na lodzie podczas meczu w Dornbirn, Austria Aktualności Story Aktualności Story2
265. 11.03.21, USA , Dead
Jordan Tucker (koniec 20 lat) były kapitan Longridge Town FC zmarł nagle.
266. 04/11/2021 Provo, Utah, USA
Richard Harward (42 l.), koszykarz Brigham Young Cougars opuści resztę sezonu z powodu „problemu sercowo-naczyniowego”. Historia z wiadomości
267. 21.05.2011, USA (36), Martwy
Dusan Pasek (36), @bratislavaCAPS CEO, 2 dni po Borisie Sádeckým News Story
268. 05.11.21 Hiszpania
Caroline Graham (26), kobieca piłkarka FC Barcelona. Skarżył się na szybkie bicie serca i bóle w klatce piersiowej podczas gry i został zastąpiony. arytmia serca Historia wiadomości
269. 05.11.21 Włochy
Daouda Peeters (22), belgijski piłkarz, pomocnik Juventusu. Zdiagnozowano neuropatię, zaburzenia czucia i trudności motoryczne. Historia z wiadomości
270. 21.05.21 Białoruś Martwy
Konstantin Wajgin (lub Vaygin lub Vaigin), 57 lat, biathlonista i trener biathlonu. W wiadomościach jest mowa tylko o śmierci, a nie o przyczynie. Historia z wiadomości
271. 05.11.2021 Argentyna Martwy
Carlos Mario Brummich (60+), koszykarz Yeti Gutiérrez upadł podczas meczu turniejowego i szpital nie był w stanie go uratować. Historia z wiadomości
272. 06/11/2021 Martwy
Shawn Rhoden (46 l.), kulturysta Mr. Olympia 2018, zmarł z powodu zatrzymania krążenia News Story
273. 21.06.2011, Szkocja, (19)
Jamie Hamilton (19) Obrońca Hamilton Accies opuścił boisko z bólami w klatce piersiowej. Historia z wiadomości
274. 06/11/21 Brazylia Martwy
Luíz Antônio dos Santos, 57 lat, brazylijski długodystansowiec olimpijski (1996), zatrzymanie akcji serca. Historia z wiadomości
275. 06.11.21 Terytorium Nadmorskie, Rosja Martwy
Victor Plakhuta (35), trójboista siłowy. Siostra Victora powiedziała, że był ogólnie sprawny i zdrowy. Przyczyną śmierci było obustronne zapalenie płuc, ale według przyjaciół Victor zmarł dwa tygodnie po szczepieniu koronawirusem. Historia z wiadomości
276. 06/11/2021 Galicia, Hiszpania
Ezequiel Martínez Canosa (20), piłkarz Fisterra upadł podczas meczu. Powiedział, że problemy z sercem występują w rodzinie i że potrzebne są dalsze testy, aby dowiedzieć się, co naprawdę się wydarzyło. Stan szczepień nieznany. Historia z wiadomości
277. 21.07.2011, Niemcy
Bezimienny Zaszczepiony piłkarz doznał udaru podczas meczu o puchar okręgu, z jednostronnym paraliżem, przewieziony karetką do szpitala. Historia z wiadomości
278. 21.07.2011, Niemcy
Nienazwany sędzia upadł w 20. minucie meczu kobiet w Turyngii. Historia z wiadomości
279. 21.07.2011, Niemcy
Nienazwany piłkarz upadł w Landesliga Staffel 2 NRW FC Arpe/Wormbach przeciwko BSV Menden (NRW) bez przeciwnych wpływów News Story
280. 11.07.21 Norcross High School, Georgia, USA Martwe
Izajasz Banki, 16, Norcross Szkoła piłkarz zmarł w domu na stan zdrowia niezwiązanego z piłki nożnej Aktualności Story
281. 07.11.21 Rosja Dead
Aliya Khambikova, 21 lat, rosyjska siatkarka. Zmarł z powodu niewypowiedzianej choroby (nie COVID) News Story
282. 21.07.2011 Utah, USA
Eric Turner (41), model fitness i kulturysta, doznał spontanicznego rozwarstwienia tętnicy wieńcowej. Jego druga szczepionka na COVID była w połowie maja, według jego własnych postów. Podobnie jak doktor Lutchmedial , mówił nieprzyjemne rzeczy o ludziach, którzy woleli iwermektynę od eksperymentalnych szczepionek. Aktualności Historia Dziękuję Heidi
283. 11.08.21 Houston, TX, USA Martwe
Jamarcus Hall (16) Houston Szkoła piłkarz zmarł tego samego dnia zespół piłkarski Hilltoppers zaplanowanym grać w Senatobia w pierwszej rundzie playoffs klasy 4A Aktualności Story
284. 08.11.21 Zmarły USA
Kim „Alarm” Kyeong-Bo (20), wschodząca gwiazda Overwatch League, grająca wsparcie dla Philadelphia Fusion, zmarła. Historia z wiadomości
285. 08/11/21 Wielka Brytania Martwy
Tom Greenway (38), mistrz dżokej umiera News Story
286. 21.08.2011, Paragwaj, Martwy
Nelson Solano, 21- letni piłkarz, upadł i zmarł na atak serca. Historia z wiadomości
287. 21.08.2011, USA, Dead
Pedro Feliciano (45 lat) New York Mets Pitcher zmarł z powodu zatrzymania akcji serca we śnie. Nie odkryto jeszcze statusu Vax. Historia z wiadomości
288. 08.11.21 Houston, Teksas USA, Dead
Willis Forko, 37 lat, liberyjsko-amerykański piłkarz (Real Salt Lake, Bodø/Glimt, drużyna narodowa). Pośmiertny
289. 08.11.21 USA
Chuck „Kali Muscle” Kirkendall (46 l.), kulturysta zasłabł dwa dni po śmierci Shawna Rhodena.
290. 09/11/2021 Nowy Jork, USA
Keaton Parks (24 lata), New York City FC, zawodnik MLS przeszedł operację usunięcia skrzepu krwi z nogi News Story
291. 10/11/21
Murphy Jensen (53), mistrz Wielkiego Szlema, który wraca do zdrowia po nagłym zatrzymaniu akcji serca podczas gry w tenisa na imprezie charytatywnej dla celebrytów w Kolorado. Uderzył się w głowę w zawaleniu i ma złamania u podstawy czaszki. Historia z wiadomości
292. 21.11.2011, Niemcy (40), Dead
Jörg Heinle (40), były napastnik i trener Spvgg Detter-Weißenbach (Bawaria), pielęgniarka anestezjologiczna w Franz von Prümmer-Klinik Bad Brückenau i członek rodziny nagle zginęli News Story
293. 11.11.21 Hiszpania Martwy
Jony López (16), piłkarz Sol del Este, doznał ataku serca podczas treningu piłkarskiego. Historia z wiadomości
294. 12.11.21 USA Dead
Dejmi Dumervil-Jean (22), były (2018) piłkarz z Louisville zmarł Nowości
295. 13.11.21, Dania (24)
Luther Singh (24) Piłkarz FC Kopenhaga trafił do szpitala z „tajemniczą chorobą” News Story
296. 13.11.21 Bułgaria Martwy
Ivo Georgiev, 49 lat, bułgarski piłkarz (Debrecen, Korabostroitel, drużyna narodowa), niewydolność serca. Historia z wiadomości
297. 13.11.21 Polska Martwy
Jarosław Pacoń (49), polski piłkarz (Stal Stalowa Wola). Zmarł niespodziewanie News Story
298. 13/11/21 Urugwaj
Sabrina Soravilla (25), odtwarzacz urugwajski Nacional zdiagnozowano kariery kończące choroby serca 7 miesięcy po otrzymaniu jej pierwszy Sinovax COVID szczepionka Aktualności Story
299.
13.11.2021 Bazylea Szwajcaria Ömer Türkes (wiek), trener piłki nożnej U-14 FC Basel upadł z powodu zatrzymania akcji serca podczas meczu z Zurychem i został reanimowany. Klub potwierdził, że w sobotni wieczór był stabilny. Historia z wiadomości
300. 14.11.21 Australia
Michelle Goszko (44 lata), australijska świetna w krykiecie, przebywa na OIOM-ie po udarze w wieku 44 lat. Jest w pełni zaszczepiona. Historia z wiadomości
301. 14.11.21 Ateny, Grecja Martwy
Stevan Jelovac (32 lata), serbski koszykarz, grający w AEK Ateny, upadł podczas treningu indywidualnego. W szpitalu zdiagnozowano udar mózgu i zmarł 5 grudnia. Historia z wiadomości
302. 15.11.21,
Julio Lugo (45) Dominikanin, były krótkofalowiec Boston Red Sox, zmarł z powodu zatrzymania akcji serca we śnie. Nie odkryto jeszcze statusu Vax. (Houston Astros, Tampa Bay Rays Diabeł, Boston Red Sox) World Series mistrz (2007) Aktualności Story Aktualności Story2
303. 17/11/21
Sarah Gigante (21), Olympic rowerzysta i panujący w czasie próbnego australijski mistrz miał ciężką reakcję COVID-19 szczepionki, silne bóle w klatce piersiowej i powtórzył hospitalizacji po olimpiadzie w Tokio, osierdzia Aktualności Story
304. 17.11.21 Panama Dead
Adonis Villanueva (27), pomocnik Panamskiego klubu Deportivo del Este mógł uderzyć się w głowę podczas meczu. (2 różne historie) Później, po przyjeździe do domu, upadł z udarem. Zmarł w szpitalu kilka dni później, 23 listopada. Obudził się na krótko przed śmiercią i lekarz poprosił go, aby poruszył ręką, co zrobił. Aktualności Historia Aktualności Historia2
305. 17.11.21 Włochy Martwy
Michele De Vecchi (25), biegacz górski biegał z przyjacielem na wzgórzach Prosecco, upadł z powodu zatrzymania akcji serca i zmarł na szlaku. Historia z wiadomości
306. 18/11/21 Finlandia Martwe
Kim Suominen (52), gracz i trener w Turku Ball Club, zmarł niespodziewanie. Historia z wiadomości
307. 18.11.21 NY USA Martwa
Carmyne Payton (15), studentka stanu Nowy Jork , bez wcześniejszych problemów zdrowotnych, zasłabła z powodu problemów z sercem, zmarła podczas próby koszykówki News Story
308. 18.11.21 Martwy
Nienazwany sportowiec aragoński (27), który brał udział w Behobia-San Sebastian, zmarł w szpitalu w stolicy Gipuzkoa. Biegacz najwyraźniej zemdlał i doznał zatrzymania akcji serca podczas kwestionowania tego wydarzenia i został natychmiast ewakuowany do szpitala. Historia z wiadomości
309. 19.11.21 USA
Cooper Teare (22 lata), światowej klasy biegacz, upadł podczas mistrzostw NCAA Cross-Country Championships 2021 podczas rywalizacji o University of Oregon. Booster Covid dwa tygodnie wcześniej. Skarżył się na problemy z sercem, a lekarze pracowali nad obniżeniem tętna. Historia z wiadomości
310. 20.11.21 NJ USA Martwy
Nienazwany (14) chłopiec w Dumont NJ zmarł w sobotę po południu po upadku na boisku do koszykówki w szkole podstawowej. Nastolatek z New Jersey kłócił się z innymi nastolatkami w Grant Elementary School, kiedy upadł. Młody sportowiec został przewieziony do Centrum Medycznego Uniwersytetu Hackensack, ale nie przeżył. Historia z wiadomości
311. 20/11/21 NSW, Australia
Stephanie Gard (), konny sportowca zapalenie osierdzia, nie czuć jej nogi od kolan w dół, a nie chodzić kilka dni po Pfizer COVID Vaccine Aktualności Story
312. 21.11.21 Francja Dead
Bruno Macedo (22), zawodnik rezerwowego FC Nueil-les-Aubiers upadł i zmarł nagle w niedzielę rano w swoim domu. Historia z wiadomości
313. 22.11.21 USA
Duggar Baucom (61), trener koszykówki Citadel upadł na linii bocznej kontra Duke. Przewieziony do szpitala. Historia z wiadomości
314. 23.11.21 Wielka Brytania
John Fleck, (30), gwiazdor Sheffield United upadł podczas meczu z Reading, przewieziony do szpitala, opublikował News Story
315. 23.11.21 Japonia Martwy
Riuler de Oliveira Faustino (23 lata), brazylijski piłkarz (J.FC Miyazaki, Shonan Bellmare), zatrzymanie akcji serca. Historia z wiadomości
316. 24.11.21 Włochy Martwy
Nienazwany kolarz (15) upadł i zmarł w ramionach ojca News Story
317. 24.11.21
Adama Traore (26), skrzydłowy Sherrifa Tiraspol upadł na boisku, trzymając się za klatkę piersiową w meczu z Realem Madryt News Story
318. 24.11.21 Wielka Brytania Dead
Leon Taylor (36), piłkarz Darlaston Town cierpiał na „choroba” i zmarł następnego dnia. Historia z wiadomości
319. 24.11.21 US
Charlie Wyke (28), napastnik Wigan upadł podczas treningu dzień po swoim pierwszym Pfizerze. Ta historia mówi, że nie miał szczepionki przeciw COVID, ale to jest sprzeczne z tym, co powiedział. Niestety, mógł wyczyścić swoje konto na Twitterze, do którego, jak sądzimy, przyznał się (mógł to być Fleck – wciąż badany). Historia z wiadomości
320. 24.11.21 Filipiny
Roider Cabrera (30 lat), filipińska zawodowa gwiazda koszykówki (drużyna Terrafirma) zasłabła z zatrzymaniem akcji serca w szatni po turnieju w Ynares Sports Arena w Pasig City (dwukrotne zwycięstwa nad Meralco i Barangay Ginebra San Miguel). Aktualizacja: angioplastyka 02.12.21 dzień po tym, jak kardiolog znalazł blokadę serca. Pozostaje nieprzytomny, ale porusza palcami i próbuje otworzyć oczy. Aktualności Historia Aktualności Historia2
321. 26.11.21 Mali Dead
Guimbala Tounkara (34), policja AS i były pomocnik Djoliby i USC Kita, zmarł po zatrzymaniu akcji serca, wkrótce po treningu policji AS. Poszedł do domu, a potem do sklepu przyjaciela, ale zasłabł z zatrzymaniem akcji serca i zmarł przed dotarciem do szpitala. Historia z wiadomości
322. 27.11.21 Praga, Czechy Dead
Daire Ni Heldhin (29 l.), Dundalk Young Ireland GAA gaelicka piłkarka zachorowała podczas miejskiego wypadu z kumplami w Czechach. Zabrany do szpitala i zmarł tego ranka News Story
323. 28.11.21 Rosja Martwy
Valentin Rodionov (16), rosyjski hokeista Dynama Moskwa upadł na linii bocznej po zderzeniu z deską ochronną przy lodzie, ale zmarł tydzień później. Trener powiedział: „ zdał [badanie lekarskie]. Był absolutnie zdrowym, silnym facetem, pogodnym, pełnym siły i energii.” Historia z wiadomości
324. 30.11.21 Karolina Północna, USA Dead
Fatimah Shabazz (22 lata), kluczowy siatkarz NC A&T, zmarł z powodu powikłań związanych z tętniakiem. Był graczem roku na współkonferencji Cincinnati Northwest HS 2016. Zdobył dyplom z przedfizjoterapii. Historia z wiadomości
325. 24??/11/21 Victoria, Australia
Paul Dimattina (47), były pomocnik Western Bulldogs (Australian Rules Football) na oddziale intensywnej terapii po niepożądanej reakcji na booster firmy Pfizer Covid. A teraz ma objawy COVID. Historia z wiadomości

grudzień 2021
326. 01.12.21 Szkocja Dead
Siobhan Cattigan (26), reprezentantka Szkocji w rugby, która wygrała 19 występów dla Szkocji, zmarła. Nie podano przyczyny śmierci. Historia z wiadomości
327. 01.12.21 USA Martwy
CJ Hunter (52), zmarł z nieokreślonych przyczyn. Historia z wiadomości
328. 01.12.21 Rosja Martwa
Arina Biktimirova (19), mistrzyni taekwondo zmarła nagle w domu. Zdobył złoty medal jako mistrz na Mistrzostwach Europy Taekwon-Do ITF na Krecie w listopadzie. Historia z wiadomości
329. 01.12.21 Belgia Nie żyje
Keanu Breurs (19) Piłkarz i trener juniorów KVK Svelta Melsele U23 zmarł nagle w środę rano. Przyczyna śmierci nie została podana Historia wiadomości
330. 01.12.21 Melbourne Australia
Ben Madgen (36), koszykarz South East Melbourne Phoenix w szpitalu z zapaleniem osierdzia po 2. Pfizer. Ćwierkać
331. 02.12.21 Włochy Dead
Romina De Angelis (43), siatkarka, która upadła podczas gry w padla (sport rakietowy jak tenis) z przyjaciółmi. Podejrzenie tętniaka. Historia z wiadomości
332. 02.12.21 Egipt Dead
Adham El-Selhadar (53 l.), egipski menedżer piłkarski upadł i zginął na linii bocznej meczu po tym, jak jego drużyna zdobyła zwycięskiego gola. Historia z wiadomości
333. 21.03.2012 Adelaide, Australia
Nienazwany piłkarz Adelaide Crows trafił do szpitala, u którego zdiagnozowano zapalenie osierdzia (zapalenie serca) dwa tygodnie po swoim pierwszym Pfizerze. Zapalenie osierdzia niszczy komórki serca. Adelaide Crows w niewytłumaczalny sposób nie ujawniły jego nazwiska, powołując się na „prywatność”, ale wkrótce będzie to oczywiste, ponieważ nie będzie go przez co najmniej 3 miesiące. Historia z wiadomości
334. 03.12.21 Niemcy
Kwabenaboye Schulz (23), piłkarz FC Carl Zeiss Jena upadł po ostatnim gwizdku w meczu z Berliner AK, w tym samym meczu co Ugur Tezel. Mieli 4 mecze w 11 dni po kwarantannie. Wygląda na to, że zespół obwinia za to Coronaviruę, a nie szczepionkę. Historia z wiadomości
335. 03.12.21 Niemcy
Ugur Tezel (24), piłkarz FC Carl Zeiss Jena upadł podczas meczu z Berliner AK i został zastąpiony. Ta sama gra, w której upadł Kwabenaboye Schulz. Historia z wiadomości
336. 21.03.2011 Anglia
Mark Simpson (wiek nieznany), napastnik Knaresborough Town West Riding County FA upadł i miał palpitacje serca w szatni w przerwie. Poczuł się lepiej po odczekaniu reszty meczu, ale kiedy pojechał do domu, znowu zaczęło się to dziać. Historia z wiadomości
337. 04.12.21 USA
CJ McCollum (30), Strażnik koszykówki Portland Trailblazers ze zdiagnozowaną odmą opłucnową (zapadnięte płuco), która może być spowodowana urazem lub chorobą. Może już nigdy nie zagrać. McCollum wykończone w górnej części rankingu rzucający obrońca HoopsHype na 31 sierpnia Aktualności Story
338. 21.04.2012 Beverwijk, Holandia Północna Martwy
14-letni Wouter Betjes, hokeista studencki upadł w drodze do ławki po meczu Bloemendaal JC3 z Overbosem JC1. Lekarz klubowy próbował go reanimować na ziemi, kontynuując podróż w karetce pogotowia i szpitalu w Amsterdamie, ale bez powodzenia i zmarł. Historia z wiadomości
339. 12.04.2021 Carlisle, England
Bobby Dixon (n / a), Carlisle Miasto piłkarz upadł na wczesnych etapach gry Cumberland County League przeciwko Gosforth i został zabrany do Cumberland Infirmary do testów Aktualności Story
340. 21.05.21 Włochy Martwy
Fabio Pedretti (24 lata), z Gardone Valtrompia, upadł i zginął podczas biegu Uno di Monticelli, nocnej imprezy biegowej na wzgórzach Franciacorta w Monticelli Brusati. Na ostatnim kilometrze wyścigu na 20 km upadł i nie można go było reanimować. Historia z wiadomości
341. 12.05.21 Teheran, Iran Martwe
Navid Khosh Hava (30), były obrońca piłce nożnej Iran U23 zmarł z powodu zatrzymania akcji serca Aktualności Story
342. 05.12.21 Birmingham, Alabama, USA Martwy
John Wolfe (20), 3-krotny mistrz stanowy w tenisie gimnazjalnym w liceum (Briarwood High School, Alabama) zmarł. Historia z wiadomości
343. 06.12.21 Tamworth, Anglia Martwy
Rob Woodward (36), trener/kierownik Stonydelph Juliors FC U10. Podwójnie zaszczepione. „Z wielkim smutkiem klub ogłasza, że wczoraj zmarł nagle Rob Woodward, nasz menedżer U10 Cougars”. Klub Facebook
344. 06.12.21 Francja Martwy
Xavier Ziani (49), francuski zawodowy siatkarz i trener w Charenton-le-Pont zmarł w wyniku zatrzymania akcji serca. Historia z wiadomości
345. 21.07.2016 Melbourne, Australia
Jake Lever (25), gwiazda Melbourne Demons (AFL) wyglądał słabo, gdy spadł na ziemię podczas swojego pierwszego treningu przed sezonem. Miał 20 minut pomocy medycznej. Historia z wiadomości
346. 21.07.21 Chorwacja Martwy
Pavel Karpf (52), były szwajcarski bramkarz FC Luzern, był we wtorek na swoim żaglowcu w Chorwacji, kiedy nagle upadł i zmarł trzy dni później w szpitalu. Historia z wiadomości
347. 09.12.21 USA Martwy
Matt Scherer (38 l.), były biegacz Oregon Ducks zmarł, jak dotąd nie ma żadnej przyczyny śmierci Nowości
348. 10.12.21 Serbia
Ricardo Gomes (29) Pochodzący z Republiki Zielonego Przylądka piłkarz grający w serbskim klubie FK Partizan upadł podczas treningu, 45 dni po szczepieniu na COVID. Trener Stanojevic powiedział: „Sytuacja jest poważna”. Gomes, trener Bojan Ostojic i Quincy Menig zostali zaszczepieni tego samego dnia. Historia z wiadomości
349. 11.12.21 Norwich, Anglia
Victor Lindelof (27), obrońca Manchesteru United upadł trzymając się za klatkę piersiową i wskazując na serce, skarżąc się na ból w klatce piersiowej i przyspieszony puls. Jego żona potwierdzała (wielokrotnie), że oboje byli zaszczepieni. Historia z wiadomości
350. 11.12.2021 Kalifornia, PA, USA Martwy
Branson King (23 lata), hokeista z Uniwersytetu Kalifornijskiego w Pensylwanii zmarł nagle. Brak przyczyny śmierci Aktualności Historia
351. 12.12.2021 Águias do Moradal-Pedrógão, Portugalia
Edgar Marques (20), piłkarz Pedrógão de São Pedro upadł podczas meczu. Historia z wiadomości
352. 12.12.21 Włochy
Piotr Zieliński (27), pomocnik Napoli w 19. minucie meczu z Empoli, z trudem oddychał, wskazując na szyję i klatkę piersiową. Historia z wiadomości
353. 12.12.21 Francja
Martin Terrier (24), napastnik Rennes został zmieniony po bólach w klatce piersiowej w meczu z Niceą. Historia z wiadomości
354. 12.12.2021 Australia Martwy
Kane van Dierman (n/a), Sydney Skazani RUFC Rugby Union. Okoliczności śmierci nie ogłoszone News Story
355. 12.12.2021 Reims, Francja
Nieznany z nazwiska piłkarz (34), grający w Olympique FC de Reims doznał w połowie meczu zatrzymania akcji serca. Został reanimowany na boisku, a następnie karetką pogotowia przewieziony do szpitala. Historia z wiadomości
356. 13.12.2021 Anglia
Maxwell Harrison (21), międzynarodowy tancerz towarzyski, zachorował na zapalenie osierdzia (zapalenie worka otaczającego mięsień sercowy) pięć dni po swojej drugiej szczepionce Pfizer COVID-19 i był hospitalizowany. Czołowi kardiolodzy twierdzą, że jego stan serca był wynikiem szczepienia firmy Pfizer. Historia z wiadomości
357. 14/12/2021 Miami, Floryda, USA Martwe
Andres Melendez (20), Cleveland Guardians Minor League Baseball gracz zmarł niespodziewanie - żadnych dalszych szczegółów dostępny Aktualności Story
358. 14.12.2021 Zinswiller, Alzacja, Francja Martwa
Aurélie Hans (21 lat), bramkarzka (od 12 roku życia) doznała nagłego zatrzymania akcji serca i zmarła we wtorek, 14 grudnia. Córka Laurenta Hansa, zawodnika, a następnie menedżera różnych klubów w północnej Alzacji. Historia z wiadomości
359. 15.12.2021 Rosja Martwy
Alexander Frolov (63), hokeista Sarmations Ice Hockey był na uboczu podczas meczu w rosyjskiej amatorskiej Night Hockey League (NHL), kiedy nagle zachorował i upadł. Zmarł w drodze na oddział intensywnej terapii z widocznym problemem z sercem. Historia z wiadomości
360. 16.12.2021 Rhode Island, USA Martwa
Meaghan McGonagle (41), trenerka siatkówki i nauczycielka biznesu w Cranston High School East. Burmistrz Cranston Ken Hopkins powiedział: „To młoda kobieta, 41 lat, w dobrym zdrowiu, która miała wczesne szczepienia”, ale „była hospitalizowana przez około tydzień przed śmiercią”. Aktualności Historia Aktualności Historia2
361. 16.12.2021 Nowa Zelandia Dead
Taniela Moa (36), Section Paloise, były gracz międzynarodowego związku rugby Tonga, który grał głównie w Nowej Zelandii i Francji, nagle zmarł. Brak przyczyny śmierci Aktualności Historia
362. 16.12.2021 Murcia, Hiszpania
José Javier Ros (aka Monas) (22), piłkarz UCAM Murcia wycofał się z reszty sezonu po zdiagnozowaniu zapalenia osierdzia. Aktualności Historia Aktualności Historia2
363. 16.12.2021 Hiszpania Martwy
Dani Chabrera (29 l.), trener bramkarzy Lokomotiwu Taszkent w Uzbekistanie. Wrócił do Hiszpanii, ale zachorował i zmarł. Historia z wiadomości
364. 17.12.21 Los Angeles USA
Donald Parham (24) Los Angeles Chargers (NFL) gracz tight end upadł w powietrzu podczas łapania przyziemienia. Otrzymał dwie szczepionki przeciw Covid-19 i dawkę przypominającą. Jego ramiona drżały, gdy był odjeżdżany. Wydaje się jasne, że jego lewa ręka zablokowała się, zanim jego hełm uderzył o ziemię – wydaje się, że dlatego nie radził sobie dobrze z rekonwalescencją. Chargers donoszą, że doznał wstrząsu mózgu, ale nagranie opowiada inną historię, ułamek sekundy przed tym, jak jego hełm opadł na ziemię, a głowa nagle odrzuciła się do tyłu. Kluczem do tego jest obserwowanie akcji z boku, klatka po klatce. Historia z wiadomości
365. 17.12.2021 Zirl, Austria Martwy
Leo Forstenlechner (12), Gunners Hokej na lodzie miał „zatrzymanie oddechu” w domu, a następnie spędził kilka dni w szpitalu i zmarł. Facebook (zrobiono zrzut)
366. 19.12.2021 Hiszpania
Oscar Cabrera (26 l.), Cantbasket Koszykarz podczas meczu, Oscar wziął piłkę, ale upadł twarzą do przodu, zanim zdołał wykonać podanie. Na filmie widać, jak drży. Został przeniesiony do szpitala. Aktualności Historia wideo
367. 19.12.2021 Donegal, Irlandia
Unnamed Setanta (U21) Gracz miotający upadł na boisku. Finał rzucania U21 w hrabstwie Donegal został przerwany po przerwie. Historia z wiadomości
368. 20.12.2021 Nebraska, US Martwy
Kimera Bartee (49), były zawodnik Detroit Tigers i obecny trener pierwszej bazy nagle upadł i zmarł podczas wizyty u ojca w Omaha w stanie Nebraska. Menedżer klubu powiedział, że mieli 100% udział zawodników w szczepionce przeciw COVID. Wiosną 2021 r. klub miał zachęty dla pracowników i fanów do zaszczepienia się. Menedżer klubu powiedział: „im szybciej się zaszczepimy, tym jesteśmy bezpieczniejsi i tym bardziej prawdopodobne jest, że będziemy mogli grać nieprzerwanie przez cały nasz harmonogram”. 6 września, odprężający Joe Jimenez i trener ławkowy George Lombard, mieli pozytywny wynik testu na obecność wirusa i objawy, mimo że obaj zostali zaszczepieni, a menedżer był zaskoczony! Co mu powiedziano o szczepieniach i co powiedział swojemu zespołowi o zagrożeniach? Aktualności Historia Aktualności Historia2 Aktualności Historia3 Aktualności Historia4 Aktualności Historia5
369. 21.12.2021 Francja
Kévin Gourdon (31), zawodnik La Rochelle Rugby Union wycofał się z gry w rugby po odkryciu problemu z sercem. „To brutalna i smutna wiadomość, ale moje zdrowie jest priorytetem” News Story
370. 21.12.2021 Chorwacja
Marin Čačić (23), NK Nehaj Piłkarz nagle zasłabł z zatrzymaniem akcji serca podczas treningu. Został przewieziony do szpitala, gdzie zdiagnozowano niewydolność serca. Jest w śpiączce. Aktualności Historia Aktualności Historia2

UWAGA: żadne raporty poniżej tego punktu nie są uwzględniane w obliczeniach w nagłówku

UWAGA: Żadne raporty poniżej tego punktu nie są uwzględniane w liczbie szczepionek w nagłówku, ponieważ niewystarczająca dokumentacja lub inne przyczyny są bardziej prawdopodobne.

Nie znaleziono jeszcze dokumentacji

Dochodzenia w toku. Jak dotąd w tej sekcji nie znaleziono żadnej dokumentacji dla mediów. Niektóre nazwiska mogą być napisane niepoprawnie . Daty mogą być błędne . Do tej pory znaleźliśmy poprawne szczegóły dla ponad 10 takich. Teraz dodajemy je do tego obszaru listy, ale nie liczymy ich w sumie nagłówka, dopóki nie znajdziemy dokumentacji. Wszelka pomoc byłaby mile widziana.

1. 18.01.2021 Turcja
Ibrahim Khalil (49 lat), trener reprezentacji Turcji w lekkiej atletyce. Zmarł na atak serca.
2. 22.08.21 Martwy
Milos Georgeevic, 31 lat, zmarł we śnie, prawdopodobnie z powodu choroby serca.
3. 06.09.21 Austria
Nienazwany austriacki zawodnik ASV Baden upadł na boisku i został reanimowany
4. 06/09/21 Bergamo, Włochy
Nienazwany (16) piłkarz z Bergamo we Włoszech doznał zatrzymania akcji serca.
5. 13.10.21 Włochy, Dead
Ricky Pirrallo (29), piłkarz z Cigliano we Włoszech. Zmarł nagle. Może to odnosić się do Rocco Perrino, prawdopodobnie błąd w tłumaczeniu, ponieważ oryginalne odniesienie mogło być w języku hebrajskim.
6. 10/11/21 Brescia, Włochy
Armano Ferrari (51), trener piłki nożnej w Brescii we Włoszech, zmarł nagle. Nie znaleziono żadnych informacji, nawet pod różnymi nazwami. Prawdopodobnie błędnie zgłoszone.
7. 12.11.21 Macedonia
Jiob Adnan (30), piłkarz z Macedonii. Zmarł trzy dni po drugiej dawce szczepionki na koronawirusa podczas meczu piłki nożnej z przyjaciółmi. W przerwie upadł na ławkę. resuscytacja nie powiodła się.
8. ??/11/21
Andrea Corcio (42), włoski trener piłki nożnej. zmarł nagle
9. 15.11.21, USA
Jason Plummer (52), australijski pływak olimpijski (1988).
Nie podano przyczyny (wydaje się podejrzane)

Może lub może nie być związany z Vax


Nie ma wystarczających informacji, aby zdecydować, czy którykolwiek z tych zapaści lub zgonów jest związany ze szczepieniami COVID. Potrzebne są dalsze badania. Wszelka pomoc byłaby mile widziana, ponieważ prowadzenie dochodzeń nie jest łatwe. Są one wymienione tutaj, ponieważ pojawiają się na niektórych listach jako spowodowane przez wirusy, ale uważamy, że obecnie nie ma wystarczających informacji do podjęcia decyzji lub inne wyjaśnienia wydają się unieważniać spowodowane przez wirusy, takie jak rak.

1. 25.01.2021 USA
Jack Draper (19), tenisista załamał się podczas meczu z kazachstańskim Mikhailem Kukushkinem na Miami Open po raz pierwszy w upalny, wilgotny dzień. Ewentualnie związane z upałem, ale to był dopiero pierwszy zestaw.
2. 30.01.2021 Indianapolis, USA Martwy
Wayne Radford, 64 lata, gwiazda NBA i była gwiazda drużyny Indianapolis, zmarł w swoim domu w Indianapolis. Prawdopodobnie z rakiem News Story
3. 04.02.21
Andres Felipe Roman (25), Zdiagnozowano wrodzoną kardiomiopatię przerostową. Odkryłem to w testach klubowych, przed rozpoczęciem gry. Czy było to długotrwałe czy niedawne po szczepieniu?
4. 04.04.21 Rosja Dead
Nikita Sidorov (18), piłkarz młodzieżowej drużyny Profesjonalnej Ligi Piłki Nożnej (PFL). Zginął 5 minut po wejściu na boisko jako rezerwowy podczas meczu na stadionie Torpedo. Resuscytacja nie powiodła się. Lekarz powiedział, że miał tętniaka mózgu i krwawienie wewnętrzne. Doniesienia prasowe mówiły o autopsji i śledztwie, ale nie odkryto żadnych dalszych informacji. Historia z wiadomości
5. 18.04.21 USA Dead
Antron Pippen (33 l.), koszykarz drużyny Texas A&M, a później drużyny Heat Upstate World Basketball Association. Zmarł niespodziewanie, bez znanych problemów zdrowotnych, wypadku lub innych przyczyn śmierci. Jego ojciec Scottie powiedział, że Antron miał przewlekłą astmę, ale nie ujawnił przyczyny śmierci. Historia z wiadomości
6. 12.08.21, USA (16), Dead
Drake Geiger (16), 6′ 3″ 400 funtów Nebraska Piłkarz upadł i zmarł podczas przerwy treningowej, po zaledwie 10 minutach gry. Jego ojciec, Scott Hoffman, powiedział, że niedawno byli w Las Vegas, gdzie było goręcej i nie miał tam żadnych problemów. Sekcja zwłok najwyraźniej wykazała, że jego śmierć była spowodowana „hipertermią, powiększonym sercem i problemami z sercem”, ale zdał egzamin fizyczny na tydzień przed treningiem. Niestety nie ma informacji o statusie szczepionka, ale byłoby to istotne. Zbyt wiele sekcji zwłok jest ukrytych lub zawiera skąpe informacje, jakby chciały chronić Wielką Farmację. Wszystko, czego pragniemy, to prawda. Historia z wiadomości
7. 12.08.21, NZ (24), Martwa
Olivia Podmore (24) Nowozelandzka olimpijska kolarz zmarła nagle i tajemniczo w swoim pokoju, koroner bada przyczynę (możliwe samobójstwo). Przyjaciel powiedział: „Byłem ostatnią osobą, która widziała ją żywą. Gdybyś widział ją w ciągu ostatnich 72 godzin, nie pomyślałbyś, że to może się zdarzyć.
8. 12/08/21, USA (27), Dead
Cameron Burell, Sprinter zginął w tajemniczych okolicznościach, orzekł samobójstwo przez samobójstwo przez samobójstwo z broni palnej w głowę. Czy był zarażony, a jeśli tak, czy wiedział, że jego kariera się skończyła? Historia z wiadomości
9. 19/08/21 Martwe
Phil Hernon (55), kulturysta zmarł po „nagły niedawnym spadku” ewentualnie dializa związane Aktualności Story
10. 23.08.21, USA Martwy
Jimmy Hayes (31), były gracz Bruins niespodziewanie zmarł. W swoim organizmie miał kokainę i fentanyl. Ile nie zostało ujawnione. Stan jego serca nie został ujawniony. Historia z wiadomości
11. 04.09.21 Lagos, Nigeria
Kelechi Okafor (21), piłkarz zginął po wylądowaniu na kamieniu po uderzeniu głową w piłkę podczas gry dzień przed wyjazdem do Azerbejdżanu, aby rozwijać swoją karierę. Historia z wiadomości
12. 08.09.21 Kokomo, Indiana, USA Martwy
Curtis Robert Pettigrew (49), znany jako Bobby lub Big Bob, była gwiazda Wildkats, mistrz w pchnięciu kulą i asystent trenera Kokomo High School przez 15 lat, a Howard County Sports Hall of Famer zmarł w wypadek samochodowy. Nie odkryto żadnych informacji o wypadku lub o tym, czy był on spowodowany zatrzymaniem akcji serca. Historia z wiadomości
13. 17.09.21 Kazachstan Martwy
Albert Linder, 25 lat, sztangista z Kazachstanu. Śmierć przez samobójstwo według jego brata, której nie pomógł bezduszny trener. Historia brata
14. 07.10.21 Francja Dead
Unnamed kolarz (60+) doznał zatrzymania akcji serca w Saint-Jean-de-Belleville w Sabaudii, pomiędzy Le Villard i Les Deux Nants. Zaalarmowani przez turystów ratownicy z CRS Alpes de Modane i strażacy interweniowali około 12:30, ale nie mogli go reanimować. Historia z wiadomości
15. 12.10.21 Baltimore, USA, Martwy
Elisha Gorham (17 lat), piłkarz Baltimore . Upadł podczas gry. Podejrzenie uszkodzenia mózgu. Historia z wiadomości
16. 21/10/21, USA Martwe
Jake Ehlinger (20), University of Texas linebacker znaleziony martwy - jak wykluczyć przypadkowego przedawkowania fentanylu xanax / Aktualności Story
17. 21.10.21 USA Dead
Ivan Douglas (41) zdobył mistrzostwo kraju z Buckeyes. Kariera została przerwana przez zakrzepy krwi, które rozpoczęły się około 2003 roku. Najwyraźniej zaraził się COVID we wrześniu 2021 roku, trafił do szpitala 21 października i zmarł 24th. Nieznany status szczepu. Aktualności Historia Aktualności Historia2
18. 30.10.21 USA Martwy
Jason Aguilar (16), student drugiego roku rachunkowości i lekkoatleta, zmarł. Znaleziono go nieodpowiadającego w swoim pokoju. Ten wpis wymaga zbadania, ponieważ samobójstwo może dotyczyć innego mężczyzny o tym samym nazwisku. Koroner hrabstwa Coles, Ed Schniers, powiedział, że przyczyna śmierci była wówczas nieznana, ale po sekcji zwłok wydał werdykt samobójczy, według niektórych stron internetowych, ale raport koronera nie jest dostępny. Historia z wiadomości
19. 04.11.21 Sarajewo, Bośnia i Hercegowina Martwa
Amela Fetahović (35), piłkarka bośniacka (Sarajewo, Spartak Subotica, drużyna narodowa). Zginęła w wypadku samochodowym (czy miała zatrzymanie akcji serca podczas jazdy?) News Story
20. 09.11.21 Blagoveshchensk, Rosja Martwy
Piotr Szatochin (54), aikido (trener). Piotr był zaangażowany w narciarstwo i judo, zanim zaczął uprawiać aikido, a następnie trenował aikido. Mówiono, że miał Covid-19, a krewni próbowali znaleźć dawcę z przeciwciałami, niestety bezskutecznie. Historia z wiadomości
21. 21.11.21 Parcé-sur-Sarthe, Francja
Nienazwana kobieta (50+), tenisistka stołowa zemdlała z powodu zatrzymania akcji serca podczas meczu. Uratowany przez jej przeciwników (strażaków ochotników) i defibrylator. Historia z wiadomości
22. 25.11.21 Hiszpania
Pedro Acosta (17), mistrz świata Moto 3 upadł podczas przemawiania na podium po wyścigu. Niedługo potem odzyskany zapaść mógł być spowodowany wyczerpaniem i nerwami. Wideo na Twitterze
23. 06/12/21 Lancaster, Wielka Brytania
Cliff Trickett (wiek nieznany), sędzia długoletni zmarł nagle, przyczyna śmierci nieznana.
24. 06/12/21 Wielka Brytania Martwy
Marvin Morgan (38), były gracz Aldershot Town, Shrewsbury Town, Plymouth Argyle i Hartlepool United gracz i projektant marek modowych. W 2018 roku zdiagnozowano u niego jamistego, skupisko nieprawidłowych naczyń krwionośnych zwykle w mózgu lub rdzeniu kręgowym, które powodują drgawki, udary i prawdopodobnie przedwczesną śmierć. Nieznany status szczepu. Zmarł podczas podróży służbowych w Europie. Historia z wiadomości
25. 06.12.21 Anderson, Ohio, USA Dead
Brock Vogel (15 lat), ostatni w szkole średniej w drużynach zapaśniczych i piłkarskich w Anderson High School, zmarł w poniedziałek. Brak przyczyny śmierci. Przeniesiony z głównej listy ze względu na raport czytelnika mówiący, że „nie ma mowy”, czy został zaszczepiony” – ale dwóch innych uczniów w jego szkole zmarło w tym samym tygodniu, a dwóch uczniów ze szkoły brytyjskiej zmarło w tym samym tygodniu, więc umieszczamy to zgłoś tutaj, nie licząc na głównej liście, podczas gdy my badamy. Aktualności Historia Aktualności Historia2
26. 07/12/21 USA Martwy
Glenn Foster (31), były obrońca New Orleans Saints zginął w Alabamie po szybkim pościgu policyjnym i zderzeniu z drzewem. Był dwubiegunowy. Oczekuje się autopsji. Historia z wiadomości
27. 08.12.21 Roswell, Georgia, USA Martwy
Demaryius Thomas (33 lata), były NFL Denver Broncos Wide Receiver zmarł samotnie w swoim domu z powodu ataku lub zatrzymania akcji serca pod prysznicem. Najwyraźniej miał napady od roku. Zanim przybyła policja, pojawił się rygor pośmiertny. News Story
28. 08.12.21 Meksyk Martwy
Alfredo 'Chango' Moreno (41), były napastnik Ameryki , zmarł po krótkiej walce z rakiem. Istnieją sprzeczne doniesienia o raku trzustki i pęcherzyka żółciowego. Jedna z historii mówi, że był w szpitalu 30 listopada na operację pęcherzyka żółciowego, kiedy wykryto raka jelita i zadzwoniono do krewnych w sprawie krwi i płytek krwi.
29. 12.09.21 Brazylia
Pele (81), była gwiazda piłki nożnej zostało zaszczepione marca 2021, następnie z rozpoznaniem raka jelita grubego września 2021 i został przyjęty do szpitala ponownie grudnia 2021. Miał operację prostaty w 2015 Aktualności Story

Najprawdopodobniej nie związane z wirusem

Te zapaści lub zgony najprawdopodobniej nie są związane ze szczepieniami COVID.

09.12.20 Francja
Dimitri Linard, 33 lata, piłkarz Strasbourg FC, upadł podczas meczu z Lyonem. Zagrał co najmniej 10 meczów w 2021 roku, po jego upadku. Wydaje się bardzo mało prawdopodobne, że jego upadek w 2020 roku był związany ze szczepionką. Historia z wiadomości

11.11.20 Pennsylvania, USA
Journey Brown (21), gwiazda stanu Penn, biegnąca z powrotem ze zdiagnozowaną kardiomiopatią przerostową. Może powodować duszność, ból w klatce piersiowej lub problemy z układem elektrycznym serca, zagrażające życiu zaburzenia rytmu serca (arytmie) lub nagłą śmierć. Historia z wiadomości


12.12.20 Floryda, USA Keyontae Johnson (21 lat), gwiazda koszykówki Uniwersytetu Floryda. W pierwszej czwartej minucie meczu z Florida State trafił do szpitala po upadku. Zwolniony ze szpitala. Mało prawdopodobne, aby był związany ze szczepionką, ponieważ był to grudzień 2020 r., czas, w którym prawdopodobnie nie był w stanie otrzymać szczepionki. Historia z wiadomości

16.03.21 Moskwa, Rosja
Timur Faizutdinov (19), grał w juniorskiej drużynie Dynama St. Petersburg w meczu play-off przeciwko Loko Jarosławowi, kiedy został uderzony krążkiem w głowę. Upadł, a następnie zmarł w szpitalu. Historia z wiadomości

15.04.21 Preston, Australia
Goce „Colakot” Gruevski (47), były reprezentant Macedonii, bramkarz Preston Lions i obecny trener bramkarzy. Nie podano przyczyny śmierci. Facebook

06/05/21 Oregon USA
Maggie Williams (15), gwiazda toru licealnego Oregonu, zasłabła z powodu braku tlenu podczas biegu na 800 metrów, ponieważ absurdalny mandat stanowy zmusił ją do noszenia maski podczas biegu i nie mogła prawidłowo oddychać.

27.10.21, Austria, 26 lat
Raphael Dwamena (26) Ghany napastnik. Upadł (prawdopodobnie z powodu włączonego defibrylatora) z poważnymi problemami z sercem przed meczem Pucharu ÖFB pomiędzy Linz Weiß-Blau FC i Hartberg TSV. Miał znaną chorobę serca od 2017 r. Sierpień 2017 r.: nie powiodła się medycyna w Brighton po wykryciu choroby serca. Październik 2019: Lekarze zalecają przejście na emeryturę Styczeń 2020: Kontynuacja zabawy z wszczepionym kardiowerterem-defibrylatorem. Październik 2020: problemy z sercem wykryte przed meczem. Październik 2021: Upadł w meczu pucharowym. „Dostałem porażenie prądem od defibrylatora. To boli i zwala z nóg. Ale nie upadłem”, 4 grudnia 2021: Klub rozwiązał umowę. Historia z wiadomości

21.03.21 Lancaster, Wielka Brytania
Kortney Hause (26), piłkarz Aston Villi rozbił Lamborghini o szkolny płot po utracie kontroli nad pojazdem na mokrej drodze. Był oszołomiony, ale nie ranny i nikt nie został ranny. Miał rekord prędkości i spóźnień.

Dyskusja graczy


VIDEO: https://www.bitchute.com/video/wPWqltQgNKqM/

Odsunięci na bok sportowcy z „choroba” nieuwzględnieni w tym raporcie


Wiele drużyn sportowych ma teraz wielu graczy, którzy zostali wykluczeni. Są ich dziesiątki. Zespoły i wielkie media to ukrywają, myśląc, że nikt tego nie zauważy. Ci uszkodzeni gracze nie zostaną pokazani w tym raporcie, jeśli zostaną zgłoszoni tylko jako „choroba”, ale warto byłoby ich śledzić, ponieważ posiadanie ich tak wielu nie jest normalne. Ich układ odpornościowy prawdopodobnie został naruszony przez „coś”, więc będą otwarci na wiele rzeczy, z których normalnie byliby w stanie zlekceważyć. Pozostawiamy to innym, aby je śledzić – mamy pełne ręce roboty, zajmując się dochodzeniami dla tej listy, cofamy się w czasie, próbując znaleźć nowe informacje, które nie były wcześniej dostępne, i wprowadzając drobne poprawki, gdy zostaną odkryte. W końcu to wszystko wyjdzie.

Lista urazów

Oto niewyczerpująca lista zgłoszonych obrażeń. Większość to zatrzymanie akcji serca.

  Zatrzymanie akcji serca
  Zakrzepy krwi lub zakrzepica
  Udar
  Nieregularne bicie serca
  Niemiarowość
  Neuropatia
  Śmierć

Dzięki wielu współpracownikom

Wiele osób przyczynia się do tego, niektórzy pośrednio, zgłaszając się do grup Telegram i innych stron internetowych. Istnieje wiele duplikatów, a w niektórych przypadkach ludzie zgłaszają rzeczy, które mieliśmy od miesięcy, ale każde zgłoszenie pomaga, ponieważ czasami jest niewielka informacja, której wcześniej nie mieliśmy, na przykład data, raport z autopsji, imię i nazwisko pisownia lub raport sprzed miesięcy, który nigdy nie trafił do wiadomości. Tak było w przypadku Chucka „Kali Muscle” Kirkendalla. Pomocne strony internetowe obejmują DVDbeaver , The COVID Blog .

Aktualizacja notatek

9. Aktualizacja 15 grudnia – 19 grudnia: Dodano Marco Rossi, Murtaza Lodhgar, Todd Richards, Brad Wendland, Richard Harward, Sergio Aguero (aktualizacja), Keaton Parks, Arik Alfasi, Michaël Perrier, Bobby Dixon, Taniela Moa, Jedd Hoffman, Andres Melendez , Daire Ni Heldhin, Branson King, Brian Gassaway, Kane van Dierman, Alex Evans, Hamish Bell, Dale Best, Ferran Duran, Lara Gut-Behrami, Jack Gallagher, Jony López, Anna Kruglova, Victor Plakhuta. Raphael Dwamena przeniósł się do „mało prawdopodobnego związku ze szczepionkami”. Piotr Shatokhin dodał do „Może nie być związany ze szczepionkami”. Aktualizacja 10 grudnia – 15 grudnia: Dodano CJ McCollum, Adam Bounds, Stephanie Gard, Drake Geiger, zaktualizowano wykres, Demaryius Thomas, Brock Vogel, Keanu Breurs, Chuck „Kali Muscle” Kirkendall , Pavel Karpf, Lise Vidal, Eric Turner, Michele De Vecchi. Dzięki czytelnikom, którzy na szczęście sprawdzili, Sage Canaday nie umarł – leżał w łóżku z powodu zapalenia płuc i skrzepów krwi, a następnie nocował w szpitalu, który, jak twierdzi, nie jest związany ze szczepionką, ale co zaczęło się dziać niedługo po jego drugiej szczepionce Pfizera. Jego wpis pozostaje poniżej, ale z usuniętym czerwonym znacznikiem śmierci. Ivan Douglas, były piłkarz Buckeyes zmienił się z dotkniętego wirusem na May lub nie, i Dead, ponieważ nie ma jeszcze dowodu, że był zaszczepiony, ale najwyraźniej złapał COVID. Zaktualizowano status Roider Cabrera. Poprawiono pisownię imion Lemaitre. Aktualizacja 5–9 grudnia: Dodano Adham El-Selhadar, Pompeo Tretola, Ben Madgen, Marvin Morgan, Ugur Tezel, Stevan Jelovac, Jake Lever, CJ McCollum, Adam Bounds. Uwaga: 10.10.21 Nienazwanym włoskim piłkarzem był Pompeo Tretola. ale co zaczęło się dziać niedługo po jego drugiej szczepionce Pfizera. Jego wpis pozostaje poniżej, ale z usuniętym czerwonym znacznikiem śmierci. Ivan Douglas, były piłkarz Buckeyes zmienił się z dotkniętego wirusem na May lub nie, i Dead, ponieważ nie ma jeszcze dowodu, że był zaszczepiony, ale najwyraźniej złapał COVID. Zaktualizowano status Roider Cabrera. Poprawiono pisownię imion Lemaitre. Aktualizacja 5–9 grudnia: Dodano Adham El-Selhadar, Pompeo Tretola, Ben Madgen, Marvin Morgan, Ugur Tezel, Stevan Jelovac, Jake Lever, CJ McCollum, Adam Bounds. Uwaga: 10.10.21 Nienazwanym włoskim piłkarzem był Pompeo Tretola. ale co zaczęło się dziać niedługo po jego drugiej szczepionce Pfizera. Jego wpis pozostaje poniżej, ale z usuniętym czerwonym znacznikiem śmierci. Ivan Douglas, były piłkarz Buckeyes zmienił się z dotkniętego wirusem na May lub nie, i Dead, ponieważ nie ma jeszcze dowodu, że był zaszczepiony, ale najwyraźniej złapał COVID. Zaktualizowano status Roider Cabrera. Poprawiono pisownię imion Lemaitre. Aktualizacja 5–9 grudnia: Dodano Adham El-Selhadar, Pompeo Tretola, Ben Madgen, Marvin Morgan, Ugur Tezel, Stevan Jelovac, Jake Lever, CJ McCollum, Adam Bounds. Uwaga: 10.10.21 Nienazwanym włoskim piłkarzem był Pompeo Tretola. ale najwyraźniej złapała COVID. Zaktualizowano status Roider Cabrera. Poprawiono pisownię imion Lemaitre. Aktualizacja 5–9 grudnia: Dodano Adham El-Selhadar, Pompeo Tretola, Ben Madgen, Marvin Morgan, Ugur Tezel, Stevan Jelovac, Jake Lever, CJ McCollum, Adam Bounds. Uwaga: 10.10.21 Nienazwanym włoskim piłkarzem był Pompeo Tretola. ale najwyraźniej złapała COVID. Zaktualizowano status Roider Cabrera. Poprawiono pisownię imion Lemaitre. Aktualizacja 5–9 grudnia: Dodano Adham El-Selhadar, Pompeo Tretola, Ben Madgen, Marvin Morgan, Ugur Tezel, Stevan Jelovac, Jake Lever, CJ McCollum, Adam Bounds. Uwaga: 10.10.21 Nienazwanym włoskim piłkarzem był Pompeo Tretola.
10. Aktualizacja 30 listopada – 4 grudnia: Dodano Sabrinę Soravillę, Valentina Rodionova, Seana Wainui, Shelby Grace Allen, Carly Stevenson, Fatimah Shabazz, Laurę Henderson, Adansa João Santosa Alencara, Tremaine Stewart, Jow Bradshawa, Haitem Fathallah. Nagłówek został zredagowany w celu odzwierciedlenia problemów innych niż zatrzymanie krążenia.
11. Aktualizacja 27 listopada: odkryto 60 nowych aukcji, prawie wszyscy zginęli.
12. Aktualizacja 26 listopada: Nienazwany gracz od 8/10/21 zidentyfikowany jako Benoit Sabard
13. Aktualizacja: 23 listopada, 14 dodatków i 10 zgonów
14. Aktualizacja: 22 listopada Dodatki kulturystów i uzupełnienia dat
15. Aktualizacja: 16 listopada 2021, dodano 30, kolejne 23 zgony, trwa sprawdzanie dat.
16. Aktualizacja: 9 listopada 2021, dodano pięć, dwie kolejne zgony.
17. Aktualizacja: 28 października, gracz rugby Tevita Bryce, wymieniony jako martwy, został wskrzeszony po tym, jak jego serce zatrzymało się na 28 minut

Ciężkie reakcje i zgony trwają

To jest aktualna lista… wszyscy ci sportowcy cierpieli na problemy z sercem po szczepionkach COVID. W momencie pierwszego pisania zginęło 28 osób. To nie było normalne, ale 10 dni później wymieniono 56 zgonów, a liczby rosną. Każda inna prawdziwa szczepionka zostałaby wycofana z rynku już dawno temu. Media będą zadawać pytania. Będą naciskać na rządy. Ale nie są. A rządy kontynuują i wyświetlają reklamy telewizyjne, radiowe i prasowe, zachęcając ludzi do oddania pierwszego, drugiego, trzeciego, czwartego strzału. Może dlatego mainstreamowe media niewiele mówią, bo zbierają rządowe pieniądze na reklamy?

Zgony i ciężkie reakcje będą trwały, dopóki nie umrze tak wiele osób, że stanie się oczywiste, że szczepionka jest od 10 do 100 razy gorsza niż wirus, który ma leczyć.

Ci sportowcy są kanarkami w kopalni, które ostrzegają nas przed nadchodzącym niebezpieczeństwem. Są ukrywane, aby ludzie, którzy nie zwracają uwagi, nie widzieli ostrzeżenia.

Sportowców widzimy tylko dlatego, że są w centrum uwagi. Nikt – czyli większość obywateli – nie podaje wiadomości.

źródło: https://goodsciencing.com/covid/athlete ... ovid-shot/

z: https://gazetawarszawska.com/index.php/ ... ku-covid-2
Awatar użytkownika
divinorum
Administrator
 
Posty: 326
Rejestracja: 20 sie 2014, 20:14

Re: Propaganda szczepień na cov19

Nieprzeczytany postautor: divinorum » 27 gru 2021, 22:47

Dr. Luc Montagnier to francuski wirusolog, współodkrywca HIV w 1983, laureat Nagrody Nobla w dziedzinie fizjologii i medycyny - Kolejny konkretny wywiad:
Luc Montagnier: Nowe warianty koronawirusa z powodu szczepień [lektor PL]
VIDEO: https://rumble.com/vhxb77-luc-montagnier-nowe-warianty-koronawirusa-z-powodu-szczepie.html
Kopia video na FB: https://www.facebook.com/jozal/videos/482474843300875/

A tutaj od strony prawnej mamy jasno pokazane, jak w Polsce nie przestrzega się prawa poczatowawszy od samej władzy w odniesieniu do pLandemi:
Konkretna i merytoryczna pigułka informacyjna od specjalistów w dziedzinie prawa:

II posiedzenie Poselskiej Komisji Śledczej w ramach projektu Norymberga 2.0

https://www.youtube.com/watch?v=0bS1gzs4LwQ
Tutaj kopia materiału video: https://www.cda.pl/video/94744321e
Awatar użytkownika
divinorum
Administrator
 
Posty: 326
Rejestracja: 20 sie 2014, 20:14

Re: Propaganda szczepień na cov19

Nieprzeczytany postautor: divinorum » 30 gru 2021, 18:49

Kolejni znani specjaliści apelują o zdrowy rozsądek i natychmiastowe zaprzestanie szczepień, bo konsekwencje będą zgubne.

DR SUCHARIT BHAKDI - NARZĄDY ZASZCZEPIONYCH ZMARŁYCH W SEKCJI UDOWADNIAJĄ ATAKI AUTOIMMUNOLOGICZNE!
video tutaj: https://www.bitchute.com/video/D0QsX2ojjcPq/

Dr Bhakdi wyjaśnia, w jaki sposób i dlaczego genetyczne "szczepionki" przeciwko COVID wywołują załamanie obrony immunologicznej przed czynnikami zakaźnymi, które leżą uśpione w naszym organizmie. Należą do nich liczne wirusy, takie jak Herpes zoster (półpasiec), Epstein-Barr-Virus (mononukleoza zakaźna), Cytomegalowirusy, bakterie - szczególnie gruźlica - i pasożyty.

Ponadto, nasze limfocyty-wartownicy są niezwykle ważne w ochronie przed nowotworami, ponieważ szybko niszczą komórki rakowe, które nieustannie pojawiają się w naszym organizmie. Zniszczenie tych limfocytów-wartowników przez szczepionkę będzie miało katastrofalne skutki w skali globalnej. Pacjenci z uśpionymi infekcjami, takimi jak gruźlica, oraz z nowotworami złośliwymi zaleją szpitale na całym świecie.

Link do artykułu, na który powołuje się dr Bhakdi: https://doctors4covidethics.org/on-covi ... ccination/A tutaj kolejny naukowiec Geert Vanden Bossche, który pracuje przy szczepionkach min. w BioNtech czyli firmie odpowiedzialnej za szczepionki Moderny.
Tutaj jego apel:
Message from Science

https://www.youtube.com/watch?v=RypUot_He2M
Tutaj kopia video: https://rumble.com/vrdwqd-nie-pozwl-si- ... w-si-.html

Tutaj kolejne świadectwo ludzkie, które jest najbardziej bezpośrednim dowodem na niszczycielskie działanie tych specyfików na zdrowie ludzkie:
ONI ZABIJAJĄ LUDZI ! apel rodziców w żałobie
VIDEO: https://rumble.com/vr09y3-oni-zabijaj-l ... aobie.html
Awatar użytkownika
divinorum
Administrator
 
Posty: 326
Rejestracja: 20 sie 2014, 20:14

Re: Propaganda szczepień na cov19

Nieprzeczytany postautor: divinorum » 08 sty 2022, 22:34

Już wcześniej na Słowenii medycy przedstawili, że partie szczepionek mają różną moc zależnie od oznaczeń, jednakże ten materiał już znikną z sieci.

Mamy więc kolejną analizę złożoną na podstawie danych z firm producentów, a także z analiz NOP i śmiertelności zestawionych z numerami partii. Okazuje się, że są partie szczególnie śmiertelne, a także partie ala placebo. Pomiędzy nimi jest statystyczna przepaść ilościowa, która daje do zrozumienia, że nie jest to przypadkowe działanie danej partii preparatu.
tu materiał o tym:
Śmiercionośne Serie Szczypawek | Napisy PL
VIDEO: https://rumble.com/vs33td-xhfhd-akadh-swff-napl.html
publikacja: 6 grudzień 2022


Tutaj kolejny artykuł na ten temat:
Czy istnieją dwie wersje „szczepionek” Pfizera i Moderny?
Czy 5% szczepionek powoduje 100% zarejestrowanych w VAERS zgonów?

Analiza publicznie dostępnych danych, publikowanych przez amerykański system VAERS (Vaccine Adverse Events Reporting System), mający monitorować przypadki niepożądanych poszczepiennych skutków ubocznych, wskazuje na niepokojące zdarzenia, wprost ocierające się o realizację „teorii spiskowej”.

Bardziej wnikliwa analiza wciągniętych do ewidencji VAERS niepożądanych odczynów poszczepiennych pokazuje, że zdecydowana większość NOP-ów miała zdarzenie u osób, które otrzymały preparaty pochodzące z bardzo blisko skojarzonych numerów seryjnych.

Oprócz tego, że większość NOP-ów może być spowodowana „szczepionkami” ze zbliżonych serii produkcyjnych, mamy jeszcze większe, wręcz sensacyjne odkrycie: te „śmiertelne” serie preparatów zostały bardzo szeroko rozdysponowane, we wszystkie zakątki Stanów Zjednoczonych, podczas gdy inne serie – te nie wywołujące obrażeń (zarejestrowanych w VAERS) – były w całości i nierozdzielnie dostarczane do poszczególnych lokalizacji.

„The Exposé”, strona, która ujawniła te informacje, przedstawia szczegółowe wykresy i obliczenia dystrybucji różnych dawek preparatów i ich relacji do zarejestrowanych NOP-ów. Obliczenia opierają się na danych dostępnych na dzień 15 października 2021 r. i analizuje „szczepionki przeciwko COVID-19” firm Pfizer i Moderna.

Według obliczeń, 95% wszystkich serii „szczepionek” nie spowodowały żadnych obrażeń (bardziej precyzyjnie: nie odnotowane takich zdarzeń w systemie VAERS), jednak 5% serii było odpowiedzialnych za 100% obrażeń. Na przykład najbardziej śmiertelna seria „szczepionki” firmy Moderna, która spowodowała ponad 100 zgonów, zaczyna się od numerów „039K20A”. Ta sama seria odpowiedzialna jest za 4 tysiące nieśmiertelnych NOP-ów.

W przypadku kilku „podejrzanych” serii firmy Pfizer, analiza pokazuje, że były one odpowiedzialne za liczbowo 639-krotnie większe obrażenia, 109-krotnie większą hospitalizację i zabiło 22-razy więcej osób, niż inne serie.

Analiza nie stawia końcowych wniosków, gdyż potrzebne są do tego dalsze badania, ujawnienie przez agencje rządowe wszystkich napływających danych (które są cały czas cenzurowane) oraz oczywiście należy zdać sobie sprawę, że system VAERS rejestruje od 1% do maksimum 10% realnie występujących zdarzeń. Ponadto, CDC/FDA, bo te dwie agencje zawiadują systemem VAERS, manipulują nawet dostępnymi danymi, jak np. w przypadku gdy jednego dnia skasowano 2000 wpisanych zgonów – z lakonicznym wyjaśnieniem, że „zaszła pomyłka”…

Analiza ta nie jest zatem kompletna, lecz wskazuje na pewne statystyczne anomalie, które można wyjaśniać mając dostęp do szerszych danych. Miejmy nadzieję, że zapoczątkuje kolejną dyskusję – oczywiście prowadzoną na niezależnych forach, gdyż mass media i media społecznościowe w brutalny sposób cenzurują jakąkolwiek debatę, zastępując ją quasi-religijnym monologiem z dogmatami o „bezpiecznych i skutecznych szczepionkach”.

Należy zatem zadawać pytania i żądać odpowiedzi:

– Dlaczego niektóre serie produktów powodują nieproporcjonalnie więcej różnego rodzaju obrażeń, niż inne?

– Dlaczego niektóre serie powodują śmiertelne skutki? Jak to wytłumaczyć statystycznie?

– Czy serie „szczepionek” powodujące nadmierne NOP-y były rezultatem braku kontroli jakości podczas procesu produkcji? Jeśli tak, to nie są znane żadne poczynione kroki przez producenta i nie ma żadnego zgłoszenia do agencji rządowych.

– Jeśli nastąpiła jakaś interwencja w proces produkcji, to czy była ona zamierzona (np. dodanie niebezpiecznego składnika, zmiana składu), czy też wynikała z braku kontroli jakości (np. zanieczyszczenie)?

– Dlaczego „zabójcze” serie tych preparatów zostały rozdysponowane szeroko we wszystkich regionach Stanów Zjednoczonych, podczas gdy zauważoną regułę jest dystrybucja całych niepodzielonych serii do konkretnych regionów?

– Czy rozdysponowanie „zabójczych” serii dokonane zostało z premedytacją i wiedzą o ich „wadliwości”, gdyż w przeciwnym przypadku, przy skondensowaniu i wysłaniu tych serii do jednej lokalizacji od razu pokazałoby zabójcze działanie „szczepionek”?

– Jak wygląda dystrybucja tych preparatów w innych regionach świata? Czy można zakładać, że np. niektóre kraje, które dzisiaj niechlubnie wioda prym w tzw. nadmiarowych zgonach (oficjalnie niezwiązanych ze szczepionkami, lecz ich wzrost nastąpił zaraz po rozpoczęciu masowego wyszczepiania), otrzymały więcej „śmiertelnych” dawek, niż inne regiony?

Były dyrektor firmy Pfizer, dr Mike Yeadon, który dzisiaj stał się jednym z autorytetów wzywających do zaprzestania wyszczepiania ludzkości niebezpiecznymi preparatami rozprowadzanymi jako „szczepionka przeciwko COVID-19”, we wpisie pod analizą nie ucieka od bardzo radykalnych słów: „Obecnie ma miejsce prawdziwie obrzydliwe zachowanie „elit” i po prostu nie odrzucam możliwości, że zostało to przeprowadzone z premedytacją. […] Produkty powinny zostać wycofane i intensywne analityczne dochodzenie powinno zostać rozpoczęte. Jeśli fabryki nie dostarczą właściwego wyjaśnienia tak dużej różnicy w profilach przypadków poszczepiennych, podawanie [„szczepionek”] nie może być wznowione”.

Pamiętajmy, że w przypadku innych produktów, np. żywności, przy stwierdzeniu zaledwie kilkudziesięciu przypadków zatrucia, cała seria jest natychmiast wycofywana. Produkty firm farmaceutycznych rozprowadzanych jako „szczepionki przeciwko Covid-19” traktowane są od początku do końca jako „bezpieczne i skuteczne”, bez względu na raportowane NOP-y i dziesiątki tysięcy ofiar śmiertelnych. Firmy farmaceutyczne zostały zwolnione z jakiejkolwiek odpowiedzialności za swoje produkty i ani producent, ani żadna agencja rządowa nie mają nawet intencji mierzenia skutków zastosowania tych produktów.

Przytoczona analiza wskazująca na niezwykle niepokojące dane o „śmiertelnych” pięciu procentach, w żadnym stopniu nie oznacza, że pozostałe 95% „szczepionek” to preparaty służące swoim propagandowym intencjom („bezpieczne i skuteczne”). „Szczepionki” nie tylko bowiem nie chronią przed „wirusem SARS-CoV-2”, nie tylko nie chronią przed skutkami „koronawirusa” i przebiegiem choroby (gdyż producent badał TYLKO wpływ „szczepionki” na pojawienie się LEKKICH objawów, takich jak katar, zupełnie wykluczając z wyników badań przypadki ciężkie), nie tylko nie chronią przed transmisją rzekomego wirusa, ale – jako eksperymentalny produkt genetyczny mRNA, TAK SAMO modyfikują organizm ludzki, który JUŻ NIGDY nie może być „odszczepiony” i wrócić do poprzedniego stanu. Każdy więc szczepionkowy produkt może i najczęściej spowoduje różnego rodzaju choroby, z autoimmunologicznymi i nowotworowymi na czele. Początki tego zjawiska już obserwujemy w najbardziej wyszczepionych populacjach. Widzimy zatem, że 5% serie powodują wszystkie zgony DZISIAJ, ale 95% pozostałych spowoduje dużo więcej, masowych zejść W PRZYSZŁOŚCI.

Przypomnijmy również, że jednym z komponentów programu Warp Speed, w który wpompowano 18 miliardów dolarów, i który posłużył do błyskawicznego opracowania „szczepionki” (bez przeprowadzenia prawdziwych badań), było również utworzenie systemu śledzenia dystrybucji tych produktów, co miało być dokonywane przez amerykańskie siły zbrojne. Każda „szczepionka” miała być indywidualnie rejestrowana w militarnym systemie Tiberius, który miał za zadanie logistykę i śledzenie w czasie niemal rzeczywistym każdej indywidualnej szczepionki, aż do punktu szczepienia. Tak zapewniano i całkiem możliwe, że system ten działa bardzo sprawnie, a anomalie… Widocznie, one zostały też zaplanowane i wbudowane w system.

Bez nacisków społecznych, bez determinacji, bez uwolnienia się mediów z pęt cenzury i poprawności politycznej i bez całkowitego odrzucenia pandemiczno-kowidowej narracji, nie będzie możliwe dotarcie do prawdy.
źródło: https://dailyexpose.uk/2021/10/31/100-p ... -produced/
polskie tłumaczenie: https://www.bibula.com/?p=128869

z: https://wolnemedia.net/czy-istnieja-dwi ... i-moderny/

EDYCJA 2:
Znalazłem kopie materiału ze Słowenii jednakże tylko ojczystym języku oto ona:
VIDEO: https://www.facebook.com/stoplaznivimme ... 176301913/

Wczoraj w Słowenii (21 listopad 2021) wybuchł wielki skandal, a dziś cała Słowenia mówi o szczepieniach. Naczelna pielęgniarka Uniwersyteckiego Centrum Medycznego, ośrodka klinicznego w Lublanie, która zajmuje się przyjmowaniem butelek i wszystkim zarządza, zrezygnowała, wyszła przed kamery i wyjęła butelki szczepionek. Pokazywała ludziom kody na butelkach, z których każda zawiera 1, 2 lub 3 cyfry w kodzie, a następnie wyjaśniła znaczenie tych liczb.
Partia 1 to placebo, sól fizjologiczna. Partia 2 to klasyczna butelka RNA. Partia 3 to pałeczka RNA zawierająca gen onc, powiązany z adenowirusem, który przyczynia się do rozwoju raka. W przypadku tych butelek te z 3 partii mówi, że osoby, które otrzymały je w ciągu 2 lat, będą miały raka tkanek miękkich.
Mówi, że osobiście był świadkiem szczepień wszystkich polityków i potentatów i wszyscy otrzymali preparat z 1 partii.
Awatar użytkownika
divinorum
Administrator
 
Posty: 326
Rejestracja: 20 sie 2014, 20:14

Re: Propaganda szczepień na cov19

Nieprzeczytany postautor: divinorum » 12 sty 2022, 12:06

Kilka dni temu google zostało przyłapana na dużej manipulacji w wynikach wyszukiwania przy terminie: Masowa psychoza (org. mass formation psychosis).

Po wpisaniu frazy w wyszukiwarce google pojawił się komunikat dla ludzi na całym świecie:
comment_1641157936O9nxQ1hNjdkMWUtxLret4Y,w400.jpg
comment_1641157936O9nxQ1hNjdkMWUtxLret4Y,w400.jpg (16.61 KiB) Przeglądany 20103 razy


potem nagle zaczeły pojawiać się strony negujące istnienie tego zagadnienia. Co ciekawe wiele z nich to artykuły fake-news napisane w 2 do 5 dni. Chociaż sam termin znany jest od wieku min. od Carla Junga. Widać, że nie są to organiczne wyniki wyszukiwań, a manipulacyjny zabieg, mający zdyskredytować szybko termin. Google chce,abyś to widział:

comment_1641164618fnV6qpOBG5aDpbBLqRFzgj.jpg
comment_1641164618fnV6qpOBG5aDpbBLqRFzgj.jpg (83.49 KiB) Przeglądany 20103 razy

po mimo, że jest to osoba zaszczepiona Moderną.

Gdy frazę wpiszemy w niezależną przeglądarkę tj. DuckDuckGo.com pojawiają się prawidłowe i nieocenzurowane artykuły:

yx4f4e0b16981.jpg
yx4f4e0b16981.jpg (192.54 KiB) Przeglądany 20103 razy


Wiecej o tym jest na stronie: https://wolnosc.tv/dr-peter-mccullough- ... oze-wideo/

A tutaj także VIDEO: https://www.facebook.com/RuchNarodowy/v ... 077253921/

A tutaj sam wywiad u J. Rogana , który odbił się szerokim echem w USA i rozpoczął proces cenzurowania tej osoby i terminu:
VIDEO: https://www.facebook.com/RuchNarodowy/v ... GK0T-GK1C&

Tutaj informacja o szybkim zablokowaniu na Twiterze konta tego pana: https://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/twit ... ionkach-na
Awatar użytkownika
divinorum
Administrator
 
Posty: 326
Rejestracja: 20 sie 2014, 20:14

Re: Propaganda szczepień na cov19

Nieprzeczytany postautor: divinorum » 12 sty 2022, 19:04

Konflikt interesów wykryty:
Zaskoczenie? Prof. Simon brał pieniądze od Pfizera, producenta szczepionki na koronawirusa
publikacja: 20 grudnia 2021

Na stronie Wiley Online Library pojawiła się szokująca informacja o tym, że znany w mediach prof. Krzysztof Simon w listopadzie 2019 roku brał pieniądze na sfinansowanie badań m.in od Pfizera. (...)

Tu całość: https://propolski.pl/zaskoczenie-prof-s ... d-pfizera/
Awatar użytkownika
divinorum
Administrator
 
Posty: 326
Rejestracja: 20 sie 2014, 20:14

Re: Propaganda szczepień na cov19

Nieprzeczytany postautor: divinorum » 18 sty 2022, 21:31

POST: 16 stycznia 2022 - Facebook cenzura oficjalnych przedstawicieli EMA
Fejkbook cenzuruje już nawet oficjalne wypowiedzi z agencji (EMA), dla których pracują faktczekersi, uznając je za fałszywe informacje
Link do oryginalnej wypowiedzi w komentarzu. Ciekawe czy tego posta te uznają za fejknjusa.

ema_n.jpg
ema_n.jpg (187.09 KiB) Przeglądany 20090 razy


Tutaj ocenzurowany przez FB materiał:
European Medicines Agency admits that VAXXXINES and BOOSTERS will and do cause VACCINE VAIDS

https://www.youtube.com/watch?v=6SzCpAlnNqo
Puki co jest na Youtube

Tutaj materiał z rzetelną analizą danych z państwa w zestaiwniu z tym co słyszymy z propagandy. Coraz dokładniej widać, jak ludzi się oszukuje.
Czy Ministerstwo Zdrowia oszukuje Polaków? Jak wygląda prawda o zarazie? Zdziarski/Milewski

https://www.youtube.com/watch?v=shBJ5rOG8iI

A tutaj kolejna odpowiedź nt. zestawienia danych liczbowych.
Zgony po szczepieniu przeciw COVID. Jaka jest prawda?

Według danych VAERS, w ciągu zaledwie dwóch tygodni liczba zgonów po szczepieniu przeciwko covid-19 wzrosła o prawie 60%. To jednak nie jest koniec złych wiadomości. Bazując na danych z ostatnich 30 lat, ilość zgonów po tej "szczepionce", pobiła wielokrotnie wszelkie rekordy wszystkich szczepionek razem wziętych.


Więcej w artykule tutaj: https://zmianynaziemi.pl/bezcenzury/zgony-po-szczepieniu-przeciw-covid-jaka-jest-prawda

Ten wykres z artykułu mówi obrazowo bardzo dużo o zgonach z powodu tych preparatów:
zgony-po-szczepieniu.png
zgony-po-szczepieniu.png (47.1 KiB) Przeglądany 20090 razy
Awatar użytkownika
divinorum
Administrator
 
Posty: 326
Rejestracja: 20 sie 2014, 20:14

Re: Propaganda szczepień na cov19

Nieprzeczytany postautor: divinorum » 18 sty 2022, 23:01

Poza tlenkiem grafenu czas zabrać się też za dobre opracowania nt. toksyczności biała spike.
Tutaj jedna z prezentacji badań, jak te białka wykańczają ludzi:

Scientist shows vaccine effects in autopsies. This is actual science. Don't believe it? See for yourself
VIDEO: https://www.reddit.com/r/conspiracy_com ... sies_this/

Ryan Cole jest naukowcem oraz lekarzem medycyny, który bada choroby w swoim laboratorium patomorfologicznym "Cole Diagnostics" z pełnym zakresem usług zlokalizowanym w Boise w stanie Idaho i obsługującym pacjentów na szczeblu regionalnym oraz krajowym.


Jednakże jak się okazuje już miesiąc temu dopadła go cenzura, wiec mało kto będzie miał szanse dowiedzieć się o jego naukowym dochodzeniu:
comment_1642523923kq9aYXad6yvcNNnJgVqrih.jpg
comment_1642523923kq9aYXad6yvcNNnJgVqrih.jpg (368.51 KiB) Przeglądany 20090 razy
Awatar użytkownika
divinorum
Administrator
 
Posty: 326
Rejestracja: 20 sie 2014, 20:14

Re: Propaganda szczepień na cov19

Nieprzeczytany postautor: divinorum » 13 lut 2022, 21:54

Kolejny raz - okłamano osoby zaszczepione!

Duże zaskoczenie!Biopsja wykazuje u zaszczepionych obecność mRNA i białka spike 60dni po szczepieniu

https://www.youtube.com/watch?v=pHh4GVgX1_Y

Duże zaskoczenie: Biopsja węzłów chłonnych u zaszczepionych wykazuje obecność mRNA i białka spike, u niezaszczepionych i ozdrowieńców nie wykryto tego białka.
Awatar użytkownika
divinorum
Administrator
 
Posty: 326
Rejestracja: 20 sie 2014, 20:14

Re: Propaganda szczepień na cov19

Nieprzeczytany postautor: divinorum » 03 lut 2023, 19:58

Przed kongresem przedstawicielka Pfitzer poinformowała, że preparaty mRNA nigdy nie były testowane pod kontem ochrony przed c19 - a więc ich działanie prewencyjne na tą chorbę było to zwyczajnym korporacyjnym kłamstwem.
title: Tucker Carlson Interviews EPM Rob Roos: Pfizer Vaccines Not Tested For Preventing Transmission
VIDEO: https://rumble.com/v1oy9uo-tucker-carls ... preve.html


A tu kolejna sprawa, czyli tak zwana azbestoza, czyli wdychanie syntetycznych mikro włókien do płuc:
316314398_209180468179551_5410930660382041724_n.jpg
316314398_209180468179551_5410930660382041724_n.jpg (76.92 KiB) Przeglądany 19138 razyA tu inny temat a propo wymazów i zbierania DNA globalnie. Czy wiesz, że mając DNA populacji można tworzyć dla niej selektywne choroby, a nawet zabijać wybrane osoby. Dlatego informacje DNA powinny być chronione prawnie.

Wiesz, że mając DNA konkretnego człowieka można opracować broń by go zabić?

https://www.youtube.com/watch?v=V1VQEHrKw7g
Awatar użytkownika
divinorum
Administrator
 
Posty: 326
Rejestracja: 20 sie 2014, 20:14

Poprzednia

Wróć do NWO / Polityka / Ekonomia

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości