Najmocniejsze materiały dowodowe nt. zjawiska UFO

Najmocniejsze materiały dowodowe nt. zjawiska UFO

Nieprzeczytany postautor: divinorum » 23 wrz 2015, 14:50

Oto moja lista najbardziej topowych pozycji odnośnie realności zjawiska ufo.
Materiały z obserwacji oraz wywiady z czołowymi osobami środowisk politycznych, wywiadowczych lub wojskowych.

Na początek:
Projekt Ujawnienie Konferencja z 2001 roku. DISCLOSURE PROJECT
w której wzięło udział wielu wysoko postawionych ranga wojskowych i ludzi z wywiadu. Mówili oni pod składaną przysięgą.

link: https://www.youtube.com/watch?v=0MDMBNz4JEM
Transmisja leciała na żywo w streamie do internetu i została w trakcie zablokowana przez NSA, co zostało w późniejszym czasie potwierdzone.

Prezydent Rosji Miedwiediew nie żartował mówiąc o obcych
Link: viewtopic.php?f=31&t=22
Były prezydent Rosji Dmitrij A. Miedwiediew w kuluarach TV mówi poważnie o teczkach jakie otrzymuje każdy prezydent nt. kosmitów odwiedzających ziemie oraz tych przebywających na terenie kraju. Myślę, że przyznał się on tu do dużej rzeczy. Obecnie jest on premierem Rosji.

Paul Helley (Kanadyjski minister obrony) opowiada o zjawisku UFO w amerykańskiej TV (RT):
Paul Hellyer - Kosmici współpracują z rządem USA
1/2:
link: http://www.youtube.com/watch?v=lABG3qHVafc

2/2:
link: http://www.youtube.com/watch?v=_M44EczXbrk

Simon Parkes (Brytyjski polityk):
Brytyjski polityk Simon Parkes ujawnia globalny plan


Niesamowita obserwacja podwójnych świateł na niebie (noktowizor):
UFOs, The Amazing Twin's 'Power Up'!! 02-04-11

link: https://www.youtube.com/watch?v=ML2ZsLD2yt8

Noktowizory i niewielkie lunety dają bardzo dobre rezultaty przy obserwacjach tego typu obiektów. Jak się okazuje wiele z nich jest widocznych dopiero w podczerwieni. O tym też można się przekonać z kolejnych pozycji, w których obserwacje były prowadzone w noktowizji.

UFO High Flyers - (October 10 2010) a_k_a FASTWALKERS

link: https://www.youtube.com/watch?v=LJLao2a1D0Q
Pewna pani obserwowała codziennie za pomocą noktowizora i lunety nocne niebo, a to co wyławiała udostępniała na swoim kanale na Youtube. Niestety jej konto zniknęło, a cały materiał przepadł w sieci. Filmy były naprawdę imponujące. Jak się okazuje,nocne niebo tętni swoim własnym życiem. Tysiące obiektów robi nam nad głowami niesamowite pilotażowe pokazy .
Obecnie tysiące osób obserwuje co noc w ten sposób niebo. dobra luneta lub teleskop wspomagany podczerwienią lub noktowizorem są dobrymi narzędziami do uchwycenia tych obiektów.
Ten materiał zgrałem w 2010 roku na dysk, dzięki czemu jest on teraz dostępny ponownie w sieci :)
Dla tych co nie są wstanie obejrzeć całości - spektakl zaczyna się od 2giej minuty.
W 11 minucie także mamy coś fenomenalnego - nie dość, że ruch obiektu jest nienaturalny to na dodatek zaczyna on kręcić w powietrzu małe szybkie kółka (bączki) tak jakby chciał być zauważony.


Liga Świata TR 6 Talos
Obserwacja w noktowizji statku ze światłami w układzie dużej litery A. Nie wydaje mi się, aby to był tajny amerykański myśliwiec TR6 jak sugeruje film, patrząc pod kątem samej sylwetki.

link: https://www.youtube.com/watch?v=rPLTbwNpiOs

Film dokumentalny Syriusz (2013)[b] - mocny film nt. ukrywania fenomenu UFO.
Powstał on przez osoby, które stworzyły w 2001 konferencje DISCLOSURE PROJECT

link: http://vimeo.com/130587141

[b]Phil Schneider - Ostatnie słowa (1995)


link: http://vimeo.com/4494788
Phil Schneider - Listopad 1995 - Ostatnie słowa (Ostatni wykład przed zabójstwem)

Ostatni zarejestrowany wykład Phila Schneidera - liczył się z tym, że zginie, ale nie to było dla niego najważniejsze.
Nie doczekał spokojnej starości wzorem znanych z telewizorów sceptyków, a jakim dynamitem się zajmował
- najlepiej niech świadczy fakt, że w koncesjonowanych mediach nigdy nie pada nawet jego nazwisko.
Oglądając ten wykład pamiętajcie że jest to rok 1995, już wtedy mówił o obozach NWO, o czarnych budżetach,
o wojnie obcych i ludzi... a to dopiero początek. Postaramy się przetłumaczyć pozostałem jego wykłady.

W 1995 dowiadujemy się o sprawach które opisywał znacznie później Dan Winter i David Icke.
Był wtedy jedynym człowiekiem który mówił o problemie z rasą Draco o której wspominał we wcześniejszym wykładzie.
Myślę że mamy dwa wyjścia, wrzucić kolejnego człowieka do katalogu oszustwa,
albo przyjąć do wiadomości że mamy Bardzo Poważny Problem.
Awatar użytkownika
divinorum
Administrator
 
Posty: 326
Rejestracja: 20 sie 2014, 20:14

Re: Najmocniejsze materiały dowodowe nt. zjawiska UFO

Nieprzeczytany postautor: divinorum » 30 paź 2015, 20:07

Awatar użytkownika
divinorum
Administrator
 
Posty: 326
Rejestracja: 20 sie 2014, 20:14

Re: Najmocniejsze materiały dowodowe nt. zjawiska UFO

Nieprzeczytany postautor: divinorum » 12 lis 2015, 17:29

UFO for Beginners
Kompilacja trudnych do wyjaśnienia materiałów z niezidentyfikowanymi obiektami latającymi.


UFO Mexico City Sighting on the News


ncredible NASA UFOs 2012 HD (1080p)


Ekwador: pościg za dwoma obiektami UFO
Awatar użytkownika
divinorum
Administrator
 
Posty: 326
Rejestracja: 20 sie 2014, 20:14

Re: Najmocniejsze materiały dowodowe nt. zjawiska UFO

Nieprzeczytany postautor: divinorum » 29 lis 2015, 22:44

[Reupload] Amerykański naukowiec wyznał przed śmiercią, że kosmici są na Ziemi


Zeznania byłego pracownika CIA o UFO i Strefy 51 NAPISY
Ciekawa opowieść osoby, która przed śmiercią chciała opowiedzieć światu jak naprawdę wszystko wygląda.
Awatar użytkownika
divinorum
Administrator
 
Posty: 326
Rejestracja: 20 sie 2014, 20:14

Re: Najmocniejsze materiały dowodowe nt. zjawiska UFO

Nieprzeczytany postautor: divinorum » 16 gru 2015, 8:30

Były minister obrony Kanady twierdzi, że amerykański rząd jest kontrolowany przez dwa gatunki Obcych




To już nie jest jakiś „teoretyk konspiracyjny” lecz były Minister Obrony Kanady Paul Hellyer. W skrócie:
„Amerykanie i ludzie na całym świecie mają prawo wiedzieć co się naprawdę dzieje, gdyż jesteśmy częścią tego i to nie są wyizolowane przypadki (…) UFO są tak rzeczywiste, jak samoloty latające nad naszymi głowami. Jestem pierwszą osobą tak wysokiej rangi, która to mówi tak otwarcie. Dowiedziałem się o tym wszystkim z różnych źródeł, w tym od tych fantastycznych ludzi, których wysłuchaliśmy podczas ostatnich 4 dni. Ponieważ nie jestem ufologiem, lecz politykiem, chciałbym dodać kilka rzeczy.
Po pierwsze w latach 60-tych, była flotylla UFO kierująca się na południe, która zapuściła się na terytoria NATO w Europie, na szczęście zanim guzik został naciśnięty, bo myślano że to są Rosjanie, flotylla skierowała się na północ i odleciała. Zrobiono dochodzenie, i w konkluzji, co znalazło się w dokumentach, napisano że co najmniej 4 różne gatunki odwiedzały Ziemię w ciągu ostatnich tysięcy lat. I ja się z tym całkowicie zgadzam. Przyniosłem tu z sobą moją książkę pt. „Światło w końcu tunelu” (light at the end of the tunnel), w której wyliczam 5 różnych gatunków, a niedawno widziałem dokument, w którym wylicza się ich aż 20 (tu Hellyer wylicza nazwy tych Obcych, pochodzących z różnych pozaziemskich planet). Nazywamy ich ogólnie Oni, choć są to różne gatunki i mają różne interesy, które mogą się bardzo różnych od naszych.
Cieszę się, że Linda dzisiaj rano wspomniała o żywych obcych, którzy są teraz obecni na Ziemi i co najmniej 2 z nich współpracuje obecnie z amerykańskim rządem. Nazywani są Wysokimi Białymi.

Miałem okazję przez 3 godziny rozmawiać z byłym pilotem Charlesem Hallem, który opowiedział mi fascynującą historię jego współpracy z „Wysokimi Białymi” w Indian Springs w Newadzie, gdzie mieszkali w bazie wojskowej lotnictwa amerykańskiego, dzieląc się technologią z ludźmi. Napisał on (Hall) książkę Millenial Hospitality (…)

W moim interesie jest obecnie całkowite ujawnienie (tajemnic nt. UFO), moim zdaniem powinno się ujawnić 95-98% informacji – znam obecnie tylko dwie sprawy, które nie powinny natychmiast trafić do szerokiej opinii publicznej. Ludzie są już gotowi do zaakceptowania faktu, że Kosmos tętni życiem różnego rodzaju, w tym są cywilizacje o wiele bardziej zaawansowane od nas. Ujawnienie prawdy jest koniecznym krokiem byśmy mogli przetrwać (…)

W mojej książce napisałem, że mamy 10 lat by powstrzymać globalne ocieplenie. Minęło 2 lata od jej napisania, tak więc mamy czas do końca dekady aby je powstrzymać. Nasi liderzy o tym nie mówią, wywołują tylko wojny o ropę, co tylko pogłębia zagrożenie. Ale jeśli nawet by to potraktowali poważnie, to nie mieli by finansów by przejść do technologii czystej energii, z uwagi na nieskończenie głupi system bankowo-finansowy w świecie zachodnim (oklaski).

Potrzebujemy technologii dla czystej energii. Ona istnieje, ale trzymana jest w tajemnicy przez ludzi tego samego interesu, który decyduje o naszym losie. Ten „interes” to „kabała”, którą ja rozumiem w szerszym sensie, członków trzech „sióstr”: Rada Stosunków Międzynarodowych (CFR), Bilderberga i Komisji Trójlateralnej (Trilateral Commission), międzynarodowego kartelu bankowego, kartelu naftowego, członków agencji wywiadowczych oraz niektórych wojskowych, które to razem stały się „rządem cieni” kontrolującym nie tylko USA, ale i cały świat zachodni.

z: http://alexjones.pl/aj/aj-inne/aj-ufo/item/3811
Awatar użytkownika
divinorum
Administrator
 
Posty: 326
Rejestracja: 20 sie 2014, 20:14

Re: Najmocniejsze materiały dowodowe nt. zjawiska UFO

Nieprzeczytany postautor: ewa78 » 25 lut 2016, 14:09

Witam serdecznie. interesujący temat. Ja w UFO nie wierzę.
ewa78
Nowy
 
Posty: 2
Rejestracja: 23 lut 2016, 22:41
Lokalizacja: Bielsko-Biała/Kraków


Wróć do Niewyjaśnione / UFO / Zakazana archeologia

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości