Szczepionki - pełna informacja i wolność wyboru

Szczepionki - pełna informacja i wolność wyboru

Nieprzeczytany postautor: divinorum » 26 sty 2015, 14:48

Do tej pory w Polsce panuje przymus szczepienia dzieci, jednocześnie informacje nt. składu szczepionek i niepożądanych odczynów poszczepiennych (NOPów) są ograniczone i wąsko dostępne w świadomości społecznej.
Ten temat ma za zadanie naświetlenie tematyki i przybliżenie informacji z jakim zagrożeniem wiąże się brak dostępu do informacji w przypadku przymusowych szczepień dzieci. Statystyki NOPów są zatrważające, a jednocześnie wielki farma robi dużo, aby biznes nie malał.
Sam temat lobbingu farmaceutycznego mógłby tu być osobnym tematem.

Tak wiec zacznijmy od materiałów video nakreślających tematykę:
Dr Mayer Eisenstein - Nieszczepione Dzieci są Zdrowsze!


Przemysław Cuske - Szczepienia jak jest naprawd (wersja HD)


Tutaj też kilka ciekawych prac Przemka Cuske: http://www.youtube.com/user/niezaleznat ... zczepienia

Lethal Injection - The Story Of Vaccination PL


The Greater Good PL / Większe Dobro - cały film
(film usunięty z youtube, tymczasowo niedostępny online - do znalezienia)

Mafia medyczna - szczepienia z Dr Ghis
https://www.youtube.com/view_play_list?p=8E5075018DB47B3E

Pracownik CDC (Informator) przyznaje się do oszustwa w sprawie szczepionek i autyzmu (sierpień 2014)


Dr Andrew Moulden - szczepienia powodują uszkodzenie mózgu


Neurobiolog: W dzieci wpompowuje się skandaliczną ilość szczepionek tylko po to, żeby mogły...
http://telewizjarepublika.pl/neurobiolog-w-dzieci-wpompowuje-sie-skandaliczna-ilosc-szczepionek-tylko-po-to-zeby-mogly-zarabiac-koncerny-farmaceutyczne,9863.html

Związek szczepień z autyzmem udowodniony!
http://marucha.wordpress.com/2014/03/06 ... dowodniony

Neurolog Suzanne Humphries na temat szczepionek


Aktor Rob Schneider mówi o szczepieniach


kolejne materiały wkrótce..
Awatar użytkownika
divinorum
Administrator
 
Posty: 145
Rejestracja: 20 sie 2014, 20:14

Re: Szczepionki - pełna informacja i wolność wyboru

Nieprzeczytany postautor: divinorum » 31 mar 2015, 8:01

Propaganda szczepionkowa obnażona - napisy PL [Infowars.com]
Awatar użytkownika
divinorum
Administrator
 
Posty: 145
Rejestracja: 20 sie 2014, 20:14

Re: Szczepionki - pełna informacja i wolność wyboru

Nieprzeczytany postautor: fibi80 » 25 lis 2015, 15:44

Informacja - super. Tylko pogratulować. Bardzo przydatne informacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!
fibi80
Nowy
 
Posty: 2
Rejestracja: 23 lis 2015, 8:38
Lokalizacja: Bielsko-Biała/Kraków

Re: Szczepionki - pełna informacja i wolność wyboru

Nieprzeczytany postautor: divinorum » 16 gru 2015, 10:05

Kiedyś były zdrowe, dzisiaj mają autyzm…


Przykład Stanów Zjednoczonych, powinien być przestrogą dla społeczeństwa i władz w Polsce.

Urzędnicy CDC i pediatrzy nie umieją wyjaśnić, dlaczego dziecko, które urodziło się zdrowe, nagle cofnęło się fizycznie, psychicznie i emocjonalnie, dołączając do szeregu ofiar systemu? Nie mogą nam powiedzieć, dlaczego tak wiele dzieci było kiedyś zdrowych, zostały zaszczepione i doznały stałego kalectwa?

Nie chcą przeprowadzić badań, aby dowiedzieć się, dlaczego zaszczepione dzieci mają: przewlekłe zapalenia, które leży u podstaw większości udarów mózgu, zaburzenia układu odpornościowego, w tym ADHD, padaczki, alergie, astmy, autyzm, cukrzyce, choroby zapalne jelit, otyłość, rak, schizofrenie i depresje?

Szczepionki niszczą dzieci

Fala dzieci niepełnosprawnych pojawiła się w 1980 roku. Jednak wybuch nastąpił w pierwszej dekadzie 21 wieku. Dokładnie w tym samym czasie, kiedy harmonogram szczepień dziecięcych został zwiększony trzykrotnie z 23 dawek w 7 szczepionkach do 69 dawek w 16 szczepionkach (USA). W ciągu tych trzech lat, szokująca liczba dzieci została zarażona i okaleczona przez przewlekłe choroby i niepełnosprawność. U 1 na 6 dzieci, zdiagnozowano trudności w uczeniu się; 1 na 9 dzieci, astmę; 1 na 10, ADHD; 1 na 12 , depresje; 1 na 50, autyzm i 1 na 400, cukrzycę.

Ludzie, którzy dorastali w latach 50-tych i 60-tych pamiętają następujący fakt: każde dziecko dostawało szczepionkę przeciwko odrze, śwince i ospie wietrznej przed wiekiem 10 lat. Nie było specjalnych sal edukacyjnych dla dzieci niepełnosprawnych w szkołach publicznych. Niewiele dzieci miało astmę lub cukrzyce, nie było potrzeby stosować leków antydepresyjnych, jak Ritalin i Prozac.

Zamiast zrobić wszystko i dowiedzieć się, dlaczego tak wiele dzieci jest chorych i niepełnosprawnych, przemysł i rząd pracują nad wyeliminowaniem prawa do dobrowolnego wyboru nad: możliwością szczepienia, jedzeniem organicznym, medycyną naturalną w postaci, ziół, witamin, naturalnych suplementów i innych niefarmaceutycznych dobrodziejstw.

Dlaczego wpuścili politykę, biznes do medycyny?

W ciągu ostatniego ćwierćwiecza, Kongres dał zgodę, aby ukształtować publiczno-prywatne partnerstwo biznesowe z branżą farmaceutyczną i chemiczną. USA i globalny rynek szczepionkowy wart jest 30 miliardów dolarów. W ciągu 10 lat, Wielkie Farmacje będą miały profit w wysokości 100 miliardów dolarów z biznesu przymusowych szczepień. Najbardziej wpływowe i bogate lobby na Kapitolu, wydały miliardy dolarów na lobbing w tematach: badań federalnych, regulacji prawnych, kształtowania polityki i wpływ na instytucje naukowe.

Sponsorowanie nauki daje gwarancje na przyszłe miliardowe zyski.

Kiedy Kongres daje 1 bilion dolarów rocznie dla Departamentu Zdrowia, to urzędnicy państwowi zatrudnieni przez CDC, NIH i FDA nie korzystają z pieniędzy podatników w celu prowadzenia podstawowych badań naukowych i identyfikacji dzieci z wysokim ryzykiem kontuzji po szczepionce. Nie porównują zdrowia dzieci szczepionych i nieszczepionych, aby dowiedzieć się, dlaczego rodzice konsekwentnie wskazują, że nieszczepione dzieci są zdrowsze i uzyskują lepsze oceny w szkole niż zaszczepione dzieci. Nie wykorzystują przyznanych pieniędzy do ustalenia, czy u dzieci rozwijają się mutacje genetyczne po szczepieniu, uszkadzające DNA.

Zamiast tego, służba zdrowia wkłada głowę w piasek i współpracuje z przemysłem, aby stworzyć setki nowych szczepionek doświadczalnych, które szybko staną się przymusowe bez wyjątków i bez zbędnych pytań. Używają elektronicznej dokumentacji medycznej, aby monitorować stan twoich szczepień i zmuszają do przestrzegania harmonogramu szczepień.

Co będzie jutro?

Cóż, jeśli Amerykanie nie wstaną z kolan i nie zaczną sprzeciwiać się, to może dojść do kolejnych absurdów, jak zakaz podróżowania autobusem, pociągiem, samolotem, bez zaświadczenia o szczepieniach.

W 1986 roku Kongres uchwalił ustawę: „Narodowy Program Rekompensat dla Poszkodowanych na Skutek Stosowania Szczepionek”. Potwierdzono tym to, co rodzice obserwowali na swoich dzieciach:

szczepionki mogą ranić i zabijać.

źródło: nvic.org


z: http://onalubi.pl/szczepienia/kiedys-bylo-zdrowe-dzisiaj-ma-autyzm
Awatar użytkownika
divinorum
Administrator
 
Posty: 145
Rejestracja: 20 sie 2014, 20:14

Re: Szczepionki - pełna informacja i wolność wyboru

Nieprzeczytany postautor: divinorum » 27 lut 2016, 10:25

Przemysław Cuske - Szczepienia w Polsce - dokąd zmierzamy? - 2015.02.21


(Nie) bezpieczne szczepionki - Marcin Pracki - 24.02.2016
Awatar użytkownika
divinorum
Administrator
 
Posty: 145
Rejestracja: 20 sie 2014, 20:14

Re: Szczepionki - pełna informacja i wolność wyboru

Nieprzeczytany postautor: divinorum » 27 mar 2016, 16:53

Dorosła osoba (studentka) zapada na AUTYZM po szczepieniu przeciwko Meningokokom

link: https://www.youtube.com/watch?v=kzVrrA7tsco

Historia Pani Ani i jej dziecka z autyzmem poszczepiennym (19.03.2014)

link: https://www.youtube.com/watch?v=seAeJh3NiOY
Awatar użytkownika
divinorum
Administrator
 
Posty: 145
Rejestracja: 20 sie 2014, 20:14

Re: Szczepionki - pełna informacja i wolność wyboru

Nieprzeczytany postautor: divinorum » 28 kwie 2016, 15:32

Reakcja ludzi po premierze filmu „VAXXED” w Laemmle Monica Film Center w Santa Monica (15.04.2016)
Awatar użytkownika
divinorum
Administrator
 
Posty: 145
Rejestracja: 20 sie 2014, 20:14

Re: Szczepionki - pełna informacja i wolność wyboru

Nieprzeczytany postautor: divinorum » 30 gru 2017, 13:19

Tkanka mózgowa autystyków przesiąknięta aluminium

Opublikowano: 29.12.2017

Aluminium w szczepionkach od dawna podejrzewano iż jest jedną z możliwych przyczyn autyzmu. Nowe badania przeprowadzone na Keele University and Kings College Hospital w Wielkiej Brytanii teraz potwierdzają to podejrzenie. Badacze znaleźli znaczne ilości aluminium w mózgach zmarłych osób u których zdiagnozowano autyzm.

Zaburzenia ze spektrum autyzmu odnoszą się do stanów neurorozwojowych, które mogą być łagodne do ciężkich. Pamiętajmy, że według danych CDC, u 1 na 68 dzieci zdiagnozowano autyzm. Mówią one, że chłopcy są 4,5 razy bardziej podatni na autyzm niż dziewczynki.

W badaniach do tej pory związku między autyzmem i aluminium w szczepionkach naukowcy głównie badali włosy, mocz i krew na poziomy aluminium. To badanie sprawdza tkankę mózgową zmarłych osób zdiagnozowanych na autyzm.

Badania te przeprowadzono na 5 osobach w wieku 15-50 lat. Ilości aluminium okazały się być niezwykle duże w porównaniu z osobami nie dotkniętymi autyzmem. Nienormalne ilości aluminium znaleziono w komórkach układu naczyniowego, opon mózgowo-rdzeniowych oraz biało-szarych wszystkich badanych osób. Wyniki tych badań opublikowano w „Journal of Trace Elements in Medicine and Biology”.

Profesjonaliści od zdrowia i rodzice od wielu lat walczą z dodawaniem aluminium jako adiuwantem (mechanizm dostawy) w szczepionkach. Tzw. „bezpieczna dawka” aluminium dla dorosłych jest 25 mcg, a tylko 10 mcg dla niemowląt. Ale szacuje się, że dzieci które otrzymały rekomendowane szczepionki w USA dostają prawie 5000 mcg w pierwszych 2 latach życia. Jest to prawie 500 x więcej niż bezpieczna dawka aluminium dla niemowlęcia.

W 2013, naukowcy z University of British Columbia opublikowali wyniki pokazujące bezpośredni związek między autyzmem i szczepionkami pediatrycznymi zawierającymi ten adiuwant. Toksyczność tych szczepionek wywołuje poważne reakcje autoimmunologiczne i zapalne u wielu zaszczepionych dzieci.

Tylko szczepionka przeciwko zapaleniu wątroby podana w pierwszym dniu życia naraża niemowlęta na około 250 mcg aluminium. A to jest tylko początek pozornie niekończącego się harmonogramu szczepień przez który dzieci muszą przejść w pierwszych latach życia.

CDC dobrze wie, że aluminium jest toksyczne dla organizmu człowieka, a jeszcze zaleca wiele szczepionek dla niemowląt, dzieci i dorosłych. Czas żeby rozpoznać najbardziej oczywiste fakty; ta praktyka jest brutalna i nieludzka, i społeczność lekarska/ naukowa powinna razem pracować żeby znaleźć bezpieczniejsze rozwiązanie.

Tłumaczenie: Ola Gordon
Źródło oryginalne: NaturalHealth365.com
Źródło polskie: Wolna-Polska.pl

z: https://wolnemedia.net/tkanka-mozgowa-a ... aluminium/
Awatar użytkownika
divinorum
Administrator
 
Posty: 145
Rejestracja: 20 sie 2014, 20:14

Re: Szczepionki - pełna informacja i wolność wyboru

Nieprzeczytany postautor: divinorum » 05 kwie 2018, 21:02

To jest konkret - każdy powinien zapoznać się chociaż z cz.1 aby zrozumieć ja działają szczepionki!!!

ALUMINIUM - TEGO NIE POLUBISZ CZ. 1/4

link: https://www.youtube.com/watch?v=C66vZhd4a7A

ALUMINIUM - TEGO NIE POLUBISZ CZ. 2/4

link: https://www.youtube.com/watch?v=vZkKulK0ipY

ALUMINIUM - TEGO NIE POLUBISZ CZ. 3/4 HD

link: https://www.youtube.com/watch?v=kblDtxl6Amc

ALUMINIUM - TEGO NIE POLUBISZ CZ. 4/4 HD

link: https://www.youtube.com/watch?v=S_LOcKGwcpE
Awatar użytkownika
divinorum
Administrator
 
Posty: 145
Rejestracja: 20 sie 2014, 20:14

Re: Szczepionki - pełna informacja i wolność wyboru

Nieprzeczytany postautor: divinorum » 18 kwie 2018, 9:24

17 lat ukrywano badania o szkodliwości szczepień
CDC w 2001 roku niechcący przeprowadziła wąskie badanie porównujące dzieci szczepione z nieszczepionymi. W badaniu tym porównano dzieci, które otrzymały szczepionkę przeciw WZW typu B w pierwszym miesiącu życia z dziećmi które jej nie otrzymały.

Wyniki tego badania nigdy nie zostały opublikowane przez CDC, a streszczenie tego badania zostało niedawno uzyskane tylko dzięki wnioskowi na podstawie ustawy o wolności informacji [FOIA].
Dzieci zaszczepione szczepionką przeciwko wirusowemu zapaleniu wątroby typu B w pierwszym miesiącu życia, w porównaniu do dzieci, które nie otrzymały tej szczepionki miały zwiększone ryzyko wystąpienia ADHD o 829%, autyzmu o 762%, ADD o 638%, tików o 565%, zaburzeń snu o 498% oraz opóźnień mowy o 206%.
Abstrakt badania CDC omawia porównanie ekspozycji na tiomersal w ciągu pierwszego miesiąca życia. Ponieważ w USA jedyną szczepionką zalecaną w ciągu pierwszego miesiąca życia była szczepionka przeciw wirusowemu zapaleniu wątroby typu B, oraz tylko szczepionka z tiomersalem była dostępna w czasie tego badania, to w tym badaniu porównano przede wszystkim dzieci, które otrzymały szczepionkę przeciw WZW typu B z dziećmi nieszczepionymi w ogóle.
Na podstawie (str. 18): Icandecide.com
Źródło: Szczepienia.Wybudzeni.com


Badanie było przeprowadzone na 400 000 dzieciach urodzonych w latach 1991 -1997 w 3 stanach USA: Kalifornia, Washington i Oregon.

Żródło: https://wolnemedia.net/17-lat-ukrywano- ... szczepien/
oraz: https://ryszardpiotrnisza.blogspot.com/ ... wosci.html
Awatar użytkownika
divinorum
Administrator
 
Posty: 145
Rejestracja: 20 sie 2014, 20:14

Re: Szczepionki - pełna informacja i wolność wyboru

Nieprzeczytany postautor: divinorum » 28 kwie 2018, 9:26

A pro po aluminium do filmu a aluminium zamieszonego wyżej - tutaj statystyka w obrazku odnośnie USA.
Załączniki
au31358052_10155309447271316_7275871369055698944_n.jpg
au31358052_10155309447271316_7275871369055698944_n.jpg (93.78 KiB) Przeglądany 2299 razy
Awatar użytkownika
divinorum
Administrator
 
Posty: 145
Rejestracja: 20 sie 2014, 20:14


Wróć do Leczenie / Zdrowie / Dieta

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości