Raporty - Benjamin Fulford

Raporty - Benjamin Fulford

Nieprzeczytany postautor: divinorum » 18 kwie 2020, 13:00

Benjamin Fulford - publikacja: 2020-04-13 - Elity desperacko walczą przeciw globalnej rewolcie niewolników

13 kwietnia 2020 Autor: Benjamin Fulford, Towarzystwo Białego Smoka
indeks17-2017_06_22-18_38_15-UTC.jpg
indeks17-2017_06_22-18_38_15-UTC.jpg (4.18 KiB) Przeglądany 3731 razy


Nie ma co do tego wątpliwości… Planeta Ziemia jest w środku Buntu Niewolników!

Żyjemy w czasach, o których będzie się pisać za tysiące lat. Jesteśmy świadkami obalenia starożytnego systemu kontroli obejmującego morderstwa, kłamstwa i przekupstwo. Przyrodzona grupa rodzin kontrolująca babiloński system niewolnictwa opartego na długu nazywana jest mafią chazarską … lub po prostu kabałem. Epicentrum tego buntu są Stany Zjednoczone.

Mimo, że ze wszystkich stron wylewają się ogromne chmury dezinformacji, spróbujmy podsumować to co się dzieje. Wydarzeniem inicjującym było bankructwo należącej do kabała KORPORACJI STANÓW ZJEDNOCZONYCH AMERYKI 16 lutego 2020 roku, data, która przejdzie do historii. Chińczycy w istocie powiedzieli kabałowi, że nie będą już akceptować ich certyfikatów dłużnych. Zamiast tego powiedzieli, że od tej pory płatności są wymagane w złocie lub innych rzeczach, które naprawdę istnieją.

Kabał, przewidując to wydarzenie, próbował skłonić Chińczyków do poddania się nieudanym atakiem z użyciem broni biologicznej i bardziej udanym atakiem elektromagnetycznym z użyciem 5G i satelitów. Atak ten prawdopodobnie spowodował miliony ofiar w Wuhan w Chinach, według źródeł CIA, które potajemnie odwiedziły Wuhan po ataku.

Tymczasem bankructwo amerykańskiej korporacji wywołało niewypowiedzianą wojnę domową w Stanach Zjednoczonych, która nadal szaleje. Oto jak brytyjski wywiad Mi6 postrzega sytuację.


„Wydaje się, że to przywrócenie Pierwszej Republiki Federalnej ponad drugą tajną (masońską) nielegalną konstytucją. Zabezpieczenia sugerują, że Dyrektor Generalny Korporacji Kolonialnej Dystryktu Kolumbii został zaprzysiężony we właściwej konstytucji. Nadchodzi wojna domowa.”


Dlatego prezydent USA Donald Trump nie używa już pieczęci prezydenckiej.

Źródła Pentagonu mówią: “Stan wojenny jest pełny, jako że wszystkie 50 stanów są objęte deklaracjami o stanie nadzwyczajnym, dowództwo połączonych operacji specjalnych (JSOC) otrzymało rozkazy wymarszu, a Trump ogłosił siebie prezydentem na czas stanu wojennego.” Dlatego zmobilizowano milion żołnierzy rezerwy.

“Wygląda na to, że czołowe psy z Hollywood, Wall Street, Doliny Krzemowej i innych, mogły zostać zatrzymane lub są przetrzymywane w areszcie domowym” – podają źródła.

W tym samym czasie kilka Stanów USA, zwłaszcza Kalifornia, ogłosiło się niezależnymi od reżimu w Waszyngtonie. Gubernator Kalifornii Gavin Newsom powiedział, że “jako państwo narodowe” Kalifornia będzie nabyć zaopatrzenie szpitalne, którego rząd federalny nie dostarczył i może nawet “eksportować część tego zaopatrzenia do stanów w potrzebie.”

https://www.bloomberg.com/opinion/artic ... irus-plansDwa osobne kontakty osobiste mieszkające w Kalifornii donoszą, że widzieli czołgi na ulicach. Wokół bazy Strefa 51 w Nevadzie oraz wojskowych baz podziemnych w Kalifornii wykrywane są również liczne nienaturalne trzęsienia ziemi.

Źródła w Pentagonie mówią: “Tunele kabała rozciągają się od Meksyku do Kanady, więc wojna z meksykańskimi kartelami została ogłoszona aby zatrzymać przepływ narkotyków, broni, ludzi, dzieci, terrorystów i pieniędzy.”

W Izraelu również ma miejsce interwencja, mówi źródło Pentagonu zauważając: “Izrael pod kwarantanną Paschy może ułatwić łapanie zbrodniarzy wojennych i terrorystów.”

Wydaje się, że odstrzał w Izraelu rozpoczął się od “koronawirusowej śmierci” byłego naczelnego rabina Izraela Eliyahu Bakszi-Dorona, który wzywał do mordowania Żydów, którzy poślubiają nie-Żydów.

https://www.reuters.com/article/us-heal ... reddit.comTa wojna nie jest zakończona a elita walczy twardo. Widać to np. w wezwaniu do szczepienia wszystkich czymś co może być mieszanką toksycznych substancji, w tym mikrochipów, mówią źródła CIA.

Kabał zabił córkę i wnuczkę Roberta F. Kennedy’ego Juniora w zemście za ostrzeżenie przed niebezpieczeństwem ich szczepionek, podają źródła MI6. Kennedy mówi:

“Indyjscy lekarze obwiniają kampanię [Billa i Melindę] Gatesów za niszczycielską epidemię ostrego paraliżu wiotkiego nie-polio (NPAFP), która sparaliżowała 490000 dzieci.”


Na znak tego dla kogo naprawdę pracuje, Premier Kanady Justin Trudeau powiedział w czwartek, że “Kanadyjczycy nie będą w stanie powrócić do życia jakie znali przed pandemią koronawirusa, dopóki nie będzie dostępna szczepionka.” Justin, syn Fidela Castro, prawie na pewno zamordował swojego brata, prawdziwego syna Pierre’a Trudeau, aby zostać premierem.

https://globalnews.ca/news/6799110/coro ... ssion=trueElita wykorzystuje też fałszywą pandemię i kwarantannę by zmusić ludność do zrzeczenia się praw człowieka. W rezultacie, “zamiast domagać się teraz przywrócenia płac, godzin i praw pracowniczych, domagają się jakiejkolwiek szansy na pracę w ogóle, na każdych warunkach. Elity mogą sobie na to ‘pozwolić’ ponieważ dostały na to biliony dolarów“, zauważa pisarz Joaquin Flores.

https://www.strategic-culture.org/news/ ... ipolarity/Stamford Advocate zauważa, że ​​wolności są drastycznie ograniczane:

“Podczas gdy przywódcy na całym świecie walczą z rozprzestrzenianiem się koronawirusa, gromadzą szeroko nowe uprawnienia. Ponieważ ustawodawstwo ogranicza lub zawiesza działania w imię dystansowania społecznego, wiele norm określających demokrację – wybory, obrady i debaty, kontrola i równowaga – zostało zawieszonych na czas nieokreślony … Francja i Boliwia odroczyły wybory. Peru przekazało prezydentowi nową władzę ustawodawczą. Izrael gwałtownie zwiększył zasięg swojego państwa inwigilującego.”

https://www.stamfordadvocate.com/news/a ... 195776.phpCoraz więcej osób budzi się do faktu, że koronawirus wykorzystywany do ograniczania wolności na całym świecie – jest fałszywy. Dr Scott Jensen, republikański senator stanu Minnesoty, twierdzi na przykład, że lekarze zostali poproszeni przez rząd USA o oznaczanie wszystkich zgonów jako pochodzące od „koronawirusa”.

https://www.thegatewaypundit.com/2020/0 ... ent-video/Lekarz CIA przysłał nam ten komentarz:

„Pracuję w służbie zdrowia. Kiedy pacjenci w dwóch szpitalach, w których pracuję, umierają, jeśli mają JAKIEKOLWIEK problemy z oddychaniem, nakazuje się umieścić COVID na akcie zgonu. Ci pacjenci nigdy nie byli badani na obecność wirusa. Śmierć z powodu raka, urazu, utraty krwi to teraz wszystkie ZGONY NA COVID. Jeśli jesteś chory, prawie wszyscy dostają tlen. Więc jeśli umrzesz, COVID zostanie umieszczony na akcie zgonu! To jest oszustwo! To wszystko kłamstwa!”


Źródło CIA przesłało nam również to:

„Koronawirus pochodzi z chińskiego miasta Wuhan i teraz dotarł do każdego zakątka świata. Ale ten wirus nie dotarł do Pekinu, stolicy Chin i ekonomicznej stolicy Szanghaju niedaleko Wuhan, dlaczego…?

Pekin to miasto, w którym mieszkają wszyscy przywódcy Chin. Mieszkają tu przywódcy wojskowi, mieszkają tutaj ci, którzy rządzą Chinami i nie ma kwarantanny w Pekinie! Jest otwarte! Korona nie ma tu wpływu, dlaczego…?

Szanghaj jest miastem, które zarządza gospodarką, jest ekonomiczną stolicą Chin, w której mieszkają wszyscy bogaci ludzie w Chinach! Ci, którzy utrzymują przemysł w ruchu, nie ma tutaj kwarantanny, korona tutaj nie ma wpływu …! * Dlaczego…? „


Jak zauważyliśmy w zeszłym tygodniu, laboratorium broni biologicznej w epicentrum tego „koronawirusa” jest własnością Fundacji Sorosa, przykrywki Rothschilda. Poinformowaliśmy Chińczyków, że koronawirusa wytropiono w ich obiekcie przy „666 Gaoxin Road” w Wuhan w Chinach.

https://www.wuxiapptec.com/about/location

To, że informacji tych nie ma na pierwszych stronach chińskich gazet o czymś mówi.

Powodem tego jest najwyraźniej, że miały miejsce tajne kontakty między Rothschildami a Chińczykami w zeszłym tygodniu, według źródeł tajnego azjatyckiego stowarzyszenia. Rothschildowie twierdzili, że mają w Rosji sprzęt, który był wycelowany na Chiny. Chińczycy odpowiedzieli mówiąc, że w przypadku ponownego ataku odpłacą się zrównując z ziemią Szwajcarię i Izrael. Zamiast wojny zaoferowali Rothschildom sprzedaż 1000 ton złota i wciąż czekają na formalną odpowiedź. Azjaci dali jasno do zrozumienia, że obecna sytuacja nie może być rozwiązana przemocą ale może być rozwiązana jedynie poprzez współpracę. Ambasador Chin w Stanach Zjednoczonych Cui Tiankai powiedział :

„Pracujmy razem aby zareagować na ten globalny kryzys, uratować ludzkie życie, uratować przyszłość światowej gospodarki i uratować przyszłość globalnej społeczności. To jest nasze najważniejsze zadanie. ” Cui wzywa do „nowego i skutecznego globalnego systemu zarządzania… opartego na wzajemnym szacunku i… pełnym uznaniu różnorodności”.


http://www.xinhuanet.com/english/2020-0 ... 969827.htmONZ przechodzi radykalną restrukturyzację, przynajmniej przejdzie w ramach ulepszonego systemu rządów. W tej chwili brakuje im funduszy. “Wiemy, że pieniądze są w przygotowaniu, nawet jeśli jeszcze oficjalnie nie dotarły“, powiedział w zeszłym tygodniu Stéphane Dujarric, rzecznik Sekretarza Generalnego ONZ.

https://www.un.org/press/en/2020/db200409.doc.htmAzjaci również ostro rozprawiają się z sianiem paniki z powodu koronawirusa. Z tego powodu „Co najmniej 266 osób zostało aresztowanych za publikowanie informacji związanych z koronawirusem w 10 azjatyckich krajach, od Tajlandii po Indie i Mongolię, według danych AFP opartych na raportach policyjnych”.

https://news.yahoo.com/asia-cracks-down ... 26238.htmlŹródła w tajnym azjatyckim stowarzyszeniu mówią, że ich członkowie odkrywają, że koronawirus jest fałszywy. Jednak prawdziwym zagrożeniem są ataki elektromagnetyczne 5G, więc zajmują się tym. Dla tych z was, którzy nadal nie rozumieją, że zagrożenie 5G nie jest „fałszywymi wiadomościami”, proszę spojrzeć na ten artykuł poparty około 100 cytatami naukowymi.

https://duluthreader.com/articles/2020/ ... networkingŹródła MI6 mówią:

„Widzimy to jako wojnę hybrydową przeciwko narodowym państwom świata, dlatego upadek premiera – lidera wykonawczego Wielkiej Brytanii powoduje, że reszta światowych przywódców powinna zostać zelektryzowana, co teraz ma miejsce itd.”


Innymi słowy, mogli sfałszować „koronawirusa” Johnsona aby skutecznie wystraszyć innych światowych liderów do działania.

W Japonii wojsko przygotowuje akcję przeciwko nieuczciwie wprowadzonemu reżimowi niewolnika premiera Shinzo Abe, ponieważ naciska on na 5G i powoduje upadek gospodarki z fałszywą pandemią, mówią japońskie prawicowe źródła bliskie cesarza.

W międzyczasie podczas gdy coraz więcej ludzi budzi się na fałszywą pandemię, na całym świecie pojawiają się oznaki hologramów Projektu Blue Beam. Oto przykłady z Indonezji, Izraela i różnych części Stanów Zjednoczonych. Głowa do góry ponieważ może nastąpić spektakl – niebawem – na niebiosach nad wami. To tylko niewielka część organizowanej i przeprowadzanej fałszywej imprezy końca czasów, zgadza się wiele źródeł.

Zauważamy również, że zamknięcie większości mało istotnych działań komercyjnych było już błogosławieństwem dla natury. To zdjęcie mogłem zrobić w moim lokalnym parku.
bird-300x225-1.jpg
bird-300x225-1.jpg (24.09 KiB) Przeglądany 3731 razy

Celem jest świat w harmonii z naturą, w którym wszyscy ludzie mają zdrowy i szczęśliwy standard życia.

Ta planeta może być zamieniona w niebo przeznaczone dla wszystkich, w tym nieśmiertelnego ducha dla tych, którzy tego pragną. Pamiętajcie, że chociaż ludzkość wygrywa, bitwa o planetę Ziemię jeszcze się nie skończyła. Wszyscy musimy wykonać naszą część.

Źródło: https://benjaminfulford.net/2020/04/13/ ... ve-revolt/
Tłumaczenie na PL: https://meditation539.com/?p=12880
Awatar użytkownika
divinorum
Administrator
 
Posty: 308
Rejestracja: 20 sie 2014, 20:14

Re: Raporty - Benjamin Fulford

Nieprzeczytany postautor: divinorum » 18 kwie 2020, 13:11

Benjamin Fulford - publikacja 2020.04.06 - Globalny system upada i masowe aresztowania; Reset nieunikniony

6 kwietnia 2020, Autor: Benjamin Fulford, Towarzystwo Białego SmokaUżycie pandemii lub “infodemii” do załamania obecnej struktury władzy na świecie przebiega sprawnie, zgadza się wiele źródeł. Istnieją liczne doniesienia o masowych aresztowaniach elit. Niektóre z nich mogą być potwierdzone doniesieniami prasowymi takich przywódców jak kanclerz Niemiec Angela Merkel i premier Wielkiej Brytanii Boris Johnson, którzy zostali zamknięci”z powodu infekcji koronawirusa.”

https://news.yahoo.com/merkel-isolating ... 52387.html

https://news.sky.com/story/coronavirus- ... s-11969053Świat dowie się też, że Angela Merkel jest córką Adolfa Hitlera. Włosi, którzy właśnie uwolnili się spod kontroli Niemiec (UE), przysłali nam kopię jedynego znanego zdjęcia Hitlera z jego córką Angelą. Wiadomość brzmi: “a kiedy dorośniesz Angela, zniszcz całą Europę.”


merkel-and-hitler-265x300-1.jpg
merkel-and-hitler-265x300-1.jpg (18.76 KiB) Przeglądany 3730 razyPonadto, Towarzystwo Białego Smoka (WDS) skontaktowało się również z bazą amerykańskiej marynarki wojennej w Yokosuka w Japonii aby wnieść oskarżenie o zbrodnie wojenne przeciwko marionetkowemu premierowi Shinzo Abe za jego rolę w masowym morderstwie w Fukushimie i innych zbrodniach. Wielu wiarygodnych świadków – w tym dwóch byłych premierów – zapewni wyrok skazujący. Stało się to możliwe dzięki usunięciu (w końcu) czołowych agentów kabała w Japonii, takich jak Richard Armitage i Michael Greenberg, mówią źródła Pentagonu i CIA. Abe, w przeciwieństwie do swojego zbrodniarza wojennego, dziadka Kishi Nobosuke, nie uniknie sprawiedliwości. Jak mawiają Japończycy: “Zama Miro.”Źródła CIA w Azji potwierdziły ten fakt:

“Człowiek dowodzący w Japonii jest na liście do odebrania podczas tej rundy. Oficjalna wersja będzie taka, że ma pozytywny wynik testu CV i jest w kwarantannie. To jest słowo kodowe używane gdy ci satanistyczni okultyści zostaną ujęci.“
Tymczasem wewnątrz USA “jest prawie pewne, że będzie wojna domowa i wielu zginie“, przewidują źródła CIA.

Oto co źródła Pentagonu miały do powiedzenia na temat trwającej kampanii wojskowej przeciwko satanistycznej mafii chazarskiej w USA:

“Podczas gdy podziemne bazy kabała są niszczone w Utah, Nowym Jorku, Idaho, Kalifornii i innych miejscach … uratowane dzieci zabierane są na pokład statków szpitalnych Comfort i Mercy, chronionych przez Marines.”


(Dla tych z was nadal nieświadomych walk w podziemnych bazach, proszę spojrzeć na ten 29-minutowy film. )Medyczny stan wojenny nabiera kształtu podczas gdy [prezydent USA Donald] Trump wezwał milion rezerwistów i wojskowych, którzy ostatnio przeszli na emeryturę do czynnej służby. Ogłoszono wojnę przeciwko meksykańskim kartelom narkotykowym, sieci 5G zostały wyłączone, FEMA jest pod wojskową kontrolą, a Generalny Inspektor Pentagonu nadzoruje pomoc na walkę z koronawirusem wartą 2 biliony dolarów.

Ponadto, podczas gdy 170 000 oskarżeń zostanie odpieczętowanych z masowymi aresztowaniami, będzie krew z ofiar “samobójstw” z powodu operacji wojskowych i wycofaniem adrenochromu.

Ludzie z nadal wypranymi mózgami i lunatykujące owce będą zszokowani gdy dowiedzą się, że ponad 40.000 dzieci, które znikają w USA każdego roku (statystyki FBI) były torturowane na śmierć przez elity w celu pobrania formy adrenaliny znanej jako adrenochrom. Fakt, że można teraz przeczytać o adrenochromie na Wikipedii jest znakiem, że rzeczy naprawdę się zmieniają.

https://en.wikipedia.org/wiki/AdrenochromeMafia chazarska nie podda się bez walki. WDS otrzymało od nich w zeszłym tygodniu następującą wiadomość:

“Rządzimy tą planetą od tysięcy lat i raczej ją zniszczymy niż oddamy.”
Jednakże bądźcie pewni, że WDS powstrzymywało i będzie nadal powstrzymywać próby zniszczenia planety.

Najnowszy zagrywka, której używali do próby wywołania wojny między USA a Chinami, mówiąc Amerykanom, że to Chińczycy wywołali “pandemię” i mówiąc Chińczykom, że to Amerykanie to zrobili.

Wielki mem, który forsują na Zachodzie, mówi, że “wszystkie ślady prowadzą do Bio-Laboratorium w Wuhan.”


they-didi-it-300x218-1.jpg
they-didi-it-300x218-1.jpg (17.35 KiB) Przeglądany 3730 razyhttps://www.zerohedge.com/geopolitical/ ... an-bio-labW rzeczywistości, epidemię w Chinach można prześledzić do korporacji Wuxi Pharmaceutical w Wuhan, Chiny. Ale jest tu ciekawa część, zgadnijcie kto jest właścicielem Wuxi? To Fundacja Sorosa. Jeśli zejdziecie na dół listy firm, której jest ona właścicielem w poniższej bazie danych SEC, znajdziecie ją jako Wuxi Pharmatech Cayman Inc.

https://www.sec.gov/Archives/edgar/data ... -soros.txt“Może ktoś powinien porównać rozprzestrzenianie się infekcji w USA z lokalizacjami amerykańskich laboratoriów Wuxi w Teksasie, Maryland, New Jersey, Kalifornii, Minnesocie, itp.”, jak sugeruje czytelnik, który przesłał nam tę informację.

Oczywiście Fundacja Sorosa jest przykrywką dla rodziny Rothschildów i innych chazarskich honchos (szefów), z których wielu ukrywa się m.in. w Szwajcarii, Nowej Zelandii i na Brytyjskich Wyspach Dziewiczych.

Spójrzmy teraz na to co arcykabalista i bandyta Rockefellera Henry Kissinger ma do powiedzenia na temat sytuacji:

“Instytucje wielu krajów będą postrzegane jako upadłe … W rzeczywistości świat nigdy nie będzie taki sam po koronawirusie … Jego rozprzestrzenianie się jest wykładnicze: przypadki USA podwajają się co piąty dzień. Podczas pisania tego, nie ma lekarstwa. Zaopatrzenie medyczne jest niewystarczające aby poradzić sobie z rosnącą falą przypadków. Oddziały intensywnej opieki są na granicy przytłoczenia, a nawet więcej. Wysiłki związane z kryzysem, jakkolwiek ogromne i konieczne, nie mogą wyprzeć pilnego zadania uruchomienia równoległego przedsięwzięcia w celu przejścia do porządku po koronawirusie globalnej współpracy wizji i programu… Plan Marshalla i projekt Manhattan… Regres wywołany przez koronawirusa jest w swojej szybkości i skali globalnej, niepodobny do wszystkiego co kiedykolwiek znane w historii. Porażka może postawić świat w płomieniach.”


https://www.wsj.com/articles/the-corona ... 1585953005Na przykład MI6 przeanalizowało szeroko rozpowszechnione komentarze Kissingera:

“Zajmujemy się tematami takimi jak ogień, dzika inicjacja itp., wszystkie bardzo brutalne formy przekazu do podporządkowania poprzez bardzo traumatyczny przymus.Coś w stylu narzędzia CIA MK ultra.”
Następnie mamy amerykańskiego chirurga generalnego Dr Jerome Adamsa, który mówi, że to “nasz moment Pearl Harbor” i dodaje: “To będzie nasz moment 9.11.”

https://www.zerohedge.com/political/sur ... 11-momentyWysoko postawione źródło CIA mówi:
“W ciągu miesiąca nastąpi całkowite globalne załamanie. A potem restart całego systemu… Trump zgodzi się wpompować do gospodarki 5 trylionów dolarów pieniędzy z helikoptera ale to nie pomoże. Uwolni energię punktu zerowego Nikola Tesli do amerykańskiego przemysłu, która zostanie wykorzystana do ponownego uruchomienia Ameryki. Po tym jak wobec członków satanistycznego okultyzmu zostanie przeprowadzona obława.“
Inne źródło przewiduje:

„Ludzkość powstanie przeciwko korupcji na świecie a WSZYSTKIE rządy zostaną obalone. Nastąpi to w ciągu miesięcy a nie lat. Wierzę, że najgorsze minie do lipca 2020 r. ”MI6 ze swojej strony mówi:

„„Widzimy pandemię jako próbę przyspieszenia całkowicie spójnego zarządzania światowymi zaawansowanymi technologiami, końca faszyzmu, rzeczy narodowo-socjalistycznych.”
Osoba, która zaprojektowała kwantowy system finansowy mówi, że transformacja finansowa będzie:

“Odejściem od równowagi stochastycznej w kierunku rekurencyjnego systemu bankowości centralnej opartego na złożoności. Są to dwa diametralnie przeciwstawne podejścia, z których drugie to zastosowanie gospodarki wojennej. Zasadniczą zmianą jest włączenie aktywów pozagiełdowych itp. Przejście jest bardzo podobne do transfuzji krwi. Tak więc krew brudnych pieniędzy (PUSTEJ waluty) jest zastępowana czystą krwią i tak dalej.”
Zasadniczo mówi on, że elita Białych Kapeluszy zgodziła się stworzyć system wzorujący się na bardzo udanym systemie Planowania Gospodarczego wprowadzonym przez Japonię po II wojnie światowej. Oznacza to dążenie do wykładniczego wzrostu a nie stabilności.

Brytyjczycy twierdzą również, że anglosaski sojusz Pięcioro Oczu jest w środku “Strategicznej wielowymiarowej kontrofensywy z taktycznymi środkami zaradczymi i Trybunałami Wojennymi. Lepiej niech druga strona ucieka.”

Wydaje się, że prezydent Białorusi Aleksander Łukaszenko jest bardziej niż większość obecnych światowych przywódców, świadomy tego co się naprawdę dzieje, mówiąc:

“Czy nie macie wrażenia, że ​​mocarstwa chciałyby przekształcić świat bez wojny dzięki tak zwanej psychozie koronawirusa, infodemicznej”
Zauważył także, że ONZ wykorzystuje tą infodemię jako pretekst do drukowania pieniędzy o wartości 10% globalnego PKB aby “walczyć z ekonomicznymi konsekwencjami koronawirusa.”

https://tass.com/world/1139259Przy okazji, dla tych z Was, którzy nadal myślą, że infodemia nie jest prawdziwa, przyjrzyjcie się przekonywującemu telewizyjnemu wycinkowi aby wyjaśnić dlaczego Gubernator Cuomo potrzebuje więcej wentylatorów dla manekinów takich jak te.

Kolejną wstrząsającą wiadomością przyćmioną przez “infodemię”, jest ogromna zmiana militarna, która ma miejsce. W istocie wojsko amerykańskie zaczęło wycofywać się z Afganistanu i znacznej części Bliskiego Wschodu. Cytując związaną z izraelskim Mossadem Debkę:

„USA opuściły kolejną bazę w Iraku w sobotę 4 kwietnia, przekazując dużą bazę lotniczą Habbaniyah Al-Taqaddum 74 km na zachód od Bagdadu armii irackiej. W regionie Bagdadu nie ma już żołnierzy amerykańskich. ”
https://www.debka.com/us-forces-quit-ha ... -mid-east/Zamiast tego wygląda na to, że USA zdobędzie największe na świecie złoża ropy naftowej, które są bliżej domu w Wenezueli.

Temat przewodni tego jest następujący:

„Dzisiaj Stany Zjednoczone rozpoczynają wzmożone operacje antynarkotykowe na zachodniej półkuli, aby chronić Amerykanów przed śmiertelną plagą nielegalnych narkotyków” – powiedział Trump. „Rozmieszczamy dodatkowe niszczyciele Marynarki Wojennej, statki bojowe, samoloty i śmigłowce, kutry Straży Przybrzeżnej i samoloty obserwacyjne Sił Powietrznych, podwajając możliwości w regionie”.

https://www.dailywire.com/news/general- ... f-the-costWydaje się, że USA wymieniły Ukrainę na Wenezuelę aby umożliwić tę operację.

„Obecnie Rosja w pełni przygotowuje się do wojny i przygotowuje się do podboju Ukrainy a Trump nie będzie się w to wtrącał”, mówi rosyjski analityk Bohdan Lystsia.

“Trump bierze Wenezuelę a Putin nie ingeruje. Putin bierze Ukrainę dla siebie a Trump nie będzie się wtrącał“, mówi on.”

http://yahovor.arbat.name/

https://www.veteranstoday.com/2020/04/0 ... venezuela/Nawet jeśli nie chcemy używać tego terminu “biblijne” dla tego co się dzieje, to przynajmniej doświadczamy największych globalnych zmian od czasu II Wojny Światowej. Zobaczmy czy wyłączą łączność bezprzewodową w tym tygodniu.

Źródło: https://benjaminfulford.net/2020/04/06/ ... nevitable/
Tłumacznie na PL: https://meditation539.com/?p=12811
Awatar użytkownika
divinorum
Administrator
 
Posty: 308
Rejestracja: 20 sie 2014, 20:14

Re: Raporty - Benjamin Fulford

Nieprzeczytany postautor: divinorum » 18 kwie 2020, 13:21

Raporty:
Gugiel urąbał Roberta Steele... cyfrowe kłody pod nogi. Raport 7 kwietnia 2020

https://www.youtube.com/watch?v=1-D1F4vdbJA

Raport 12 kwietnia 2020- UPDATE z wiadomości od Kerry Cassidy Projekt Camelot

https://www.youtube.com/watch?v=rKBw5KTHbmU

Raport 13 kwietnia 2020- TRUMP rozwiąże nielegalny DEEP STATE?

https://www.youtube.com/watch?v=-j1Ih0YXWxY

Trump Wstrzymuje Fundusze Dla WHO- konferencja 15 kwietnia 2020

https://www.youtube.com/watch?v=Bb3ogij2x-4
Awatar użytkownika
divinorum
Administrator
 
Posty: 308
Rejestracja: 20 sie 2014, 20:14

Re: Raporty - Benjamin Fulford

Nieprzeczytany postautor: divinorum » 21 kwie 2020, 9:33

..Dzieci... 21 kwietnia 2020 raport

https://www.youtube.com/watch?v=CRK6XSqdKlE
Awatar użytkownika
divinorum
Administrator
 
Posty: 308
Rejestracja: 20 sie 2014, 20:14

Re: Raporty - Benjamin Fulford

Nieprzeczytany postautor: divinorum » 23 kwie 2020, 19:06

Benjamin Fulford - publikacja 20 kwietnia 2020 - Chińskie i Zachodnie służby wywiadowcze ścigają dyrektorów 5G Telecom

Autor: Benjamin Fulford, Towarzystwo Białego SmokaTak zwana pandemia koronawirusa została definitywnie powiązana z atakami elektromagnetycznymi 5G, zgadza się wiele źródeł. Aby powstrzymać dogmatyków i zapobiec totalnej wojnie, rozpoczęto aktywne polowanie na wszystkich dyrektorów przemysłu i oligarchów zaangażowanych we wprowadzenie 5G, zgadzają się zachodnie i azjatyckie tajne źródła wywiadowcze. Wśród celów wymienia się wymarłą obecnie rodzinę Bushów i chińską rodzinę Soong, podają źródła.

Polowanie jest konieczne aby zatrzymać wojnę termojądrową na pełną skalę, ponieważ “nasza analiza śledcza pokazuje prowokację wojny … to znaczy, że widzimy totalną wojnę jako wysoce prawdopodobną“, mówią źródła Mi6. Chińscy dogmatycy, ze swojej strony, naciskają na zniszczenie Nowego Jorku w odwecie za atak na Wuhan, coś co może również przyspieszyć wojnę niszczącą świat, mówią źródła azjatyckiego tajnego stowarzyszenia.

Istnieją również nowe dowody na to, że obecny pandemiczny atak na ludzkość został zaplanowany z dużym wyprzedzeniem. Pamiętacie Amerykańskie banknoty upamiętniające 911?

f1.png
f1.png (363.11 KiB) Przeglądany 3604 razy


https://armageddononline.org/911-currency-conspiracy/Spójrzcie teraz na pieniądze wyemitowane w USA i Wielkiej Brytanii aby upamiętnić ten atak pandemii. Pierwszym z nich jest nietoperz owocowy (rzekome źródło koronawirusa) wyemitowany w 2020 roku przez mennicę amerykańską.

f2.jpg
f2.jpg (16.34 KiB) Przeglądany 3604 razy


https://www.usmint.gov/coins/coin-medal ... ican-samoaDrugi to nowy brytyjski 20-funtowy banknot z wizerunkiem wieży telefonicznej 5G, a nad nim koronawirus.

f3.jpg
f3.jpg (9.89 KiB) Przeglądany 3604 razy


https://www.bankofengland.co.uk/banknot ... pound-noteTo pokazuje jak aroganccy są ci ludzie i jak planują długofalowo, podczas gdy reszta z nas musi reagować na to co się dzieje natychmiast.

Nie jest to już jednak problemem, z zarówno brytyjskimi służbami specjalnymi jak i Białymi Kapeluszami Pentagonu, którzy obecnie aktywnie atakują rodziny należące do Rady Rezerwy Federalnej, BIS, Europejskiego Banku Centralnego i Banku Japonii.

Źródła MI6 podają:
“Możemy podsumować obecną hybrydową wojnę światową jako dwa obozy walczących stron – tych, którzy chronią suwerenność tradycyjnego państwa narodowego (l’Etat c’est moi) i tych, którzy zastąpią to i narzucą swoją wolę…poprzez zaawansowany hybrydowy totalitaryzm technologiczny.”


Źródła Pentagonu ze swojej strony mówią: „śmierć Paula O’Neilla, pierwszego sekretarza skarbu za czasów [George] Busha Jr, może zasygnalizować czystkę na Wall Street podczas gdy Fed został przejęty a fundusz stabilizacyjny wymiany walut (ESF) odwrócił się od CIA i tajnego państwa.” Ponadto „banki mogą zostać znacjonalizowane i zmuszone do płacenia podatku od wszystkich transakcji finansowych w celu zastąpienia niekonstytucyjnego podatku dochodowego”, mówią źródła.

„Bushowie zostali zatrudnieni po głębokim bankructwie Adnana Sakli i BIS Basel dzięki informacjom wywiadowczym od MI6”, wedłud źródeł w europejskiej rodzinie królewskiej.

Dla tych z was, którzy nie wiedzą, Adnan Sakli był „posiadaczem suwerennych tytułów wszystkich narodów, korporacji, banków centralnych i walut”. Sakli nie chciał tego tytułu ale został mu nadany i biorąc pod uwagę odpowiedzialność, obiecał uwolnić ludzkość „od zniewolenia religijnego, politycznego, gospodarczego i korporacyjnego”.

https://www.facebook.com/notes/3959524043301/Niestety Bushowie i ich nazistowscy przyjaciele zabili go i podstępnie przejęli konta. “Bushowie senior i junior byli również zaangażowani w kradzież patentów Tesli. Zabijają i kradną tak jak wszyscy gangsterzy“, według źródeł MI6.

Celem obecnej pandemii stworzonej przez frakcję Bush/Rothschild jest centralizacja kontroli i przeprowadzenie eugenicznej czystki populacji ludzkiej, potwierdzają źródła CIA.

W Stanach Zjednoczonych 5G jest silnie forsowane przez Prokuratora Generalnego Williama Barra i sekretarza stanu Mike’a Pompeo. Barr uniemożliwił również ujawnienie prawdy o 911. Więc ci z Was, którzy myślą, że Barr ze swoją “FISA Gate” to Biały Kapelusz, pomyślcie jeszcze raz. Ci ludzie muszą zostać usunięci z amerykańskiego ciała politycznego jak najszybciej.

https://www.politico.com/news/2020/04/1 ... fcc-191967

https://www.zerohedge.com/geopolitical/ ... s-familiesZanim jednak przejdziemy dalej, wyjaśnijmy dlaczego ten “pandemiczny” atak na rasę ludzką jest skoncentrowany na 5G, cytując komentarz czytelnika oparty na pracy trzech noblistów:

“Promieniowanie elektromagnetyczne 5G uszkadza ludzkie komórkowe DNA. Narażone komórki (wszelkiego rodzaju w obrębie ludzkiego celu) reagują wytwarzając kaskadę immunologicznych substancji ochronnych. Substancje te są zapakowywane w wewnątrzkomórkową strukturę zwaną endosomem. Endosom wydalany jest z komórki, stając się egzosomem.

Egzosom krąży i wiąże się z receptorami ACE 2 płuc, jelit i serca. Odpowiedź narażonej komórki jest taka sama gdy ekspozycja jest na 5G lub COVID-19 (grypa). Immunologiczne substancje chemiczne znajdujące się w pakiecie egzosomu atakują komórki posiadające ACE 2 wytwarzając efekt ekspozycji na promieniowanie 5G lub grypy, co jest przykrywką jako COVID-19.

Wskaźnik przypadków COVID-19 wynosi 96% w obszarach 5G i tylko 4% w obszarach 4G lub niższych. 5G jest wdrażane na dobrze zaludnionych obszarach, więc spodziewamy się tam większej liczby przypadków. Jednak wskaźnik śmiertelności dla znanych wyników (zgony/(zgony + powroty do zdrowia)) jest ponad 2 razy wyższy w obszarach 5G. To nie może być tylko zasługa COVID-19 i mamy na to dowody statystyczne dla ponad 1,9 miliona przypadków!”


Elektronowo-mikroskopowe obrazy struktury endosomu/egzosomu są błędnie określane jako cząsteczka wirusa w komórce/obiegu. Nagroda Nobla w dziedzinie medycyny została zdobyta za prace nad tym w 2013 roku – Sprawdźcie to:

https://www.nobelprize.org/uploads/2018 ... _eng-4.pdfNadal nie jesteście przekonani? A co powiecie na to?:
“Profesor Yitzhak Ben Israel z Uniwersytetu w Tel Awiwie…, nakreślił wskaźnik nowych zakażeń koronawirusem w USA, Wielkiej Brytanii, Szwecji, Włoszech, Izraelu, Szwajcarii, Francji, Niemczech i Hiszpanii. Liczby te opowiadały szokującą historię: Niezależnie od tego czy kraj, podobnie jak Izrael, jest objęty kwarantanną, czy też od tego jak Szwecja kontynuuje, koronawirus osiągnął swój szczyt i zmniejszył się dokładnie w ten sam sposób. Dokładnie w ten sam sposób.”


https://townhall.com/columnists/marinam ... n-n2566915

Innymi słowy, obecna pandemia nie mogła być wywołana przez wirusa, w przeciwnym razie kwarantanny zrobiłyby statystyczną różnicę.

Japoński rząd potwierdził zagrożenia związane z 5G, testując go na statku wycieczkowym Diamond Princess, zanim w ostatniej chwili przerwał planowane ogólnokrajowe wprowadzenie tej technologii. To wdrożenie było forsowane przez sojusznika Busha i przedstawiciela rodu Soong, Son Masayoshi z Softbanku, mówią źródła w tajnym azjatyckim stowarzyszeniu.

Oto, co Masoni P3 mieli do powiedzenia na ten temat:
“Dziesięć procent Komunistycznej Partii Chin jest w rękach siostry Madame Soong, bardzo okrutnej kobiety… ona jest w kontakcie z córką Xi Jinpinga… są oni pod kontrolą Syjonistów i złej strony Izraela poprzez Fundację Czerwonej Gwiazdy używając Quanto 49 (quanto jest pochodną używaną w tym przypadku do konwersji pieniędzy Rady Rezerwy Federalnej na chińskie Renminbi )“.


Jeśli rodzina Soong ma coś do powiedzenia w ich imieniu, wiedzą jak skontaktować się z pisarzem.

Pamiętajcie, że atak na Wuhan został przeprowadzony przez firmę, która jest własnością Fundacji Sorosa, przykrywki Rothschildów. Rothschildowie są sprzymierzeni z chińską frakcją, która popiera ideę Armagedonu stworzonego przez człowieka.

OK, teraz przyjrzyjmy się innym wielkim zmianom, które mają miejsce na świecie podczas gdy ta wojna hybrydowa szaleje.

W USA urzędnicy NSA ustalili, że prezydent USA Donald Trump został zabity i zastąpiony przez nowego Trumpa. Mówią, że nowy Trump ma białe krawędzie wokół oczu i nie ma policzków poprzedniego Trumpa. Jednak źródło Białego Domu bliskie Trumpowi mówi:

“Nie, ten sam Trump ale ma prawie perfekcyjnego sobowtóra. Ma raka skóry i robią opatrunki. Nie mogą go leczyć normalnie ponieważ wypadłby z interesu na zbyt długo i nie chce on by opinia publiczna się o tym dowiedziała.”


Innymi słowy, sobowtór jest używany do publicznych występów ze względu na plastry ale prawdziwy Trump nadal dowodzi.

Jednak w coraz bardziej chaotycznych Stanach Zjednoczonych wyraźnie szaleje wojna domowa. W ostatnich wydarzeniach Pentagon wysłał po 10 000 żołnierzy do Waszyngtonu i Nowego Jorku w celu usunięcia kabalistów – podają źródła Pentagonu. Trump wezwał także do “wyzwolenia” Michigan, Minnesoty i Wirginii. “Wojsko USA musi teraz posprzątać“, tak źródła Pentagonu opisują sytuację.

Być może, ale walki w tej chaotycznej wojnie hybrydowej wyraźnie nadal szaleją podczas gdy więźniowie są masowo uwalniani, pieniądze banku centralnego trafiają bezpośrednio do ludności, podczas gdy handel jest zamrożony a gospodarka jest w martwym punkcie.

Pod pretekstem tej elektronicznie zaaranżowanej pandemii w USA podejmowane są również próby stworzenia niedoborów żywności poprzez zamknięcie zakładów mięsnych i innych zakładów przetwórstwa spożywczego.

https://www.bakersfield.com/ap/national ... 77dae.html

https://www.zerohedge.com/s3/files/inli ... ok=mkbbkcc

https://www.zerohedge.com/s3/files/inli ... k=tZbykXL1

https://www.zerohedge.com/geopolitical/ ... ants-closeAby poradzić sobie z sytuacją, wojska amerykańskie wracają z Afganistanu, Iraku, Syrii, Arabii Saudyjskiej i innych części świata. W Azji, USA wycofały z Guam wszystkie swoje bombowce B-52.

Oczywiście trzeba zapytać, dlaczego USA wciąż mają bombowce B52 zbudowane w 1952 roku kiedy to dysponją technologią antygrawitacyjną, która sprawiła, że samoloty te stały się całkowicie przestarzałe. Fakt, że absolwenci Akademii Sił Powietrznych USA dołączają teraz do Amerykańskich Sił Kosmicznych pokazuje, że ujawnienie ukrytej technologii jest bliskie i to może być powodem odejścia dinozaurów B52 na emeryturę.

https://justthenews.com/nation/air-forc ... pace-force

Źródła w Pentagonie podają, że “Trump podpisał dekret o otwarciu przestrzeni dla międzynarodowej współpracy w wydobyciu surowców i tym samym zażądał de facto wielobiegunowego porządku światowego i zakończenia wojen.”

W Europie, źródła CIA donoszą, że kanclerz Niemiec Angela Merkel, prezydent Francji Emmanuel Macron i premier Wielkiej Brytanii Boris Johnson zostali zastąpieni. W Wielkiej Brytanii, za pośrednictwem przyjaciela rodziny, byliśmy w stanie potwierdzić, że Ojciec Johnsona nie był w stanie skontaktować się z synem.

Chaos panuje także w dużej części reszty świata. Dyrektor Zarządzający MFW Kristalina Georgieva mówi, że 100 krajów zwróciło się o nadzwyczajną pomoc finansową. Wydaje się jednak, że sam MFW nie ma pieniędzy, ponieważ “rozpaczliwie poszukuje nowych 18 miliardów dolarów w pożyczkach.” Przepraszam, czy to nie ten sam MFW, który ostatnio rozdysponował 8 bilionów dolarów poprzez G20? Jeśli wydają miliardy, dlaczego błagają o miliardy?

https://www.imf.org/en/News/Articles/20 ... ov-meetingOgólny obłęd obserwowany na Zachodzie jest wynikiem załamania się paradygmatu. MFW, Bank Światowy, ONZ i inne filary tego zniszczonego systemu są albo radykalnie restrukturyzowane, albo zastępowane przez nowe organizacje, według źródeł europejskiej rodziny królewskiej zaangażowanej w rewitalizację systemu.

Jest prawdopodobne, że będzie więcej trudności i chaosu, ponieważ stary system musi najpierw zostać zburzony zanim będzie można go zastąpić nowym paradygmatem. Jednak ludzie zaangażowani w trwającą pandemię powinni zostać schwytani na początku maja, mówią źródła CIA, MI6 i Pentagonu. Należy mieć nadzieję, że kwietniowe ulewy przyniosą kwiaty w maju.


Źródło: https://benjaminfulford.net/2020/04/20/ ... xecutives/
Tłumaczenie na PL: https://meditation539.com/?p=12965
Awatar użytkownika
divinorum
Administrator
 
Posty: 308
Rejestracja: 20 sie 2014, 20:14

Re: Raporty - Benjamin Fulford

Nieprzeczytany postautor: divinorum » 30 kwie 2020, 18:06

Benjamin Fulford - publikacja 27 kwietnia 2020 - Babilon upadł wraz z ustaniem spłaty wynajmu i długów, podczas gdy niewolnicy długów są wyzwalani

27 kwietnia 2020

Autor: Benjamin Fulford, Towarzystwo Białego Smoka

Upadek Babilońskiego niewolnictwa opartego na długu w Stanach Zjednoczonych trwa w pełni. Masa krytyczna około 30% Amerykanów nie płaci kredytów samochodowych, kredytów studenckich, czynszu, kredytów hipotecznych, kredytów korporacyjnych, itp. Daje to matematyczną pewność, że Babiloński system niewolnictwa opartego na długu jest niewypłacalny i upada.

https://www.bloomberg.com/news/articles ... f=Fbhig0fX

https://edition.cnn.com/2020/04/09/busi ... index.html

Fakt, że amerykański Skarb Państwa zaczął rozdawać pieniądze – a nie certyfikaty dłużne – bezpośrednio ludziom, to kolejny znak, że kończy się reżim niewolnictwa opartego na długu.

Doszło też do masowych aresztowań pedofilów. Źródła Pentagonu mówią:

“Wydaje się, że ostatnia partia adrenochromu mogła być wzbogacona silnym koronawirusem aby zabić żądnego krwi kabała, który pije ten towar, podczas gdy źródło, mianowicie dzieci przemycane, torturowane lub hodowane w tym złym celu, zostały uwolnione z tuneli.”


Dla tych z Was, którzy nadal nie mogą tego ogarnąć, Stany Zjednoczone zostały przejęte przez grupę satanistów, którzy między innymi, torturowali dzieci aby wydobyć rodzaj wysoce indukującej adrenaliny znanej jako adrenochrom.

Oto co Mark Zuckerberg (Rockefeller) miał do powiedzenia na ten temat:

“Chociaż wielu ludzi uważa udział w i obserwowanie seksualnego spotkania za zarówno przyjemne jak i satysfakcjonujące, czasami trudno jest obserwować późniejsze usunięcie adrenochromu z mniejszych uczestników, jak to zostało zilustrowane na poniższym zdjęciu. Jednak połknięcie adrenochromu jest tak samo przyjemną ludzką aktywnością jak każda inna, w którą jak dotąd angażowałem się.”


c1.jpg
c1.jpg (18.7 KiB) Przeglądany 3103 razy


Zauważcie, że używa zwrotów takich jak “wielu ludzi uważa” i “działalność ludzka“, jakby sam nie był człowiekiem.

Wszystkie te potwory są ścigane i zabijane, a jeśli zwrócić uwagę, ogromna masa celebrytów, miliarderów, polityków, itp. zniknęły z widoku publicznego i już nigdy nie będą widziani. Jeśli Zuckerberg i jego podobni ludzie nadal żyją, to już niedługo.

Źródła Pentagonu podają, że statek szpitalny USNS Comfort opuszcza Nowy Jork podczas gdy kończą się aresztowania tamtejszych satanistów. Jednak “jego siostrzany statek USNS Mercy może abawić dłużej w Los Angeles ze względu na dużą liczbę ‘dzieciożerców‘ w Hollywood.”

Zaczynamy otrzymywać zdjęcia maltretowanych dzieci ze źródeł Białych Kapeluszy w Los Angeles i Nowym Jorku. Nie możemy zweryfikować kiedy te zdjęcia zostały zrobione, ale wiele wiarygodnych źródeł potwierdza, że tysiące dzieci zostało uratowanych z klatek w podziemnych bazach.

Pierwsze zatrważające zdjęcie przedstawia małego chłopca uratowanego w Nowym Jorku. Czarne oczy są wynikiem traumy gwałtu, a celebryci czasem wyśmiewają się z tego zjawiska robiąc sobie makijaż „Oczy Pandy”.

c2.jpg
c2.jpg (36.01 KiB) Przeglądany 3103 razy


https://web.archive.org/web/20200421132 ... mment-3742Oto dwie fotografie o nieznanej dacie i pochodzeniu dzieci w klatkach, które według naszych źródeł zostały uratowane.

c3.jpg
c3.jpg (27.1 KiB) Przeglądany 3103 razy


Miejmy nadzieję, że owieczki będą zmuszone do oglądania tego tak jak Niemcy zostali zmuszeni po II wojnie światowej aby oglądać co zrobili ich nazistowscy władcy. Interesujące jest to, że rządy USA i Rosji wydały w zeszłym tygodniu rzadkie wspólne oświadczenie aby upamiętnić spotkanie sojuszników USA i ZSRR nad Łabą pod koniec II wojny światowej:

“Spotkanie nad Łabą stanowiło kulminację ogromnych wysiłków wielu krajów i narodów, które połączyły siły … wspólna walka wymagała ogromnego poświęcenia milionów żołnierzy, marynarzy i obywateli na wielu scenach wojny…robotnicy i producenci odegrali kluczową rolę w zaopatrzeniu sił sprzymierzonych w narzędzia niezbędne do zwycięstwa…odkładając na bok różnice, budując zaufanie i współpracując w dążeniu do większego celu…Podczas gdy dziś pracujemy by stawić czoła najważniejszym wyzwaniom XXI wieku., składamy hołd męstwu i odwadze wszystkich, którzy walczyli razem by pokonać faszyzm.”


Likwidacja oligarchów, którzy przewodzili temu systemowi, trwa “podczas gdy syjonistycznym sępom w spółkach publicznych, funduszach hedgingowych i prywatnych funduszach kapitałowych odmawiane są pieniądze na stymulowanie gospodarki przez [prezydenta USA Donalda] Trumpa, w tym elitarnym szkołom Ivy League” – podają źródła Pentagonu.

Amerykanie jednak będą musieli zmierzyć się z chwilowymi trudnościami, tak jak Rosjanie po tym jak Związek Radziecki zbankrutował. Kiedy Republika Rosyjska zastąpiła ZSRR nastąpiła ogromna restrukturyzacja gospodarki, która była prowadzona przez 50 lat na zasadach zimnej wojny. Oznaczało to zamknięcie gigantycznych fabryk na przykład w odległych, nieekonomicznych rejonach Dalekiego Wschodu. Skutkiem tego było czasowe wysiedlenie i bezrobocie wielu osób.

W USA obecne zamykanie działalności nieistotnej jest dobrym wskaźnikiem dla tych części gospodarki, które nie są potrzebne do życia człowieka. Najbardziej pasożytniczymi i bezużytecznymi częściami gospodarki USA są branże finansowe i zdrowotne. Każda z nich musi zostać zmniejszona o co najmniej 50%. Kompleks wojskowo-przemysłowy będzie również wymagał bolesnej przebudowy mieczy na lemiesze. Ujemna cena ropy wyklucza papierowych handlarzy ropą a także paraliżuje produkcję łupków w USA, na Morzu Północnym i inne kosztowne wydobycie ropy.

https://www.zerohedge.com/s3/files/inli ... k=kKi6RiA5

https://finance.yahoo.com/news/oil-unde ... 33789.html

https://finance.yahoo.com/news/next-cha ... 00373.htmlDlatego około 40% Amerykanów ma problemy z wyżywieniem rodziny. Jednym z powodów, dla których Trump wysłał milion Gwardzistów Narodowych, było zapewnienie wszystkim Amerykanom podstawowych potrzeb w tym okresie przejściowym. Poniższy artykuł pokazuje jak Gwardia Narodowa została wysłana do banków żywności.

https://www.zerohedge.com/health/nation ... nted-timesJednak gdy odpady zostaną usunięte z systemu, z pewnością nastąpi boom, którego nigdy wcześniej nie widziano.

Oto co wyższe rangą źródło Mi6 powiedziało o sytuacji:
“Nowy system finansowy został oddzielony od jakiejkolwiek tajnej kontroli… Oznacza to, że próba zhakowania systemu bronią biologiczną została powstrzymana…Covid-19 (certyfikat szczepienia ID-19) był częścią większego globalnego planu, który jest zasadniczo dobry ale niektóre zainteresowane strony poszły za daleko; w szczególności pan Gates. Trzymanie świata jako zakładnika na końcu brudnej igły nie zadziała.”


Sataniści ze swej strony nie poddali się jeszcze w pełni i grożą kolejną falą ataków elektromagnetycznych. Poniżej niektóre z ich gróźb zgłoszone przez źródło, które jest teraz przesłuchiwane przez policję:

“Z pewnością żyjemy w czasach ostatecznych. Już wam powiedziałem, że między 3 a 13 maja nastąpi wydarzenie, które będzie znane na całym świecie. To trzecia fala elektromagnetyczna, która napotka matkę Gaję. Kilka tygodni temu powiedziałem, że będzie w sumie 7 fal elektromagnetycznych i że nastąpi to do 18 miesięcy. Kiedy to się skończy będziemy w Nowym Świecie 5W.”


Zobaczcie jak media już to upubliczniają:

https://www.breitbart.com/europe/2020/0 ... next-year/To jest jeszcze bliżej prawdy:

https://www.zerohedge.com/geopolitical/ ... newsletter“Widzieliśmy ten film wcześniej i żyjemy nim teraz“, powiedział Peter Pry, jeden z czołowych ekspertów w dziedzinie impulsów elektromagnetycznych; “zabójca sieci energetycznych, który naturalnie zagraża przez słońce i broń posiadaną przez Chiny.”

Innymi słowy, wciąż mają nadzieję na upozorowanie ataków elektromagnetycznych i innych, próbując zmusić Chiny i USA do obwiniania się nawzajem i rozpoczęcia długo oczekiwanego Armagedonu.

Obecnie mamy wiele dowodów na to, że pandemia koronawirusa jest połączeniem nieudanego ataku broni biologicznej i bardziej śmiercionośnego ataku elektromagnetycznego 5G. Poniższy link do artykułu naukowego pokazuje jak bliski jest związek pomiędzy zgonami pandemii a stosowaniem 5G.http://www.radiationdangers.com/5g/stud ... tbreaks-2/Źródła z NSA i MI6 podają, że otrzymują również informacje wywiadowcze o swego rodzaju ataku masowego morderstwa 11 maja na Nowy Jork lub Waszyngton, który sataniści chcą zrzucić na Chiny.

Aby zapobiec dalszym atakom, osoby zaangażowane w promowanie 5G są stale usuwane. Największym podejrzanym w zeszłym tygodniu był Randall Stephenson, prezes AT&T. Ponieważ AT&T jest również właścicielem CNN, jest możliwe, że ta stacja będzie w końcu zmuszona do publikowania prawdy.

Jeśli chodzi o prawdę, nowo mianowany rzecznik Departamentu Zdrowia i Służby Zdrowia USA (HHS), Michael Caputo, oskarżył George’a Sorosa i rodzinę Rothschildów o próbę wykorzystania pandemii koronawirusa do promowania własnej agendy.

https://sputniknews.com/us/202004241079 ... us-report/

Satanistom przypisuje się również zabójstwo północnokoreańskiego władcy Kim Dzong Una:

“Skierowali na niego zaawansowaną broń z energią wirusową i napromieniowali go. Mieli doskonały ‘strzał’ i zaczęła się choroba Morgellonów. Zagrożenie biologiczne choroby Morgellonów dosłownie wywołało w nim zwarcie przejmując jego ciało i dosłownie paraliżując jego system elektryczny. Z medycznego punktu widzenia, jego wzmacniacz sodu oszalał. Zgadnijcie kto to zrobił. Korea Południowa, kiedy Un przybył do granicy na spotkanie z Trumpem 30 czerwca 2019. Trump wiedział. To była wielka pułapka. Trump celowo pozostał nieruchomy. Un został przerobiony w brutalnego psychopatę. Ojciec kazał mu obserwować morderstwa w młodym wieku by nie drgnął.”


Oczywiście prawdziwym powodem, dla którego chcieli zaatakować Kima, jest oczywiście to, że odmówił przekazania im ogromnych zasobów mineralnych Korei Północnej aby zapobiec bankructwu amerykańskiej korporacji. Była to również kolejna próba sprowokowania wojny między USA a Chinami przez upozorowanie, że to Amerykanie są odpowiedzialni za jego śmierć.

Koreańczycy z północy twierdzą, że Kim żyje. Prawdopodobnie oznacza to, że zdecydowali się używać kogoś o podobnym wyglądzie w celu utrzymania stabilności. “Użycie sobowtórów jest zazwyczaj po to aby zapewnić zasłonę i ciągłość w przypadku gdy zdarzy się coś nieoczekiwanego“.

Tym samym kontynuowana jest wojna o wyzwolenie planety.
Źródło: https://benjaminfulford.net/2020/04/27/ ... are-freed/

Tłumaczenie na PL: https://meditation539.com/?p=13051
Awatar użytkownika
divinorum
Administrator
 
Posty: 308
Rejestracja: 20 sie 2014, 20:14

Re: Raporty - Benjamin Fulford

Nieprzeczytany postautor: divinorum » 09 wrz 2021, 21:02

Posted on 2021-09-06
Benjamin Fulford] Podczs gdy świat jest rozproszony przez Afganistan, Niemcy i Japonia ogłaszają niepodległość
Autor: Benjamin Fulford, Stowarzyszenie Białego Smoka

Upadek powojennego zachodniego “globalistycznego” reżimu przyspiesza. Wycofanie wojsk USA z Afganistanu i ze znacznej części Bliskiego Wschodu to dopiero początek końca dla chazarskiej mafii. Być może największą pomijaną historią są zmiany reżimu w Niemczech i Japonii, ich przeciwników podczas II wojny światowej.

Nie chodzi tylko o dymisję kanclerz Niemiec Angeli Hitler (Merkel) i premiera Japonii Yoshihide Sugi. Chodzi o te kraje, które odzyskały niepodległość po raz pierwszy od 1945 roku (szczegóły poniżej). Bez Niemiec i Japonii G7 stanie się G5, a ostatecznie G0.

Oczywiście, jeśli żyjecie w stale kurczącej się bańce korporacyjnych mediów propagandowych chazarskiej mafii, zostaniecie poinformowani, że USA wycofuje się z Bliskiego Wschodu aby skupić się na Chinach. Jednak ponieważ fałszywy reżim USA zależy od chińskich pieniędzy na przetrwanie, starają się przekonać ludzi, że Chiny będą finansować ich wojnę z Chinami.

Tak jak Qin Gang, ambasador Chin w Stanach Zjednoczonych powiedział grupie amerykańskich “przywódców” w zeszłym tygodniu, amerykański “rząd” przedstawia Chiny jako “swojego rywala i wyimaginowanego wroga, tak jak wtedy gdy Don Kichot atakował wiatraki.”

https://www.politico.com/news/2021/09/0 ... ech-508465

Ten nonsens jest tylko częścią tego co można określić jako chaos. Stara metafora o bieganiu jak bezgłowy kurczak najlepiej opisuje sytuację na Zachodzie.

Aby zrozumieć w jaki sposób domino G7 ma spaść, przyjrzyjmy się rzeczywistemu wpływowi tego co wydarzyło się w Afganistanie. Oto jak wyższy rangą funkcjonariusz CIA w Azji opisuje sytuację:

“Nie pozwól aby ten scenariusz z Afganistanu cię dopadł. Jest to w większości odwrócone przez MSM i ich marionetkowych władców.

Na przykład więźniowie, którzy zostali zwolnieni z więzienia, nie byli terrorystami ani Daesh. Byli to więźniowie polityczni, którzy byli przeciwko kabałowi, który kontrolował kraj przez ostatnie 20 lat.

Teraz 90% pól opium zostało spalonych przez Talibów. To zatrzymało przepływ środków pieniężnych dla kabała/tajnego państwa. Są teraz bardzo zdesperowani. Nie mogą dostać gotówki z Rezerwy Federalnej. Londyn również nie emituje więcej gotówki. EBC też nie drukuje więcej gotówki … uważaj na wielką fałszywą flagę.”


Mówiąc o wielkich fałszywych flagach, to nie przypadek, że w miarę zbliżania się 20-tej rocznicy 9.11 obserwujemy systematyczne odwrócenie planu neokonserwatystów “Projekt na nowe amerykańskie stulecie” dla światowej dominacji, który ten rozpoczął.

Spójrzmy jeszcze raz na Afganistan. Prawdziwym powodem inwazji USA na ten kraj było zabezpieczenie rurociągu i ochrona produkcji heroiny. Przed inwazją USA rząd afgański poparł plan Bridas Corporation dotyczący rurociągu chińsko-argentyńskiego i turkmenistańskiego.

Kiedy neokonserwatyści kontrolujący reżim George’a Busha Jr. zaproponowali przekazanie umowy gazociągowej amerykańskiej firmie Unocal, powiedziano im, że jest już za późno i że umowa została już podpisana.

Neokonserwatyści słynnie odpowiedzieli: “jeśli nie przyjmiecie naszego dywanu pieniędzy, dostaniecie dywan bomb.” Potem, gdy tylko Amerykanie zaatakowali, Bush mianował byłego konsultanta Unocal Zalmaya Khalilzada swoim specjalnym wysłannikiem do Afganistanu.

Teraz oryginalny plan Bridas/chiński /argentyński/ turkmenistański jest z powrotem w grze.

https://www.voltairenet.org/article213876.html

Umożliwił to sojusz między Pakistanem a Chinami. Więc teraz, Iran, Turkmenistan, Pakistan, Afganistan i Indie budują własne rurociągi w regionie Azji Środkowej, które neokonserwatyści próbowali podbić.

Co osiągnęli Amerykanie wydając ponad 2,3 biliona dolarów na 20 lat wojny w Afganistanie? Afganistan jest siódmym najbiedniejszym narodem na świecie z 47% ludności żyjącymi poniżej granicy ubóstwa, podczas gdy ponad 75% beznadziejnie skorumpowanego budżetu byłego reżimu w Kabulu pochodzi z pomocy międzynarodowej.

https://www.zerohedge.com/geopolitical/ ... llow-money

Pamiętajcie jednak, że Afganistan nie był klęską militarną USA. W ciągu tych 20 lat wojny w walkach zginęło tylko 2448 żołnierzy amerykańskich. Więc USA, ekonomiczne supermocarstwo, z populacją 10 razy większą niż Afganistan, zabijało zubożałych Talibów w w stosunku około 100 do 1. A jednak przegrali. To pokazuje, że nawet jeśli wojsko wygra wszystkie bitwy, jeśli nie będzie miało wsparcia finansowego i odpowiednich celów strategicznych, przegra. Możecie wygrać wszystkie bitwy, które chcecie, ale jeśli wasz czek nie będzie honorowany, gra się kończy.

Pytanie brzmi teraz, co zrobi wojsko USA aby powstrzymać wszystkie wypłaty na całym świecie przed nie honorowaniem po zakończeniu roku fiskalnego 30 września?

Na tym froncie Stowarzyszenie Białego Smoka organizuje w tym miesiącu spotkanie z azjatycką rodziną Smoka w Japonii, aby uzyskać finansowanie na transformację zachodniego kompleksu wojskowo-przemysłowego. Podczas gdy raport wychodził na żywo, fundusze były nadal blokowane przez mafię chazarską. Ludzie stojący za blokadą są teraz ścigani. Będziemy informować czytelników jeśli pojawią się nowe wydarzenia.

Chazarscy władcy G7 ze swojej strony mają nadzieję, że zapobiegną temu, próbując zorganizować spotkanie z Rosją i Chinami aby “omówić Afganistan.” Innymi słowy, starają się zaaranżować błagaton last minute.

https://www.tasnimnews.com/en/news/2021 ... fghanistan

Ponieważ to się nie powiedzie, oznacza to, że niestety dla Zachodu załamanie systemowe będzie trwało w najbliższej przyszłości. Trwająca próba chazarskiej mafii utrzymania władzy przy użyciu toksycznych “szczepionek” i fałszywej pandemii nie zrobi żadnej realnej różnicy.

Jak wyjaśnia CIA w Europie:

“Prawdziwym powodem Covid-19 i wielkiego resetu jest to, że EBC jest spłukany i może tylko sztucznie drukować pieniądze. Europejski system bankowy jest bankrutem, a obywatele nie otrzymają później wypłaty emerytur.

Dlatego ‘szczepią się po diabelskie zęby’, aby jak najmniej przeżyło i aby ludzie byli chorzy lub martwi i nie mogli się bronić gdy dowiedzą się, że nie będą już otrzymywać emerytur/świadczeń emerytalnych. Wszystko to zostało zainicjowane przez niesławną mafię z Davos i grupę wielkiego resetu.”


Jednak zarówno Niemcy jak i Japonia przeszły przez trybunały zbrodni wojennych i pamiętają Kodeks Norymberski. Dlatego toczące się zbrodnie wojenne związane z pandemią doprowadziły najpierw do zmian ustrojowych w tych krajach.

W Japonii Sheila Smith, starszy członek Kolegium Azji i Pacyfiku przy Radzie Stosunków Zagranicznych, walczy o utrzymanie zbrodniczego niewolniczego reżimu Rockefellera u władzy. Jednak nakaz egzekucji został dla niej podpisany, ponieważ otwarcie forsowała masowe szczepienia bez badań bezpieczeństwa.

Teraz, odkrycie, że miliony szczepionek Moderna w Japonii zawierały toksyczne substancje, wysłało japońskich patriotów na ścieżkę wojenną przeciwko wszystkim pełnomocnikom Rockefellerów/Rothschildów w tym kraju. To jest prawdziwy powód, dla którego premier Yoshihide Suga został zmuszony do dymisji, mówią źródła japońskiej prawicy bliskie cesarzowi.

W Niemczech takie same skutki przyniosły działania prawne Dr Reinera Fuellmicha. Zastąpienie Angeli Merkel będzie formalnie sygnałem końca powojennej okupacji Niemiec, podają źródła CIA w Europie.

Obecnie oczekuje się również zmiany reżimu w Kanadzie i Francji. W Kanadzie minister przestępczości Justin Castro zwołał wybory na 20 września w oczekiwaniu na łatwe zwycięstwo. Zamiast tego zostaje wygwizdany i szykanowany na tropie kampanii za swoje zbrodnie szczepionkowe, że boi się wysiąść z autobusu.

Ten bratobójczy kandydat z Mandżurii defrauduje także pieniądze kanadyjskich podatników, aby kupić 293 miliony dawek szczepionki na covid (dla kraju z 37 milionami mieszkańców) w celu sfinansowania swoich władców z chazarskiej mafii.

https://eraoflight.com/2021/09/05/canad ... ree-years/

We Francji, kraj znajduje się w stanie pół-anarchii podczas gdy nasilają się protesty przeciwko niewolnikowi Rothschilda Emmanuelowi Macronowi.

W Australii, Austrii, Kanadzie, Grecji, Portugalii i Hiszpanii toczą się również walki prawne, demonstracje i różne odparcia. W Hiszpanii wysadzono fabrykę szczepionek Pfizer.

https://eraoflight.com/2021/09/05/germa ... operation/

Kierowcy ciężarówek zamykają handel z Australii do Szwecji. “Niedobór kierowców ciężarówek” (korporacyjna propaganda mówi o strajkach) powoduje niedobory dostaw dla firm działających od Ikea do McDonalds do General Motors.

Niedobór chipów półprzewodnikowych “z powodu Covid” idling powoduje, że GM, Ford Motor i inne zakłady montażowe w Ameryce Północnej i gdzie indziej są na biegu jałowym.

Tymczasem amerykańskie programy socjalne obejmujące łącznie 12,1 mln ludzi zakończą się dzisiaj. Ci ludzie odmawiają pracy za niewolnicze wynagrodzenie, nawet jeśli istnieje ponad 10 milionów ofert pracy, a ponad połowa małych firm twierdzi, że mają niedobory kadrowe.

https://finance.yahoo.com/news/half-u-s ... 37603.html

Ponieważ ludzie odmawiają pracy lub mają tylko niewolnicze płace, brak dochodów podatkowych zmusza rządy stanowe i lokalne USA do pójścia na jeszcze większy szok pożyczkowy niż w czasie szoku Lehmana z 2008 r. tylko po to aby wypłacić emerytury.

https://mishtalk.com/economics/bad-idea ... -to-invest

Być może najbardziej skandalicznym znakiem tego jak daleko zdegenerowały się Stany Zjednoczone, jest to, że Miasto San Francisco zdecydowało się płacić ludziom 300 dolarów miesięcznie aby “nie strzelali do siebie.”

https://www.dailymail.co.uk/news/articl ... other.html

Tymczasem przestępczy reżim fałszywego “Bidena” – w obliczu nieudanej kampanii masowego mordu za pomocą szczepionek – próbuje wywołać masowy głód, płacąc rolnikom aby nie uprawiali żywności.

https://www.politico.com/news/2021/08/2 ... ram-507028

Następnie, chazarska mafia planuje również zmusić ludzi do przyjęcia szczepionki jeśli chcą uzyskać dostęp do bankomatów, według Masonów P3. Podobnie jak wtedy gdy rozpadł się Związek Radziecki, pewne jest, że klasa rządząca będzie nadal próbowała represjonować ludzi, dopóki nie zostaną w końcu postawieni przed plutonami egzekucyjnymi lub powieszeni na latarniach przez tłum.

Tymczasem niewolnik mafii chazarskiej państwo Izrael staje w obliczu kryzysu egzystencjalnego. Ich wojskowe i wywiadowcze agencje już wiedzą, że to koniec gry. Dlatego były szef Mossadu Tamir Pardo wyszedł z szafy i powiedział, że “zabawną częścią” pracy dla Mossadu było to, że agencja jest “w zasadzie syndykatem przestępczym z licencją“.

https://archive.is/1abjs

Jeśli jednak wyjdziesz z ukrycia jako syndykat przestępczy, stracisz przyjaciół. Dlatego, gdy w zeszłym tygodniu Stany Zjednoczone i Izrael wezwały do ćwiczenia na Morzu Czerwonym, ani saudyjska, ani egipska marynarka wojenna nie wzięły w tym udziału.

https://www.debka.com/us-israel-stage-n ... -missiles/

Brak sojuszników zmusił Izraelskiego prezydenta Izaaka Herzoga do udania się do Jordanii i spotkania z królem Abdullahem II w celu omówienia “głębokich kwestii strategicznych“. Błaganie Jordanii o pomoc nie powstrzyma zaszczepionej, niewolniczej z wypranymi mózgami ludności Izraela przed ostatecznym uwolnieniem od szatańskich chazarskich władców. Reszta świata jest już wyzwolona. To nie czas na bycie wojownikiem w fotelu. Wszyscy musimy walczyć.


Źródło: https://benjaminfulford.net/2021/09/06/ ... ependence/
Awatar użytkownika
divinorum
Administrator
 
Posty: 308
Rejestracja: 20 sie 2014, 20:14


Wróć do NWO / Polityka / Ekonomia

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość