Szczepionki - pełna informacja i wolność wyboru

Szczepionki - pełna informacja i wolność wyboru

Nieprzeczytany postautor: divinorum » 26 sty 2015, 14:48

Do tej pory w Polsce panuje przymus szczepienia dzieci, jednocześnie informacje nt. składu szczepionek i niepożądanych odczynów poszczepiennych (NOPów) są ograniczone i wąsko dostępne w świadomości społecznej.
Ten temat ma za zadanie naświetlenie tematyki i przybliżenie informacji z jakim zagrożeniem wiąże się brak dostępu do informacji w przypadku przymusowych szczepień dzieci. Statystyki NOPów są zatrważające, a jednocześnie wielki farma robi dużo, aby biznes nie malał.
Sam temat lobbingu farmaceutycznego mógłby tu być osobnym tematem.

Tak wiec zacznijmy od materiałów video nakreślających tematykę:
Dr Mayer Eisenstein - Nieszczepione Dzieci są Zdrowsze!


Przemysław Cuske - Szczepienia jak jest naprawd (wersja HD)


Tutaj też kilka ciekawych prac Przemka Cuske: http://www.youtube.com/user/niezaleznat ... zczepienia

Lethal Injection - The Story Of Vaccination PL


The Greater Good PL / Większe Dobro - cały film
(film usunięty z youtube, tymczasowo niedostępny online - do znalezienia)

Mafia medyczna - szczepienia z Dr Ghis
https://www.youtube.com/view_play_list?p=8E5075018DB47B3E

Pracownik CDC (Informator) przyznaje się do oszustwa w sprawie szczepionek i autyzmu (sierpień 2014)


Dr Andrew Moulden - szczepienia powodują uszkodzenie mózgu


Neurobiolog: W dzieci wpompowuje się skandaliczną ilość szczepionek tylko po to, żeby mogły...
http://telewizjarepublika.pl/neurobiolog-w-dzieci-wpompowuje-sie-skandaliczna-ilosc-szczepionek-tylko-po-to-zeby-mogly-zarabiac-koncerny-farmaceutyczne,9863.html

Związek szczepień z autyzmem udowodniony!
http://marucha.wordpress.com/2014/03/06 ... dowodniony

Neurolog Suzanne Humphries na temat szczepionek


Aktor Rob Schneider mówi o szczepieniach


kolejne materiały wkrótce..
Awatar użytkownika
divinorum
Administrator
 
Posty: 158
Rejestracja: 20 sie 2014, 20:14

Re: Szczepionki - pełna informacja i wolność wyboru

Nieprzeczytany postautor: divinorum » 31 mar 2015, 8:01

Propaganda szczepionkowa obnażona - napisy PL [Infowars.com]
Awatar użytkownika
divinorum
Administrator
 
Posty: 158
Rejestracja: 20 sie 2014, 20:14

Re: Szczepionki - pełna informacja i wolność wyboru

Nieprzeczytany postautor: fibi80 » 25 lis 2015, 15:44

Informacja - super. Tylko pogratulować. Bardzo przydatne informacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!
fibi80
Nowy
 
Posty: 2
Rejestracja: 23 lis 2015, 8:38
Lokalizacja: Bielsko-Biała/Kraków

Re: Szczepionki - pełna informacja i wolność wyboru

Nieprzeczytany postautor: divinorum » 16 gru 2015, 10:05

Kiedyś były zdrowe, dzisiaj mają autyzm…


Przykład Stanów Zjednoczonych, powinien być przestrogą dla społeczeństwa i władz w Polsce.

Urzędnicy CDC i pediatrzy nie umieją wyjaśnić, dlaczego dziecko, które urodziło się zdrowe, nagle cofnęło się fizycznie, psychicznie i emocjonalnie, dołączając do szeregu ofiar systemu? Nie mogą nam powiedzieć, dlaczego tak wiele dzieci było kiedyś zdrowych, zostały zaszczepione i doznały stałego kalectwa?

Nie chcą przeprowadzić badań, aby dowiedzieć się, dlaczego zaszczepione dzieci mają: przewlekłe zapalenia, które leży u podstaw większości udarów mózgu, zaburzenia układu odpornościowego, w tym ADHD, padaczki, alergie, astmy, autyzm, cukrzyce, choroby zapalne jelit, otyłość, rak, schizofrenie i depresje?

Szczepionki niszczą dzieci

Fala dzieci niepełnosprawnych pojawiła się w 1980 roku. Jednak wybuch nastąpił w pierwszej dekadzie 21 wieku. Dokładnie w tym samym czasie, kiedy harmonogram szczepień dziecięcych został zwiększony trzykrotnie z 23 dawek w 7 szczepionkach do 69 dawek w 16 szczepionkach (USA). W ciągu tych trzech lat, szokująca liczba dzieci została zarażona i okaleczona przez przewlekłe choroby i niepełnosprawność. U 1 na 6 dzieci, zdiagnozowano trudności w uczeniu się; 1 na 9 dzieci, astmę; 1 na 10, ADHD; 1 na 12 , depresje; 1 na 50, autyzm i 1 na 400, cukrzycę.

Ludzie, którzy dorastali w latach 50-tych i 60-tych pamiętają następujący fakt: każde dziecko dostawało szczepionkę przeciwko odrze, śwince i ospie wietrznej przed wiekiem 10 lat. Nie było specjalnych sal edukacyjnych dla dzieci niepełnosprawnych w szkołach publicznych. Niewiele dzieci miało astmę lub cukrzyce, nie było potrzeby stosować leków antydepresyjnych, jak Ritalin i Prozac.

Zamiast zrobić wszystko i dowiedzieć się, dlaczego tak wiele dzieci jest chorych i niepełnosprawnych, przemysł i rząd pracują nad wyeliminowaniem prawa do dobrowolnego wyboru nad: możliwością szczepienia, jedzeniem organicznym, medycyną naturalną w postaci, ziół, witamin, naturalnych suplementów i innych niefarmaceutycznych dobrodziejstw.

Dlaczego wpuścili politykę, biznes do medycyny?

W ciągu ostatniego ćwierćwiecza, Kongres dał zgodę, aby ukształtować publiczno-prywatne partnerstwo biznesowe z branżą farmaceutyczną i chemiczną. USA i globalny rynek szczepionkowy wart jest 30 miliardów dolarów. W ciągu 10 lat, Wielkie Farmacje będą miały profit w wysokości 100 miliardów dolarów z biznesu przymusowych szczepień. Najbardziej wpływowe i bogate lobby na Kapitolu, wydały miliardy dolarów na lobbing w tematach: badań federalnych, regulacji prawnych, kształtowania polityki i wpływ na instytucje naukowe.

Sponsorowanie nauki daje gwarancje na przyszłe miliardowe zyski.

Kiedy Kongres daje 1 bilion dolarów rocznie dla Departamentu Zdrowia, to urzędnicy państwowi zatrudnieni przez CDC, NIH i FDA nie korzystają z pieniędzy podatników w celu prowadzenia podstawowych badań naukowych i identyfikacji dzieci z wysokim ryzykiem kontuzji po szczepionce. Nie porównują zdrowia dzieci szczepionych i nieszczepionych, aby dowiedzieć się, dlaczego rodzice konsekwentnie wskazują, że nieszczepione dzieci są zdrowsze i uzyskują lepsze oceny w szkole niż zaszczepione dzieci. Nie wykorzystują przyznanych pieniędzy do ustalenia, czy u dzieci rozwijają się mutacje genetyczne po szczepieniu, uszkadzające DNA.

Zamiast tego, służba zdrowia wkłada głowę w piasek i współpracuje z przemysłem, aby stworzyć setki nowych szczepionek doświadczalnych, które szybko staną się przymusowe bez wyjątków i bez zbędnych pytań. Używają elektronicznej dokumentacji medycznej, aby monitorować stan twoich szczepień i zmuszają do przestrzegania harmonogramu szczepień.

Co będzie jutro?

Cóż, jeśli Amerykanie nie wstaną z kolan i nie zaczną sprzeciwiać się, to może dojść do kolejnych absurdów, jak zakaz podróżowania autobusem, pociągiem, samolotem, bez zaświadczenia o szczepieniach.

W 1986 roku Kongres uchwalił ustawę: „Narodowy Program Rekompensat dla Poszkodowanych na Skutek Stosowania Szczepionek”. Potwierdzono tym to, co rodzice obserwowali na swoich dzieciach:

szczepionki mogą ranić i zabijać.

źródło: nvic.org


z: http://onalubi.pl/szczepienia/kiedys-bylo-zdrowe-dzisiaj-ma-autyzm
Awatar użytkownika
divinorum
Administrator
 
Posty: 158
Rejestracja: 20 sie 2014, 20:14

Re: Szczepionki - pełna informacja i wolność wyboru

Nieprzeczytany postautor: divinorum » 27 lut 2016, 10:25

Przemysław Cuske - Szczepienia w Polsce - dokąd zmierzamy? - 2015.02.21


(Nie) bezpieczne szczepionki - Marcin Pracki - 24.02.2016
Awatar użytkownika
divinorum
Administrator
 
Posty: 158
Rejestracja: 20 sie 2014, 20:14

Re: Szczepionki - pełna informacja i wolność wyboru

Nieprzeczytany postautor: divinorum » 27 mar 2016, 16:53

Dorosła osoba (studentka) zapada na AUTYZM po szczepieniu przeciwko Meningokokom

link: https://www.youtube.com/watch?v=kzVrrA7tsco

Historia Pani Ani i jej dziecka z autyzmem poszczepiennym (19.03.2014)

link: https://www.youtube.com/watch?v=seAeJh3NiOY
Awatar użytkownika
divinorum
Administrator
 
Posty: 158
Rejestracja: 20 sie 2014, 20:14

Re: Szczepionki - pełna informacja i wolność wyboru

Nieprzeczytany postautor: divinorum » 28 kwie 2016, 15:32

Reakcja ludzi po premierze filmu „VAXXED” w Laemmle Monica Film Center w Santa Monica (15.04.2016)
Awatar użytkownika
divinorum
Administrator
 
Posty: 158
Rejestracja: 20 sie 2014, 20:14

Re: Szczepionki - pełna informacja i wolność wyboru

Nieprzeczytany postautor: divinorum » 30 gru 2017, 13:19

Tkanka mózgowa autystyków przesiąknięta aluminium

Opublikowano: 29.12.2017

Aluminium w szczepionkach od dawna podejrzewano iż jest jedną z możliwych przyczyn autyzmu. Nowe badania przeprowadzone na Keele University and Kings College Hospital w Wielkiej Brytanii teraz potwierdzają to podejrzenie. Badacze znaleźli znaczne ilości aluminium w mózgach zmarłych osób u których zdiagnozowano autyzm.

Zaburzenia ze spektrum autyzmu odnoszą się do stanów neurorozwojowych, które mogą być łagodne do ciężkich. Pamiętajmy, że według danych CDC, u 1 na 68 dzieci zdiagnozowano autyzm. Mówią one, że chłopcy są 4,5 razy bardziej podatni na autyzm niż dziewczynki.

W badaniach do tej pory związku między autyzmem i aluminium w szczepionkach naukowcy głównie badali włosy, mocz i krew na poziomy aluminium. To badanie sprawdza tkankę mózgową zmarłych osób zdiagnozowanych na autyzm.

Badania te przeprowadzono na 5 osobach w wieku 15-50 lat. Ilości aluminium okazały się być niezwykle duże w porównaniu z osobami nie dotkniętymi autyzmem. Nienormalne ilości aluminium znaleziono w komórkach układu naczyniowego, opon mózgowo-rdzeniowych oraz biało-szarych wszystkich badanych osób. Wyniki tych badań opublikowano w „Journal of Trace Elements in Medicine and Biology”.

Profesjonaliści od zdrowia i rodzice od wielu lat walczą z dodawaniem aluminium jako adiuwantem (mechanizm dostawy) w szczepionkach. Tzw. „bezpieczna dawka” aluminium dla dorosłych jest 25 mcg, a tylko 10 mcg dla niemowląt. Ale szacuje się, że dzieci które otrzymały rekomendowane szczepionki w USA dostają prawie 5000 mcg w pierwszych 2 latach życia. Jest to prawie 500 x więcej niż bezpieczna dawka aluminium dla niemowlęcia.

W 2013, naukowcy z University of British Columbia opublikowali wyniki pokazujące bezpośredni związek między autyzmem i szczepionkami pediatrycznymi zawierającymi ten adiuwant. Toksyczność tych szczepionek wywołuje poważne reakcje autoimmunologiczne i zapalne u wielu zaszczepionych dzieci.

Tylko szczepionka przeciwko zapaleniu wątroby podana w pierwszym dniu życia naraża niemowlęta na około 250 mcg aluminium. A to jest tylko początek pozornie niekończącego się harmonogramu szczepień przez który dzieci muszą przejść w pierwszych latach życia.

CDC dobrze wie, że aluminium jest toksyczne dla organizmu człowieka, a jeszcze zaleca wiele szczepionek dla niemowląt, dzieci i dorosłych. Czas żeby rozpoznać najbardziej oczywiste fakty; ta praktyka jest brutalna i nieludzka, i społeczność lekarska/ naukowa powinna razem pracować żeby znaleźć bezpieczniejsze rozwiązanie.

Tłumaczenie: Ola Gordon
Źródło oryginalne: NaturalHealth365.com
Źródło polskie: Wolna-Polska.pl

z: https://wolnemedia.net/tkanka-mozgowa-a ... aluminium/
Awatar użytkownika
divinorum
Administrator
 
Posty: 158
Rejestracja: 20 sie 2014, 20:14

Re: Szczepionki - pełna informacja i wolność wyboru

Nieprzeczytany postautor: divinorum » 05 kwie 2018, 21:02

To jest konkret - każdy powinien zapoznać się chociaż z cz.1 aby zrozumieć ja działają szczepionki!!!

ALUMINIUM - TEGO NIE POLUBISZ CZ. 1/4

link: https://www.youtube.com/watch?v=C66vZhd4a7A

ALUMINIUM - TEGO NIE POLUBISZ CZ. 2/4

link: https://www.youtube.com/watch?v=vZkKulK0ipY

ALUMINIUM - TEGO NIE POLUBISZ CZ. 3/4 HD

link: https://www.youtube.com/watch?v=kblDtxl6Amc

ALUMINIUM - TEGO NIE POLUBISZ CZ. 4/4 HD

link: https://www.youtube.com/watch?v=S_LOcKGwcpE
Awatar użytkownika
divinorum
Administrator
 
Posty: 158
Rejestracja: 20 sie 2014, 20:14

Re: Szczepionki - pełna informacja i wolność wyboru

Nieprzeczytany postautor: divinorum » 18 kwie 2018, 9:24

17 lat ukrywano badania o szkodliwości szczepień
CDC w 2001 roku niechcący przeprowadziła wąskie badanie porównujące dzieci szczepione z nieszczepionymi. W badaniu tym porównano dzieci, które otrzymały szczepionkę przeciw WZW typu B w pierwszym miesiącu życia z dziećmi które jej nie otrzymały.

Wyniki tego badania nigdy nie zostały opublikowane przez CDC, a streszczenie tego badania zostało niedawno uzyskane tylko dzięki wnioskowi na podstawie ustawy o wolności informacji [FOIA].
Dzieci zaszczepione szczepionką przeciwko wirusowemu zapaleniu wątroby typu B w pierwszym miesiącu życia, w porównaniu do dzieci, które nie otrzymały tej szczepionki miały zwiększone ryzyko wystąpienia ADHD o 829%, autyzmu o 762%, ADD o 638%, tików o 565%, zaburzeń snu o 498% oraz opóźnień mowy o 206%.
Abstrakt badania CDC omawia porównanie ekspozycji na tiomersal w ciągu pierwszego miesiąca życia. Ponieważ w USA jedyną szczepionką zalecaną w ciągu pierwszego miesiąca życia była szczepionka przeciw wirusowemu zapaleniu wątroby typu B, oraz tylko szczepionka z tiomersalem była dostępna w czasie tego badania, to w tym badaniu porównano przede wszystkim dzieci, które otrzymały szczepionkę przeciw WZW typu B z dziećmi nieszczepionymi w ogóle.
Na podstawie (str. 18): Icandecide.com
Źródło: Szczepienia.Wybudzeni.com


Badanie było przeprowadzone na 400 000 dzieciach urodzonych w latach 1991 -1997 w 3 stanach USA: Kalifornia, Washington i Oregon.

Żródło: https://wolnemedia.net/17-lat-ukrywano- ... szczepien/
oraz: https://ryszardpiotrnisza.blogspot.com/ ... wosci.html
Awatar użytkownika
divinorum
Administrator
 
Posty: 158
Rejestracja: 20 sie 2014, 20:14

Re: Szczepionki - pełna informacja i wolność wyboru

Nieprzeczytany postautor: divinorum » 28 kwie 2018, 9:26

A pro po aluminium do filmu a aluminium zamieszonego wyżej - tutaj statystyka w obrazku odnośnie USA.
Załączniki
au31358052_10155309447271316_7275871369055698944_n.jpg
au31358052_10155309447271316_7275871369055698944_n.jpg (93.78 KiB) Przeglądany 3471 razy
Awatar użytkownika
divinorum
Administrator
 
Posty: 158
Rejestracja: 20 sie 2014, 20:14

Re: Szczepionki - pełna informacja i wolność wyboru

Nieprzeczytany postautor: divinorum » 11 maja 2019, 10:04

"Chciałam podzielić się moją historią jaka przydarzyła mi się kiedy zostałam stewardessą w liniach lotniczych Emirates Airlines. Każdy steward/stewardessa, którzy dla nich pracowali musieli otrzymać komplet szczepień. Szczepienia były obowiązkowe i nie można było odmówić.

Ja wtedy nie zdawałam sobie sprawy z niebezpieczeństwa jakie niosą za sobą szczepienia. Byłam przekonana, że są bezpieczne. W dniu wykonania szczepienia nie została przeprowadzona ze mną rozmowa czy jestem alergikiem. Czy jestem uczulona na jakieś składniki szczepionki i zostały mi aplikowane trzy szczepionki, MMR, szczepionka na tężec oraz polio. Jedyne co usłyszałam, to że w kolejnych dniach może wystąpić u mnie złe samopoczucie oraz gorączka, wtedy mam sięgnąć po Panadol.
Szczepienie odbyło się w godzinach porannych po zakończeniu kursu tego dnia. Około 17:00 wróciłam do domu. Bardzo źle się poczułam zrobiło mi się zimno, zaczęłam mieć dreszcze. Pomyślałam, że to z przemęczenia, więc położyłam się. Zasnęłam.

Obudziłam się o 23:00. Czułam się strasznie. Było mi bardzo zimno i miałam dreszcze, a raczej skurcze calego ciała, z trudem oddychałam. Ciężko było mi poruszać nogami oraz rękami. Strasznie bolała mnie głowa oraz oczy. Czułam ogromne ciśnienie od wewnątrz głowy, było mi bardzo zimno, ale czułam, że głowa jest gorąca i palą mnie oczy.

Przestraszyłam się. Wiedziałam, że coś jest nie tak, kiedy chciałam pójść po termometr, okazało się, że nie mogę chodzić. Musiałam czołgać się do domowej apteczki. Droga do kuchni wydawała mi się wiecznością. Czołgając się po podłodze, ostatkami sił. Tak się zdarzyło, że akurat tego dnia byłam sama w domu, nie było koleżanek z którymi mieszkałam, gdyż były w pracy. Zmierzyłam temperaturę. Miałam 42 stopnie. Wiedziałam z czym wiąże się tak wysoka gorączka. Ciężko było mi uwierzyć, że mam aż tak wysoką, gdyż było mi przeraźliwie zimno. Problemy z oddychaniem postępowały z minuty na minutę. Czułam zwiotczenie całych mięśni łącznie z mięśniami twarzy. Ciężko było mi przełykać ślinę oraz oddychać. Wiedziałam, że muszę natychmiast zbić temperaturę. W apteczce miałam tylko polopirynę, którą rozpuściłam na łyżeczce i z trudem próbowałam połknąć. Było to bardzo trudne, bo miałam wrażenie, że nie dam rady nawet przełknąć śliny, ani tej rozpuszczonej tabletki.

Ból głowy był nie do zniesienia. c
Czułam, że rozsadza mi od środka głowę. Chciałam wyć z bólu, ale nie miałam siły. Byłam przerażona, dreszcze wzmagały się.

Bałam się, że stracę przytomność, gdyż obraz zaczął mi się zamazywać. Oczy tak strasznie mnie bolały, że nie byłam w stanie widzieć wyraźnie. Wszystko było rozmazane. Bardzo się bałam, nie wiedziałam co się ze mną dzieje.

Zadzwoniłam do szpitala Emirates Airlines, choć z trudem mogłam wypowiedzieć słowa. Wysłano po mnie karetkę około 1:00 w nocy zabrano mnie do szpitala.

Czekając na karetkę leżałam w łóżku i zastanawiałam się czy przeżyję, bo czułam jak życie ze mnie ucieka i tracę kontakt. Nie czułam że oddycham, ja walczyłam o każdy oddech. Całe ciało mnie bolało od czubka głowy po koniuszki palców i czułam zimno, przeraźliwie zimno. Cała się trzęsłam. Dreszcze, czy raczej skurcze miałam nieustannie. Szczególnie było to uciążliwe gdy nie mogłam utrzymać szklanki wody, a chciałam pić, gdyż wiedziałam że w tej sytuacji muszę. Było to wręcz niemożliwe, nie dość, że nie mogłam utrzymać szklanki wody, to nie mogłam nawet jej przełknąć.

Drogę do szpitala pamiętam jak przez mgłę. W szpitalu słyszałam tylko głosy musimy ją natychmiast wziąć na intensywną terapię. Świecili mi w oczy latarkami, zrobiło się zamieszanie.

Natychmiast założono mi dwa wenflony i podłączono tlen i jakieś kroplówki. Co to było nie wiedziałam, byłam pół żywa.

Pamiętam tylko, że obudziłam się ok 8:00 rano. Cały czas bardzo bolała mnie głowa. Strasznie źle się czułam. Pytałam się pielęgniarek, lekarzy co się ze mną stało? Co mi się przytrafiło? Usłyszałam, że nie wiedzą co to jest, ale było to zagrożenie życia. Że nie wiedzą co mogło spowodować obrzęk mózgu oraz paraliż mięśniowy z porażeniem dróg oddechowych. Rozkładali ręce. Nie otrzymałam żadnej diagnozy.

W szpitalu byłam na obserwacji trzy dni cały czas będąc pod kroplówkami. Nie mogłam wstać z łóżka, nie byłam w stanie się ruszać. Bardzo jednak cieszyłam się, że przeżyłam tą straszną noc i historię.

Po kilku dniach wypisano mnie do domu, poczułam się lepiej na tyle, że mogłam opuścić szpital.

Tylko to nie koniec moich "przygód", gdyż zaatakowała mnie tak potężna angina, że miałam zawalone całe gardło powiększone węzły chłonne i dwa miesiące byłam na zwolnieniu i różnych antybiotykach. Nie szło zbić powiększenia węzłów chłonnych.

Doświadczenie to bardzo osłabiło mój organizm, zaczęłam często chorować. Praktycznie non stop byłam na zwolnieniu. A to zatoki, a to zapalenie ucha, nawracające anginy. Nie wiadomo skąd pojawiły się alergie pokarmowe oraz na pyłki roślin, których nie miałam nigdy w życiu.

Owszem zostałam uprzedzona, ale tylko, że mogę mieć temperaturę po szczepieniu, ale nikt nie powiedział mi że seria szczepień może doprowadzić moje zdrowie do ruiny i prawie wysłać mnie na tamten świat.

Otrzymałam szczepionki w wieku 24 lat jako 100% zdrowa osoba dorosła, przebadana przez lekarzy jako zdolna do pracy. Rekrutacja do Emirates Airlines jest bardzo zaostrzona. Trzeba być silnym i zdrowym by otrzymać tą pracę oraz przejść szereg badań.

Bardzo chciałam podzielić się moją historią, Jestem przerażona co przeżywają maleństwa kiedy mają podobne objawy i nie mogą o tym nawet powiedzieć.. Ból, trudności z oddychaniem, przełykaniem. Nie mogą wypowiedzieć ani jednego słowa - nie potrafią mówić, są malutkimi dziećmi. Jedyne co mogą to krzyczeć i płakać.

Teraz z ogromną rezerwą podchodzę do kwestii szczepień. Gdyby nie doświadczenie na własnej skórze ciężko byłoby mi uwierzyć, że szczepienia wiążą się z ryzykiem utraty zdrowia i życia.

Opisałam moją historię i będzie mi bardzo miło jeżeli ujrzy ona światło dzienne i moje cierpienie nie poszło na marne. Jestem typowym przykładem osoby z ciężkim NOP.

Świat zwariował na punkcie szczepień. Nie podoba mi się zatajenie prawdy na ich temat i traktowanie ich ofiar jako wariatów, przymuszanie do szczepień, lekkomyślne kwalifikacje do nich, zatajanie NOP, nie powiązywanie tak ciężkich objawów ze szczepieniem. Jest to przerażające.

Tak jak mówię najbardziej mi żal tych malutkich dzieci, które cierpią podobnie jak ja po podaniu szczepionek. To ból nie do opisania! Żal mi tych dzieci, które umierają po szczepieniach lub zostają okaleczone."

Historia wraz z oryginalnymi zdjęciami przekazana bezpośrednio przez autorkę.

z: https://www.stopnop.com/pl/
Załączniki
tmp_tmp3.jpg
tmp_tmp3.jpg (136.04 KiB) Przeglądany 989 razy
Awatar użytkownika
divinorum
Administrator
 
Posty: 158
Rejestracja: 20 sie 2014, 20:14

Re: Szczepionki - pełna informacja i wolność wyboru

Nieprzeczytany postautor: divinorum » 28 maja 2019, 7:50

Amerykański lekarz zmienia pogląd na szczepionki
James Neuenschwander


Dr James Neuenschwander, jak każdy lekarz po ukończeniu studiów, wierzył w szczepienia do takiego stopnia, iż nieszczepienie uznawał za równorzędne ze znęcaniem się nad dzieckiem, a siebie opisał jako „szczepionkowego nazistę”. Jednak w trakcie rezydentury doznał olśnienia i przejrzał na oczy. Od tamtej pory prowadzi samodzielnie klinikę integracyjną i zrezygnował ze współpracy z firmami ubezpieczeniowymi, które szantażują lekarzy, aby szczepili wszystkich pacjentów. Tu nie chodzi tylko o bonusy za dostatecznie wysoką wyszczepialność, ale obecnie do tego dochodzą również KARY pieniężne! Tłumaczy również, dlaczego inni lekarze boją się krytykować program szczepień, oraz pod jaką presją żyją, nie tylko ze strony chorego systemu, ale również z powodu ucisku kolegów po fachu.

z: https://prawdaoszczepionkach.pl/ameryka ... 63,332.htm

Dr Neuenschwander - były szczepionkowy Nazi ujawnia prawdę o szatażowaniu lekarzy

https://www.youtube.com/watch?v=wdtn8tvvzJA
Awatar użytkownika
divinorum
Administrator
 
Posty: 158
Rejestracja: 20 sie 2014, 20:14

Re: Szczepionki - pełna informacja i wolność wyboru

Nieprzeczytany postautor: divinorum » 07 cze 2019, 18:59

Przegrana Sanepidu w sprawie szczepień - Dzieci są ważne

Relacja poznańskiej mamy, która wygrała proces w Wojewódzkim Sądzie Administracyjnym dotyczący egzekwowania szczepień i nałożenia grzywny za uchylanie się od szczepienia dzieci.


Historia mojego świadomego podejścia do spraw szczepień zaczęła się od kontaktu z pewną dzielną mamą, której synowie bliźniacy maja autyzm. Opowiadała mi o swoich codziennych zmaganiach i samotności. Zaczęłam dostrzegać całą prawdę, że szczepienia często dają odporność, ale dużym kosztem: zdrowia, czasem nawet życia, codziennej walki o przywrócenie zdrowia dziecku i poczucia nie wynagrodzonej krzywdy… To nie jest decyzja, jaką za rodzica może podjąć państwo w osobie urzędnika nakładającego grzywnę.
Pierwsza córka była zaszczepiona tylko na BCG i WZWB po porodzie w szpitalu. Mimo moich kilkukrotnych pytań, nikt nie potrafił mi udzielić odpowiedzi kiedy będą szczepić moje dziecko. Nie miałam odwagi zaprotestować… na kolejne szczepienia do przychodni już z nią nie poszłam.

Wezwanie z Sanepidu

Na początku otrzymałam z Sanepidu wezwanie do przedstawienia odroczenia szczepień przez lekarza, straszona grzywną za niestawienie się i rozpoczęciem postępowania administracyjnego, gdy nie zaszczepię dziecka. Gorączkowo zaczęłam szukać lekarza, który może mi pomóc, jednak gdy już znalazłam, lekarz wycofał się ze swojej obietnicy. W Sanepidzie powiedziałam, że wstrzymuję się od szczepień do 2 roku życia córki i przez rok nie byłam niepokojona. W przychodni lekarka poprosiła mnie o podpisanie oświadczenia, że poinformowała mnie o obowiązku szczepienia.

Decyzja administracyjna

W międzyczasie urodziłam drugą córeczkę. Tym razem przygotowałam wcześniej krótkie oświadczenie, że na razie rezygnuję ze szczepień. Dość szybko odezwał się Sanepid upominając się o szczepienia obu dziewczynek. Po moich wyjaśnieniach, że nadal nie będę ich szczepiła, wystawiono dwie decyzje administracyjne nakazujące zaszczepienie dzieci pod rygorem natychmiastowej wykonalności wszystkimi zaległymi szczepionkami w jednym terminie…

Odwołałam się od nich powołując się na ryzyko jakie ze sobą niosą i wnioskując o wykonanie badań, które pozwolą wykluczyć ryzyko powikłań poszczepiennych. Wojewódzki inspektor sanitarny zupełnie nie odniósł się do tego co napisałam, podtrzymując decyzję inspektora powiatowego. Od tego postanowienia już się nie odwołałam, trzy miesiące później otrzymałam upomnienie, a potem grzywnę w celu przymuszenia 2 x po 550 zł.

Grzywna

Przepisy precyzują, że Sanepid może nakładać te grzywny jednorazowo do 10 000zł, a łącznie do 50 000 zł. W praktyce rodzice dostają grzywny w wysokości od 200 do 600 zł, a w Kielcach nawet do 5000 zł. Są zajmowane konta bankowe lub grzywna jest ściągana z pensji.

Skarga do Sądu

Odwołałam się od tego postanowienia do II instancji, a po podtrzymaniu złożyłam skargę do sądu nie korzystając z pomocy prawnika. W czerwcu tego roku Wojewódzki Sąd Administracyjny powołując się na orzeczenie NSA orzekł, że brak podstaw prawnych do wydania decyzji o obowiązku poddania się szczepieniom i uchylił decyzje administracyjne i postanowienia o nałożeniu grzywny. Wygrałam, ale kosztowało mnie to cztery lata nerwów, czytania przepisów i pisania pism. Cieszę się jednak, że zmobilizowało mnie to do działania w obronie naturalnego zdrowia dzieci i wolności wyboru.
http://orzeczenia.nsa.gov.pl/doc/6F08246C2E
Mimo tych orzeczeń Sanepidy nie zaprzestały swoich praktyk, a rodzice poszkodowanych po podaniu szczepionki dzieci, nadal nie otrzymali odszkodowań, które pozwoliłyby im chociaż częściowo, dzięki kosztownemu leczeniu i rehabilitacji , wrócić do zdrowia. Rodzice nadal mają problemy z przyjęciem przez lekarzy zgłoszeń podejrzenia niepożądanych odczynów poszczepiennych, a często nawet nie są świadomi, że taki obowiązek ciąży na lekarzu.

Petycja

Wszystko to prowadzi do braku zaufania do całego systemu szczepień ochronnych i służby zdrowia w naszym kraju. Dlatego nadal zbieramy podpisy pod petycją dotyczącą poszanowania wolności i praw rodziców rezygnujących ze szczepienia swoich dzieci oraz w sprawie skuteczniejszej ochrony szczepionych dzieci przed niepożądanymi odczynami poszczepiennymi. Proszę o podpisy: http://www.petycje.pl.

Do kwietnia tego roku decyzje administracyjne i grzywny były uchylane w sądach ze względu na błędy proceduralne. Dopiero w kwietniu 2011 r. pojawiło się decydujące orzeczenie Najwyższego Sądu Administracyjnego, które poruszyło istotę sprawy.
Pod tym adresem zgromadzone są linki do orzeczeń sądów w podobnych sprawach:
http://stopnop.pl/prawo/50-orzeczenia-s ... tracyjnych


Wyroki WSA:
2011-05-12 IV SA/Po 999/10 – Wyrok WSA w Poznaniu z 2011-05-12
2011-05-05 II SA/Bk 79/11 – Wyrok WSA w Białymstoku z 2011-05-05
2011-03-16 IV SA/Po 1009/10 – Wyrok WSA w Poznaniu z 2011-03-16
2011-02-04 II SA/Po 803/10 – Wyrok WSA w Poznaniu z 2011-02-04
2011-02-01 II SA/Bk 723/10 – Wyrok WSA w Białymstoku z 2011-02-01
2010-09-22 II SA/Bd 373/10 – Wyrok WSA w Bydgoszczy z 2010-09-22
2010-09-01 IV SA/Po 232/10 – Wyrok WSA w Poznaniu z 2010-09-01
2010-06-24 II SA/Go 355/10 – Wyrok WSA w Gorzowie Wlkp. z 2010-06-24
2008-04-24 IV SA/Po 425/07 – Wyrok WSA w Poznaniu z 2008-04-24
2007-12-12 IV SA/Po 588/07 – Wyrok WSA w Poznaniu z 2007-12-12
2007-06-28 III SA/Lu 76/07 – Wyrok WSA w Lublinie z 2007-06-28
…oraz dwie uznane skargi na decyzję i grzywnę w Poznaniu w maju i w czerwcu br., do których orzeczenia nie są jeszcze dostępne w sieci.źródło: https://dziecisawazne.pl/przegrana-sane ... e-szczepie
Awatar użytkownika
divinorum
Administrator
 
Posty: 158
Rejestracja: 20 sie 2014, 20:14


Wróć do Leczenie / Zdrowie / Dieta

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość