Materiały pokazujące, że pandemia była zaplanowana wcześniej

Materiały pokazujące, że pandemia była zaplanowana wcześniej

Nieprzeczytany postautor: divinorum » 15 cze 2021, 12:16

Pojawia się coraz to więcej dowodów na to, że sposób w jaki obecna pandemia została rozegrana na świecie był zaplanowany lata wcześniej.
Tutaj materiały:

Fox News - Les Rockefellers avaient prévu le scénario de la pandémie
luty 2021:
VIDEO: https://rumble.com/viak0t-fox-news-les-rockefellers-avaient-prvu-le-scnario-de-la-pandmie.html

8 czerwca 2021:
Holandia: Szokujące wystąpienie Thierry'ego Baudeta w parlamencie. "Pandemia to plan zniewolenia ludzkości"

Szokujące przemówienie Thierry'ego Baudeta o dokumencie z 2010 r. Holenderski polityk demaskuje Fundację Rockefellera i plan globalistów.

Pod filmem zamieściliśmy tłumaczenie słów Thierry'ego Baudeta, z przemówienia w parlamencie."W 2010 roku fundacja Rockefellera, jedna z najbardziej wpływowych organizacji pozarządowych na świecie, opracowała scenariusze przyszłości technologii i rozwoju międzynarodowego. W tym raporcie fundacja Rockefellera opisuje scenariusz kroku blokady. Opisuje to zbliżającą się globalną pandemię i jej następstwa.

Według tego scenariusza - i mam go tutaj ze sobą. Chińczycy mają zacząć od obowiązkowej kwarantanny dla wszystkich obywateli oraz natychmiastowego i niemal hermetycznego zamknięcia wszystkich granic. Przywódcy państw z całego świata umacniać mają swoją władzę za pomocą przepisów, regulacji i ograniczeń. Od mandatów za maskę po kontrolę temperatury ciała przy wejściach na dworce kolejowe, samoloty, budynki, to wszystko tutaj jest opisane.

Jednak na tym się nie skończy, zgodnie ze scenariuszem "lock step" czeka nas o wiele więcej. Nawet po zakończeniu pandemii, „autorytarna kontrola i inwigilacja obywateli i ich działań pozostanie, a nawet nasili się. W tym raporcie z 2010 roku sugerowali nawet "blokady klimatyczne", o których teraz zaczynają mówić. I teraz cytuje.. "Aby chronić się przed problemami, które stały się coraz bardziej globalne - od pandemii i międzynarodowego terroryzmu po kryzysy klimatyczne i rosnące ubóstwo - przywódcy z całego świata zyskają coraz więcej władzy."

Raport przewidywał również, niestety, jak ludzie zareagują na te środki. Tak jak teraz, kiedy ludzie wiwatują, gdy są zaszczepieni, publikują zdjęcia w mediach społecznościowych i błagają o koronapaszport przewidywany w scenariuszu "lock step", a idea bardziej kontrolowanego świata zyskuje powszechną akceptację wśród ludności.

„Obywatele dobrowolnie zrezygnują z części swojej suwerenności i prywatności – w zamian za więcej „bezpieczeństwa” i stabilności." Obywatele będą bardziej tolerancyjni, a nawet chętnie poddadzą się odgórnemu zarządzaniu i nadzorowi. Przywódcy narodowi będą mieli większą swobodę narzucania porządku w sposób, w jaki go postrzegali.

Przewidywali, że doprowadzi to do powstania cyfrowego paszportu. W 2010 r. fundacja Rockefellera nie mogła całkowicie przewidzieć obecnego postępu technologicznego, ale już wtedy myślała, że zaostrzony nadzór doprowadzi do „identyfikacji biometrycznej dla wszystkich obywateli” Obecnie jest to już wprowadzone do naszych paszportów.

Według Fundacji Rockefellera, zajęłoby społeczeństwu trzynaście lat, aby mieć dość ilości kontroli i absurdalnych fantazji władz rządzących. Mam nadzieję, że fundacja Rockefellera nie ma racji w tym względzie. wszystkie ich przewidywania się sprawdziły, ale mam nadzieję, że się mylą w tym względzie.

Mam nadzieję, że nadejdzie taki moment, że się obudzimy. Że uznamy to za zbiorową psychozę. Że zamknięcie całego kraju, połowy świata na 1,5 roku z powodu odmiany grypy jest szalone. Że chodzenie z tą głupią, bezużyteczną maską to szaleństwo. Że dostosowujemy się do tych zupełnie bezsensownych zasad dystansowania się. Że widzimy, że nasze biznesy, nasze życie społeczne zostały zniszczone. Że wstrzymywaliśmy skuteczne leki podstawowe, takie jak lvermictin, tylko po to, by jak najszybciej nadać tym eksperymentalnym zastrzykom status „zatwierdzonej szczepionki”.

Że teraz dyskutujemy o tym, jak "infekcje spadają", podczas gdy dokładnie to samo wydarzyło się w zeszłym roku - jak to się dzieje co roku. i że to się powtórzy, nadchodzi jesień i pojawiają się nowe infekcje. A teraz udajemy, że dzieje się tak z powodu COVID-19, podczas gdy to, co kiedyś nazywaliśmy „grypą”, całkowicie zniknęło.

Ale co najważniejsze mam nadzieję, że zdamy sobie sprawę, że pod pretekstem histerii wokół tej chińskiej grypy została zbudowana cała infrastruktura. Infrastruktura, która może być ponownie wykorzystana w dowolnym momencie z powodu dowolnego zdarzenia. Blokady, maski, dystans społeczny. koniec z podróżowaniem, brak uścisków dłoni, niedorzeczne, eksperymentalne restrykcje.

Faza COVID była praktyką treningu posłuszeństwa. Nasz parlament i reżim Rutte przeszły to szkolenie z wdziękiem. Gratulacje. Klaus Schwab będzie z ciebie dumny. Globalistyczne plany mogą zostać zrealizowane i można zrobić kolejny krok w kierunku masowej inwigilacji i całkowitej kontroli." - tłumaczenie wykonał portal Polandia.nl

W poniższym filmie z 2014 roku dziennikarz Harry Vox również opisuje ten sam dokument:
HARRY VOX W 2014 ROKU OPISUJE OBECNĄ “PANDEMIĘ”


źródło: https://polandia.nl/news.html/holandia/ ... Bci-r1357/

Tutaj inny materiał, który potwierdza, że jest to plan. Z 2009 roku od 3 minuty jest o tym co mamy od 2020:
Jesse Ventura 2009 - Plan elit na rok 2020
VIDEO: https://www.cda.pl/video/504319434

Jako, że Yotube już ocenzurował materiał z wystąpienia w parlamencie to tutaj podklejam jego kopie, niestety tylko napisy w języku angielskim:
Kopia VIDEO (napisy ENG): https://www.bitchute.com/video/mt6UXk87uY5W/
Awatar użytkownika
divinorum
Administrator
 
Posty: 322
Rejestracja: 20 sie 2014, 20:14

Re: Materiały pokazujące, że pandemia była zaplanowana wcześ

Nieprzeczytany postautor: divinorum » 16 cze 2021, 9:59

A tu mamy artykuł z Onetu z 15 września 2009, który mówi o planach NWO i o dziwo, jest w nim wiele o obecnej sytuacji w kontekście pandemii i szczepień. Zobaczcie sami, bo puzzle się składają. Plan był i jest skrupulatnie realizowany, aczkolwiek działania dobrych ludzi skutecznie przeszkadzają w jego pełnej realizacji.

Tu zarchiwizowany oryginalny artykuł: https://archive.is/ttQjY


Kopia zacytowana:
Wiadomości Onet - Nowy Porządek Świata. Horror, który czeka ludzkość
15 wrz 09 16:32, Ten tekst przeczytasz w 6 minut

Na naszych oczach rodzi się Nowy Porządek Świata. Ziemi grozi globalny totalitaryzm, który nie śnił się nawet Orwellowi. Świat, jaki znamy, jest skazany na zagładę. W najbliższych latach zginie jedna czwarta ludzkości. Jak zmieni się życie tych, którzy przeżyją? "NWO", trzy litery oznaczające koniec wszystkiego, co znamy, trzymają świat w strachu.


(S)Twórcy globalnego koszmaru

Terminem "Nowy Porządek Świata" (New World Order, NWO) posługiwało się w XX wieku wielu wpływowych polityków, takich jak np. Woodrow Wilson, George Bush senior czy Michaił Gorbaczow. Wywoływało to podejrzenia, że wysiłki zmierzające do wprowadzenia "nowego ładu" zostały już zapoczątkowane.
Kanwą teorii spiskowych dotyczących wprowadzenia Nowego Porządku Świata jest przekonanie o istnieniu tajnych organizacji, które zamierzają przejąć władzę nad całą planetą, poprzez ustanowienie "rządu światowego". Wyrazem dążenia do takiego stanu rzeczy miało być utworzenie takich organizacji jak Liga Narodów, ONZ, NATO, system walutowy z Bretton Woods czy Światowa Organizacja Handlu (WTO).
Postępująca globalizacja oraz integracja w ramach takich ugrupowań jak Unia Europejska czy Unia Afrykańska powoduje, że Nowy Porządek Świata staje się rzeczywistością na naszych oczach. Pojawiają się głosy, że końcem tego procesu będzie połączenie się ugrupowań integracyjnych w światowy rząd, który obejmie władzę polityczną, gospodarczą, wojskową i ideologiczną nad całą planetą.
Motywacja do ustanowienia NWO jest idealistyczna; jej zwolennicy twierdzą, że tylko dzięki temu na świecie będą mogły na stałe zatriumfować pokój, sprawiedliwość i niezakłócony rozwój gospodarczy. Zwolennicy teorii spiskowych podkreślają jednak, że istotą takiego świata będzie jednak centralne planowanie, które zawsze w historii sprzyjało rozwijaniu się systemów totalitarnych.

Jak Nowy Porządek Świata zmieni nasze życie?

Stałym elementem teorii spiskowych dotyczących Nowego Porządku Świata jest twierdzenie, że jego wprowadzenie możliwe jest tylko poprzez znaczną redukcje liczby globalnej populacji. Liczba ludności na świecie miałaby zostać zmniejszona, według różnych szacunków o 25 - 50 procent. Drogą do osiągnięcia tego celu miałoby być rozmyślne uruchomienie globalnej epidemii takiej jak świńska grypa, która zdziesiątkowałaby narody na całym świecie.
Tym, którzy przeżyją, mają zostać wszczepione czipy, dzięki którym nie tylko staną się oni odporni na niektóre choroby, ale także pozostaną cały czas pod nadzorem globalnej władzy. Ci, którzy się zbuntują, mają zostać umieszczeni w obozach koncentracyjnych nowego typu, gdzie zostaną poddani "reedukacji" lub eksterminacji. W tym kontekście wymienia się zwłaszcza ośrodki prowadzone przez amerykańską Federalną Agencję Zarządzania Kryzysowego (FEMA), które mają być symbolem zniewolenia w ramach NWO.
Po epidemiologicznej katastrofie zostanie zlikwidowana część miast. Ludzie mają docelowo zamieszkać w specjalnych miastach-strefach, które będą molochami umiejscowionymi pomiędzy parkami przyrodniczymi. Nowy Porządek Świata zakłada bowiem ekstremistyczną ochronę praw przyrody w celu powstrzymania ekologicznej degradacji Ziemi. W zamyśle koncentracja ludności ma zapewnić łatwiejsze sprawowanie kontroli nad odciętymi od siebie społecznościami.
Nowa władza doprowadzi do ukształtowania się świadomości planetarnej i nowego typu człowieka. Stare pojęcia takie jak nacjonalizm czy patriotyzm zostaną stopniowo wymazane. Granice państw zostaną uznane za przeszkody na drodze do jedności, a stan permanentnego konfliktu w polityce międzynarodowej zostanie zastąpiony przez współpracę i harmonię.

Świat bez wojen, pieniędzy... i wolności

Nowy Porządek Świata ma na celu wyeliminowanie wojny jako sposobu rozstrzygania sporów. Wszystkie spory będą załatwiane w drodze negocjacji oraz nacisku organizacji międzynarodowych typu ONZ, które, dzięki własnej armii, będą w stanie narzucić swą wolę każdemu państwu na świecie.
Ceną za trwały pokój będzie jednak faktyczne ograniczenie praw człowieka. Teoretycznie nowa władza będzie powoływać się na zasady demokracji, ale nie będzie ona obejmować prawa do sprzeciwu. Wszystkie aspekty ludzkiego życia zostaną poddane kontroli władz, które będą decydować nie tylko o miejscu zamieszkania, typie wykonywanego zawodu, ale również o aspektach życia osobistego, takiego jak np. liczba dzieci.
Gospodarczo, cały świat ma zostać objęty nadzorem globalnej instytucji regulującej przepływ kapitału i zasobów, które mają być ściśle racjonowane. Ma to doprowadzić do wyeliminowania kryzysów gospodarczych i ograniczeniu bezrobocia. Dzięki temu miałby zostać przezwyciężony podział na bogatą Północ i biedne Południe.
W rezultacie zostanie stworzony centralny system planowania i nadzoru gospodarczego, który doprowadzi do odejścia od gospodarki kapitalistycznej. Według futurystów, umożliwi to stopniowe przejście do gospodarki opartej na wiedzy i "wartościach", a nie na pieniądzu i surowcach. Według nich, w takim świecie będą mogły zostać zaspokojone wszystkie potrzeby duchowe ludzi. Stałymi elementami Nowego Porządku Świata są postęp technologiczny, nowe źródła energii (np. woda i wiatr) ekologiczne technologie, dzięki którym zostanie ocalone środowisko naturalne.

Świat od wolności do faszyzmu

Z większości teorii spiskowych wynika, że Nowy Porządek Świata zostanie wprowadzony w wyniku "planetarnego zamachu stanu". Może nim być wybuch III wojny światowej lub spektakularny zamach terrorystyczny, który swoją skalą przyćmi nawet tragedię z 11 września 2001 r.
Jego wynikiem będzie przejęcie władzy przez wojsko i militaryzacja społeczeństw. Władze cywilne będą odgrywać tylko rolę listka figowego wobec totalitarnych poczynań armii. Możliwy jest także wariant, który polegałby na równoległych rządach cywilno-wojskowych; jednak i one sprawowałyby całkowitą kontrolą nad społeczeństwami niewolników.
Coraz więcej osób podkreśla jednak, że z każdym rokiem bardziej realny staje się scenariusz przejęcia władzy polegający na stopniowym wzmacnianiu uprawnień organizacji o zasięgu globalnym. Najczęściej wymienia się tu Organizację Narodów Zjednoczonych. Jak dowodzi prof. Henry Lamb w swoim serwisie sovereignity.net, ONZ od momentu powstania uzurpuje sobie prawo do przejęcia władzy nad planetą w ramach "globalnego zarządzania".
Według niego, organizacja ta stałaby się planetarnym rządem przy zachowaniu instytucji państw, lecz zostałyby one całkowicie pozbawione suwerenności. Musiałyby one wprowadzić i stosować prawo międzynarodowe uchwalone przez ONZ. Na straży tego prawa stałaby armia Narodów Zjednoczonych, która nie tylko pilnowałaby jego przestrzegania, ale również służyłaby za element terroru wobec tych, którzy nie respektują władzy ONZ.
Prof. Lamb dowodzi, przedstawiając kolejne etapy tworzenia międzynarodowych organizacji, że plan ustanowienia NWO narodził się na dobre u schyłku XIX wieku, kiedy to Cecil Rhodes, legenda brytyjskiego imperializmu, założył Stowarzyszenie Wybranych. Miało ono działać na rzecz stworzenia Imperialnej Federacji, składającej się z imperium brytyjskiego oraz Stanów Zjednoczonych. Plan ten się nie powiódł, jego spuścizną było jednak uformowanie się ruchu Okrągłego Stołu, którego działacze wzięli poźniej udział w tworzeniu takich organizacji jak np. Liga Narodów czy ONZ.

Ludzkość w kajdanach IV Rzeszy

Niektórzy spiskowcy twierdzą, że esencją Nowego Porządku Świata ma być ustanowienie IV Rzeszy. Miałaby ona zostać stworzona przez sympatyków nazizmu na całym świecie. Centralną rolę miałaby odegrać w tym procesie takie organizacje jak np. ODESSA, mająca na celu promowanie imperializmu, militaryzmu oraz ograniczania praw jednostki na rzecz rządu.
Idee te już teraz mają być wszczepione w globalną kulturę polityczną, co umożliwi ich promocję w Europie i Stanach Zjednoczonych. Miałoby to doprowadzić w konsekwencji do stopniowego przekształcania USA w IV Rzeszę. Twór ten byłby w stanie ustanowić "Zachodnie Imperium", które narzuciłoby swe (nazistowskie) wartości "aryjskim narodom" państw europejskich, Rosji, Australii, Nowej Zelandii i części RPA.
Już teraz nie brakuje osób twierdzących, że "imperialistyczna" polityka zagraniczna USA jest dowodem na tworzenie IV Rzeszy, a wojna z terroryzmem jest etapem do ustanowienia planetarnego totalitaryzmu pod auspicjami Waszyngtonu.
Samych Amerykanów coraz częściej niepokoją informacje jakoby na tajnym spotkaniu zapadła decyzja, że NAFTA, układ o współpracy gospodarczej, został już przekształcony w Unię Północnoamerykańską, która ograniczy suwerenność tworzących ją państw - USA, Kanady i Meksyku na wzór znany z UE. Unia Europejska pokazała, ze taki scenariusz "ponadnarodowy" jest jak najbardziej możliwy.

"Wielki Brat" już Cię ma na oku

Od wielu lat pojawiają się także doniesienia, jakoby za całym światem niby-demokratycznej polityki stały służby wywiadowcze i tzw. kompleks militarny. To właśnie one mają być "Wielkim Bratem", zdobywającym coraz więcej informacji, które będzie mógł wykorzystać do zniewolenia obywateli. Czyni to poprzez tworzenie baz danych, obejmujących dane dotyczące zdrowia, majątku czy informacji osobistych poszczególnych ludzi.
Pozyskanie "wrażliwych" danych z różnych dziedzin ma być kluczem do uzyskania absolutnej władzy o zakresie znanym chociażby z powieści Orwella "Rok 1984 r.". W świecie tym ludzie będą podlegać nieustannej kontroli ze strony władz na każdym poziomie egzystencji. Dowodem na to ma być utworzenie przez USA, Wielką Brytanię, Kanadę, Australię i Nową Zelandię sieci wywiadu elektronicznego Echelon, służącego do globalnego nasłuchu i gromadzenia danych. "Wielki Brat" wszedł już więc do akcji.

Elita ponad niewolniczą masą

Istnieje również teoria mówiąca, że NWO będzie syntezą nieograniczonej władzy z najnowszymi osiągnięciami naukowymi. Według niej, na świecie formuje się międzynarodową kasta naukowców, którzy, poprzez eksperymenty na ludziach, mają stworzyć "posthumanistyczne" społeczeństwo. Ma być ono zmodyfikowane fizycznie i umysłowo, tak by być podatnym na manipulacje rządzących.
Kolejne odkrycia naukowe doprowadzą następnie do przyspieszenia tempa rozwoju świata, którego nie będą już w stanie pojąć "przetworzone" społeczeństwa. Uniemożliwi to jakikolwiek bunt wobec "post-ludzkiej elity", która w Nowym Porządku Świata będzie sprawować niepodzielną władzę i kontrolę nad zniewolonymi miliardami ludzi. Wariant taki już opisał Aldous Huxley w swej książce "Nowy wspaniały świat" już w 1931 r.

Czarny scenariusz dla ludzkości

Cena za wprowadzenie Nowego Porządku Świata będzie ogromna. Zapłacą ją zwykli ludzie, którzy staną się niewolnikami w imię budowy "nowego lepszego jutra". Nikt nie jest w stanie zagwarantować, że ostateczny cel - stworzenie "zjednoczonego świata, który ma celu dobro człowieka" - jest czymś więcej, niż zwykłą propagandą.
Proces tworzenia "sprawiedliwego świata" zostanie zahamowany w połowie drogi, wtedy, gdy jakaś forma rządu światowego, uzyska wystarczającą władze nad społeczeństwami zniewolonymi przez najnowsze zdobycze techniki. To memento, które spędza sen z powiek wszystkim tym, którzy ostrzegają, że świat juz teraz znalazł się na drodze do globalnego faszyzmu lub komunizmu.
Nowy Porządek Świata, idealistyczny w swoich zamierzeniach, stanie się szybko karykaturą wolności i sprawiedliwości. Kontrola świadomości, kontrola liczby urodzeń, szpiegowanie obywatela na szeroką skalę, nowe uprawnienia dla policji i tajnych służb, wzrost roli wojska i fasadowa demokracja - to tylko niektóre rzeczy, które ludzkości przyniesie NWO.
Nowy Porządek Świata, do którego powoli zmierzamy, to w istocie bezwzględna gra o władzę, dzięki której powstanie globalna elita sprawująca kontrolę nad masami niewolników. Będzie to bezprecedensowy totalitaryzm w historii ludzkości. Zwolennicy teorii spiskowych podkreślają, że świat zrobił już niestety pierwszy krok na drodze do tej niebezpiecznej utopii.

Źródło: Onet
Data utworzenia: 15 września 2009 16:32


Dawniej materiał znakował się pod adresem: https://wiadomosci.onet.pl/kiosk/nowy-porzadek-swiata-horror-ktory-czeka-ludzkosc/vsz2r
Awatar użytkownika
divinorum
Administrator
 
Posty: 322
Rejestracja: 20 sie 2014, 20:14

Re: Materiały pokazujące, że pandemia była zaplanowana wcześ

Nieprzeczytany postautor: divinorum » 17 cze 2021, 10:29

Kolejny ciekawy materiał mówiące o planie pLandemi i dokumencie Rockefellera

PANDEMIA potrwa przynajmniej do końca 2022. Najnowsze dokumenty FUNDACJI ROCKEFFELERA, IMF i G20

Awatar użytkownika
divinorum
Administrator
 
Posty: 322
Rejestracja: 20 sie 2014, 20:14

Re: Materiały pokazujące, że pandemia była zaplanowana wcześ

Nieprzeczytany postautor: divinorum » 03 lip 2021, 15:53

Kolejny materiał z PL Lektorem z FoxNews: https://www.facebook.com/ra.vandal.50/v ... 892450316/
Awatar użytkownika
divinorum
Administrator
 
Posty: 322
Rejestracja: 20 sie 2014, 20:14

Re: Materiały pokazujące, że pandemia była zaplanowana wcześ

Nieprzeczytany postautor: divinorum » 12 sty 2022, 20:16

Tutaj kolejny film z 2013, który dość precyzyjnie przewidział obecne czasy:

SZACH-MAT DLA LUDZKOŚCI POWAŻNE OSTRZEŻENIE [FILM Z 2013 ROKU]

https://www.youtube.com/watch?v=dkotLQi4H4A
Kopia: https://www.cda.pl/video/93757929c
Awatar użytkownika
divinorum
Administrator
 
Posty: 322
Rejestracja: 20 sie 2014, 20:14


Wróć do NWO / Polityka / Ekonomia

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość