Szczepionki - pełna informacja i wolność wyboru

Re: Szczepionki - pełna informacja i wolność wyboru

Nieprzeczytany postautor: divinorum » 23 lip 2020, 19:37

Robert F. Kennedy Jr. Ujawnia plan szczepień i depopulacji, koordynowany miliardami dolarów B. Gatesa, wspieranego przez WHO

„Oprócz wykorzystywania swojej filantropii do kontrolowania WHO, UNICEF, GAVI i PATH, Gates finansuje prywatne firmy farmaceutyczne, które produkują szczepionki, oraz ogromną sieć frontowych grup przemysłu farmaceutycznego, które nadają zwodniczą propagandę, opracowują fałszywe badania, prowadzą nadzór i operacje psychologiczne, aby uciszyć sprzeciw i wymusić zgodność. Ostatnie wypowiedzi Billa Gatesa świadczą o tym, że jest on szczęśliwy, ponieważ globalny kryzys związany z Covid-19 oferuje szansę narzucenia amerykańskim dzieciom programów szczepień, które dotychczas były stosowane jedynie w krajach trzeciego świata.” Robert F. Kennedy Jr.
Kod: Zaznacz cały
„Na całym świecie działa przeciwko nam monolityczny i bezwzględny spisek, bazujący na ukrytych środkach, by rozszerzać swą strefę wpływów. Jest to system, który zgromadził ogromne ludzkie i materialne zasoby, dla zbudowania zjednoczonej i wysoce skutecznej maszyny, która łączy operacje militarne, dyplomatyczne, wywiadowcze, ekonomiczne, naukowe i polityczne. Jej przygotowania są ukrywane, a nie ogłaszane, jej pomyłki grzebane, a nie publikowane a jej przeciwnicy uciszani.”
John F. Kennedy. Były Prezydent USA.


Robert F. Kennedy Junior, ujawnia plan szczepień dyktatury Billa Gatesa, wspieranego przez najbogatsze korporacje naszej planety. Czy zatem cała ta pseudo pandemia, przyniesie ogromne korzyści finansowe Billowi Gatesowi, który dostarczy technologię do opracowania „globalnych paszportów odpornościowych”, przy jednoczesnym zaangażowaniu w tworzenie szczepionek? Czy to możliwe? Czy to początek Nowego Porządku Świata? Odpowiedzi udziela nam Robert F. Kennedy Junior.

„Szczepionki dla Billa Gatesa są strategiczną filantropią, która karmi wiele jego firm związanych z globalnym przemysłem farmaceutycznym. To daje mu dyktatorską kontrolę nad globalną polityką zdrowotną – ostrze włóczni korporacyjnego neoimperializmu.

Obsesja Gatesa w kwestii szczepionek wydaje się być podsycana mesjanistycznym przekonaniem, że ma on uratować świat dzięki technologii i boskiej chęci eksperymentowania z życiem mniejszych ludzi. Co jest eugeniką XXI wieku.

Obiecując wyeliminować polio za pomocą 1,2 miliarda dolarów, Gates przejął kontrolę nad indyjską Narodową Radą Doradczą (NAB) i zlecił stworzenie ponad pięćdziesięciu szczepionek przeciw polio i zaimplementowanie jednej z nich każdemu dziecku w wieku powyżej 5 lat, co skutkowało sparaliżowaniem 496 000 dzieci w latach 2000–2017.

W 2017 roku rząd Indii cofnął program szczepień Gatesa i eksmitował Gatesa i jego «kumpli» z NAB. Od tamtego momentu wskaźniki porażenia polio gwałtownie spadły. W 2017 roku, Światowa Organizacja Zdrowia niechętnie przyznała, że ​​globalna eksplozja polio jest głównie szczepem szczepionkowym, co oznacza, że ​​pochodzi ona z programu szczepionek Gatesa.

Najbardziej przerażające epidemie w Kongo, Filipinach i Afganistanie są związane ze szczepionkami Gatesa. Do 2018 roku aż siedemdziesiąt pięć procent globalnych przypadków polio pochodziło ze szczepionek Gatesa.

W 2014 roku Fundacja Gatesów sfinansowała testy eksperymentalnych szczepionek przeciw HPV, opracowanych przez GSK i Merck, na 23 000 młodych dziewcząt w odległych prowincjach Indii. U około 1200 osób wystąpiły ciężkie działania niepożądane, w tym zaburzenia autoimmunologiczne i zaburzenia płodności. Siedem osób zmarło.

W dochodzeniu rządu indyjskiego stwierdzono, że badacze finansowani przez Gatesa popełnili wszechobecne naruszenia etyczne takie jak: wywieranie presji na wrażliwe wiejskie dziewczęta, zastraszanie rodziców, fałszowanie formularzy zgody i odmawianie opieki medycznej poszkodowanym dziewczynom. Sprawa znajduje się teraz w Sądzie Najwyższym kraju.

W 2010 roku, Gates Foundation sfinansowała badanie eksperymentalnej szczepionki GSK na malarię, zabijając 151 afrykańskich niemowląt i powodując poważne działania niepożądane, w tym porażenie, drgawki i drgawki gorączkowe na 1048 z 5049 dzieci.

Podczas kampanii 2002 MenAfriVac w Afryce Subsaharyjskiej agenci Gatesa siłą zaszczepili tysiące afrykańskich dzieci przeciwko zapaleniu opon mózgowych. U 50–500 dzieci wystąpił paraliż. Gazety południowoafrykańskie skarżyły się: «Jesteśmy świnkami morskimi dla producentów narkotyków».

W 2010 roku Gates przeznaczył 10 miliardów dolarów na WHO, obiecując częściowo zmniejszyć populację poprzez nowe szczepionki. Miesiąc później Gates powiedział Ted Talk, że nowe szczepionki «mogą zmniejszyć populację».

W 2014 roku Katolickie Stowarzyszenie Lekarzy w Kenii oskarżyło WHO o chemiczną sterylizację milionów niechętnych kenijskich kobiet za pomocą fałszywej kampanii szczepionek przeciwko tężcowi. Niezależne laboratoria znalazły formułę sterylności w każdej testowanej szczepionce.

WHO w końcu przyznało, że opracowuje szczepionki bezpłodności od ponad dekady. Podobne oskarżenia napłynęły z Tanzanii, Nikaragui, Meksyku i Filipin. Badanie z 2017 roku (Morgensen i Al.2017) wykazało, że popularny DTP WHO zabija więcej afrykańczyków niż choroba, której udaje się zapobiegać. Gates i WHO odmówiły wycofania śmiertelnej szczepionki, której przyjęcie WHO wymusza na milionach afrykańskich dzieci rocznie.

Oprócz wykorzystywania swojej filantropii do kontrolowania WHO, UNICEF, GAVI i PATH, Gates finansuje prywatne firmy farmaceutyczne, które produkują szczepionki, oraz ogromną sieć frontowych grup przemysłu farmaceutycznego, które nadają zwodniczą propagandę, opracowują fałszywe badania, prowadzą nadzór i operacje psychologiczne, aby uciszyć sprzeciw i wymusić zgodność.

Ostatnie wypowiedzi Billa Gatesa świadczą o tym, że jest on szczęśliwy, ponieważ globalny kryzys związany z Covid-19 oferuje szansę narzucenia amerykańskim dzieciom programów szczepień, które dotychczas były stosowane jedynie w krajach trzeciego świata.”

Robert F. Kennedy Jr.

źródło: http://globalne-archiwum.pl/robert-f-ke ... przez-who/
Awatar użytkownika
divinorum
Administrator
 
Posty: 324
Rejestracja: 20 sie 2014, 20:14

Re: Szczepionki - pełna informacja i wolność wyboru

Nieprzeczytany postautor: divinorum » 24 lip 2020, 8:57

There was no autism in Vietnam before Bill Gates brought his vaccines | Dr Anthony Phan, MD

https://www.youtube.com/watch?v=dnOW4gBbKfE

W Wietnamie nie było przypadków autyzmu dopóki nie został wdrożony program szczepień przeprowadzony przez fundację Billa Gatesa.
Fragment pochodzi z filmu Vaxxed
Awatar użytkownika
divinorum
Administrator
 
Posty: 324
Rejestracja: 20 sie 2014, 20:14

Re: Szczepionki - pełna informacja i wolność wyboru

Nieprzeczytany postautor: divinorum » 11 lis 2020, 0:25

JAK ODMÓWIĆ SZCZEPIEŃ
Metoda Jurka skuteczna , przeczytajcie !!! " Opowiem moja historie, żeby pokazać Wam jak pomyślnie może się ona zakończyć jeżeli dobrze się ja poprowadzi przy zachowaniu zasad strategii.
Wchodzimy z żona do gabinetu szczepień, przedzielonego na 2 pokoje, pomiędzy którymi są otwarte drzwi. Po jednej stronie urzęduje pielęgniarka i jest to miejsce gdzie szczepią, po drugiej stronie pokój z lekarzem. Wizyta zaczęła się od pomiarów niemowlaka. Następnie przychodzi lekarz, który z grubsza obejrzał dziecko (osłuchał, zajrzał w gardło, sprawdził brzuch) i nawet nie przeprowadził z nami wywiadu na temat zdrowia i zachowania dziecka. Pielęgniarka pyta się lekarza czy jest ok, a ten: "Tak, można szczepić". No i bez uzyskania naszej zgody pielęgniarka idzie już do lodówki...
Ja: "A do jakiej szczepionki to badanie kwalifikacyjne?"
Lekarz: "Do wszystkich. U nas do wszystkich jest takie samo badanie".
Zaczynają mi mówić, że mogę sobie kupić 5w1 albo osobno będzie kucie każda szczepionka;
rekomenduje takie, siakie. Powiedziałem lekarzowi, że mam pytania odnośnie szczepionek.
Lekarz: "No proszę pytać".
Wszyscy staliśmy w pokoju szczepień (a nie w gabinecie lekarza) wiec zapytałem się "No ale to tutaj mam się pytać na stojąco?". Lekarz pomyślał chwilkę i przeszliśmy do gabinetu.
Wyciągam swoje wydrukowane papierki (ustawa, rozporządzenie o NOPach, ChPL jednej ze szczepionek).
Zacząłem od ustawy. Czytam punkt mówiący, że badanie ma na celu wykluczenie przeciwwskazań. Lekarz zaczął sie powoli denerwować, ale siedział cicho. Wyjmuje ChPL i czytam przeciwwskazanie pod tytułem "Nadwrażliwość na którykolwiek składnik szczepionki", a następnie z ChPL czytam składniki (aluminium, tiomersal, wirus sam w sobie jakiś tam przetworzony).
Mówię mu: "To ja bym poprosił zgodnie z prawem wykluczyć przeciwwskazanie na nadwrażliwość na te składniki".
Lekarz już zaczął naskakiwać, że nie da się tego zrobić.
Ja: "No ale tak prawo pisze, ja się nie znam, ale czytać potrafię i tutaj jest napisane, żeby wykluczyć przeciwwskazania."
Dodatkowo wyjmuje rozporządzenie ministra w sprawie NOPów i czytam punkt mówiący, że szczepienie może zakończyć się śmiercią. Ponawiam prośbę, że ja jednak chciałbym zgodnie z prawem wykluczyć to, bo jak rozumiem bez tego ryzykujemy powikłaniami o których pisze minister zdrowia.
Lekarz: "Nie mogę wykluczyć nadwrażliwości, ale przecież dziecko jest zdrowe wiec co pan chce."
Ja: "To, że dziecko jest zdrowe to przecież nie oznacza, że nie jest nadwrażliwe."
Lekarz przytaknął w nerwach. Ja bylem całkowicie spokojny, bo wiedziałem że to ja kontroluje sytuacje. Niczym mnie nie zagnie. A nawet jeśli mnie czymś zaskoczy to moim sposobem na obronę jest powiedzenie, że jestem laikiem i wracam do początku mojej myśli, czyli do ustawy.
Lekarz mi mówi, że zawsze przy każdym szczepieniu może wystąpić każdy ze skutków ubocznych o których pisze minister zdrowia. Udałem tutaj zaskoczonego i skonsternowanego rodzica. Na jego odpowiedz powiedziałem mu: "No to w takim razie ja nie wiem jak mam wyrazić świadomą zgodę, skoro tutaj nie można wykluczyć przeciwwskazań. Jak pan doktor powiedział może wystąpić każdy jeden skutek uboczny."
Lekarz: "No to może pan nie wyrażać zgody".
Wiedziałem, że to podpucha i jego punkt wyjścia, wiec odpowiadam: "Ale ja właśnie chce wyrazić zgodę, tylko zgodnie z prawem i zgodnie z wola producenta".
Następnie mówię mu, że w takim razie poproszę o zaświadczenie o przeprowadzonym badaniu kwalifikacyjnym tak, jak jest napisane w ustawie, bo mam zastrzeżenia co do przeprowadzonego badania. Lekarz zaczął się bać, czołem to. Mówi mi, że on wystawia zaświadczenie, ale odnośnie stanu zdrowia, a nie wykluczonych przeciwwskazaniach.
W tym momencie weszła pielęgniarka z sąsiedniego pokoju i zaczęła swoja "mądrą" gadkę w stylu "co mi nie pasuje". Wiedziałem, że mogę powiedzieć "pani nie ma uprawnień lekarskich i proszę stad wyjść", ale wiedziałem też, że idąc ta ścieżką spowoduje to, że lekarz również na mnie naskoczy (a już by bardzo chciał). Moim celem nie było sprowokowanie u niego gniewu i wywalenia mnie z gabinetu wbrew prawu, a potem bawienia się pismami z paragrafami.
Zaczęła się wiec gadka, że ludzie tak szczepią, że nie wiadomo czy powikłania wystąpią, a w ogóle to przecież na pewno pan bierze APAP i żyje. Na tego typu teksty mowę "W tym momencie mówimy o mojej córce/synu i nie interesuje mnie co ludzie biorą, pija, wstrzykują sobie".
Wysłuchałem wiec mądrości pielęgniarki jakie to szczepienia są cudowne i mówię jej: "Zgodnie z ustawa należy wykluczyć przeciwwskazania. Producent również informuje, żeby wykluczyć przeciwwskazania. Jeżeli tego nie zrobimy to w moim mniemaniu zabieg jest nielegalny."
Po usłyszeniu słowa "nielegalny" lekarz natychmiast przerwał rozmowę i powiedział: "Dobrze, to nie będziemy szczepić."
W tym momencie zacząłem go nakierowywać na moja myśl mówiąc: "Panie doktorze, zgodnie z tym co Pan powiedział, nie można wykluczyć przeciwwskazań zgodnie z ustawa i wola producenta."
Lekarz potwierdził skinieniem głowy.


z: https://www.facebook.com/groups/5641266 ... 361767330/
Awatar użytkownika
divinorum
Administrator
 
Posty: 324
Rejestracja: 20 sie 2014, 20:14

Re: Szczepionki - pełna informacja i wolność wyboru

Nieprzeczytany postautor: divinorum » 12 lis 2020, 18:25

Czy zastanawialiście się nad tym, dlaczego przed przymusowym szczepieniem dziecka musicie podpisać zgodę, składając fałszywe oświadczenie woli, jakoby owa zgoda była "dobrowolna", skoro nie jest dobrowolna, ponieważ brak zgody oznacza nałożenie grzywny "w celu przymuszenia"?
Otóż gdyby w wyniku przymusowego szczepienia Wasze dziecko zmarło, to po podpisaniu przez Was takiej "dobrowolnej" zgody nikt nie poniesie żadnej odpowiedzialności za ten zgon.


foto-x.png
foto-x.png (104.42 KiB) Przeglądany 2015 razy


z: https://www.facebook.com/czyszczepienia ... 3207714006
Awatar użytkownika
divinorum
Administrator
 
Posty: 324
Rejestracja: 20 sie 2014, 20:14

Re: Szczepionki - pełna informacja i wolność wyboru

Nieprzeczytany postautor: divinorum » 18 lis 2020, 20:10

Wpływ aluminium ze szczepionek na ludzi - napisy PL

https://www.youtube.com/watch?v=uElac8E6yuA
Awatar użytkownika
divinorum
Administrator
 
Posty: 324
Rejestracja: 20 sie 2014, 20:14

Re: Szczepionki - pełna informacja i wolność wyboru

Nieprzeczytany postautor: divinorum » 22 lis 2020, 15:12

Naczelna Izba Lekarska potwierdza – szczepienia to eksperyment.

Zacznijmy jeszcze raz, od początku.

Konstytucja RP zabrania przymuszania do udziału w eksperymentach:
Art. 39. Nikt nie może być poddany eksperymentom naukowym, w tym medycznym, bez dobrowolnie wyrażonej zgody.

Ministerstwo Zdrowia potwierdza, że każda szczepionka podawana przymusowo polskim dzieciom znajduje się w fazie IV badań klinicznych:

t1.png
t1.png (54.47 KiB) Przeglądany 1997 razy


IV faza badań klinicznych, to badania prowadzone już po wprowadzeniu szczepionki na rynek. Ich celem jest ocena długoterminowego bezpieczeństwa i/lub skuteczności szczepionki (albo innego produktu leczniczego).

t2.png
t2.png (20.43 KiB) Przeglądany 1997 razy


Ustawa o zawodach lekarza i lekarza dentysty ustanawia definicję eksperymentu medycznego, dzieląc go na eksperyment leczniczy oraz eksperyment badawczy:

t3.png
t3.png (63.44 KiB) Przeglądany 1997 razy


Eksperyment badawczy jest więc jednym z rodzajów eksperymentu medycznego. Może on być prowadzony na osobach chorych lub zdrowych.

Do tej układanki brakowało już tylko jednego klocka.

I o to jest – a z pomocą przychodzi nam sama Naczelna Izba Lekarska.

W roku 2008 pod patronatem Naczelnej Izby Lekarskiej wydano następującą pozycję:

t4.png
t4.png (34.14 KiB) Przeglądany 1997 razy


W tej arcyciekawej publikacji na stronie 19 czytamy:

t5.png
t5.png (45.85 KiB) Przeglądany 1997 razy


I teraz przechodzimy do sedna. Oto w odnośniku oznaczonym liczbą 20 Naczelna Izba Lekarska rękami autorów opracowania informuje:

t6.png
t6.png (174.18 KiB) Przeglądany 1997 razy


Tak więc już w roku 2008 nawet sama Naczelna Izba Lekarska potwierdziła, że IV faza badań klinicznych to eksperyment medyczny – badawczy.

A to oznacza, że zmuszanie rodziców do szczepienia dzieci, jest jawnym łamaniem artykułu 39 Konstytucji RP.

A że jest przymus, to chyba nikt nie ma wątpliwości – wystarczy poczytać pierwsze lepsze uzasadnienie do grzywny „w celu przymuszenia”:

t7.png
t7.png (229.22 KiB) Przeglądany 1997 razy


No to co jeszcze potrzeba, aby fanatycy obowiązku szczepień wreszcie zrozumieli, że nikogo nie wolno zmuszać do udziału w eksperymentach? Naczelna Izba Lekarska to wystarczająco wiarygodne źródło?…

Opracowanie „ŚWIADOMA ZGODA NA UDZIAŁ W EKSPERYMENCIE MEDYCZNYM, Poradnik dla badacza” jest dostępne w całości tutaj: https://www.researchgate.net/publicatio ... esearchers
Kopia pliku tutaj:
CzarkowskiRozynska-Swiadomazgoda.pdf
(1.49 MiB) Pobrany 193 razyŹródło: https://szczepienie.info/nil-potwierdza ... ksperyment
Awatar użytkownika
divinorum
Administrator
 
Posty: 324
Rejestracja: 20 sie 2014, 20:14

Re: Szczepionki - pełna informacja i wolność wyboru

Nieprzeczytany postautor: divinorum » 26 lis 2020, 10:40

grypa.jpg
grypa.jpg (107.48 KiB) Przeglądany 1968 razy
Awatar użytkownika
divinorum
Administrator
 
Posty: 324
Rejestracja: 20 sie 2014, 20:14

Re: Szczepionki - pełna informacja i wolność wyboru

Nieprzeczytany postautor: divinorum » 10 sty 2021, 12:00

My nie szczepimy! - niemiecki film dokumentalny

https://www.youtube.com/watch?v=YaiQqq5KSTs
Awatar użytkownika
divinorum
Administrator
 
Posty: 324
Rejestracja: 20 sie 2014, 20:14

Re: Szczepionki - pełna informacja i wolność wyboru

Nieprzeczytany postautor: divinorum » 13 sty 2021, 19:14

Czy mRNA zawarte w szczepionce? - Marcin Cygan

https://www.youtube.com/watch?v=GCgF0iv-jV0
Awatar użytkownika
divinorum
Administrator
 
Posty: 324
Rejestracja: 20 sie 2014, 20:14

Re: Szczepionki - pełna informacja i wolność wyboru

Nieprzeczytany postautor: divinorum » 13 mar 2021, 15:44

Zeznanie dr Palevsky wpływ szczepionek na dzieci 19. 02. 2020 Napisy PL Konkret!

https://www.youtube.com/watch?v=XTyMzAZnxAc

W USA trwa prawna walka o wolność od przymusu szczepień, głównie dzieci.
Ten krótki materiał zawiera tyle konkretu, że warto go znać i pokazać tym, co myślą, że szczepionki to dobro dla dzieci.
Zeznanie Dr. Palevsky nt. wpływu szczepionek na dzieci. Materiał z publicznego Przesłuchania dnia 19.02.2020:
Zanim lekkomyślnie skomentujesz to proszę obejrzyj i zapoznaj się z materiałem.


Kopia: https://www.cda.pl/video/69740325e
Awatar użytkownika
divinorum
Administrator
 
Posty: 324
Rejestracja: 20 sie 2014, 20:14

Re: Szczepionki - pełna informacja i wolność wyboru

Nieprzeczytany postautor: divinorum » 28 kwie 2021, 10:43

W PRZYPADKU SZCZEPIENIA W ciągu pierwszych 6 lat życia Twoje dziecko otrzymuje:
• 17 500 mcg 2-fenoksyetanolu (przeciw zamarzaniu)
• 5700 mcg glinu (neurotoksyna)
• Nieznane ilości płodowej surowicy bydlęcej (przerwana krew krowie)
• 801,6 mcg formaldehydu (czynnik rakotwórczy, środek balsamujący)
• 23.250 mcg żelatyny (zmielony tusz zwierzęcy)
• 500 mcg albuminy ludzkiej (ludzkiej krwi)
• 760 mcg L-glutaminianu sodu (powoduje otyłość i cukrzycę)
• Nieznane ilości komórek MRC-5 (poronione ludzkie dzieci)
• Ponad 10 mcg neomycyny (antybiotyk)
• Ponad 0,075 mcg polimyksyny B (antybiotyk)
• Ponad 560 mcg polisorbatu 80 (czynnik rakotwórczy)
• 116 mcg chlorku potasu (stosowany w śmiertelnym zastrzyku)
• 188 mcg fosforanu potasu (płynny nawóz)
• 260 mcg wodorowęglanu sodu (soda oczyszczona)
• 70 mcg boranu sodu (Boraks, stosowany do zwalczania karaluchów)
• 54,100 mikrogramów chlorku sodu (sól kuchenna)
• Nieznane ilości cytrynianu sodu (dodatek do żywności)
• Nieznane ilości wodorotlenku sodu (Niebezpieczeństwo! Żrący)
• 2800 mcg fosforanu sodu (toksyczny dla każdego organizmu)
• Nieznane ilości fosforanu sodu monohydrat (toksyczny dla każdego organizmu)
• 32 000 mcg sorbitolu (nie należy wstrzykiwać)
• 0,6 μg streptomycyny (antybiotyk)
• Ponad 40 000 mcg sacharozy (cukru trzcinowego)
• 35 000 mcg białka drożdży (grzyb)
• 5000 mcg mocznika (odpady metaboliczne z ludzkiego moczu)
• Inne pozostałości chemiczne
Awatar użytkownika
divinorum
Administrator
 
Posty: 324
Rejestracja: 20 sie 2014, 20:14

Re: Szczepionki - pełna informacja i wolność wyboru

Nieprzeczytany postautor: divinorum » 25 sie 2021, 19:02

Świadectwo - Moje dziecko po szczepieniu - szansa na powrót do dobrostanu - Iwona Pawlik -HK

https://www.youtube.com/watch?v=L9jYb9Ol6c4
Awatar użytkownika
divinorum
Administrator
 
Posty: 324
Rejestracja: 20 sie 2014, 20:14

Poprzednia

Wróć do Leczenie / Zdrowie / Dieta

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość