Szczepionki - pełna informacja i wolność wyboru

Szczepionki - pełna informacja i wolność wyboru

Nieprzeczytany postautor: divinorum » 26 sty 2015, 14:48

Do tej pory w Polsce panuje przymus szczepienia dzieci, jednocześnie informacje nt. składu szczepionek i niepożądanych odczynów poszczepiennych (NOPów) są ograniczone i wąsko dostępne w świadomości społecznej.
Ten temat ma za zadanie naświetlenie tematyki i przybliżenie informacji z jakim zagrożeniem wiąże się brak dostępu do informacji w przypadku przymusowych szczepień dzieci. Statystyki NOPów są zatrważające, a jednocześnie wielki farma robi dużo, aby biznes nie malał.
Sam temat lobbingu farmaceutycznego mógłby tu być osobnym tematem.

Tak wiec zacznijmy od materiałów video nakreślających tematykę:
Dr Mayer Eisenstein - Nieszczepione Dzieci są Zdrowsze!


Przemysław Cuske - Szczepienia jak jest naprawd (wersja HD)


Tutaj też kilka ciekawych prac Przemka Cuske: http://www.youtube.com/user/niezaleznat ... zczepienia

Lethal Injection - The Story Of Vaccination PL


The Greater Good PL / Większe Dobro - cały film
(film usunięty z youtube, tymczasowo niedostępny online - do znalezienia)

Mafia medyczna - szczepienia z Dr Ghis
https://www.youtube.com/view_play_list?p=8E5075018DB47B3E

Pracownik CDC (Informator) przyznaje się do oszustwa w sprawie szczepionek i autyzmu (sierpień 2014)


Dr Andrew Moulden - szczepienia powodują uszkodzenie mózgu


Neurobiolog: W dzieci wpompowuje się skandaliczną ilość szczepionek tylko po to, żeby mogły...
http://telewizjarepublika.pl/neurobiolog-w-dzieci-wpompowuje-sie-skandaliczna-ilosc-szczepionek-tylko-po-to-zeby-mogly-zarabiac-koncerny-farmaceutyczne,9863.html

Związek szczepień z autyzmem udowodniony!
http://marucha.wordpress.com/2014/03/06 ... dowodniony

Neurolog Suzanne Humphries na temat szczepionek


Aktor Rob Schneider mówi o szczepieniach


kolejne materiały wkrótce..
Awatar użytkownika
divinorum
Administrator
 
Posty: 278
Rejestracja: 20 sie 2014, 20:14

Re: Szczepionki - pełna informacja i wolność wyboru

Nieprzeczytany postautor: divinorum » 31 mar 2015, 8:01

Propaganda szczepionkowa obnażona - napisy PL [Infowars.com]
Awatar użytkownika
divinorum
Administrator
 
Posty: 278
Rejestracja: 20 sie 2014, 20:14

Re: Szczepionki - pełna informacja i wolność wyboru

Nieprzeczytany postautor: fibi80 » 25 lis 2015, 15:44

Informacja - super. Tylko pogratulować. Bardzo przydatne informacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!
fibi80
Nowy
 
Posty: 2
Rejestracja: 23 lis 2015, 8:38
Lokalizacja: Bielsko-Biała/Kraków

Re: Szczepionki - pełna informacja i wolność wyboru

Nieprzeczytany postautor: divinorum » 16 gru 2015, 10:05

Kiedyś były zdrowe, dzisiaj mają autyzm…


Przykład Stanów Zjednoczonych, powinien być przestrogą dla społeczeństwa i władz w Polsce.

Urzędnicy CDC i pediatrzy nie umieją wyjaśnić, dlaczego dziecko, które urodziło się zdrowe, nagle cofnęło się fizycznie, psychicznie i emocjonalnie, dołączając do szeregu ofiar systemu? Nie mogą nam powiedzieć, dlaczego tak wiele dzieci było kiedyś zdrowych, zostały zaszczepione i doznały stałego kalectwa?

Nie chcą przeprowadzić badań, aby dowiedzieć się, dlaczego zaszczepione dzieci mają: przewlekłe zapalenia, które leży u podstaw większości udarów mózgu, zaburzenia układu odpornościowego, w tym ADHD, padaczki, alergie, astmy, autyzm, cukrzyce, choroby zapalne jelit, otyłość, rak, schizofrenie i depresje?

Szczepionki niszczą dzieci

Fala dzieci niepełnosprawnych pojawiła się w 1980 roku. Jednak wybuch nastąpił w pierwszej dekadzie 21 wieku. Dokładnie w tym samym czasie, kiedy harmonogram szczepień dziecięcych został zwiększony trzykrotnie z 23 dawek w 7 szczepionkach do 69 dawek w 16 szczepionkach (USA). W ciągu tych trzech lat, szokująca liczba dzieci została zarażona i okaleczona przez przewlekłe choroby i niepełnosprawność. U 1 na 6 dzieci, zdiagnozowano trudności w uczeniu się; 1 na 9 dzieci, astmę; 1 na 10, ADHD; 1 na 12 , depresje; 1 na 50, autyzm i 1 na 400, cukrzycę.

Ludzie, którzy dorastali w latach 50-tych i 60-tych pamiętają następujący fakt: każde dziecko dostawało szczepionkę przeciwko odrze, śwince i ospie wietrznej przed wiekiem 10 lat. Nie było specjalnych sal edukacyjnych dla dzieci niepełnosprawnych w szkołach publicznych. Niewiele dzieci miało astmę lub cukrzyce, nie było potrzeby stosować leków antydepresyjnych, jak Ritalin i Prozac.

Zamiast zrobić wszystko i dowiedzieć się, dlaczego tak wiele dzieci jest chorych i niepełnosprawnych, przemysł i rząd pracują nad wyeliminowaniem prawa do dobrowolnego wyboru nad: możliwością szczepienia, jedzeniem organicznym, medycyną naturalną w postaci, ziół, witamin, naturalnych suplementów i innych niefarmaceutycznych dobrodziejstw.

Dlaczego wpuścili politykę, biznes do medycyny?

W ciągu ostatniego ćwierćwiecza, Kongres dał zgodę, aby ukształtować publiczno-prywatne partnerstwo biznesowe z branżą farmaceutyczną i chemiczną. USA i globalny rynek szczepionkowy wart jest 30 miliardów dolarów. W ciągu 10 lat, Wielkie Farmacje będą miały profit w wysokości 100 miliardów dolarów z biznesu przymusowych szczepień. Najbardziej wpływowe i bogate lobby na Kapitolu, wydały miliardy dolarów na lobbing w tematach: badań federalnych, regulacji prawnych, kształtowania polityki i wpływ na instytucje naukowe.

Sponsorowanie nauki daje gwarancje na przyszłe miliardowe zyski.

Kiedy Kongres daje 1 bilion dolarów rocznie dla Departamentu Zdrowia, to urzędnicy państwowi zatrudnieni przez CDC, NIH i FDA nie korzystają z pieniędzy podatników w celu prowadzenia podstawowych badań naukowych i identyfikacji dzieci z wysokim ryzykiem kontuzji po szczepionce. Nie porównują zdrowia dzieci szczepionych i nieszczepionych, aby dowiedzieć się, dlaczego rodzice konsekwentnie wskazują, że nieszczepione dzieci są zdrowsze i uzyskują lepsze oceny w szkole niż zaszczepione dzieci. Nie wykorzystują przyznanych pieniędzy do ustalenia, czy u dzieci rozwijają się mutacje genetyczne po szczepieniu, uszkadzające DNA.

Zamiast tego, służba zdrowia wkłada głowę w piasek i współpracuje z przemysłem, aby stworzyć setki nowych szczepionek doświadczalnych, które szybko staną się przymusowe bez wyjątków i bez zbędnych pytań. Używają elektronicznej dokumentacji medycznej, aby monitorować stan twoich szczepień i zmuszają do przestrzegania harmonogramu szczepień.

Co będzie jutro?

Cóż, jeśli Amerykanie nie wstaną z kolan i nie zaczną sprzeciwiać się, to może dojść do kolejnych absurdów, jak zakaz podróżowania autobusem, pociągiem, samolotem, bez zaświadczenia o szczepieniach.

W 1986 roku Kongres uchwalił ustawę: „Narodowy Program Rekompensat dla Poszkodowanych na Skutek Stosowania Szczepionek”. Potwierdzono tym to, co rodzice obserwowali na swoich dzieciach:

szczepionki mogą ranić i zabijać.

źródło: nvic.org


z: http://onalubi.pl/szczepienia/kiedys-bylo-zdrowe-dzisiaj-ma-autyzm
Awatar użytkownika
divinorum
Administrator
 
Posty: 278
Rejestracja: 20 sie 2014, 20:14

Re: Szczepionki - pełna informacja i wolność wyboru

Nieprzeczytany postautor: divinorum » 27 lut 2016, 10:25

Przemysław Cuske - Szczepienia w Polsce - dokąd zmierzamy? - 2015.02.21


(Nie) bezpieczne szczepionki - Marcin Pracki - 24.02.2016
Awatar użytkownika
divinorum
Administrator
 
Posty: 278
Rejestracja: 20 sie 2014, 20:14

Re: Szczepionki - pełna informacja i wolność wyboru

Nieprzeczytany postautor: divinorum » 27 mar 2016, 16:53

Dorosła osoba (studentka) zapada na AUTYZM po szczepieniu przeciwko Meningokokom

link: https://www.youtube.com/watch?v=kzVrrA7tsco

Historia Pani Ani i jej dziecka z autyzmem poszczepiennym (19.03.2014)

link: https://www.youtube.com/watch?v=seAeJh3NiOY
Awatar użytkownika
divinorum
Administrator
 
Posty: 278
Rejestracja: 20 sie 2014, 20:14

Re: Szczepionki - pełna informacja i wolność wyboru

Nieprzeczytany postautor: divinorum » 28 kwie 2016, 15:32

Reakcja ludzi po premierze filmu „VAXXED” w Laemmle Monica Film Center w Santa Monica (15.04.2016)
Awatar użytkownika
divinorum
Administrator
 
Posty: 278
Rejestracja: 20 sie 2014, 20:14

Re: Szczepionki - pełna informacja i wolność wyboru

Nieprzeczytany postautor: divinorum » 30 gru 2017, 13:19

Tkanka mózgowa autystyków przesiąknięta aluminium

Opublikowano: 29.12.2017

Aluminium w szczepionkach od dawna podejrzewano iż jest jedną z możliwych przyczyn autyzmu. Nowe badania przeprowadzone na Keele University and Kings College Hospital w Wielkiej Brytanii teraz potwierdzają to podejrzenie. Badacze znaleźli znaczne ilości aluminium w mózgach zmarłych osób u których zdiagnozowano autyzm.

Zaburzenia ze spektrum autyzmu odnoszą się do stanów neurorozwojowych, które mogą być łagodne do ciężkich. Pamiętajmy, że według danych CDC, u 1 na 68 dzieci zdiagnozowano autyzm. Mówią one, że chłopcy są 4,5 razy bardziej podatni na autyzm niż dziewczynki.

W badaniach do tej pory związku między autyzmem i aluminium w szczepionkach naukowcy głównie badali włosy, mocz i krew na poziomy aluminium. To badanie sprawdza tkankę mózgową zmarłych osób zdiagnozowanych na autyzm.

Badania te przeprowadzono na 5 osobach w wieku 15-50 lat. Ilości aluminium okazały się być niezwykle duże w porównaniu z osobami nie dotkniętymi autyzmem. Nienormalne ilości aluminium znaleziono w komórkach układu naczyniowego, opon mózgowo-rdzeniowych oraz biało-szarych wszystkich badanych osób. Wyniki tych badań opublikowano w „Journal of Trace Elements in Medicine and Biology”.

Profesjonaliści od zdrowia i rodzice od wielu lat walczą z dodawaniem aluminium jako adiuwantem (mechanizm dostawy) w szczepionkach. Tzw. „bezpieczna dawka” aluminium dla dorosłych jest 25 mcg, a tylko 10 mcg dla niemowląt. Ale szacuje się, że dzieci które otrzymały rekomendowane szczepionki w USA dostają prawie 5000 mcg w pierwszych 2 latach życia. Jest to prawie 500 x więcej niż bezpieczna dawka aluminium dla niemowlęcia.

W 2013, naukowcy z University of British Columbia opublikowali wyniki pokazujące bezpośredni związek między autyzmem i szczepionkami pediatrycznymi zawierającymi ten adiuwant. Toksyczność tych szczepionek wywołuje poważne reakcje autoimmunologiczne i zapalne u wielu zaszczepionych dzieci.

Tylko szczepionka przeciwko zapaleniu wątroby podana w pierwszym dniu życia naraża niemowlęta na około 250 mcg aluminium. A to jest tylko początek pozornie niekończącego się harmonogramu szczepień przez który dzieci muszą przejść w pierwszych latach życia.

CDC dobrze wie, że aluminium jest toksyczne dla organizmu człowieka, a jeszcze zaleca wiele szczepionek dla niemowląt, dzieci i dorosłych. Czas żeby rozpoznać najbardziej oczywiste fakty; ta praktyka jest brutalna i nieludzka, i społeczność lekarska/ naukowa powinna razem pracować żeby znaleźć bezpieczniejsze rozwiązanie.

Tłumaczenie: Ola Gordon
Źródło oryginalne: NaturalHealth365.com
Źródło polskie: Wolna-Polska.pl

z: https://wolnemedia.net/tkanka-mozgowa-a ... aluminium/
Awatar użytkownika
divinorum
Administrator
 
Posty: 278
Rejestracja: 20 sie 2014, 20:14

Re: Szczepionki - pełna informacja i wolność wyboru

Nieprzeczytany postautor: divinorum » 05 kwie 2018, 21:02

To jest konkret - każdy powinien zapoznać się chociaż z cz.1 aby zrozumieć ja działają szczepionki!!!

ALUMINIUM - TEGO NIE POLUBISZ CZ. 1/4

link: https://www.youtube.com/watch?v=C66vZhd4a7A

ALUMINIUM - TEGO NIE POLUBISZ CZ. 2/4

link: https://www.youtube.com/watch?v=vZkKulK0ipY

ALUMINIUM - TEGO NIE POLUBISZ CZ. 3/4 HD

link: https://www.youtube.com/watch?v=kblDtxl6Amc

ALUMINIUM - TEGO NIE POLUBISZ CZ. 4/4 HD

link: https://www.youtube.com/watch?v=S_LOcKGwcpE
Awatar użytkownika
divinorum
Administrator
 
Posty: 278
Rejestracja: 20 sie 2014, 20:14

Re: Szczepionki - pełna informacja i wolność wyboru

Nieprzeczytany postautor: divinorum » 18 kwie 2018, 9:24

17 lat ukrywano badania o szkodliwości szczepień
CDC w 2001 roku niechcący przeprowadziła wąskie badanie porównujące dzieci szczepione z nieszczepionymi. W badaniu tym porównano dzieci, które otrzymały szczepionkę przeciw WZW typu B w pierwszym miesiącu życia z dziećmi które jej nie otrzymały.

Wyniki tego badania nigdy nie zostały opublikowane przez CDC, a streszczenie tego badania zostało niedawno uzyskane tylko dzięki wnioskowi na podstawie ustawy o wolności informacji [FOIA].
Dzieci zaszczepione szczepionką przeciwko wirusowemu zapaleniu wątroby typu B w pierwszym miesiącu życia, w porównaniu do dzieci, które nie otrzymały tej szczepionki miały zwiększone ryzyko wystąpienia ADHD o 829%, autyzmu o 762%, ADD o 638%, tików o 565%, zaburzeń snu o 498% oraz opóźnień mowy o 206%.
Abstrakt badania CDC omawia porównanie ekspozycji na tiomersal w ciągu pierwszego miesiąca życia. Ponieważ w USA jedyną szczepionką zalecaną w ciągu pierwszego miesiąca życia była szczepionka przeciw wirusowemu zapaleniu wątroby typu B, oraz tylko szczepionka z tiomersalem była dostępna w czasie tego badania, to w tym badaniu porównano przede wszystkim dzieci, które otrzymały szczepionkę przeciw WZW typu B z dziećmi nieszczepionymi w ogóle.
Na podstawie (str. 18): Icandecide.com
Źródło: Szczepienia.Wybudzeni.com


Badanie było przeprowadzone na 400 000 dzieciach urodzonych w latach 1991 -1997 w 3 stanach USA: Kalifornia, Washington i Oregon.

Żródło: https://wolnemedia.net/17-lat-ukrywano- ... szczepien/
oraz: https://ryszardpiotrnisza.blogspot.com/ ... wosci.html
Awatar użytkownika
divinorum
Administrator
 
Posty: 278
Rejestracja: 20 sie 2014, 20:14

Re: Szczepionki - pełna informacja i wolność wyboru

Nieprzeczytany postautor: divinorum » 28 kwie 2018, 9:26

A pro po aluminium do filmu a aluminium zamieszonego wyżej - tutaj statystyka w obrazku odnośnie USA.
Załączniki
au31358052_10155309447271316_7275871369055698944_n.jpg
au31358052_10155309447271316_7275871369055698944_n.jpg (93.78 KiB) Przeglądany 47157 razy
Awatar użytkownika
divinorum
Administrator
 
Posty: 278
Rejestracja: 20 sie 2014, 20:14

Re: Szczepionki - pełna informacja i wolność wyboru

Nieprzeczytany postautor: divinorum » 11 maja 2019, 10:04

"Chciałam podzielić się moją historią jaka przydarzyła mi się kiedy zostałam stewardessą w liniach lotniczych Emirates Airlines. Każdy steward/stewardessa, którzy dla nich pracowali musieli otrzymać komplet szczepień. Szczepienia były obowiązkowe i nie można było odmówić.

Ja wtedy nie zdawałam sobie sprawy z niebezpieczeństwa jakie niosą za sobą szczepienia. Byłam przekonana, że są bezpieczne. W dniu wykonania szczepienia nie została przeprowadzona ze mną rozmowa czy jestem alergikiem. Czy jestem uczulona na jakieś składniki szczepionki i zostały mi aplikowane trzy szczepionki, MMR, szczepionka na tężec oraz polio. Jedyne co usłyszałam, to że w kolejnych dniach może wystąpić u mnie złe samopoczucie oraz gorączka, wtedy mam sięgnąć po Panadol.
Szczepienie odbyło się w godzinach porannych po zakończeniu kursu tego dnia. Około 17:00 wróciłam do domu. Bardzo źle się poczułam zrobiło mi się zimno, zaczęłam mieć dreszcze. Pomyślałam, że to z przemęczenia, więc położyłam się. Zasnęłam.

Obudziłam się o 23:00. Czułam się strasznie. Było mi bardzo zimno i miałam dreszcze, a raczej skurcze calego ciała, z trudem oddychałam. Ciężko było mi poruszać nogami oraz rękami. Strasznie bolała mnie głowa oraz oczy. Czułam ogromne ciśnienie od wewnątrz głowy, było mi bardzo zimno, ale czułam, że głowa jest gorąca i palą mnie oczy.

Przestraszyłam się. Wiedziałam, że coś jest nie tak, kiedy chciałam pójść po termometr, okazało się, że nie mogę chodzić. Musiałam czołgać się do domowej apteczki. Droga do kuchni wydawała mi się wiecznością. Czołgając się po podłodze, ostatkami sił. Tak się zdarzyło, że akurat tego dnia byłam sama w domu, nie było koleżanek z którymi mieszkałam, gdyż były w pracy. Zmierzyłam temperaturę. Miałam 42 stopnie. Wiedziałam z czym wiąże się tak wysoka gorączka. Ciężko było mi uwierzyć, że mam aż tak wysoką, gdyż było mi przeraźliwie zimno. Problemy z oddychaniem postępowały z minuty na minutę. Czułam zwiotczenie całych mięśni łącznie z mięśniami twarzy. Ciężko było mi przełykać ślinę oraz oddychać. Wiedziałam, że muszę natychmiast zbić temperaturę. W apteczce miałam tylko polopirynę, którą rozpuściłam na łyżeczce i z trudem próbowałam połknąć. Było to bardzo trudne, bo miałam wrażenie, że nie dam rady nawet przełknąć śliny, ani tej rozpuszczonej tabletki.

Ból głowy był nie do zniesienia. c
Czułam, że rozsadza mi od środka głowę. Chciałam wyć z bólu, ale nie miałam siły. Byłam przerażona, dreszcze wzmagały się.

Bałam się, że stracę przytomność, gdyż obraz zaczął mi się zamazywać. Oczy tak strasznie mnie bolały, że nie byłam w stanie widzieć wyraźnie. Wszystko było rozmazane. Bardzo się bałam, nie wiedziałam co się ze mną dzieje.

Zadzwoniłam do szpitala Emirates Airlines, choć z trudem mogłam wypowiedzieć słowa. Wysłano po mnie karetkę około 1:00 w nocy zabrano mnie do szpitala.

Czekając na karetkę leżałam w łóżku i zastanawiałam się czy przeżyję, bo czułam jak życie ze mnie ucieka i tracę kontakt. Nie czułam że oddycham, ja walczyłam o każdy oddech. Całe ciało mnie bolało od czubka głowy po koniuszki palców i czułam zimno, przeraźliwie zimno. Cała się trzęsłam. Dreszcze, czy raczej skurcze miałam nieustannie. Szczególnie było to uciążliwe gdy nie mogłam utrzymać szklanki wody, a chciałam pić, gdyż wiedziałam że w tej sytuacji muszę. Było to wręcz niemożliwe, nie dość, że nie mogłam utrzymać szklanki wody, to nie mogłam nawet jej przełknąć.

Drogę do szpitala pamiętam jak przez mgłę. W szpitalu słyszałam tylko głosy musimy ją natychmiast wziąć na intensywną terapię. Świecili mi w oczy latarkami, zrobiło się zamieszanie.

Natychmiast założono mi dwa wenflony i podłączono tlen i jakieś kroplówki. Co to było nie wiedziałam, byłam pół żywa.

Pamiętam tylko, że obudziłam się ok 8:00 rano. Cały czas bardzo bolała mnie głowa. Strasznie źle się czułam. Pytałam się pielęgniarek, lekarzy co się ze mną stało? Co mi się przytrafiło? Usłyszałam, że nie wiedzą co to jest, ale było to zagrożenie życia. Że nie wiedzą co mogło spowodować obrzęk mózgu oraz paraliż mięśniowy z porażeniem dróg oddechowych. Rozkładali ręce. Nie otrzymałam żadnej diagnozy.

W szpitalu byłam na obserwacji trzy dni cały czas będąc pod kroplówkami. Nie mogłam wstać z łóżka, nie byłam w stanie się ruszać. Bardzo jednak cieszyłam się, że przeżyłam tą straszną noc i historię.

Po kilku dniach wypisano mnie do domu, poczułam się lepiej na tyle, że mogłam opuścić szpital.

Tylko to nie koniec moich "przygód", gdyż zaatakowała mnie tak potężna angina, że miałam zawalone całe gardło powiększone węzły chłonne i dwa miesiące byłam na zwolnieniu i różnych antybiotykach. Nie szło zbić powiększenia węzłów chłonnych.

Doświadczenie to bardzo osłabiło mój organizm, zaczęłam często chorować. Praktycznie non stop byłam na zwolnieniu. A to zatoki, a to zapalenie ucha, nawracające anginy. Nie wiadomo skąd pojawiły się alergie pokarmowe oraz na pyłki roślin, których nie miałam nigdy w życiu.

Owszem zostałam uprzedzona, ale tylko, że mogę mieć temperaturę po szczepieniu, ale nikt nie powiedział mi że seria szczepień może doprowadzić moje zdrowie do ruiny i prawie wysłać mnie na tamten świat.

Otrzymałam szczepionki w wieku 24 lat jako 100% zdrowa osoba dorosła, przebadana przez lekarzy jako zdolna do pracy. Rekrutacja do Emirates Airlines jest bardzo zaostrzona. Trzeba być silnym i zdrowym by otrzymać tą pracę oraz przejść szereg badań.

Bardzo chciałam podzielić się moją historią, Jestem przerażona co przeżywają maleństwa kiedy mają podobne objawy i nie mogą o tym nawet powiedzieć.. Ból, trudności z oddychaniem, przełykaniem. Nie mogą wypowiedzieć ani jednego słowa - nie potrafią mówić, są malutkimi dziećmi. Jedyne co mogą to krzyczeć i płakać.

Teraz z ogromną rezerwą podchodzę do kwestii szczepień. Gdyby nie doświadczenie na własnej skórze ciężko byłoby mi uwierzyć, że szczepienia wiążą się z ryzykiem utraty zdrowia i życia.

Opisałam moją historię i będzie mi bardzo miło jeżeli ujrzy ona światło dzienne i moje cierpienie nie poszło na marne. Jestem typowym przykładem osoby z ciężkim NOP.

Świat zwariował na punkcie szczepień. Nie podoba mi się zatajenie prawdy na ich temat i traktowanie ich ofiar jako wariatów, przymuszanie do szczepień, lekkomyślne kwalifikacje do nich, zatajanie NOP, nie powiązywanie tak ciężkich objawów ze szczepieniem. Jest to przerażające.

Tak jak mówię najbardziej mi żal tych malutkich dzieci, które cierpią podobnie jak ja po podaniu szczepionek. To ból nie do opisania! Żal mi tych dzieci, które umierają po szczepieniach lub zostają okaleczone."

Historia wraz z oryginalnymi zdjęciami przekazana bezpośrednio przez autorkę.

z: https://www.stopnop.com/pl/
Załączniki
tmp_tmp3.jpg
tmp_tmp3.jpg (136.04 KiB) Przeglądany 44675 razy
Awatar użytkownika
divinorum
Administrator
 
Posty: 278
Rejestracja: 20 sie 2014, 20:14

Re: Szczepionki - pełna informacja i wolność wyboru

Nieprzeczytany postautor: divinorum » 28 maja 2019, 7:50

Amerykański lekarz zmienia pogląd na szczepionki
James Neuenschwander


Dr James Neuenschwander, jak każdy lekarz po ukończeniu studiów, wierzył w szczepienia do takiego stopnia, iż nieszczepienie uznawał za równorzędne ze znęcaniem się nad dzieckiem, a siebie opisał jako „szczepionkowego nazistę”. Jednak w trakcie rezydentury doznał olśnienia i przejrzał na oczy. Od tamtej pory prowadzi samodzielnie klinikę integracyjną i zrezygnował ze współpracy z firmami ubezpieczeniowymi, które szantażują lekarzy, aby szczepili wszystkich pacjentów. Tu nie chodzi tylko o bonusy za dostatecznie wysoką wyszczepialność, ale obecnie do tego dochodzą również KARY pieniężne! Tłumaczy również, dlaczego inni lekarze boją się krytykować program szczepień, oraz pod jaką presją żyją, nie tylko ze strony chorego systemu, ale również z powodu ucisku kolegów po fachu.

z: https://prawdaoszczepionkach.pl/ameryka ... 63,332.htm

Dr Neuenschwander - były szczepionkowy Nazi ujawnia prawdę o szatażowaniu lekarzy

https://www.youtube.com/watch?v=wdtn8tvvzJA
Awatar użytkownika
divinorum
Administrator
 
Posty: 278
Rejestracja: 20 sie 2014, 20:14

Re: Szczepionki - pełna informacja i wolność wyboru

Nieprzeczytany postautor: divinorum » 07 cze 2019, 18:59

Przegrana Sanepidu w sprawie szczepień - Dzieci są ważne

Relacja poznańskiej mamy, która wygrała proces w Wojewódzkim Sądzie Administracyjnym dotyczący egzekwowania szczepień i nałożenia grzywny za uchylanie się od szczepienia dzieci.


Historia mojego świadomego podejścia do spraw szczepień zaczęła się od kontaktu z pewną dzielną mamą, której synowie bliźniacy maja autyzm. Opowiadała mi o swoich codziennych zmaganiach i samotności. Zaczęłam dostrzegać całą prawdę, że szczepienia często dają odporność, ale dużym kosztem: zdrowia, czasem nawet życia, codziennej walki o przywrócenie zdrowia dziecku i poczucia nie wynagrodzonej krzywdy… To nie jest decyzja, jaką za rodzica może podjąć państwo w osobie urzędnika nakładającego grzywnę.
Pierwsza córka była zaszczepiona tylko na BCG i WZWB po porodzie w szpitalu. Mimo moich kilkukrotnych pytań, nikt nie potrafił mi udzielić odpowiedzi kiedy będą szczepić moje dziecko. Nie miałam odwagi zaprotestować… na kolejne szczepienia do przychodni już z nią nie poszłam.

Wezwanie z Sanepidu

Na początku otrzymałam z Sanepidu wezwanie do przedstawienia odroczenia szczepień przez lekarza, straszona grzywną za niestawienie się i rozpoczęciem postępowania administracyjnego, gdy nie zaszczepię dziecka. Gorączkowo zaczęłam szukać lekarza, który może mi pomóc, jednak gdy już znalazłam, lekarz wycofał się ze swojej obietnicy. W Sanepidzie powiedziałam, że wstrzymuję się od szczepień do 2 roku życia córki i przez rok nie byłam niepokojona. W przychodni lekarka poprosiła mnie o podpisanie oświadczenia, że poinformowała mnie o obowiązku szczepienia.

Decyzja administracyjna

W międzyczasie urodziłam drugą córeczkę. Tym razem przygotowałam wcześniej krótkie oświadczenie, że na razie rezygnuję ze szczepień. Dość szybko odezwał się Sanepid upominając się o szczepienia obu dziewczynek. Po moich wyjaśnieniach, że nadal nie będę ich szczepiła, wystawiono dwie decyzje administracyjne nakazujące zaszczepienie dzieci pod rygorem natychmiastowej wykonalności wszystkimi zaległymi szczepionkami w jednym terminie…

Odwołałam się od nich powołując się na ryzyko jakie ze sobą niosą i wnioskując o wykonanie badań, które pozwolą wykluczyć ryzyko powikłań poszczepiennych. Wojewódzki inspektor sanitarny zupełnie nie odniósł się do tego co napisałam, podtrzymując decyzję inspektora powiatowego. Od tego postanowienia już się nie odwołałam, trzy miesiące później otrzymałam upomnienie, a potem grzywnę w celu przymuszenia 2 x po 550 zł.

Grzywna

Przepisy precyzują, że Sanepid może nakładać te grzywny jednorazowo do 10 000zł, a łącznie do 50 000 zł. W praktyce rodzice dostają grzywny w wysokości od 200 do 600 zł, a w Kielcach nawet do 5000 zł. Są zajmowane konta bankowe lub grzywna jest ściągana z pensji.

Skarga do Sądu

Odwołałam się od tego postanowienia do II instancji, a po podtrzymaniu złożyłam skargę do sądu nie korzystając z pomocy prawnika. W czerwcu tego roku Wojewódzki Sąd Administracyjny powołując się na orzeczenie NSA orzekł, że brak podstaw prawnych do wydania decyzji o obowiązku poddania się szczepieniom i uchylił decyzje administracyjne i postanowienia o nałożeniu grzywny. Wygrałam, ale kosztowało mnie to cztery lata nerwów, czytania przepisów i pisania pism. Cieszę się jednak, że zmobilizowało mnie to do działania w obronie naturalnego zdrowia dzieci i wolności wyboru.
http://orzeczenia.nsa.gov.pl/doc/6F08246C2E
Mimo tych orzeczeń Sanepidy nie zaprzestały swoich praktyk, a rodzice poszkodowanych po podaniu szczepionki dzieci, nadal nie otrzymali odszkodowań, które pozwoliłyby im chociaż częściowo, dzięki kosztownemu leczeniu i rehabilitacji , wrócić do zdrowia. Rodzice nadal mają problemy z przyjęciem przez lekarzy zgłoszeń podejrzenia niepożądanych odczynów poszczepiennych, a często nawet nie są świadomi, że taki obowiązek ciąży na lekarzu.

Petycja

Wszystko to prowadzi do braku zaufania do całego systemu szczepień ochronnych i służby zdrowia w naszym kraju. Dlatego nadal zbieramy podpisy pod petycją dotyczącą poszanowania wolności i praw rodziców rezygnujących ze szczepienia swoich dzieci oraz w sprawie skuteczniejszej ochrony szczepionych dzieci przed niepożądanymi odczynami poszczepiennymi. Proszę o podpisy: http://www.petycje.pl.

Do kwietnia tego roku decyzje administracyjne i grzywny były uchylane w sądach ze względu na błędy proceduralne. Dopiero w kwietniu 2011 r. pojawiło się decydujące orzeczenie Najwyższego Sądu Administracyjnego, które poruszyło istotę sprawy.
Pod tym adresem zgromadzone są linki do orzeczeń sądów w podobnych sprawach:
http://stopnop.pl/prawo/50-orzeczenia-s ... tracyjnych


Wyroki WSA:
2011-05-12 IV SA/Po 999/10 – Wyrok WSA w Poznaniu z 2011-05-12
2011-05-05 II SA/Bk 79/11 – Wyrok WSA w Białymstoku z 2011-05-05
2011-03-16 IV SA/Po 1009/10 – Wyrok WSA w Poznaniu z 2011-03-16
2011-02-04 II SA/Po 803/10 – Wyrok WSA w Poznaniu z 2011-02-04
2011-02-01 II SA/Bk 723/10 – Wyrok WSA w Białymstoku z 2011-02-01
2010-09-22 II SA/Bd 373/10 – Wyrok WSA w Bydgoszczy z 2010-09-22
2010-09-01 IV SA/Po 232/10 – Wyrok WSA w Poznaniu z 2010-09-01
2010-06-24 II SA/Go 355/10 – Wyrok WSA w Gorzowie Wlkp. z 2010-06-24
2008-04-24 IV SA/Po 425/07 – Wyrok WSA w Poznaniu z 2008-04-24
2007-12-12 IV SA/Po 588/07 – Wyrok WSA w Poznaniu z 2007-12-12
2007-06-28 III SA/Lu 76/07 – Wyrok WSA w Lublinie z 2007-06-28
…oraz dwie uznane skargi na decyzję i grzywnę w Poznaniu w maju i w czerwcu br., do których orzeczenia nie są jeszcze dostępne w sieci.źródło: https://dziecisawazne.pl/przegrana-sane ... e-szczepie
Awatar użytkownika
divinorum
Administrator
 
Posty: 278
Rejestracja: 20 sie 2014, 20:14

Re: Szczepionki - pełna informacja i wolność wyboru

Nieprzeczytany postautor: divinorum » 27 wrz 2019, 12:44

Czternastolatka umiera w dniu otrzymania szczepionki HPV. Szczepcie się nadal, Baby!

Kolejna tragiczna wiadomość podana przez prasę 28 lutego 2017 r. 14-letnia córka Manjuli Devis, Manjeshni, zmarła w szkole na Fidzi, w tym samym dniu, w którym otrzymała szczepionkę, rzekomo zapobiegającą rakowi szyjki macicy. Ministerstwo Zdrowia i Opieki Medycznej złożyło rodzinie wyrazy kondolencji i współczucia. Okazuje się, że ta szczepionka, rzekomo chroniąca przed rakiem szyjki macicy, może być głównym zabójcą kobiet.


Po pierwsze: brak jakichkolwiek badań wskazujących, że naprawdę ona działa. Dopiero po ok. 40 latach będzie można coś powiedzieć, czyli nie wcześniej, jak po 2030 roku.

Po drugie: szczepionka jest na rynku od 2006 roku, ale nikt nie przebadał jej na dzieciach poniżej 16. roku życia. Jak wiadomo w Polsce rząd warszawski [G.Braun] każe szczepić znacznie młodsze dzieci. Tylko w judaizmie dziewczynki 12 letnie mogą być używane seksualnie i zostać wydane za mąż. Dzieci szczepione w szkołach nawet nie dostają zaświadczeń z numerem szczepionki, jako dokumentacji medycznej. Rzekomo jest to zgodne z prawem i samodzielna Prokuratura tyłka nie rusza na takie eksperymenty medyczne! Od kogo dostała polecenie siedzenia cicho?

Po trzecie: wydano rozporządzenie, że dokumentację medyczną należy, o ile ona istnieje w ogóle, przechowywać tylko ok. 10 lat.

Po czwarte: brak całkowity systemu monitoringu szczepionych dzieci.

Po piąte: obniżono wiek szczepionych do najpierw 12. roku życia, a potem do 8. roku życia.

Po szóste: dziewczynki w tym wieku nie posiadają rozwiniętych narządów płciowych, a więc w trakcie ich rozwoju uszkadza się je. Zostało to udowodnione.

Po siódme: zaczęto także szczepić chłopców, rzekomo jako nosicieli wirusa. Problem polega na tym, że wirus przenosi się także w ślinie i już noworodek pocałunkami może zostać zakażony. Szczepienie dziecka zainfekowanego przyspiesza rozwój raka. Przed szczepieniem żadnych badań się nie wykonuje.

Po ósme: 95% wirusa ginie samoistnie w okresie 6 miesięcy.

Czyli, dzięki umiejętnej dezinformacji, opartej na programie CIA zwanym „MK -ultra”, w powiązaniu z programem „Drozd”, otumaniano mniej wartościowy ludek [St.Michalkiewicz], zamieszkujący pomiędzy jeszcze Odrą i obecnie Bugiem.

W oryginalnej pracy dotyczącej szczepionki HPV Gardasil/Silgard, znajduje się podsumowanie: ”Mimo, że HPV jest znajdowany w raku szyjki macicy, nie jest to wystarczający powód potwierdzający. Tak więc inne kofaktory są niezbędne do progresji z szyjki macicy HPV na raka”. Długotrwałe stosowanie hormonalnych środków antykoncepcyjnych ma bardzo wysoki stopień prawdopodobieństwa w tej przemianie, palenie tytoniu i jednoczesne zakażenie wirusem HIV, zostały określone jako czynniki znacząco wpływające na powstanie raka. Jednoczesne zakażenie wirusem Chlamydia trachomatis (CT) oraz wirus opryszczki zwykłej typu 2 (HSV-2), immunosupresja, a nawet niektóre braki dietetyczne są prawdopodobne odpowiedzialne za raka. Również czynniki genetyczne i immunologiczne gospodarza i wirusowe czynniki, takie jak warianty typu wiremii i integracji wirusowej, które mogą być ważne, ale nie zostały zidentyfikowane.

http://www.sciencedirect.com/science/ar ... 0X06005913

Jaka musi być ciasnota umysłowa tych urzędników, dopuszczająca w tej sytuacji szczepionkę do stosowania na polskim rynku? Sam musisz sobie na to proste pytanie odpowiedzieć, Dobry Człeku. Jest to dowód wprost, że jesteśmy tylko poligonem doświadczalnym koncernów m.in. farmakologicznych.

Już po pierwszym roku sprzedaży Gardasilu w 2006 roku, zanotowano ponad 1600 raportów o powikłaniach, z tego 371 zanotowano jako poważne, a na 42 przypadki zaszczepienia kobiet w ciąży, aż u 18 wystąpiło poronienie, lub wady płodu.

Centrum Informacji o Szczepieniach zanotowało:

5 zgonów dziewcząt,
31 raportów uznanych za zagrażające życiu,
1385 przypadków wymagało ostrej interwencji lekarskiej.
w sumie zanotowano 2207 efektów niepożądanych.

New England Journal of Medicine doniósł, że Gardasil może być bardziej niebezpieczny, aniżeli można przypuszczać. Były to prorocze słowa, o czym dalej. Wspomnę tylko, że firma Merck w samych Stanach Zjednoczonych została pozwana przez ok. 60 tys. ludzi w związku z aferą Vioxx, który wywoływał skutki uboczne w postaci zawałów serca i udarów mózgu. Adwokaci firmy poszli na ugodę, wypłacając odszkodowania w wysokości 4,85 mld USD. Zaoszczędzili 17 miliardów dolarów.

“Lek o nazwie Gardasil ma być głównym źródłem dochodów firmy Merck; przewiduje się, że jego sprzedaż osiągnie wartość co najmniej 2 miliardów dolarów. Ma zabezpieczać kobiety przed rakiem szyjki macicy. Nie udowodniono bezpośredniej przyczynowości wirusa HPV w powstawaniu raka. Tak uważa Krajowy Instytut Raka w USA. Rak występuje dopiero po 20 - 50 latach od zainfekowania.. To dochód, którego Merck bardzo potrzebuje po skandalu z Vioxxem. Aby osiągnąć taki dochód, Gardasil będzie musiał być wprowadzony do szkół. Warto wspomnieć, że całkowity koszt szczepionki to 1500 zł.”

Jak wiadomo, rząd warszawski [G.Braun] to zrobił!

http://www.wiadomosci24.pl/artykul/siew ... 06904.html

Jak się bowiem okazało, Merck przed wprowadzeniem szczepionki do obrotu przeprowadził badania kliniczne tylko na 1200 dziewczynkach poniżej 16. roku życia w 13 krajach, czyli serie miały po mniej niż sto szczepionych! Pomimo to zanotowano:

• 34 raportów zakrzepicy naczyń,

• 27 raportów o wystąpieniu tocznia,

• 23 raportów o zakrzepie,

• 16 raportów udarów mózgu,

• 544 raportów napadów omdleń.

Te raporty nie miały jednak praktycznego znaczenia. Nie wstrzymano sprzedaży w celu wyjaśnienia narastających problemów zdrowotnych. Porównanie ze szczepionką Menactra [na zapalenie opon mózgowych] wykazało, że zgłoszono:

• co najmniej 2 razy więcej konieczności wizyt domowych u dzieci szczepionych Gardasilem,

• zanotowano cztery razy więcej raportów o zgonach,

• 6 razy więcej raportów o omdleniach oraz

• 7 razy więcej innych raportów.

Fakty te skutecznie odstraszają od tych wątpliwych i drogich szczepień dziewczęta i kobiety nawet w bogatym USA.

Wyraźnie stwierdza się, że szerokie stosowanie u chłopców ma na celu ożywienie sprzedaży Gardasilu. Sprzedaż spadła do 401 milionów dolarów w 3 kwartale 2008 roku. Firma zakładała, że jeżeli uda jej się nakłonić, poprzez dobry marketing - strach - 350 000 chłopców, to mnożąc liczbę chłopców przez 400 dolarów, zarobi w 2011 roku ponad miliard dolarów. .

Tutaj uwaga - pytanie, dlaczego w Polsce Gardasil pod zmienioną nazwą Silgard, jedna ampułka kosztuje 500 zł, a jedna osoba to 3 x 500 zł, czyli kuracja to 1500 zł, a nie 1200 zł, licząc po kursie wymiany dolara? Czyżby to miała być ta łapówka dla dealerów z pieniędzy podatnika?

Analityk Lynch David Risinger stwierdza, że dobrze przeprowadzony marketing może dać firmie 2. 7 miliarda dolarów ze sprzedaży w 2011 roku. Prof. Alicja Zubel jeszcze dosadniej określa takie bezmyślne szczepienie dziewcząt, nie tylko, chłopców: ”Niczym nieusprawiedliwione jest więc szczepienie całej populacji, gdy bez tego ilość zachorowań może być sprowadzona do ułamka procenta”. Przykładem takiego bezszczepieniowego likwidowania raka szyjki macicy jest Finlandia i Szwecja. Odpowiednio nagłośnione badania cytologiczne wyeliminowały praktycznie umieralność spowodowaną rakiem szyjki macicy. Koszt był ponad 10 krotnie mniejszy. Nie było żadnych powikłań, takich jakie występują po szczepieniach, których leczenie dodatkowo obciąża chorych jak i NFZ.

W Polsce NFZ celowo ogranicza dostęp do badań cytologicznych, wprowadzając limity czasowe. Należy mocno podkreślić, że szczepienia nie eliminują cytologicznych badań. Innymi słowy, pomimo wydania 1500 zł, kobieta koło 40. roku życia powinna się co 1-3 lata badać cytologicznie, ponosząc określone koszta dodatkowe.

Największe zasługi w dezinformacji medyków ma bez wątpienia Medycyna Praktyczna i jej reklamówki typu Szczepienia, sponsorowane przez największych producentów szczepionek. Podobny problem mają piewcy chorób wywoływanych przez wirusa brodawczaka. Jak zdążono policzyć, mamy ponad 120 typów tego wirusa. Jednak autorzy publikacji napisanej specjalnie dla Polskiego Archiwum Medycyny Wewnętrznej piszą: ”Wprawdzie wirusa HPV nie udało sie jeszcze wyhodować, ale dzięki zastosowaniu metod molekularnych określono różne genotypy wirusa” i dalej: „Zidentyfikowano dotychczas, aż 120 tych genotypów, ale nie zawsze odpowiadają one serotypom”. Innymi słowy, pomimo ponad 40 lat badań nie udało się wirusa odkryć. Wiara czyni jednak cuda. Można okradać głupi mniej wartościowy ludek [St Michalkiewicz].

Dr Deirdre Young opublikowała pierwszą pracę, że u 16-letniej dziewczyny zaszczepionej w 12. roku życia Gardasilem, stwierdzono menopauzę, czyli starzenie biologiczne. Innymi słowy, wysterylizowano dziecko kompletnie. Praca opublikowana w Am. J.Reproductiv Immunology, opisuje już 3 podobne przypadki, nazwane pierwotną niewydolnością jajników. Badania te zostały potwierdzone przez lekarzy w Izraelu i we Włoszech. Podobnie rząd Indii “zawiesił” program szczepień dziewczynek po 4 zgonach. “Szczepionka przeciwko HPV jest związana z poważnymi niekorzystnymi skutkami o wysokim poziomie zgłaszalności powikłań. Śmierć i wyniszczające choroby zostały potwierdzone”.

Tylko w okresie 2010 - 2012 zanotowano po szczepionce Human papilo, typ 6,11,16,18 HPV4, aż 1253 powikłania, to znaczy, że naprawdę było ich co najmniej 25 000. Oficjalne wyniki zgłoszeń wg CDC stanowią tylko od 1 do 5% faktycznie występujących powikłań. Należy więc pomnożyć je co najmniej przez 20:

• po szczepionce HPV2 - 480 powikłań - to znaczy ok. 10 000,

• po szczepionce HPVX - 43 powikłania - to znaczy ok. 1000.

Szczepionka przeciwko wirusowi brodawczaka ludzkiego powoduje niewydolność jajników[Colafrancesco S. at.all. AmJ Reprod Immunol 2013 Jul 31]. W przetłumaczeniu z polskiego na nasze: powoduje bezpłodność!

Szczepionka przeciw wirusowi brodawczaka ludzkiego powoduje toczeń rumieniowaty układowy [Gatto M, at all. Clin Rheumatol 2013, kwiecień 28]. Szczepienia i autoimmunizacja - vaccinosis: niebezpieczne kontakty? Shoenfield Y Aron -Moar J.Autoimmun. 2000 luty 14. Przedwczesna niewydolność jajników w 3 lata po szczepieniu Gardasilem, BMJ

www.naturalnews.com/041512 Gardasil

I mamy problem. Warszawski rząd wprowadza szczepienia Gardasilem na rynek polski w okresie, kiedy po doświadczeniach duńskich, japońskich, czy włoskich, kraje te wycofują się ze szczepień. Sam musisz domyśleć się, dlaczego to się dzieje. Wg definicji jest to działanie depopulacyjne. Musisz pamiętać Dobry Człeku, że w 1974 roku narodził się w Polsce 40-milionowy obywatel. Skuteczne działania kolejnych namiestników zredukowały liczbę mieszkańców Polski o kilka milionów.

Szczepionkę podają pielęgnairki i lekarze z polskimi paszportami.

Już Trybunał Norymberdzki ustalił, że nikt nie może się tłumaczyć rozkazem... tym bardziej kiedy czyni to za pieniądze.

Przypisy:

Włoski Badania wykazały, że 61% kobiet wystąpiły działania niepożądane po podaniu pierwszej dawki szczepionki HPV.[20]
http://www.greenmedinfo.com/article/ita ... nistration

Kliknij tutaj, aby przeczytać całą streszczenie [20]
http://www.greenmedinfo.com/article/ita ... nistration

PubMed danych: Recenti Prog Med. 2013 Jun; 104 (6): 262-6. PMID: 23801230 [21]
http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/23801230

Artykuł opublikowany Data: 31 maja 2013

Choroby: wirus brodawczaka ludzkiego (HPV): CK (163): AC (23) [4] , wywołane szczepionki Toksyczność: CK (1242): AC (180) [5]
http://www.greenmedinfo.com/disease/hum ... avirus-hpv
http://www.greenmedinfo.com/disease/vac ... d-toxicity

Operacje anty terapeutyczne: Szczepienia: HPV (Gardisil): CK (105): AC (13) [1]
http://www.greenmedinfo.com/anti-therap ... v-gardisil

Miana przeciwciał dla wszystkich szczepów HPV były znacznie wyższe wśród osób z niższym poziomem witaminy D, a wśród młodszych uczestników.[22]Kliknij tutaj, aby przeczytać całą streszczenie [22]
http://www.greenmedinfo.com/article/ant ... hose-lower

PubMed danych: Hum Vaccin Immunother. 2015 15 lipca: 0. Epub 2015 lipiec 15. PMID:26176493 [23]
http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/26176493

Artykuł opublikowany Data: 14 lipca 2015

Substancje: Witamina D: CK (1760): AC (247) [24]
http://www.greenmedinfo.com/substance/vitamin-d

Choroby: wirus brodawczaka ludzkiego (HPV): CK (163): AC (23) [4] , Niedobór witaminy D: CK (505): AC (49) [25]
http://www.greenmedinfo.com/disease/hum ... avirus-hpv

Farmakologiczne Akcje: immunomodulacyjne: CK (599): AC (159) [26]
http://www.greenmedinfo.com/pharmacolog ... modulatory

Dodatkowe Słowa kluczowe: Miana przeciwciał [27] , Skuteczność szczepionki [28]
http://www.greenmedinfo.com/category/ke ... y%20Titers
http://www.greenmedinfo.com/category/ke ... 20Efficacy

Operacje anty terapeutyczne: Szczepienia: HPV (Gardisil): CK (105): AC (13) [1]
http://www.greenmedinfo.com/anti-therap ... v-gardisil

Rumień wielopostaciowy została zgłoszona jako możliwe działanie niepożądane szczepień na wirusa brodawczaka ludzkiego. [29]Kliknij tutaj, aby przeczytać całą streszczenie [29]
http://www.greenmedinfo.com/article/ery ... llomavirus

PubMed danych: Dermatologia. 2010; 220 (1): 60-2. Epub 2009 listopad 3. PMID:19887766 [30]
http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/19887766

Artykuł opublikowany Data: 01 stycznia 2010

Choroby: Rumień: CK (44): AC (6) [31]
http://www.greenmedinfo.com/disease/erythema

Anty działań leczniczych: Szczepienia: Wszystko: CK (4729): AC (366) [14] ,Szczepienia: HPV (Gardisil): CK (105): AC (13) [1]
http://www.greenmedinfo.com/anti-therap ... nation-all

Szczepienia HPV nie ma efekt terapeutyczny u młodych kobiet z wcześniej istniejącego zakażenia człowieka wirusem brodawczaka. [32]Kliknij tutaj, aby przeczytać całą streszczenie [32]
http://www.greenmedinfo.com/article/hpv ... ting-human

PubMed danych: JAMA. 2007 15 sierpnia; 298 (7): 743-53. PMID: 17699008 [33]
http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/17699008

Artykuł opublikowany Data: 15 sierpnia 2007

Choroby: wirus brodawczaka ludzkiego (HPV): CK (163): AC (23) [4]
http://www.greenmedinfo.com/disease/hum ... avirus-hpv

Anty działań leczniczych: Szczepienia: Wszystko: CK (4729): AC (366) [14] ,Szczepienia: HPV (Gardisil): CK (105): AC (13) [1]
http://www.greenmedinfo.com/anti-therap ... nation-all
http://www.greenmedinfo.com/anti-therap ... v-gardisil

Szczepionki HPV zostało połączone z demielinizacją, [34]Kliknij tutaj, aby przeczytać całą streszczenie [34]
http://www.greenmedinfo.com/article/hpv ... yelination

PubMed danych: J Child Neurol. 2010 Mar; 25 (3): 321-7. PMID: 20189933 [35]
http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/20189933

Artykuł opublikowany Data: 1 marca 2010

Chorób: choroby demielinizacyjne: CK (1309): AC (247) [36]
http://www.greenmedinfo.com/disease/dem ... g-diseases

Anty działań leczniczych: Szczepienia: Wszystko: CK (4729): AC (366) [14] ,Szczepienia: HPV (Gardisil): CK (105): AC (13) [1]
http://www.greenmedinfo.com/anti-therap ... nation-all
http://www.greenmedinfo.com/anti-therap ... v-gardisil

Szczepienia HPV jest związany z negatywnych skutków działania w (nad) 23,5% zaszczepionych dziewcząt studiował. [37]Kliknij tutaj, aby przeczytać całą streszczenie [37]
http://www.greenmedinfo.com/article/hpv ... ls-studied

PubMed danych: Społeczność Pract. 2010 Jun; 83 (6): 30-3. PMID: 20586376 [38]
http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/20586376

Artykuł opublikowany Data: 01 czerwca 2010

Operacje anty terapeutyczne: Szczepienia: HPV (Gardisil): CK (105): AC (13) [1]
http://www.greenmedinfo.com/anti-therap ... v-gardisil

Wirusa brodawczaka ludzkiego (HPV) szczepionki związane ze zdarzeniami demielinizacyjnymi. [39]Kliknij tutaj, aby przeczytać całą streszczenie[39]
http://www.greenmedinfo.com/article/hum ... ing-events

PubMed danych: Mult Seler. 2009 Jan; 15 (1): 116-9. Epub 2008 września 19. PMID:18805844 [40]
http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/18805844

Artykuł opublikowany Data: 01 stycznia 2009

Chorób: choroby demielinizacyjne: CK (1309): AC (247) [36] , HPV: CK (31): AC (4) [41] ,wirusowi brodawczaka ludzkiego (HPV): CK (163): AC (23) [4 ], Vaccine wywołane Toksyczność: CK (1242) AC (180), [5]
http://www.greenmedinfo.com/disease/dem ... g-diseases
http://www.greenmedinfo.com/disease/hpv
http://www.greenmedinfo.com/disease/hum ... avirus-hpv
http://www.greenmedinfo.com/disease/vac ... d-toxicity

Dodatkowe Słowa kluczowe: Szczepionka przeciw HPV: CK (10): AC (1) [42]
http://www.greenmedinfo.com/keyword/hpv-vaccine

Anty działań leczniczych: Szczepienia: Wszystko: CK (4729): AC (366) [14] ,Szczepienia: HPV (Gardisil): CK (105): AC (13) [1]
http://www.greenmedinfo.com/anti-therap ... nation-all
http://www.greenmedinfo.com/anti-therap ... v-gardisil

Zauważalne skutki uboczne szczepionki przeciwko wirusowi HPV wystąpił u 22% badanych. [43]Kliknij tutaj, aby przeczytać całą streszczenie [43]
http://www.greenmedinfo.com/article/not ... ose-polled

PubMed danych: Aton Primaria. 2010 grudzień 14. Epub 2010 grudzień 14. PMID:21163554 [44]
http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/21163554

Artykuł opublikowany Data: 14 grudnia 2010

Diseases: Vaccine toksyczności wywołanej CK (1242) AC (180), [5]
http://www.greenmedinfo.com/disease/vac ... d-toxicity

Anty działań leczniczych: Szczepienia: Wszystko: CK (4729): AC (366) [14], Szczepienia: HPV (Gardisil): CK (105): AC (13) [1]
http://www.greenmedinfo.com/anti-therap ... nation-all
http://www.greenmedinfo.com/anti-therap ... v-gardisil

Gda.21.III.2017 r. autor: Jerzy Jaśkowski

źródło: http://alexjones.pl/aj/aj-technologia-i ... nadal-baby
Awatar użytkownika
divinorum
Administrator
 
Posty: 278
Rejestracja: 20 sie 2014, 20:14

Re: Szczepionki - pełna informacja i wolność wyboru

Nieprzeczytany postautor: divinorum » 31 mar 2020, 8:33

Awatar użytkownika
divinorum
Administrator
 
Posty: 278
Rejestracja: 20 sie 2014, 20:14

Re: Szczepionki - pełna informacja i wolność wyboru

Nieprzeczytany postautor: divinorum » 05 kwie 2020, 19:39

SZCZEPIONKI | CZY NAPRAWDĘ POWINNIŚMY SIĘ SZCZEPIĆ? | POLSKIE NAPISY - Dr. Bruce Lipton

https://www.youtube.com/watch?v=F8N8uJj2lRs
Awatar użytkownika
divinorum
Administrator
 
Posty: 278
Rejestracja: 20 sie 2014, 20:14

Re: Szczepionki - pełna informacja i wolność wyboru

Nieprzeczytany postautor: divinorum » 22 cze 2020, 18:08

WHO zatuszowuje niebezpieczne i śmiertelne skutki uboczne szczepień! Niemiecka telewizja ostrzega PL

https://www.youtube.com/watch?v=FxgT3vxcZwg
Awatar użytkownika
divinorum
Administrator
 
Posty: 278
Rejestracja: 20 sie 2014, 20:14

Re: Szczepionki - pełna informacja i wolność wyboru

Nieprzeczytany postautor: divinorum » 16 lip 2020, 11:56

SANEPID PRZYZNAJE: SZCZEPIENIA TO EKSPERYMENT NA LUDZIACH!


Dbasz o odporność i zdrowie swoich dzieci? Chcesz, by rozwijały się dobrze? Poddajesz je szczepieniom ochronnym zgodnie z polskim kalendarzem szczepień? Czytałeś kiedyś, że szczepionki są preparatami gruntownie przebadanymi, skutecznymi i bezpiecznymi, jak zapewniał Sanepid i Ministerstwo Zdrowia?

W takim razie mam dla Ciebie bardzo, ale to bardzo ciekawą informację.


Otóż Sanepid w oficjalnym komunikacie przyznał, że wszystkie polskie szczepienia są de facto eksperymentem na ludziach. Oficjalnie szczepienia z polskiego kalendarza szczepień podawane dzieciom w przychodniach i w szpitalach, są w fazie czwartej fazy badań klinicznych.

W tym wpisie po prostu skopiuję oficjalną informację Sanepidu i link do całego artykułu. Ocenę pozostawiam Tobie, czytelniku.

W oświadczeniu PZH czytamy następujące informacje o IV fazie badań klinicznych szczepionek:

Cytat: „Badania kliniczne IV fazy obejmuje szeroki panel badań prowadzonych kiedy szczepionka została dopuszczona do obrotu (zarejestrowana) i jest dostępna na rynku. Stąd też IV faza badań często nazywana jest badaniami porejestracyjnymi. W czasie badań IV fazy potwierdzane jest bezpieczeństwo produktu we wszystkich wskazaniach zaakceptowanych w procesie rejestracji szczepionki. W tej fazie weryfikowane są również wyniki uzyskane w poprzednich etapach badań klinicznych. W ramach IV fazy badane są również nowe wskazania dla zarejestrowanego już produktu, w nowych szczególnych grupach, np. przewlekle chorych oraz kontynuowana jest ocena czasu utrzymywania się odporności. Monitorowane jest bezpieczeństwo szczepionek.”

Źródło:
–Jak wyglądają badania kliniczne IV fazy po dopuszczeniu szczepionki do obrotu? (szczepienia.pzh.gov.pl)
https://szczepienia.pzh.gov.pl/faq/jak- ... la-lekarzy

Czy te badania szczepionek czwartej fazy są przeprowadzane poprawnie!?

Przeanalizujmy. W badaniach klinicznych są dwie grupy. Jednej podaje się badaną substancję, a drugiej podaje się placebo. Placebo to preparat nieaktywny, np tabletka bez żadnej substancji czynnej, lub zastrzyk bez żadnej substancji czynnej, np zawierający czystą wodę do kroplówek.

W badaniach czwartej fazy polskich szczepień w ogóle nie podaje się placebo. Każde dziecko ma obowiązkowo (ang. mandatory) dostać szczepionkę zgodnie z kalendarzem. I koniec gadki. Albo poddasz dziecko szczepieniu, albo sanepid bezprawnie i wbrew przepisom nałoży na Ciebie karę, którą potem każdy sąd uchyli. Ale wiadomo, to trwa kilka miesięcy zanim sąd uchyli karę, a pieniądzy w budżecie domowym jest mniej.

Czy te badania szczepionek są dobrowolne?

Oficjalnie są to badania kliniczne czwartej fazy, jak już wspominałem. Według wszelkich ustaleń krajowych i międzynarodowych, udział człowieka w badaniach klinicznych powinien być całkowicie dobrowolny i niewymuszony. Tymczasem masz obligatoryjny obowiązek podania dziecku szczepienia, czyli musisz obowiązkowo i czasami wbrew swojej woli poddać dziecko tym badaniom klinicznym. Przymuszanie ludzi do procedur medycznych, poza uzasadnionymi wyjątkami (medycyna ratunkowa, ciężkie choroby psychiczne, groźne epidemie) noszą znamiona najgorszych czasów totalitaryzmów.

Trzeba także dodać fakt, że rodzice w ogóle nie są informowani, że ich dzieci uczestniczą w badaniach klinicznych. Mówi się za to co innego: że szczepionki są preparatami JUŻ GRUNTOWNIE PRZEBADANYMI, skutecznymi i bezpiecznymi, ze znaną listą skutków ubocznych. Tak jednak nie jest, ponieważ badania kliniczne czwartej fazy wciąż trwają.

Za udział w badaniach klinicznych powinno dostawać się wynagrodzenie, czyli pieniądze. Taka jest praktyka, jest to logiczne. Jeśli np jakaś osoba z chorobą serca zgłosi się dobrowolnie do badań klinicznych trzeciej fazy nowego leku na jej chorobę, to jest gruntownie monitorowana, dostaje wynagrodzenie finansowe za udostępnienie swojego organizmu do badań, a w przypadku wystąpienia poważnych skutków ubocznych dostaje odszkodowanie. Jest wtedy fundusz odszkodowawczy, przygotowany na taką ewentualność. W przypadku badań czwartej fazy polskich szczepień ochronnych nic z tych rzeczy nie funkcjonuje. Jest to prawna patologia.

Sprawa ostatnia: dokumentacja preparatów szczepionkowych – utajniona!

To kolejna kwestia formalna i prawna związana ze szczepieniami w Polsce, która jest bublem i patologią. Jest ich tyle, że aż racjonalna wydaje się możliwość, że powstały one po to, by coś ukrywać, by chronić czyjeś nie do końca czyste interesy.

Cytat: „Mam, ale nie dam. Się rodzice nie interesujcie.

Oto udostępniona przez URPL (Urząd Rejestracji Produktów Leczniczych) lista wszystkich aktualnie stosowanych w Polsce szczepionek, z podziałem na szczepionki dopuszczone do obrotu w polskiej procedurze narodowej i na podstawie procedur międzynarodowych [LINK DO LISTY TUTAJ]. Dla szczepionek dopuszczonych do obrotu na podstawie procedury polskiej (czyli „narodowej”) można się teoretycznie domagać udostępnienia dokumentacji, na podstawie której URPL uznał, że szczepionka jest bezpieczna.

image1.png
image1.png (296.97 KiB) Przeglądany 10491 razy


Oczywiście dostępu do tej dokumentacji nie dostaniecie, bo musielibyście udowodnić „interes prawny”, co w praktyce jest niewykonalne. No ale w każdym razie URPL te dokumenty ma. Tyle że ich nikomu nie pokaże. Bo szczepionki są tak bardzo bezpieczne, że aż trzeba utajniać dokumenty, na podstawie których zostały dopuszczone do obrotu.” Koniec cytatu.

Źródło – LINK TUTAJ

Zastanawia mnie to, czemu nie pokazuje się publicznie dokumentacji odnośnie szczepień? Czy uzasadnione są podejrzenia, że chce się w ten sposób ukryć listę skutków ubocznych / działań niepożądanych, lub częstość ich występowania? Takie praktyki są w wielu krajach. W USA istnieje ustawa, która znosi z korporacji farmaceutycznych odpowiedzialność prawną za skutki uboczne szczepionek. Wiadomo, że czasami powodują one tzw niepożądane odczyny poszczepienne, w tym te ciężkie i śmiertelne. Wiadomo też, że wcale nie tak rzadko po szczepieniu można zachorować na chorobę, przed którą ta szczepionka miała w założeniu chronić. Dużo ludzi po szczepieniu na grypę przez wiele miesięcy chorowało na ciężkie postaci grypy, anginy czy zapalenia płuc, mając osłabioną odporność.

Spotkało to też moją babcię, dlatego zawsze odmawia lekarzowi rodzinnemu zaszczepienia na grypę. Ledwo wyszła z tej kaskady następujących po sobie chorób zakaźnych. W przypadku szczepienia na odrę powszechne są wysypki i inne objawy przypominające odrę. Zdezorientowanemu rodzicowi mówi się, że dziecko tak nabywa odporności, i nie klasyfikuje się tego jako przypadku odry. Bardzo sprytne. Wiele wskazuje bowiem na to, że nawet nieaktywne cząsteczki wirusów ze szczepionek, po wniknięciu do organizmu mogą jakoś odbudować swoją strukturę i stać się w pełni zaraźliwe.

Tak czy owak prawdy nie poznamy, a wszystko wskazuje na to, że system opieki zdrowotnej ma wiele do ukrycia. Być może w ten sposób włączono dodatkowy czynnik selekcji naturalnej, bo mamy już cywilizację i ludzie nie umierają tak często w młodym wieku. Stare metody selekcji naturalnej nie działają, słabe osobniki zamiast ginąć, więc elita potajemnie włączyła sztuczny mechanizm selekcji naturalnej – szczepienia. Więc silny organizm przejdzie szczepienie bez szwanku, zaś słaby organizm stanie się bezpłodny, chory lub umrze. Brutalne, ale być może prawdziwe.

Cała afera związana z tym, że Sanepid ujawnił fakt, że polskie szczepienia są w fazie badań klinicznych, wzięła się od pisma do Ministerstwa Zdrowia, jakie wysłał autor strony szczepienie info. Jeśli chcesz poznać więcej szczegółów, KLIKNIJ TUTAJ by przejść do tej strony.

Autor: Jarek Kefir

z: https://jarek-kefir.com/2020/02/07/sane ... -ludziach/
Awatar użytkownika
divinorum
Administrator
 
Posty: 278
Rejestracja: 20 sie 2014, 20:14

Re: Szczepionki - pełna informacja i wolność wyboru

Nieprzeczytany postautor: divinorum » 21 lip 2020, 19:38

Jeśli znasz kogoś kto szczepi się przeciwko grypie, przekaż mu te informacje!

Ostatnio dużo debatowano na temat szczepionek przeciw grypie. Jak na ironię, niektórzy eksperci medyczni ostrzegają, że ochrona siebie i rodziny przed szczepionką przeciw grypie jest ważniejsza niż ochrona przed samą grypą.
grypa szczepienie

Z drugiej strony, każdego roku poddajemy się wielkiej propagandzie przez przemysł farmaceutyczny, ekspertów medycznych i główny nurt mediów, z których wszyscy zdecydowanie promują szczepionkę przeciw grypie.

Jednak rzadko słyszymy o skutkach ubocznych powodowanych przez tę szczepionkę lub toksycznych chemikaliach, które ona zawiera.

10 powodów, dla których szczepionka jest bardziej niebezpieczna niż sama grypa

1 # Szczepionki przeciw grypie zawierają inne niebezpieczne składniki, takie jak rtęć

Chociaż wielokrotnie powtarzano nam, że szczepionki przeciw grypie zawierają szczepy wirusa grypy, nigdy nie powiedziano nam o długiej liście innych składników, takich jak rtęć, metal ciężki, o którym wiadomo, że jest wyjątkowo niebezpieczny dla zdrowia ludzi. Toksyczność rtęci związana jest z depresją, utratą pamięci, chorobami układu krążenia, problemami układu oddechowego, problemami zdrowia jamy ustnej, zaburzeniami równowagi trawiennej i innymi poważnymi problemami zdrowotnymi.

2 # Sprawia, że ​​jesteś bardziej podatny na zapalenie płuc i inne choroby zakaźne

Wstrzyknięcie szczepów wirusa grypy może mieć poważne konsekwencje zdrowotne u osób z już zahamowanym układem odpornościowym. Chodzi o to, kiedy twoje ciało już walczy z wirusem lub masz do czynienia ze stłumioną odpornością, szczepionka tylko zwiększa ryzyko zarażenia grypą z silniejszymi objawami lub w najgorszym przypadku zapaleniem płuc i innymi chorobami zakaźnymi.

3 # Szczepionka przeciw grypie sprawia, że ​​jesteś chory

Jeśli jesteś rodzicem wiesz, że dzieci zwykle chorują prawie natychmiast po szczepionce. To dlatego, że wirus grypy jest wprowadzany do ich ciał, a zamiast uodporniania szczepionka tylko uwrażliwia organizm na wirusa.

4 # Zwiększone ryzyko narkolepsji

Szczepionki grypy doprowadziły do wystąpienia narkolepsji – przewlekłego zaburzenia snu w kilku zgłoszonych przypadkach dzieci w 12 różnych krajach. Badanie przeprowadzone w okresie od października 2009 r. do grudnia 2011 r. porównywało 3,3 miliona szczepionych Szwedów z 2,5 milionami, którzy nie zostali zaszczepieni. Niespodziewanie najmłodsi, którzy brali szczepionki byli najbardziej zagrożeni. Ryzyko narkolepsji było 3 razy wyższe w przypadku osób w wieku poniżej 21 lat.

5 # Osłabia reakcje immunologiczne

Wstrzykiwanie szczepionek może prowadzić do szkodliwych reakcji immunologicznych i wielu innych infekcji. Zostało to potwierdzone w tysiącach artykułów medycznych. Dodatkowo słabe reakcje immunologiczne tylko kompromitują zdolność osoby do zwalczania chorób.

6 # Poważne zaburzenia neurologiczne

Szczepienia przeciw grypie były wielokrotnie powiązane z poważnymi zaburzeniami neurologicznymi. W 1976 r. znaczna liczba osób zaszczepionych przeciwko grypie rozwinęła zespół Guillain-Barré (GBS), zaburzenie przejawiające się trwałym uszkodzeniem nerwów, a nawet paraliżem. Szczepionki przeciw grypie mogą zawierać szereg niebezpiecznych składników, w tym detergent, rtęć, formaldehyd i szczepy wirusa żywej grypy.

7 # Szczepionka przeciw grypie może powodować chorobę Alzheimera


Szczepionki przeciw grypie zostały nawet powiązane z chorobą Alzheimera. Zgodnie z wynikami badania przeprowadzonego przez dr. Hugha Fudenberga, głównego immunogenetyka, ci, którzy otrzymują szczepionkę przeciw grypie regularnie są narażeni na 10 razy większe ryzyko choroby Alzheimera. Dr Fudenberg przypisuje to toksycznej kombinacji aluminium i rtęci w szczepionce. Ponadto wprowadzenie wirusa grypy do organizmu osoby starszej, która ma już stłumiony układ odpornościowy ze względu na starość, tylko sprawi, że ta osoba będzie bardziej podatna na choroby.

8 # Dzieci poniżej 1 roku życia są zagrożone

Dzieci poniżej 1 roku są szczególnie podatne na neurotoksyczne naruszenie delikatnego centrum nerwowego otaczającego mózg i centralny układ nerwowy. Pierwsza runda szczepionki przeciw grypie podawana jest w wieku 6 miesięcy. Dziecko poniżej 1 roku życia nie ma odpowiedniej ochrony, aby pokonać przedwczesne uszkodzenie bariery w mózgu.

9 # Zaburzenia naczyń

Badania medyczne powiązały szczepionkę przeciw grypie ze zwiększonym ryzykiem zapalenia naczyń. Najczęstsze objawy to gorączka, ból szczęki, bóle mięśni, ból i sztywność szyi, ramion i bioder oraz ból głowy.

10 # Brak prawdziwych dowodów na to, że małe dzieci są bardziej odporne po szczepionce

W 51 badaniach z udziałem 260 000 dzieci w wieku 6-23 miesięcy stwierdzono, że szczepionka przeciw grypie nie jest bardziej skuteczna niż u tych co jej nie przyjmowali. Co więcej, szczepionka przeciw grypie chroni tylko przed niektórymi szczepami wirusa, co oznacza, że ​​nadal możesz łatwo nabawić się grypy, jeśli wejdziesz w kontakt z innym szczepem wirusa.z: https://zyj-zdrowo.eu/zdrowe-zycie/jesl ... informacje
Awatar użytkownika
divinorum
Administrator
 
Posty: 278
Rejestracja: 20 sie 2014, 20:14

Następna

Wróć do Leczenie / Zdrowie / Dieta

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości